פוסט באתר או פוסט אורח באתר אחר?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

פוסט באתר או פוסט אורח באתר אחר?

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ו' 08 מרץ 2013 01:38

המצב הוא כזה: יש לכם מאמר/פוסט מוכן.
היכן תעדיפו לפרסם אותו?
1) באתר שלכם
2) החלפת מאמרים בתחום
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

Re: פוסט באתר או פוסט אורח באתר אחר?

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ו' 08 מרץ 2013 09:15

באתר.

פוסט אורח עבור קישור, לא שווה את בזבוז התוכן.
אם מדובר במיתוג ובניית סמכות, התשובה יכולה להשתנות וגם זה במקרים מאוד נדירים
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 08 מרץ 2013 11:37

gil_y7 כתב:המצב הוא כזה: יש לכם מאמר/פוסט מוכן.
היכן תעדיפו לפרסם אותו?
1) באתר שלכם
2) החלפת מאמרים בתחום

מסכים עם מנשה. תוכן מוכן לא מדביקים לאתר שלך כדי לנפח את כמות התוכן באתר. הוא צריך לשרת היטב את שיפור רמת שביעות הרצון של אוכלוסיית המבקרים מהביקור באתר, בהשוואה לביקורים באתרים המתחרים.

תציג ל-10 חברים מרקע מגוון את האתר, עם ובלי התוכן המוכן הנוסף, ובקש מהם ביקורת.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Maldavan » יום ו' 08 מרץ 2013 13:30

מנשה ועמנואל, תרשו לי להסכים ולא להסכים עם שניכם לרגע.
הכל תלוי בסוג המאמר. יש כל כך הרבה סוגים. אנסה לתת 2 דוגמאות:
1. מאמר שאשים אצלי באתר (דוגמה) - זהו מאמר שמסביר היטב על השירות שהחברה שלי מספקת, ובמאמר מסופר למה אנחנו החברה הכי טובה בעולם.
2. מאמר שאשים אצל מישהו אחר (דוגמה) - מצאתי מגזין/בלוג/אתר מקומי לכן אנצל את הבמה שלו לכתיבת הנושא "כמה חלאות יש בתחום שבו החברה שלי עובדת, ואיך אפשר להימנע מליפול ע"י אותם חלאות" ועל הדרך כמובן אזכיר את שם החברה שלי בתור דוגמה הפוכה מהחלאות, אפשר כמובן לתת קישור ישיר לעמוד הבית, או לעמוד פנימי שבעמוד הפנימי יש הסבר מפורט יותר על הנושא שאני מדבר. הקישור נוצר כדי לתת אמינות לדברים שאני מסביר במאמר (שהחברה שלי באמת קיימת). העיקר שהגולשים יבינו ויהיו מרוצים מכל העניין.

הכל עניין של משחק מילים ולאן אתה מכווין את המאמר והגולשים.
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ו' 08 מרץ 2013 14:33

ברגע שהאתר שלך יכיל תכנים טענים מעורבים שיסבירו על השירות שלך ועל יתרונות החברה שלך הוא יבריח את הגולשים(בהתאם לדוגמתך).
אין שום סיבה מלהימנע מפוסטים אודות טעויות המתחרים שלך.
ולא פוסט השמצה במגזין אורח ולאחר מכן הטיית הגולשים לכיוונך איננו נכון ויספק בסופו של דבר את ההפך הגמור.
האמת שלאחרונה הרחבתי על כך בתשובה שפה: http://goo.gl/fNHv0

מה שכן מומלץ לעשות זה לחלק את האתר ל2 סוגי תכנים:
-תכנים ממותגים שיסבירו אותו השירותים, המוצרים, והחברה, התכנים הללו יבנו אמון, סמכותיות וישפיעו על נאמנות הגולשים(גם כאשר מדובר בחברה קטנה)
-תכנים טכנים, נישתיים יותר שיספקו לגולשים מיידע איכותי מרענן ויחודי, ובסופו של דבר גם יהפכו אותם לגולשים נאמנים וממירים.

לעניות דעתי לא הכל עניין של משחק מילים ואני בטוח שכל אחד נתקל במאמרים שמריחים שיווקים ומבריחים אותכם רחוק מהאתר ומהמותג, וחייבים לשים בינהם חוצץ ולא להיסחף עם גל השגיאות של כלל העדר
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 08 מרץ 2013 14:55

Maldavan כתב:מנשה ועמנואל, תרשו לי להסכים ולא להסכים עם שניכם לרגע.
הכל תלוי בסוג המאמר. יש כל כך הרבה סוגים. אנסה לתת 2 דוגמאות:
1. מאמר שאשים אצלי באתר (דוגמה) - זהו מאמר שמסביר היטב על השירות שהחברה שלי מספקת, ובמאמר מסופר למה אנחנו החברה הכי טובה בעולם.
2. מאמר שאשים אצל מישהו אחר (דוגמה) - מצאתי מגזין/בלוג/אתר מקומי לכן אנצל את הבמה שלו לכתיבת הנושא "כמה חלאות יש בתחום שבו החברה שלי עובדת, ואיך אפשר להימנע מליפול ע"י אותם חלאות" ועל הדרך כמובן אזכיר את שם החברה שלי בתור דוגמה הפוכה מהחלאות, אפשר כמובן לתת קישור ישיר לעמוד הבית, או לעמוד פנימי שבעמוד הפנימי יש הסבר מפורט יותר על הנושא שאני מדבר. הקישור נוצר כדי לתת אמינות לדברים שאני מסביר במאמר (שהחברה שלי באמת קיימת). העיקר שהגולשים יבינו ויהיו מרוצים מכל העניין.

הכל עניין של משחק מילים ולאן אתה מכווין את המאמר והגולשים.

המונח "מאמר" מרבה לבלבל. גיל דיבר על תוכן מוכן, שעומד בזכות עצמו, ואפשר להדביק אותו לאתר (בתור דף נפרד), או בתור פוסט בבלוג שצמוד לאתר או בתור פוסט אורח לבלוג זר. ציינתי רק שאין טעם להדביק תוכן כזה באופן מלאכותי, שעלול דווקא להוריד את רמת שביעות הרצון של אוכלוסיית המבקרים באתר.

מאידך, חשוב על פוסט אורח אצל פבל, עם קישור יוצא שאיננו נכנס לאתר הפרטי של מחבר הפוסט, אלא לאתר של לקוח שהוא רוצה לקדם. האם תהיה למבקרים של פבל סיבה טובה להשתמש בקישור?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ו' 08 מרץ 2013 15:18

זקן השבט 3 כתב:מאידך, חשוב על פוסט אורח אצל פבל, עם קישור יוצא שאיננו נכנס לאתר הפרטי של מחבר הפוסט, אלא לאתר של לקוח שהוא רוצה לקדם. האם תהיה למבקרים של פבל סיבה טובה להשתמש בקישור?

אינני מאמין בפוסטים אורחים ודי מסתייג מיתרונותיהם.
המקרים היחידים שבהם אאמין בתרומתם זה כאשר מדובר בפעולות PR שמשפיעות על סמכותיות הכותב\מותג, כמו ראיונות, הודעות לתקשורות וכו.
ומקרים נוספים שבהם איש מפתח תורם ידע לאתר בנישה משלימה , שאיננו רלוונטי לאתרו, וגם פה אינני יודע אם תרומת הקישור שווה את ההשקעה בתוכן.

מי שמחפש לשתף ידע או לספק תוכן בתמורה לקישורים\קשרים\תנועה\סמכותיות יכול לעשות זאת ברשתות חברתיות ובפלטפורמות לשיתוף ידע.
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 08 מרץ 2013 15:23

Exploter כתב:[...]מה שכן מומלץ לעשות זה לחלק את האתר ל2 סוגי תכנים:
-תכנים ממותגים שיסבירו אותו השירותים, המוצרים, והחברה, התכנים הללו יבנו אמון, סמכותיות וישפיעו על נאמנות הגולשים(גם כאשר מדובר בחברה קטנה)
-תכנים טכנים, נישתיים יותר שיספקו לגולשים מיידע איכותי מרענן ויחודי, ובסופו של דבר גם יהפכו אותם לגולשים נאמנים וממירים[...]

אני תוהה לאחרונה האם רק העלות הגבוהה של הפקת פרסום מוצלח (בעיתונות המודפסת, ברדיו ובטלוויזיה) גורמת לכך שהם חייבים להשיג אפקט מירבי על ידי פרסום כל כך קצר. האם למי שמבקרים במרבית אתרי האינטרנט יש יותר זמן וחשק לקרוא עוד ועוד דפים מלאים בהסברים?
Exploter כתב:[...]לעניות דעתי לא הכל עניין של משחק מילים ואני בטוח שכל אחד נתקל במאמרים שמריחים שיווקים ומבריחים אותכם רחוק מהאתר ומהמותג, וחייבים לשים בינהם חוצץ ולא להיסחף עם גל השגיאות של כלל העדר

אנחנו חשים את זה היטב בכל המצטרפים החדשים לפורום, שבאו רק כדי להפיץ את הבשורה של מוצר או שרות חדש, כשהם מחופשים ל"לקוח מרוצה".
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 08 מרץ 2013 15:29

Exploter כתב:
זקן השבט 3 כתב:מאידך, חשוב על פוסט אורח אצל פבל, עם קישור יוצא שאיננו נכנס לאתר הפרטי של מחבר הפוסט, אלא לאתר של לקוח שהוא רוצה לקדם. האם תהיה למבקרים של פבל סיבה טובה להשתמש בקישור?

אינני מאמין בפוסטים אורחים ודי מסתייג מיתרונותיהם.
המקרים היחידים שבהם אאמין בתרומתם זה כאשר מדובר בפעולות PR שמשפיעות על סמכותיות הכותב\מותג, כמו ראיונות, הודעות לתקשורות וכו. ומקרים נוספים שבהם איש מפתח תורם ידע לאתר בנישה משלימה , שאיננו רלוונטי לאתרו, וגם פה אינני יודע אם תרומת הקישור שווה את ההשקעה בתוכן[...]

בדיוק כך - אני מרבה להשתמש בקישורים כאלה כדי למצוא מידע על מחבר הפוסט, ולא מה מוכרים האתרים שהוא מקדם.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ש' 09 מרץ 2013 18:31

אינני יודע אם השימוש שלך בקישורים הללו מייצג את הרוב.

לדעתי הרבה מקדמים נהיים אובססיביים כשמדובר בקישורים.
הם יוצרים תוכן איכותי, מעלים אותו לאתרים חיצוניים אבל לא לוקחים בחשבון שהתכנים הללו יקבלו תנועה ופעילות חברתית שהם יכלו להרוויח באתר שלהם.

האם לא עדיף להרוויח את התנועה הזו באתר, ולקחת בחשבון שבטווח הרחוק התוכן הזה יספק להם קישורים ושיתופים הרבה יותר חזקים.
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 42 אורחים