משהו השתנה בגוגל? איך אני אמור למצוא את הביטוי והנישה?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

משהו השתנה בגוגל? איך אני אמור למצוא את הביטוי והנישה?

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ד' 27 פברואר 2013 01:25

תמונה

כל בנאדם עם ראש על הכפתיים יכול לדעת שאין סיכוי שאני אפילו ישתחל לעמוד 40... אין סיכוי, אבל למרות זאת בkeyword tool זה מראה כאילו זה קל ועם קצת חיפושים. משהו השתנה במציאת ביטוים? זה מחרפן שעתיים אני יושב וראה כל מיני הצעות למילות מפתח שאין סיכוי שאני יצליח בהם למרות שזה מראה כאילו אפשר...
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

Re: משהו השתנה בגוגל? איך אני אמור למצוא את הביטוי והנישה?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 27 פברואר 2013 12:37

ה-keyword tool של גוגל לא אומר לך האם קל או קשה לקדם. הנתונים נלקחים מרמת התחרות בפרסום הממומן, ומוצר שהוא מאד מאד יקר (וילה בטוסקנה או יאכטה יוקרתית) נפח החיפוש קטן והתחרות גדולה, ולהפך.

כל אחד יכול להגיע למקום הראשון בגוגל לביטוי החיפוש הכי תחרותי - הכל פונקציה של כמות ואיכות העבודה שהושקעה. איכות העבודה היא פונקציה של איכות וכמות השעות שהוקדשו ללימוד העבודה. אם רמת המיומנות הנדרשת גבוהה מאד, אין סיכוי להשיג אותה בפחות מ-10,000 שעות הכשרה איכותיות (5 שנים במשרה מלאה). מי שאין לו את הזמן הזה, עדיף שיבחר עיסוק שבו רמת המיומנות הנדרשת נמוכה בהרבה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ה' 28 פברואר 2013 15:51

זקן השבט 3 כתב:ה-keyword tool של גוגל לא אומר לך האם קל או קשה לקדם. הנתונים נלקחים מרמת התחרות בפרסום הממומן, ומוצר שהוא מאד מאד יקר (וילה בטוסקנה או יאכטה יוקרתית) נפח החיפוש קטן והתחרות גדולה, ולהפך.

כל אחד יכול להגיע למקום הראשון בגוגל לביטוי החיפוש הכי תחרותי - הכל פונקציה של כמות ואיכות העבודה שהושקעה. איכות העבודה היא פונקציה של איכות וכמות השעות שהוקדשו ללימוד העבודה. אם רמת המיומנות הנדרשת גבוהה מאד, אין סיכוי להשיג אותה בפחות מ-10,000 שעות הכשרה איכותיות (5 שנים במשרה מלאה). מי שאין לו את הזמן הזה, עדיף שיבחר עיסוק שבו רמת המיומנות הנדרשת נמוכה בהרבה.

אני יודע אבל תשמע, משהו השתנה.... אני לא כרגע מדבר על הקושי. כי זה לא הגיוני שלביטוי הזה במדויק יש אך ורק 4000 חיפושים גלובלים והקושי בינוני-קל...
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 28 פברואר 2013 15:56

Gil Ralph כתב:אני יודע אבל תשמע, משהו השתנה.... אני לא כרגע מדבר על הקושי. כי זה לא הגיוני שלביטוי הזה במדויק יש אך ורק 4000 חיפושים גלובלים והקושי בינוני-קל...

אכן לא סביר, מה עוד שעד כ-85% מנפח החיפוש בגוגל הוא חיפושי סרק. חזור על הבדיקה של ביטוי אחד ובדוק אם לא טעית בהגדרות.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 26 אורחים