קניית לייקים לפייסבוק, צפיות ביוטיוב, עוקבים לאינסטגרם

זה המקום להציג את עצמכם, לפרסם את השרותים שאתם נותנים, להגיב על המאמרים באתר.
(נא לא לזבל בסתם קישורים, כיוון שהם ימחקו)

קניית לייקים לפייסבוק, צפיות ביוטיוב, עוקבים לאינסטגרם

הודעהעל ידי trueffic » יום ד' 27 פברואר 2013 02:13

שלום חברים אני מוכר לייקים ישראלים לעמודים ולייקים לסטטוסים , צפיות ביוטיוב ,לייקים ומינויים ליוטיוב , עוקבים לאינסטגרם אמיתיים
מוזמנים לפנות אלי במייל trueffic@gmail.com
trueffic
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: קניית לייקים לפייסבוק, צפיות ביוטיוב, עוקבים לאינסטגרם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 27 פברואר 2013 14:10

trueffic כתב:שלום חברים אני מוכר לייקים ישראלים לעמודים ולייקים לסטטוסים , צפיות ביוטיוב ,לייקים ומינויים ליוטיוב , עוקבים לאינסטגרם אמיתיים
מוזמנים לפנות אלי במייל trueffic@gmail.com

תגיד, איך אתה יכול למכור לייק שלי, למשל?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Maldavan » יום ד' 27 פברואר 2013 15:59

מה? מזה כל המתקפת לייקים הזאת פתאום? חשבתי שעברה העונה :crazy
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

הודעהעל ידי גבריאל חגג » יום ה' 21 מרץ 2013 14:59

היי,
קניית לייקים נעשתה פופלרית מאוד.
עסקים רוצים לנפח את כמות הלייקים לעמוד הפייסבוק שלהם וזה עולה הרבה יותר זול מהאפשרות לעשות זאת בצורה אמיתית.

בכל מקרה יש כתבה על כך.. אתם מוזמנים לקרוא: http://www.webresult.co.il/Buy_facebook_likes
חתימה מהודעה 30
סמל אישי של המשתמש
גבריאל חגג
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 21 מרץ 2013 15:10

גבריאל חגג כתב:היי,
עסקים רוצים לנפח את כמות הלייקים לעמוד הפייסבוק שלהם וזה עולה הרבה יותר זול מהאפשרות לעשות זאת בצורה אמיתית.
בכל מקרה יש כתבה על כך.. אתם מוזמנים לקרוא: http://www.webresult.co.il/Buy_facebook_likes

ועל מי זה עושה רושם?

מזכיר לי את המערכון של הגשש החיוור, ובו הם משחקים ב"מי חושב על מספר יותר גדול?"
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי גבריאל חגג » יום ו' 22 מרץ 2013 02:22

רושם זה לא עושה על אף אחד...
בדומה לכך שאדם יעדיף להיכנס לעסק שמלא באנשים מאשר לריק (וזה מוכח) אדם יעדיף לעשות לייק לעמוד שהוא בעל יותר לייקים לפני כן.
חתימה מהודעה 30
סמל אישי של המשתמש
גבריאל חגג
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 22 מרץ 2013 13:10

גבריאל חגג כתב:רושם זה לא עושה על אף אחד...
בדומה לכך שאדם יעדיף להיכנס לעסק שמלא באנשים מאשר לריק (וזה מוכח) אדם יעדיף לעשות לייק לעמוד שהוא בעל יותר לייקים לפני כן.

בית קפה חדש ימלא אותו לזמן מה בכל מיני אוכלי חינם, אבל רק עד גבול הקיבולת שלו. לייקים מזוייפים יכול כל אחד לקנות בבוקר, יותר ממה שיש למתחרים שלו. האנלוגיה שעשית מבוססת על ההנחה שהגולשים מטומטמים. אם בעל בית הקפה מתייחס ללקוחות שלו כאל מטומטמים, כדי להושיב אותם ליד שולחן, הוא מתייחס אליהם ככה גם במטבח וגם בעת הגשת החשבון. לקוח טוב, שיש סיכוי שיהפוך ללקוח קבוע יישמר מפני בית עסק שכזה.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
someone100
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי גבריאל חגג » יום א' 24 מרץ 2013 15:03

זקן השבט 3 כתב:
גבריאל חגג כתב:רושם זה לא עושה על אף אחד...

בית קפה חדש ימלא אותו לזמן מה בכל מיני אוכלי חינם, אבל רק עד גבול הקיבולת שלו. לייקים מזוייפים יכול כל אחד לקנות בבוקר, יותר ממה שיש למתחרים שלו. האנלוגיה שעשית מבוססת על ההנחה שהגולשים מטומטמים. אם בעל בית הקפה מתייחס ללקוחות שלו כאל מטומטמים, כדי להושיב אותם ליד שולחן, הוא מתייחס אליהם ככה גם במטבח וגם בעת הגשת החשבון. לקוח טוב, שיש סיכוי שיהפוך ללקוח קבוע יישמר מפני בית עסק שכזה.

ההקבלה שלך לא נכונה.
כשאמרתי שאדם יעדיף להיכנס לעסק מלא באנשים מאשר לעסק ריק, לא התייחסתי בכלל לקיבולת שהיא לא קשורה בכלל, אני הצגתי עובדה שנבדקה והוכחה כנכונה!
כאשר יש לך בעמוד הפייסבוק יותר לייקים (במספר) מאשר פחות - לגולש חדש שיגיע לעמוד שלך יהיה יותר "קל" לעשות את הלייק (במיוחד אם כמה מחבריו גם לייקקו שם, נקודה.
נושא הקיבולת קשור לניהול ואסטרטגיה עסקית - ואני מסכים לחלוטין עם טענתך.
חתימה מהודעה 30
סמל אישי של המשתמש
גבריאל חגג
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 24 מרץ 2013 17:17

גבריאל חגג כתב:ההקבלה שלך לא נכונה.
כשאמרתי שאדם יעדיף להיכנס לעסק מלא באנשים מאשר לעסק ריק, לא התייחסתי בכלל לקיבולת שהיא לא קשורה בכלל, אני הצגתי עובדה שנבדקה והוכחה כנכונה!
כאשר יש לך בעמוד הפייסבוק יותר לייקים (במספר) מאשר פחות - לגולש חדש שיגיע לעמוד שלך יהיה יותר "קל" לעשות את הלייק (במיוחד אם כמה מחבריו גם לייקקו שם, נקודה.
נושא הקיבולת קשור לניהול ואסטרטגיה עסקית - ואני מסכים לחלוטין עם טענתך.

א. מהו מספר הלייקים שיראה חשוד בעיני המבקרים?

ב. איך יגיבו לדעתך המבקרים באתר שכתוב בו בצורה בולטת: "במקום להשקיע כסף בקניית לייקים מזוייפים, כמו שעושים המתחרים שלנו, אנחנו מעדיפים להשקיע בשיפור איכות המוצרים והשרות ללקוח"?

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
someone100
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי גבריאל חגג » יום א' 24 מרץ 2013 22:53

א. אין מספר קבוע למספר הלייקים שיראו חשודים, ברור שאם לפיצרייה שכונתית בכפר סבא יהיו 100,000 לייקים זה לא יראה מציאותי (במיוחד שבכ"ס יש רק כ-90,000 תושבים) לא על כך מדובר, לכל עסק הכי קטן ונישתי יכולים להיות לפחות כ- 1000 אוהדים וזה לא יראה חשוד לאף אחד, ברור שעדיף ליצור קהילה גדולה, אוהדת, אמיתת ואיכותית.

ב. את המשפט שכתבת אני מחלק לשניים -
1. "במקום להשקיע את כסף בקניית לייקים מזויפים, כמו שעושים המתחרים שלנו" - כנראה שלא כל הגולשים יבינו את זה (אנשי שיווק יבינו)... אולי חלק כן ואלו שיבינו זה יכול להיות מעולה עבורם.
2. "אנחנו מעדיפים להשקיע (כסף) בשיפור איכות המוצרים והשרות ללקוח" - זה יכול לעבוד טוב אם זאת כשאנו מדברים על שיווק/ פרסום צריכים לדבר עם הלקוח הפוטנציאלי על התוצאה מהשרות או מהמוצר שאנו מספקים (זה תמיד עובד טוב).

לסיכום: אם חברה רוצה להשקיע באמת בשיווק הויראלי דרך הפייסבוק רצוי שתעביר את העבודה לאיש מקצוע (חברה, פרילנסר, עובד שלה שעובר הכשרה בנושא - יש המון חברות שעובדות בצורה הזאת). שתשלם קצת יותר כסף אבל התמורה תהיה בהתאם, לייקים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים.
חתימה מהודעה 30
סמל אישי של המשתמש
גבריאל חגג
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 25 מרץ 2013 02:11

גבריאל חגג כתב:א. אין מספר קבוע למספר הלייקים שיראו חשודים, ברור שאם לפיצרייה שכונתית בכפר סבא יהיו 100,000 לייקים זה לא יראה מציאותי (במיוחד שבכ"ס יש רק כ-90,000 תושבים) לא על כך מדובר, לכל עסק הכי קטן ונישתי יכולים להיות לפחות כ- 1000 אוהדים וזה לא יראה חשוד לאף אחד, ברור שעדיף ליצור קהילה גדולה, אוהדת, אמיתת ואיכותית[...]

איך הלקוח של בית עסק אינטרנטי אמור להבחין בין לייקים אמיתיים ללייקים מזוייפים אצל 4 בתי עסק מתחרים באותה עיר, שלכולם בסביבות 1,000 לייקים?
גבריאל חגג כתב:[...]ב. את המשפט שכתבת אני מחלק לשניים -
1. "במקום להשקיע את כסף בקניית לייקים מזויפים, כמו שעושים המתחרים שלנו" - כנראה שלא כל הגולשים יבינו את זה (אנשי שיווק יבינו)... אולי חלק כן ואלו שיבינו זה יכול להיות מעולה עבורם[...]

למה שלא יבינו? במיוחד אם אציג להם את המודעה:
על ידי trueffic » ד' פברואר 27, 2013 2:13 am
שלום חברים אני מוכר לייקים ישראלים לעמודים ולייקים לסטטוסים , צפיות ביוטיוב ,לייקים ומינויים ליוטיוב , עוקבים לאינסטגרם אמיתיים. מוזמנים לפנות אלי במייל trueffic@gmail.com

גבריאל חגג כתב:[...]לסיכום: אם חברה רוצה להשקיע באמת בשיווק הויראלי דרך הפייסבוק רצוי שתעביר את העבודה לאיש מקצוע (חברה, פרילנסר, עובד שלה שעובר הכשרה בנושא - יש המון חברות שעובדות בצורה הזאת). שתשלם קצת יותר כסף אבל התמורה תהיה בהתאם, לייקים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים.

למה לטרוח להשקיע בכלל בקידום ויראלי אם לקוח בית העסק אינטרנטי לא יכול להבחין בין לייק אמיתי ללייק מזוייף?
יתר על כן, למה לטרוח ולהשקיע בשרות של "מומחה לקידום ברשתות החברתיות" אם בעל העסק לא יכול להבחין בין תוצאה שהושגה בעמל רב לבין תוצאה שהושגה בכך שה"מומחה" פשוט קנה לו לייקים מזוייפים?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי גבריאל חגג » יום ד' 27 מרץ 2013 13:38

היי,
א. הוא יכול הוא יכול להבחין כאשר יפשפש בתוך "המלייקיים" ויראה שמדובר בפרופילים מזויפים.
ב. כדאי מאוד להשקיע -המטרה היא כמובן לא לצבור כמה שיותר לייקים, אלא פניות ולקוחות......................

יתר על כן, שווה להשקיע אצל מומחה או עובד בחברה שעבר הכשרה או פרילנסר כמובן שיש לסכם מראש ולחתום על הסכם(אם מדובר באדם/גוף חיצוני) על עניין קניית הלייקים. בכל אופן היום לייקים קונים מהיצרן לצרכן - ואין צורך במנהל רשת חברתית שיקנה אותם.
חתימה מהודעה 30
סמל אישי של המשתמש
גבריאל חגג
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי someone100 » יום ד' 27 מרץ 2013 19:04

א. הוא יכול הוא יכול להבחין כאשר יפשפש בתוך "המלייקיים" ויראה שמדובר בפרופילים מזויפים.

נראה לי אתה טועה ... אפשר לעשות גם לייק בגניבה . יש סקריפטים לזה ממה שאני זוכר שראיתי אבל אני לא בדקתי את העניין לעומק. ברגע שיש התחייבות ללייקים מישראל אז כנראה שככה זה נעשה.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 27 מרץ 2013 20:33

כתוב שם:
הקשר בין לייקים לקידום אתרים:
הקשר שיש בין הרשתות החברתיות לבין קידום האתר בגוגל הוא עצום, מקדמי אתרים רבים מבינים זאת מיום ליום, מריצים מחקרים רבים ומפתחים אסטרטגיות שונות לשימוש ברשת החברתית ובמיוחד פייסבוק בארץ לצורך דחיפת האתר בגוגל. בהמשך אנו נכתוב מאמר מפורט המסביר את השיטה לקידום אתרים באמצעות רשתות חברתיות. מה שניתן לומר בבטחה זה שגוגל מתייחס לנתון כמות הלייקים של פייסבוק, +1 של גוגל פלוס וציוצים של טוויטר שיש לעמוד אינטרנט ספציפי.

המשפט שהדגשתי הוא לא מובן מאליו, במיוחד לאור ההסתייגויות שעלו פה בתגובות. לא יתכן למשל שגוגל יצא למלחמת חורמה בספאם של קישורים רק כדי ליפול שוב קורבן לספאם של לייקים ופלוסים.

התשובות שלך עד כה נשארו עמומות לחלוטין.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי גבריאל חגג » יום ד' 03 אפריל 2013 23:47

someone100 כתב:

נראה לי אתה טועה ... אפשר לעשות גם לייק בגניבה . יש סקריפטים לזה ממה שאני זוכר שראיתי אבל אני לא בדקתי את העניין לעומק. ברגע שיש התחייבות ללייקים מישראל אז כנראה שככה זה נעשה.

כידוע לי לאחר עשיית הלייק "מסמני הלייקים" חשופים לכולם
חתימה מהודעה 30
סמל אישי של המשתמש
גבריאל חגג
חבר טרי
חבר טרי

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל כל שאר הנושאים (אין להכניס קישורים!)

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים