10 אלף קישורים מפורומים, כדיי או לא או אפילו מסוכן?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

10 אלף קישורים מפורומים, כדיי או לא או אפילו מסוכן?

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ג' 26 פברואר 2013 18:41

עזבו את המחיר, היום זה כבר שווה? זה בכלל רלוונטי קישורי סרק מפורומים? או שזה אפילו מסוכן ויכול לדרדר את האתר?(מדובר על אתר שנמצא כרגע בחיתולו)(נפתח לפני חודש)
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

Re: 10 אלף קישורים מפורומים, כדיי או לא או אפילו מסוכן?

הודעהעל ידי Maldavan » יום ג' 26 פברואר 2013 18:52

אם יש לך כמה ג'ובות בצד, הייתי לוקח ומשלם על השירות רק בשביל תהליך הלמידה, בשביל לראות את האפקט שזה יוצר (האם תתמקם גבוה? באיזה שלב? לאורך כמה זמן? האם תיפול? ועוד הרבה שאלות בסגנון). לדעתי הכסף הזה יהיה הרבה יותר שווה מאשר להרשם לקורס רגיל לקידום אתרים למשל.
הכל שאלה לאן אתה חותר, ומה רמת השאיפה להתמקצעות בתחום שאתה רוצה להשיג.
שים לב, רק מעצם השאלה הספציפית הזאת אפשר בערך להבין את רמת הידע שלך בתחום, ולכן אני במקומך ממש לא הייתי פוסל את האפשרות שכתבתי לך.
תחום ה-SEO לשנת 2013 הוא ממש שונה ועבר תהפוכות רבות, לכן תיקח בחשבון שהרבה מהתשובות שתשמע כאן ובעיקר בפורומים אחרים - הדבר הכי חשוב זה להטיל ספק.
כל מה שנוגע לSEO וטכניקות קידום בימים אלה - כאשר תשאל שאלה מהסוג הזה ששאלת, ותקבל מיד תשובה של "כן, אני ניסיתי וזה עובד! אני ממליץ!" - מיד צריכה להיקפץ לך נורת אזהרה.

מקווה שהצלחתי גם לענות לך על השאלה וגם לעשות מעט יותר סדר.

דניאל
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ג' 26 פברואר 2013 21:18

תודה רבה ! אבל מה דעתך בכללי על קישורים זולים(מבלוגים, פורומים וכו..) לשנת 2013? אני יודע שלשנת 2008 כל קישור תרם... היום זה יכול לפגוע באתר אפילו?
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 26 פברואר 2013 23:04

Gil Ralph כתב:תודה רבה ! אבל מה דעתך בכללי על קישורים זולים(מבלוגים, פורומים וכו..) לשנת 2013? אני יודע שלשנת 2008 כל קישור תרם... היום זה יכול לפגוע באתר אפילו?

גם בשנת 2008 אמירה כמו "כל קישור תורם" היתה אמירה ריקה, כי רק על פי מדד ה-PR ערכו של קישור יחיד אחד היה יכול להיות זהה לסכום הערך של 10,000,000,000 קישורים אחרים.

הטעם ליצירת עשרות ומאות אלפי קישורים שערכם קרוב ביותר ל-0 נוצר רק כאשר בלחיצה על כפתור ניתן היה להוציא קישור מהפוטר של מאות אלפי הדפים של אתר יחיד, ויותר מאוחר, כאשר ניתן היה לרכוש בזול תוכנה ששותלת בתוך כמה שעות תגובה סתמית באלפי ועשרות אלפי בלוגים ופורומים ברחבי העולם, עם קישור שיוצא מהחתימה. כיום ערכם של כל הקישורים האלה הוא 0 מוחלט ואולי גם ערך שלילי.

אני חוזר וממליץ לך לקרוא את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" כי אני רואה שאתה מרבה לשאול שאלות פרטניות, שאת התשובה הכללית והמוסמכת לכולן יחד תמצא שם.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ד' 27 פברואר 2013 01:25

זקן השבט 3 כתב:
Gil Ralph כתב:תודה רבה ! אבל מה דעתך בכללי על קישורים זולים(מבלוגים, פורומים וכו..) לשנת 2013? אני יודע שלשנת 2008 כל קישור תרם... היום זה יכול לפגוע באתר אפילו?

גם בשנת 2008 אמירה כמו "כל קישור תורם" היתה אמירה ריקה, כי רק על פי מדד ה-PR ערכו של קישור יחיד אחד היה יכול להיות זהה לסכום הערך של 10,000,000,000 קישורים אחרים.

הטעם ליצירת עשרות ומאות אלפי קישורים שערכם קרוב ביותר ל-0 נוצר רק כאשר בלחיצה על כפתור ניתן היה להוציא קישור מהפוטר של מאות אלפי הדפים של אתר יחיד, ויותר מאוחר, כאשר ניתן היה לרכוש בזול תוכנה ששותלת בתוך כמה שעות תגובה סתמית באלפי ועשרות אלפי בלוגים ופורומים ברחבי העולם, עם קישור שיוצא מהחתימה. כיום ערכם של כל הקישורים האלה הוא 0 מוחלט ואולי גם ערך שלילי.

אני חוזר וממליץ לך לקרוא את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" כי אני רואה שאתה מרבה לשאול שאלות פרטניות, שאת התשובה הכללית והמוסמכת לכולן יחד תמצא שם.

כן אני מתכוון לעשות את זה דרך xrumer, no hands seo.... תודה הבנתי אותך ממש ממש תודה בנאדם :)
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי joomi » יום ד' 27 פברואר 2013 15:19

Maldavan כתב:אם יש לך כמה ג'ובות בצד, הייתי לוקח ומשלם על השירות רק בשביל תהליך הלמידה, בשביל לראות את האפקט שזה יוצר (האם תתמקם גבוה? באיזה שלב? לאורך כמה זמן? האם תיפול? ועוד הרבה שאלות בסגנון). לדעתי הכסף הזה יהיה הרבה יותר שווה מאשר להרשם לקורס רגיל לקידום אתרים למשל.

למה ג'ובות עבור שירות כזה אני לוקח 50-200 שקל , מחיר שווה לכל נפש .
על התוצאות אין ביטוח זה כבר החלטה שלך
joomi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 27 פברואר 2013 15:32

joomi כתב:למה ג'ובות עבור שירות כזה אני לוקח 50-200 שקל , מחיר שווה לכל נפש .
על התוצאות אין ביטוח זה כבר החלטה שלך

יש ביטוח! - דיון לעומק ולרוחב בתוצאות האפשריות, כפי שמתנהל בפורום מקצועי ראוי, משמש כפוליסת ביטוח.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל