כמה שאלות בנוגע לקידום אתרים(אזהרה חלק מהם מפגרות)

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

כמה שאלות בנוגע לקידום אתרים(אזהרה חלק מהם מפגרות)

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ש' 23 פברואר 2013 01:06

אני כמעט בטוח שהם מפגרות :)

1.כרגע יש לי 4 אתרים באחסון ובשליטתי זה נכון שאם יש לי כמה אתרים בבעלותי גוגל מוריד את הרמה של האתרים?
2.זה נכון לדעתכם שמשנה לשנה בגלל התחרות והתווספות כמות רבה של אתרים בכל שנה התחרות בקידום אתרים נהיית קשה הרבה יותר כל שנה?

נ.ב אני גמור מעייפות, אני כמעט בטוח שיש לי שגיאות כתיב פה ושם. אז מצטער.

תודה מראש!
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

Re: כמה שאלות בנוגע לקידום אתרים(אזהרה חלק מהם מפגרות)

הודעהעל ידי Kirill Lavrishev » יום ש' 23 פברואר 2013 04:06

1. לא, אבל אם תקשר מאתר אחד שלך לאתר אחר שלך, הקישור יכול להיחשב יותר חלש בעיני גוגל.
2. הגיוני, לא? בעבר היו סלקום, אורנג' ופלאפון ועכשיו יש סלקום, אונרג', פלאפון, 012מוביל, הוטמוביל, גולן טלקום, רמי לוי, יומוביל ועוד.. אז התחרות נהייתה יותר קשה?
קוואיס הוסטינג - אחסון אתרים מקצועי החל מ19ש"ח בחודש.
שרתים וירטואלים | אחסון אתרי וורדפרס | פיתוח ובניית אתרים
סמל אישי של המשתמש
Kirill Lavrishev
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 7

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ש' 23 פברואר 2013 13:50

Kirill Lavrishev כתב:1. לא, אבל אם תקשר מאתר אחד שלך לאתר אחר שלך, הקישור יכול להיחשב יותר חלש בעיני גוגל.
2. הגיוני, לא? בעבר היו סלקום, אורנג' ופלאפון ועכשיו יש סלקום, אונרג', פלאפון, 012מוביל, הוטמוביל, גולן טלקום, רמי לוי, יומוביל ועוד.. אז התחרות נהייתה יותר קשה?

ממש תודה :)
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 23 פברואר 2013 14:14

Gil Ralph כתב:[...]זה נכון לדעתכם שמשנה לשנה בגלל התחרות והתווספות כמות רבה של אתרים בכל שנה התחרות בקידום אתרים נהיית קשה הרבה יותר כל שנה?[...]

לא הגידול במספר תוצאות החיפוש לביטוי חיפוש נתון קובע את הגידול ברמת התחרותיות של הביטוי, אלא הגידול בכמות ובאיכות עבודת הקידום של חלק קטן מתוצאות החיפוש. אבל אם מתוך 100,000 תוצאות חיפוש 300 מקדמי אתרים עובדים כדי להשחיל 300 מהן לתוך 5 המקומות העליונים, שמבצעים כמעט 100% מהמכירות, ברור שרק 5 יצליחו ו-295 ייכשלו בהכרח.

אני מנסה להסביר את העובדה הפשוטה הזו כבר 10 שנים, גם לבעלי אתרים וגם למקדמי אתרים, ללא הצלחה יתרה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ש' 23 פברואר 2013 14:19

זקן השבט 3 כתב:
Gil Ralph כתב:[...]זה נכון לדעתכם שמשנה לשנה בגלל התחרות והתווספות כמות רבה של אתרים בכל שנה התחרות בקידום אתרים נהיית קשה הרבה יותר כל שנה?[...]

לא הגידול במספר תוצאות החיפוש לביטוי חיפוש נתון קובע את הגידול ברמת התחרותיות של הביטוי, אלא הגידול בכמות ובאיכות עבודת הקידום של חלק קטן מתוצאות החיפוש. אבל אם מתוך 100,000 תוצאות חיפוש 300 מקדמי אתרים עובדים כדי להשחיל 300 מהן לתוך 5 המקומות העליונים, שמבצעים כמעט 100% מהמכירות, ברור שרק 5 יצליחו ו-295 ייכשלו בהכרח.

אני מנסה להסביר את העובדה הפשוטה הזו כבר 10 שנים, גם לבעלי אתרים וגם למקדמי אתרים, ללא הצלחה יתרה.

תודה רבה על התשובה, מפורטת ומובנת. אגב כמה אם יש לי אתר חדש חדש איך אתה ממליץ לבנות קישורים? אם אני ישים 100 קישורים על ההתחלה סביר להניח שאני יכנס לארז החול או איך שלא קוראים לזה?
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 23 פברואר 2013 14:25

Gil Ralph כתב:תודה רבה על התשובה, מפורטת ומובנת. אגב כמה אם יש לי אתר חדש חדש איך אתה ממליץ לבנות קישורים? אם אני ישים 100 קישורים על ההתחלה סביר להניח שאני יכנס לארז החול או איך שלא קוראים לזה?

אתה משתמש במושגים מיושנים. מקדמי אתרים נענשים עכשיו על עבודת "בניית קישורים" שעשו 10 שנים והביאה אותם לצמרת. קרא עוד ב: viewtopic.php?f=1&t=4849 וב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים".
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Gil Ralph » יום ש' 23 פברואר 2013 18:48

זקן השבט 3 כתב:
Gil Ralph כתב:תודה רבה על התשובה, מפורטת ומובנת. אגב כמה אם יש לי אתר חדש חדש איך אתה ממליץ לבנות קישורים? אם אני ישים 100 קישורים על ההתחלה סביר להניח שאני יכנס לארז החול או איך שלא קוראים לזה?

אתה משתמש במושגים מיושנים. מקדמי אתרים נענשים עכשיו על עבודת "בניית קישורים" שעשו 10 שנים והביאה אותם לצמרת. קרא עוד ב: viewtopic.php?f=1&t=4849 וב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים".

כן אני מהוותיקים, ב2009 הייתי ממש טוב בקידום אתרים. ידעתי הכל מהכל ממש הכל מהכל, לצערי הרב לא האמנתי שדברים כאלה משתנים ב180 מעלות... :sad2
תודה אגב.
סמל אישי של המשתמש
Gil Ralph
חבר טרי
חבר טרי

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל