האם קישורים בתגובות נחשבים כקישורים יוצאים?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

האם קישורים בתגובות נחשבים כקישורים יוצאים?

הודעהעל ידי felines are superior » יום ה' 21 מרץ 2013 23:13

באתר שלי כתבו תגובות. האנשים שכתבו את התגובות, מתחת לתמונה שבצד ההערה יש קישור כנראה אוטומטי. יש גם אדם אחד שכתב תשובה עם קישור בגוף הטקסט. ניסיתי להיכנס לקישור אבל הוא לא מגיע לשום מקום.
השאלה היא, האם קישורים מסוג זה יכולים להזיק למיקום האתר? האם הם נחשבים כקישורים יוצאים, כי אלו רק קישורים של אנשים שכותבים הערות על האתר באגף "תגובות". אני יודעת שקישורים יוצאים שאינם קשורים לנושא של האתר יכולים להזיק.
felines are superior
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: האם קישורים בתגובות נחשבים כקישורים יוצאים?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 21 מרץ 2013 23:54

אלה קישורים יוצאים, ואם המבקרים שלך מאוכזבים ממה שמצאו בקצה הקישורים, הם בהחלט עלולים להזיק.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Danielnet » יום ו' 22 מרץ 2013 00:38

זקן השבט 3 כתב:אלה קישורים יוצאים, ואם המבקרים שלך מאוכזבים ממה שמצאו בקצה הקישורים, הם בהחלט עלולים להזיק.

בהמשך לתגובת זקן השבט, הוא לא ענה על התשובה עד הסוף, לכן אני אסביר את ההמשך.
כיצד להפוך את התגובה, שבהיא בעצם קישור למטרת קידום לדבר רלוונטי בפני הגולשים?
קודם כל, עלייך לבדוק את נושאיו המרכזיים של אותו פוסט שאתה מעוניין להגיב.
אתה לא יכול להגיב בפוסט של בגדי ים בנושא של נעלי הליכה נכון?
לכן, במידה ואתה בטוח במאת האחוזים שאותו פוסט ואותו קישור שאתה מפנה את גולשיי וצופי אותו פוסט אלייך הוא רלוונטי לנושא של האתר שלך?
דוגמה קצרה:

בפוסט של מכירת בגדי ים והסבר על המוצרים, פרסום של ''נעל ים'' (או כביכול כפכפים/קרוקס) בעינך רלוונטי לגולשים?
אל תכתוב פשוט: מכירת נעלי ים ואז תעשה את הקישורי בנעלי ים.
אתה צריך לעניין את הגולש כאחד, דוגמה לכתיבה נכונה:
פוסט מעניין ביותר, למי שמעוניין בלהרחיב את הסט של בגד הים שהוא קנה מאתר זה, יכול להכנס לאתר שלנו ולקנות נעל ים מתאימה: נעלי ים(פה יהיה הקישור)
מה דעתך?
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 22 מרץ 2013 13:19

דניאל, שים לב שאתה שופט רלוונטיות על פי הקריטריונים שלך, בעוד שאני, בעקבות גוגל, כתבתי שהגולשים הם מי שקובעים האם הקישור רלוונטי עבורם (גם אם הוא לא באותו התחום), וגם אם הם היו סבורים שהוא מאד רלוונטי, אבל התאכזבו ממה שמצאו בקצה הקישור, הקישור הזה מזיק גם לאתר המקשר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Danielnet » יום ו' 22 מרץ 2013 16:18

זקן השבט 3 כתב:דניאל, שים לב שאתה שופט רלוונטיות על פי הקריטריונים שלך, בעוד שאני, בעקבות גוגל, כתבתי שהגולשים הם מי שקובעים האם הקישור רלוונטי עבורם (גם אם הוא לא באותו התחום), וגם אם הם היו סבורים שהוא מאד רלוונטי, אבל התאכזבו ממה שמצאו בקצה הקישור, הקישור הזה מזיק גם לאתר המקשר.

בידיוק, מעבר לכך שהנושא מחוייב להיות דומה, על בעל האתר לא לאכזב את גולשיו בכך שישדרג את האתר ויהפוך אותו ל''נוח וחמים'' בפני הגולשים.
אבל השאלה הגדולה היא, איך הוא יעשה את זה.
DanielNet - שירותי כתיבת מאמרים למטרות קידום ותוכן איכותי.
אשכול רשמי: viewtopic.php?f=18&t=5716
Danielnet
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 22 מרץ 2013 16:45

Danielnet כתב:
זקן השבט 3 כתב:דניאל, שים לב שאתה שופט רלוונטיות על פי הקריטריונים שלך, בעוד שאני, בעקבות גוגל, כתבתי שהגולשים הם מי שקובעים האם הקישור רלוונטי עבורם (גם אם הוא לא באותו התחום), וגם אם הם היו סבורים שהוא מאד רלוונטי, אבל התאכזבו ממה שמצאו בקצה הקישור, הקישור הזה מזיק גם לאתר המקשר.

בידיוק, מעבר לכך שהנושא מחוייב להיות דומה, על בעל האתר לא לאכזב את גולשיו בכך שישדרג את האתר ויהפוך אותו ל''נוח וחמים'' בפני הגולשים. אבל השאלה הגדולה היא, איך הוא יעשה את זה.

בעניין הרלוונטיות חפש פה בפורום את מה שכתבתי על אתר לשירה עברית עכשווית שמקשר לאתר של בית"ר ירושלים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 23 מרץ 2013 14:05

בית"ר ירושלים: viewtopic.php?f=1&t=4738&start=15
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי פרנדלי » יום ג' 26 מרץ 2013 03:14

Danielnet כתב:
זקן השבט 3 כתב:אלה קישורים יוצאים, ואם המבקרים שלך מאוכזבים ממה שמצאו בקצה הקישורים, הם בהחלט עלולים להזיק.

בהמשך לתגובת זקן השבט, הוא לא ענה על התשובה עד הסוף, לכן אני אסביר את ההמשך.
כיצד להפוך את התגובה, שבהיא בעצם קישור למטרת קידום לדבר רלוונטי בפני הגולשים?
קודם כל, עלייך לבדוק את נושאיו המרכזיים של אותו פוסט שאתה מעוניין להגיב.
אתה לא יכול להגיב בפוסט של בגדי ים בנושא של נעלי הליכה נכון?
לכן, במידה ואתה בטוח במאת האחוזים שאותו פוסט ואותו קישור שאתה מפנה את גולשיי וצופי אותו פוסט אלייך הוא רלוונטי לנושא של האתר שלך?
דוגמה קצרה:

בפוסט של מכירת בגדי ים והסבר על המוצרים, פרסום של ''נעל ים'' (או כביכול כפכפים/קרוקס) בעינך רלוונטי לגולשים?
אל תכתוב פשוט: מכירת נעלי ים ואז תעשה את הקישורי בנעלי ים.
אתה צריך לעניין את הגולש כאחד, דוגמה לכתיבה נכונה:
פוסט מעניין ביותר, למי שמעוניין בלהרחיב את הסט של בגד הים שהוא קנה מאתר זה, יכול להכנס לאתר שלנו ולקנות נעל ים מתאימה: נעלי ים(פה יהיה הקישור)
מה דעתך?

מתנצל לאכזבך, אך אינני מתחבר לרעיון שהצגת כאון – הרי מבקר כבר הגיע לאתר בכדי לרכוש מוצר כזה או אחר ולמעשה כבר נמצא ברמת הרגש המתאימה לך לביצוע רכישה בפועל, אז למה אתה מפנה אותו למאמר מעניין ? –

עצם העובדה שאתה מפנה גולש למאמר ובכך מרמז ללקוח על הצורך להשקיע מזמנו לקרוא אותו מסוכנת כשלעצמה ואם יעבור לשם, קיים סיכוי סביר שתרד רמת הרגש שלו לרמה שהוא יהפוך לספקן לגבי קניה נוספת ואולי לגבי הקניה בכלל ובכך תאבד אותו כגולש ולקוח פוטנציאלי ?

אולי ההמלצה היית בכדי לזכות בעוד קישור נוסף בביטוי שחשוב לך לקדם ובכך שכחת על תוצאות שליליות שהגישה עלולה להביא בטווח קצר/בינוני ?

אילו היה מדובר רק על גולש/קונה פוטנציאלי אחד, הייתי מוותר על התגובה, אך מדובר כאן על המלצה לשיטה ולכן זה יכול להוות פגיה בהכנסות של אתר כזה או אחר בתחומו.
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 26 מרץ 2013 18:08

פרנדלי כתב:מתנצל לאכזבך, אך אינני מתחבר לרעיון שהצגת כאון – הרי מבקר כבר הגיע לאתר בכדי לרכוש מוצר כזה או אחר ולמעשה כבר נמצא ברמת הרגש המתאימה לך לביצוע רכישה בפועל, אז למה אתה מפנה אותו למאמר מעניין?[...]

לאוניד, צר לי מאד להעיר לך שהדימוי הזה מתאים לכלכלת מחסור ולא לכלכלת השפע שמאפיינית את העולם המערבי, את ישראל בשנת 2013 בהשוואה ל"תקופת הצנע" של שנת 1950, ואת ישראל והעולם ברשת האינטרנט.

הציבור נכנס לקניון בשביל לחוות חווית השופינג ואם מתעורר במישהו הרצון לרכוש משהו, זה יהיה לעתים רחוקות בחנות הראשונה שבה הוא מצא את המוצר (אם המחיר והאיכות זהים). יתר על כן, מהות חווית השופינג היא גם לגלות ולהשוות מוצרים חלופיים, שיגרמו לדחיית הרכישה ולחווית שופינג נוספת בשבוע הבא.

אפילו בשווקים, שאליהם הציבור בא בהחלט כדי לקנות את המצרכים הדרושים לארוחת הערב, חווית השופינג מקבלת משקל רב, ורואים זאת בסיורים המודרכים לתיירים מהארץ ומחו"ל בשוק מחנה יהודה. הם לא רואים עקרות בית בוחרות עגבניות לשקשוקה, אלא ציבור גדול שמבלה את זמנו בבחירת מקום איפה לבחור ולקנות עגבניות לשקשוקה. אחרת לא היה מקום בשוק מחנה יהודה לחנות משגשגת שמציעה מאות רבות של סוגי גבינה מיובאת מצרפת, שוויץ ושאר ארצות אירופה.

מדברים הרבה על כך שמקדמי האתרים נדרשים כיום לעסוק גם בענפים האחרים של שיווק ברשת האינטרנט. הדימוי שהצגת מעלה, שממנו נגזר איסור מוחלט להוציא קישורים לאתרי המתחרים, מבוסס על תיאוריה פרימיטיבית, מיושנת ושגויה לחלוטין של השיווק לציבור שחי בכלכלת שפע בעולם המערבי בשנת 2013, והוא סיבה מצויינת לאסור על מקדמי אתרים בעלי אוריינטציה טכנית מובהקת לעסוק בכל דבר שחורג מ"טכנאות אתרים". בשביל זה קיים תואר שני במנהל עסקים במגמת שיווק, באוניברסיטאות היוקרתיות ובטכניון.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Isra Ad » יום ג' 26 מרץ 2013 18:35

זקן השבט 3 כתב:
פרנדלי כתב:מתנצל לאכזבך, אך אינני מתחבר לרעיון שהצגת כאון – הרי מבקר כבר הגיע לאתר בכדי לרכוש מוצר כזה או אחר ולמעשה כבר נמצא ברמת הרגש המתאימה לך לביצוע רכישה בפועל, אז למה אתה מפנה אותו למאמר מעניין?[...]

לאוניד, צר לי מאד להעיר לך שהדימוי הזה מתאים לכלכלת מחסור ולא לכלכלת השפע שמאפיינית את העולם המערבי, את ישראל בשנת 2013 בהשוואה ל"תקופת הצנע" של שנת 1950, ואת ישראל והעולם ברשת האינטרנט.

הציבור נכנס לקניון בשביל לחוות חווית השופינג ואם מתעורר במישהו הרצון לרכוש משהו, זה יהיה לעתים רחוקות בחנות הראשונה שבה הוא מצא את המוצר (אם המחיר והאיכות זהים). יתר על כן, מהות חווית השופינג היא גם לגלות ולהשוות מוצרים חלופיים, שיגרמו לדחיית הרכישה ולחווית שופינג נוספת בשבוע הבא.

אפילו בשווקים, שאליהם הציבור בא בהחלט כדי לקנות את המצרכים הדרושים לארוחת הערב, חווית השופינג מקבלת משקל רב, ורואים זאת בסיורים המודרכים לתיירים מהארץ ומחו"ל בשוק מחנה יהודה. הם לא רואים עקרות בית בוחרות עגבניות לשקשוקה, אלא ציבור גדול שמבלה את זמנו בבחירת מקום איפה לבחור ולקנות עגבניות לשקשוקה. אחרת לא היה מקום בשוק מחנה יהודה לחנות משגשגת שמציעה מאות רבות של סוגי גבינה מיובאת מצרפת, שוויץ ושאר ארצות אירופה.

מדברים הרבה על כך שמקדמי האתרים נדרשים כיום לעסוק גם בענפים האחרים של שיווק ברשת האינטרנט. הדימוי שהצגת מעלה, שממנו נגזר איסור מוחלט להוציא קישורים לאתרי המתחרים, מבוסס על תיאוריה פרימיטיבית, מיושנת ושגויה לחלוטין של השיווק לציבור שחי בכלכלת שפע בעולם המערבי בשנת 2013, והוא סיבה מצויינת לאסור על מקדמי אתרים בעלי אוריינטציה טכנית מובהקת לעסוק בכל דבר שחורג מ"טכנאות אתרים". בשביל זה קיים תואר שני במנהל עסקים במגמת שיווק, באוניברסיטאות היוקרתיות ובטכניון.

מסכים עם כל מילה.
היום יותר ויותר מקדמי אתרים טכניים שעסקו בקישורים ומאמרים מוטטו עסקים שלמים ופגעו קשות בפרנסתם של עסקים, חוסר אחריות! "מקדם אתרים" כיום צריך ידע רחב יותר, יצירתיות וראש דינמי לחלוטין בכדי לנצח את המתחרים, לא במערך הקישורים ולא באופטמיזציית האתר אלא בתפיסה הכללית שלהם לגבי העסק עצמו והמוצר אותו הוא מנסה למכור.
סמל אישי של המשתמש
Isra Ad
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 0

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ג' 26 מרץ 2013 18:45

קשה לי להבין איך הצלחתם לסטות לכיון מכירתי של קישורי חתימות.

חתימות בפורום מספקות לקוראים אזור מקצועי עבור הכותב, שימוש של הקישורים הללו לקידום מכירה אינני נכון, וסביר מאוד להניח שלא יעבוד(אלא עם כן מדובר בחתימה יצירתית)
כל כותב שמחפש קונים וחושב שקישורי פורום יספקו לו אותם טועה, לכן בהתאם לדוגמה של דניאל שדן בפוסט שאחראי על מכירת בגדי ים.
לטעמי עדיף לקשר למותג או לאתר העונה ומומלץ לדאוג שהוא יספק תשובה בוחנת ומקצועית שתתרום לגולשים ותגרום להם להציץ באתרו.
לאחר שהם יגשו לאתר ויראו שהם יכולים לרכוש ידע נוסף ולאחר שהעונה נחשב כדמות סמכותית ומקצועית עבורם בפעם הבאה שהם יתעניינו בשירותים דומים(או יחפשו יעוץ ועזרה) הם יפנו אליו.

דוגמא לגולש שלומד מתשובה איכותית בדיון ומתעניין באתר הכותב אוכל לספק במקרה ותרצו.
נערך לאחרונה על ידי מנשה אברמוב בתאריך יום ג' 26 מרץ 2013 18:58, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 26 מרץ 2013 18:55

Exploter כתב:קשה לי להבין איך הצלחתם לסטות לכיוון מכירתי של קישורי חתימות[...]

הסטיות מהנושא הן שעושות את הפורום הזה ליצירתי ולמעניין. עם כל שאר דברייך אני מסכים בהחלט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי פרנדלי » יום ש' 30 מרץ 2013 12:04

Isra Ad כתב:
זקן השבט 3 כתב:

מסכים עם כל מילה.
היום יותר ויותר מקדמי אתרים טכניים שעסקו בקישורים ומאמרים מוטטו עסקים שלמים ופגעו קשות בפרנסתם של עסקים, חוסר אחריות! "מקדם אתרים" כיום צריך ידע רחב יותר, יצירתיות וראש דינמי לחלוטין בכדי לנצח את המתחרים, לא במערך הקישורים ולא באופטמיזציית האתר אלא בתפיסה הכללית שלהם לגבי העסק עצמו והמוצר אותו הוא מנסה למכור.

שלום Isra Ad

מתגובתך לא מובן בעמדה של מי אתה בוחר/תומך/מסכים – אני חושב שבעמדה על עמנואל ולכן יש כאן אבל אחד ענק - מצד אחד אתה הסכמת עם עמנואל ש"ריסק" אותי בתגובתו ובה אני בעצם מדבר דברים/נושאים דומים/קרובים/זהים לדברים שבתגובתך
לאוניד אוסטרובסקי - שיווק באינטרנט להצלחת עסקך ברשת עולמית תוך שימוש מושכל בתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ופייסבוק ועוד רבים וטובים... (Google+) | עיינו גם בהצעתי לקורס לקידום ושיווק אתרים
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 30 מרץ 2013 12:24

פרנדלי כתב:שלום Isra Ad
מתגובתך לא מובן בעמדה של מי אתה בוחר/תומך/מסכים – אני חושב שבעמדה על עמנואל ולכן יש כאן אבל אחד ענק - מצד אחד אתה הסכמת עם עמנואל ש"ריסק" אותי בתגובתו ובה אני בעצם מדבר דברים/נושאים דומים/קרובים/זהים לדברים שבתגובתך

שלום לאוניד,

אם התכוונתי "לרסק" משהו זה את הנימוקים שלך (בזכות איסור על הוצאת קישורים למתחרים) ולא אותך. אני בטוח שאתה נשארת בריא ושלם, ואם לא, אני בטוח שתלך לרופא שסיים בהצלחה את בית הספר לרפואה והתמחה בבית חולים, ולא מטפל בך על פי תיאוריה פרימיטיבית, מיושנת ושגויה לחלוטין של גוף האדם.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי פרנדלי » יום ש' 30 מרץ 2013 12:34

זקן השבט 3 כתב:

שלום עמנואל

נתחיל לשים דברים על מדפיהם:

עמנואל, כתבת "לאוניד, צר לי מאד להעיר לך שהדימוי הזה מתאים לכלכלת מחסור ולא לכלכלת השפע שמאפיינית את העולם המערבי, את ישראל בשנת 2013 בהשוואה ל"תקופת הצנע" של שנת 1950, ואת ישראל והעולם ברשת האינטרנט.

אפילו בשווקים, שאליהם הציבור בא בהחלט כדי לקנות את המצרכים הדרושים לארוחת הערב, חווית השופינג מקבלת משקל רב, ורואים זאת בסיורים המודרכים לתיירים מהארץ ומחו"ל בשוק מחנה יהודה. הם לא רואים עקרות בית בוחרות עגבניות לשקשוקה, אלא ציבור גדול שמבלה את זמנו בבחירת מקום איפה לבחור ולקנות עגבניות לשקשוקה. אחרת לא היה מקום בשוק מחנה יהודה לחנות משגשגת שמציעה מאות רבות של סוגי גבינה מיובאת מצרפת, שוויץ ושאר ארצות אירופה. "

ואז אני עונה לך: עמנואל, חווית שופינג ורצון לרכוש מבחינת רמת הרגש הם די קרובים ולכן סטיית תשומת הלב של צרכן לדוכן כזה או אחר שלא מתחבר לחוויית שופינג בכלל ולרצון של צרכן לרכוש משהו, בהחלט תוריד רמת הכנסה של מקום בו זה קורה

עמנואל, כתבת "מדברים הרבה על כך שמקדמי האתרים נדרשים כיום לעסוק גם בענפים האחרים של שיווק ברשת האינטרנט. הדימוי שהצגת מעלה, שממנו נגזר איסור מוחלט להוציא קישורים לאתרי המתחרים, מבוסס על תיאוריה פרימיטיבית, מיושנת ושגויה לחלוטין של השיווק לציבור שחי בכלכלת שפע בעולם המערבי בשנת 2013, והוא סיבה מצויינת לאסור על מקדמי אתרים בעלי אוריינטציה טכנית מובהקת לעסוק בכל דבר שחורג מ"טכנאות אתרים". בשביל זה קיים תואר שני במנהל עסקים במגמת שיווק, באוניברסיטאות היוקרתיות ובטכניון."

ואז אני עונה לך: עמנואל, במידה ומקדם אתרים הגיע למקום עבודה כלשהו כשכיר ובהגדרת תפקידו בהסכם עבודה דו-צדדי נכתב שחור ע"ג לבן כי איננו חייב במסגרת התפקיד לחשוב מחוץ לקופסא אלא לבצע רשימת מטלות שהוגדרה מראש ונקראת לעיתים מתודולוגיה, אזי הכל "בסדר", אך במידה וברצונו של מקדם אתרים להציע שירותים בתחום כפרילנסר או כמותג, אז בוודאי ואין על כך עוררין כי אחד מתנאים לקיום זוהי חשיבה מחוץ לקופסא כל הזמן, אחרת יעשה את זה עבורך מתחרה שלך.

בדבר הוצאת קישורים למתחרים - אם עושים זאת בחכמה, אזי אני בעד הדבר כי אין מה לעשות - הדבר עוזר לשני הצדדים :-)

ודבר אחרון ברשותך - ספק גדול אם אחרי הסיום של "תואר שני במנהל עסקים במגמת שיווק" אוכל ליהנות ממנו בשנה הראשונה אם זה מבחינת תפקיד, אחראיות, משכורת וכד' - אולי אחרי כמה שני במקרה הטוב

לימודים זהו דבר מצוין, אך אין מה לעשות עם העובדה כי מועברים במהלך הלימודים חומרים יבשים שרק במהלך עבודה בשטח וצבירת ניסיון תוכל למצוא מקבילות לרוב הדוגמאות שהביאו לך מרצים במהלך הלימודים ובכך תגרום לסגירת מעגל והפקת לקחים למעבר לשלב הבא של התפתחות אישית, מקצועית ועוד וכד'
פרנדלי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר