חוץ מתוכן איכותי וקישורים נכנסים יש עוד משהו?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

חוץ מתוכן איכותי וקישורים נכנסים יש עוד משהו?

הודעהעל ידי מנחם » יום א' 10 מרץ 2013 17:22

תוכן איכותי לבד גם לא מספיק במידה ואני רוצה להתקדם במילת חיפוש מסויימת שיש עליה תחרות.

עם קישורים נכנסים אני מצליח לקדם. אמנם זה עבודה מאד מאד קשה, חודשים שלמים עד שמגיעים לקישור הראשון, ואני מדבר על מילים שאין בהם תחרות גדולה עד כדי כך, במילים קשות יותר המלחמה עוד יותר קשה.

השאלה היא האם יש עוד איזה אוקוס פוקוס כמו הקישורים שמאיץ את הקידום.

לא למדתי לקדם אתרים ולכן אני שואל. למדתי רק דרך האינטרנט באמצעות 'קידום אתרים חינם' בגוגל. ראיתי כמה סרטונים של 'רועי בן עמי'. וברוך ה' אני עושה חיל.

שימו לב: אני בעיקר משתמש באתרי חינם, כמו 022, והבלוגר של גוגל. ה+ בהם הוא שהם מתקדמים מהר. (למרות שטוענים שיש בהם חסרונות, אני בפועל לא נתקלתי בזה.)
חתימה מהודעה 30
מנחם
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: חוץ מתוכן איכותי וקישורים נכנסים יש עוד משהו?

הודעהעל ידי eitanya » יום א' 10 מרץ 2013 18:07

מה שאתה עושה ומועיל לך בטווח הקצר, לא בהכרח יועיל לך בטווח הבינוני והארוך. לא חבל על ההשקעה אם הכל ירד לטימיון?

כך לדוגמה את הקישור ששמת בחתימה. זהו קישור שבהגדרת אנשי גוגל הוא ס-פ-א-ם טהור, זה אינו המקום שלו (פורום אנשי קידום או נציגי עסקים השואלים אודות קידום) וכנראה, שלקהל הגולשים בפורום, אין בו עניין רב (מלבד אולי עניין של מקריות)
תיאורטית, קישורים מסוג זה, קישורים מלאכותיים זולים אחרים ואף קישורים אחרים שאינם בהכרח זולים- עשויים להזיק יותר מלהועיל בטווח הארוך. קח את זה בחשבון.
דווקא היות ואתה בתחילת הדרך, אני מציע לך לקחת שעות ייעוץ פרטני בתשלום וללמוד כיצד תוכל לפעול בדרך שתמקסם את החשיפה שלך בחיפוש ובהתאם להנחיות של מנועי החיפוש (לא נגד)
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 10 מרץ 2013 20:33

מנחם כתב:תוכן איכותי לבד גם לא מספיק במידה ואני רוצה להתקדם במילת חיפוש מסויימת שיש עליה תחרות[...]

למה,בשנת 2013, תוכן איכותי לבד לא מספיק? ניסית?
מנחם כתב:[...]השאלה היא האם יש עוד איזה אוקוס פוקוס כמו הקישורים שמאיץ את הקידום[...]

לגוגל נמאס מההוקוס פוקוס. מה שלמדת מהאינטרנט מיושן ומזיק. ספר הלימוד של הקידום נמצא בחלקו ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים", וחלקו האחר נעול בכספת במשרדי גוגל בקליפורניה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי vova2211 » יום ב' 11 מרץ 2013 10:05

כך לדוגמה את הקישור ששמת בחתימה. זהו קישור שבהגדרת אנשי גוגל הוא ס-פ-א-ם טהור

מתי גוגל אמרו שקישור בחתימה הוא ס-פ-א-ם ? יש לך קישור למסמך ?
אגב אני מסכים שתרומתו היא קטנה ביותר , אבל זה רק מנסיון וסטטיסטיקה .
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי Maldavan » יום ב' 11 מרץ 2013 11:15

vova2211 כתב:

ע"י הגיון פשוט - מה הסיכוי למי שמחפש דיאטה תזונתית ימצא אותה בפורום של actv-tec.co.il?

אין שום סיכוי? אז מה הקשר לדחוף לינק (חתימה לא חתימה זה לא משנה) שחוזר על עצמו בכל הודעה והודעה?
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 11 מרץ 2013 12:59

vova2211 כתב:

מתי גוגל אמרו שקישור בחתימה הוא ס-פ-א-ם ? יש לך קישור למסמך ?[...]

כן. יש מסמך: ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים" כתוב שקישור שאיננו טבעי הוא קישור שגוגל לא רוצה שתעשה, משמע קישור ס-פ-א-ם.

גוגל כופה שלטון טוטאליטרי. פעם סיפרו שבאמריקה כל מה שלא אסור בפירוש הוא מותר, בעוד שבברית המועצות כל מה שלא מותר בפירוש הוא אסור. אבל בישראל, הכל מותר, ובמיוחד מה שאסור.
vova2211 כתב:[...]אגב אני מסכים שתרומתו היא קטנה ביותר , אבל זה רק מנסיון וסטטיסטיקה.

אין לך כלים לדעת מה תרומתו של קישור מחתימה בפורום, כי אין לך גישה לציוני הרלוונטיות של הדף, לפני ואחרי יצירת הקישור, וודאי שאין לך דרך לדעת האם ערך הקישור השתנה, או הפך מחיובי לשלילי, שנים אחרי יצירתו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנחם » יום ב' 11 מרץ 2013 14:43

זקן השבט 3 כתב:
מנחם כתב:תוכן איכותי לבד גם לא מספיק במידה ואני רוצה להתקדם במילת חיפוש מסויימת שיש עליה תחרות[...]

למה,בשנת 2013, תוכן איכותי לבד לא מספיק? ניסית?
מנחם כתב:[...]השאלה היא האם יש עוד איזה אוקוס פוקוס כמו הקישורים שמאיץ את הקידום[...]

לגוגל נמאס מההוקוס פוקוס. מה שלמדת מהאינטרנט מיושן ומזיק. ספר הלימוד של הקידום נמצא בחלקו ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים", וחלקו האחר נעול בכספת במשרדי גוגל בקליפורניה.

ראשית לא באתי להתווכח על מציאות שקישורים נכנסים מקדמים את האתר שלי, זה מציאות שאין בה כל ויכוח, אני מתקדם על ידי קישורים נכנסים.

לעומת זאת אני יכול לפתוח אתר חדש פיקס עם תוכן אמיתי ואיכותי. ובפועל אני לא מתקדם לשום מקום. ואני מדבר על מילים שיש עליהם תחרות.

גם אם תביא לי ראיות מהספרים של גוגל שסותרות את זה, המציאות לא תשתנה.

מה שכן אני שואל שוב ועדיין לא קיבלתי תשובה, אם מישהו כאן יכול לגלות לי עוד סודות שלא לימדו אותי. בשביל שאוכל לקדם יותר טוב יותר מהר.

יש עוד משהו שאני שמתי לב, שכל קישור שאני לא מקדם למקום הראשון, אם הזמן הוא זז אחורה (קילומטרים..) ולעומת זאת, קישור שקידמתי למקום הראשון, זה הופך להקמת מאחז קבוע שלא זז לטווח ארוך.
חתימה מהודעה 30
מנחם
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 11 מרץ 2013 15:58

מנחם כתב:[...]ראשית לא באתי להתווכח על מציאות שקישורים נכנסים מקדמים את האתר שלי, זה מציאות שאין בה כל ויכוח, אני מתקדם על ידי קישורים נכנסים[...]גם אם תביא לי ראיות מהספרים של גוגל שסותרות את זה, המציאות לא תשתנה[...]

קנה המידה למה עובד יפה, מה פחות עובד ומה כבר לא עובד הוא שנים, וגוגל משנים עכשיו את הקריטריונים בהדרגה. אילו כל הקישורים מטיפוס מסויים היו נענשים בבת אחת, ביום מסויים, היה קל מאד להצביע על "המציאות הכללית בשטח" - מה שכבר לא עובד. יחד עם זאת, היה עדיין קשה להצביע על מה שכן עובד. יש לנו אתר שמככב במקום הראשון למספר ביטויים תחרותיים למדי בגוגל העולמי באנגלית, מבלי ש"בנינו" לו קישורים, נוסף על אלה שקיבל בהתחלה באופן טבעי, ומאז מספרם רק התמעט, ומבלי שהשקענו בו דקה אחת של עבודת קידום מזה 13 שנים. גם זו מציאות!
מנחם כתב:[...]לעומת זאת אני יכול לפתוח אתר חדש פיקס עם תוכן אמיתי ואיכותי. ובפועל אני לא מתקדם לשום מקום. ואני מדבר על מילים שיש עליהם תחרות[...]

אני בטוח שלך יש הגדרה מה זה תוכן איכותי. אבל מה אתה יודע על ההגדרה של גוגל?
מנחם כתב:[...]מה שכן אני שואל שוב ועדיין לא קיבלתי תשובה, אם מישהו כאן יכול לגלות לי עוד סודות שלא לימדו אותי. בשביל שאוכל לקדם יותר טוב יותר מהר[...]

מנחם, למה שמישהו שהשקיע המון שכל והמון כסף בחשיפת הסודות הכי שמורים והכי מעודכנים של גוגל יחלוק אותם איתך? מה אתה נותן לו בתמורה? הדבר היחיד שחולקים ברצון בפורומים הוא מידע בתחום "טכנאות האתרים" - טיפול באיכות הקוד והמבנה של האתר, על פי הדרישות האחרונות של מנועי החיפוש - כי מידע זה הוא ממילא גלוי לכל.
מנחם כתב:[...]יש עוד משהו שאני שמתי לב, שכל קישור שאני לא מקדם למקום הראשון, עם הזמן הוא זז אחורה (קילומטרים..) ולעומת זאת, קישור שקידמתי למקום הראשון, זה הופך להקמת מאחז קבוע שלא זז לטווח ארוך.

לא ידוע לי על מודל כלשהו של פעולת גוגל, מהעבר או מהזמן האחרון, שיכול להסביר את מה שאתה מתאר במונחים של תופעה שצפויה תמיד. יש להניח שמדובר במקריות גרידא שנצפתה במדגם קטן מדי.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנחם » יום ב' 11 מרץ 2013 19:55

לכל מצדדי התוכן איכותי

בא נקח דוגמא.

אני פותח אתר חדש ואני רוצה להתקדם במילת החיפוש דיאטה, זו ייחסית מילה די קשה. בינתיים באתר שלי לא הצלחתי אחרי הכל להתקדם שם, הייתי בדף 6 או אפילו 5 , ועפתי ושוב חזרתי ושוב עפתי, משהו כזה 'נע ונד בארץ', כעת אני נמצא באזור הדף 12.

נניח שאני פותח עכשיו אתר חדש לגמרי. מכניס שם תוכן איכותי, לדעתי תוכן איכותי, זה תוכן אמיתי, אני יסביר שם מה זה דיאטה, איך עושים דיאטה, טיפים מתכונים מה שלא תרצו, פשוט משהו איכותי. ואני יתן 0 קישורים נכנסים. אני חותם לכל אחד מכם שאני ימצא את עצמי אולי בדף 70 במילה דיאטה.

ברור שאצלי באתר שהכנסתי ממנו קישור בחתימה, התוכן בנושא דיאטה הוא מאד חלש מה שככל הנראה מצדיק את הסיבה שאני לא מתקדם שם.

אבל מה שאני רוצה לומר, זה שתוכן איכותי לבד לא מקדם. עיקר ה'מכה בפטיש' זה הקישורים נכנסים.

זקן השבט שואל למה לספר סודות:

אז קודם כל הנה אני חולק אתכם את הידע שיש לי, ואשמח שתחלקו עימי גם את הידע שיש לכם. אני בטוח שאני יוכל להוסיף על כל אחד שיגיד איזה טריק, אין לאף אחד כאן מה לדאוג אני לא מתחרה של אף אחד. כולה אני מקדם את אתרי המכירות שלי.

ובעיקר אני סבור שלשמור סודות זה לא מה שבאמת יעזור לך, יש אין ספור מקדמי אתרים, השוק פתוח לכולם. ולא רק זה נגיד יש לך איזה טריק לקדם. אני בטוח שיש לי ולכל אחד מה להוסיף לך. ככל שאני חולק את הפטנטים שלי עם אחרים הם רק מוסיפים לי עוד פרט ועוד פרט ובסוף אני משתייף, כמוני כולם.
חתימה מהודעה 30
מנחם
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ג' 12 מרץ 2013 01:27

מנחם כתב:לדעתי תוכן איכותי, זה תוכן אמיתי, אני יסביר שם מה זה דיאטה, איך עושים דיאטה, טיפים מתכונים מה שלא תרצו, פשוט משהו איכותי. ואני יתן 0 קישורים נכנסים. אני חותם לכל אחד מכם שאני ימצא את עצמי אולי בדף 70 במילה דיאטה.

הגדרתך לתוכן איכותי איננה בהכרח נכונה.
האם אתה חושב שהסבר על דיאטה יספק לגולשים תוכן שהם לא ימצאו אצל כל מתחרה שלך.
אינני חושב, הרעיון והסוד פה הוא למצוא מה המתחרים שלך מפספסים ואיזה תוכן הם לא מספקים ולמנף את ההזדמנות למשוך תנועה והפניות.
חשוב שהתוכן היה תוכן שידרבן שיתופים ועל בסיס קונספט ויראלי

דוגמה מעשית תהיה אתר של מפתח\מתכנת אתרים, שהשיק רעיון גאוני לפני ימים ספורים, הוא החליט שהוא יאפשר לגולשים ליצור צורות חביבות על ידי טויט.

תוך מספר ימים הוא זכה למאות קישורים מעשרות דומיינים שונים.
שלא לדבר על פעילות חברתית, תנועה, ותוכן דינאמי.

במקרה הזה הוא החליט לשים בצד את התכנים הבסיסים שהמתחרים שלו מציעים(מה זה CSS וטיפים\טריקים)
והעלה רעיון גאוני, האתר שלו הוא http://bennettfeely.com/csscreatures/
תהיה בטוב שהקישור שתרמתי לו עכשיו מתגמד בהשוואה לקישורים שהוא הרוויח בימים האחרונים.
חשוב לשנות גישה ותפיסה, למצוא נקודות תורפה וחסרונות אצל המתחרים ולמנף זאת.
הדוגמה הזו די סותרת את הדוגמא שהצגת לנו ואני מקווה שתלמד אותך רבות
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי eitanya » יום ג' 12 מרץ 2013 22:39

vova2211 כתב:

אני רואה שאתה לא מעודכן...
ראה מאזור 1:20

אם קישורי מאמרים לתועלת "האנקור טקסט" הם ס-פ-א-ם.. (בלי קשר אם המאמר קשור או לאו)
מה גוגל יאמרו על "מקלחונים" מפורום קידום אתרים??
(זה האמא של ה...)
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 4

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים