עשיתי כל מה שהמליצו לי... מיואשת

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

עשיתי כל מה שהמליצו לי... מיואשת

הודעהעל ידי nema » יום ג' 19 פברואר 2013 18:42

שלום לכם!
עברתי לפני כשנה חונכות עסקית במט"י, שהתמקדה בעיקר באינטרנט.
מעבר לכך, ראיתי אינספור סרטונים (כולם היו די דומים, אגב) שנתנו עצות איך לקדם את האתר בגוגל. קראתי גם באינטרנט על הנושא, נרשמתי לוובינרים וכו'.
בעיקרון, יישמתי את כל מה שלמדתי עד עכשיו, עשיתי (ואני עושה כל הזמן) אופטימיזציה של התכנים באתר, עיצבתי אותו כך שייראה מעולה, יש מאמרים, תמונות וכו' ואני מוסיפה עמודים כשאני יכולה.
בנוסף, ערכתי כמובן את הכותרות של כל עמוד בנפרד, לפי מילות החיפוש שאני רוצה לקדם. (אני לא מבינה כלום בקודים, אבל הממשק של לייבסיטי מאפשר לערוך כותרות גם למי שלא מבין, ובכלל מאוד ידידותי) שילבתי את מילות החיפוש שאני רוצה לקדם בתכנים של העמודים, כפי שהציעו לי בנפח של כ-5% מהתוכן.
בנוסף, נמנעתי מטעויות שיכולות להוריד אותי למטה בגוגל- טקסט בצבע הרקע, החלפת קישורים עם כל מי שרק רוצה וכו'.
עדיין, ובעיקר בחודש האחרון, התוצאות שלי בגוגל לא טובות!
אני כבר לא יודעת מה לעשות... אין לי אלפי שקלים בחודש לשלם למקדם אתרים מקצועי.
בנוסף, מקדם האתרים עושה עבורי את כל העבודה ולא מלמד אותי כלום- כך שאני תמיד אזדקק לו...

תודה על העזרה לכל מי שיגיב! :thumbup
nema
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: עשיתי כל מה שהמליצו לי... מיואשת

הודעהעל ידי joomi » יום ג' 19 פברואר 2013 19:07

מה לגביי קישורים?
joomi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי nema » יום ג' 19 פברואר 2013 20:36

נרשמתי לכל האינדקסים האפשריים באינטרנט, ונתתי מהם כמובן קישורים לאתר שלי.
כתוצאה מכך הגיעו אליי אנשים דרך האינדקסים (שגם זה טוב), אבל לא דרך החיפוש בגוגל!
מחלק מהקישורים צריך גם להיזהר, מאחר שהם יכולים לפגוע באתר. למשל, לא לקשר באופן בולט למתחרה...
nema
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 19 פברואר 2013 21:51

כמה זמן האתר באוויר?
כמה זמן מתוך זה הוא "מקודם" על ידך?
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי joomi » יום ג' 19 פברואר 2013 23:54

תמשיכי בבניית קישורים מתונה וממקורות מגוונים
joomi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 19 פברואר 2013 23:55

nema כתב:[...]עדיין, ובעיקר בחודש האחרון, התוצאות שלי בגוגל לא טובות!
אני כבר לא יודעת מה לעשות[...]

עושה רושם שלא לימדו אותך את העיקר: קידום אתרים זה לא משהו שעושים לאתר אינטרנט אלא משהו שעושים נגד אתרי המתחרים. חשבי על זה: מה וכמה עשית כדי להשיג ציוני רלוונטיות שעולים על ציוני האתרים שבצמרת תוצאות החיפוש? כי אם היית משיגה ציונים עוד יותר גבוהים משלהם, גוגל היה נאלץ להציג את האתר שלך מעליהם! - ואת היית זוכה, על חשבונם, במרבית הביקורים של מי ששאלו את הביטויים הללו בגוגל.
joomi כתב:תמשיכי בבניית קישורים מתונה וממקורות מגוונים

לעצה הזו אין כל משמעות כל עוד אינך מדריך אותה איזה טיפוסי קישורים, ובאיזו כמות, יעלו את ציוני הרלוונטיות של האתר שלה מעל לציוני אתרי המתחרים.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי nema » יום ד' 20 פברואר 2013 21:05

תודה לכם על העזרה!! :)

gil_y7 כתב:כמה זמן האתר באוויר?
כמה זמן מתוך זה הוא "מקודם" על ידך?

האתר באוויר בערך מ-2008-9... התחלתי ממש להבין איך לקדם אותו לפני כשנה. אז גם כל העיצוב השתנה, התכנים וכו'.

זקן השבט- אפשר לקבל הסבר (או קישור להסבר) מהם בדיוק "ציוני הרלוונטיות" ואיך מעלים אותם?

אגב, גיליתי אתמול את תוסף ה- seo של כרום, מקווה שההנחיות שלו יעזרו...
nema
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי ziv » יום ד' 20 פברואר 2013 21:42

מה כתובת האתר?
נראה אותו ונוכל אולי לתת הצעות יותר פרקטיות.
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 31
מוניטין: 13

הודעהעל ידי eitanya » יום ד' 20 פברואר 2013 23:34

היי (נעמה?),
דווקא בימינו, אין בהכרח חובה לשלם אלפי שקלים, מידי חודש, למקדם אתרים. יתרה על כך, הסבירות שתשלמי ולא תקבלי תוצאות (או אף תיענשי) אינה נמוכה.
אני מציע לך לפנות קודם אל יועץ קידום אתרים, משהו שרבים ימליצו עליו. תפקידו של היועץ יהיה קודם לתשאל אותך לגבי המטרות שלך
, המשאבים אשר עומדים לרשותך ולאחר מכן, להתוות וללוות אותך במימוש אסטרטגיית קידום ראלית ויעילה. כל עוד את מסוגלת לפנות זמן, מוכנה ללמוד ויכולה לקלוט- בהחלט ייתכן שתוכלי להגיע להישגים אשר לכל הפחות, יצדיקו את ההשקעה.
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 21 פברואר 2013 00:00

nema כתב:[...]זקן השבט- אפשר לקבל הסבר (או קישור להסבר) מהם בדיוק "ציוני הרלוונטיות" ואיך מעלים אותם?[...]

אם אינך יודעת מה הם "ציוני רלוונטיות" אינך יודעת איך פועל מנוע חיפוש מהטיפוס של גוגל. את מעלה על דעתך להתחיל לנהוג במכונית בלי לדעת מה עושה כל ידית, דוושה, כפתור ושעון?

איך אומרים? "ידע מועט הוא מסוכן."

ובכן, בניגוד למה שאת ודאי סבורה, האלגוריתם של גוגל לא מעניק מיקומים בתוצאות החיפוש, אלא מחשב ציון רלוונטיות של כל דף ברשת לביטוי החיפוש הנתון. תוצאות החיפוש מוצגות בסדר היורד של ציוני הרלוונטיות. אם ל-19 תוצאות חיפוש ציון גבוה משלך, גוגל נאלץ ולא בוחר להציג אותך במקום 20. אם בזמן שאת משפרת את הציון, אותן 19 תוצאות חיפוש משפרות גם הן את הציון באותו מספר נקודות, תשארי במקום - אלא אם מי שהיה במקום 21 שיפר את ציונו, עבר את שלך, ואז תחליפו מקומות. גוגל הוא לגמרי פסיבי במשחק הזה (למעט כאשר הוא מעניש). חשבי על זה: גם במשחק כדורגל שתי הקבוצות משחקות האחת נגד השניה, ולא שתיהן נגד השופט!
nema כתב:[...]אגב, גיליתי אתמול את תוסף ה- seo של כרום, מקווה שההנחיות שלו יעזרו...

כל ההנחיות בתחום קידום האתרים, שקיבלת בעבר ותקבלי בעתיד, הן במונחים של מה לעשות כדי לשפר את ציוני הרלוונטיות, אבל לא תמצאי בשום מקום הנחיה מה לעשות כדי לקבל לשפר את ציוני רלוונטיות עד כדי כך שיהיו גבוהים משל כל המתחרים, ועל ידי כך לאלץ את גוגל להציג אותך במקום הראשון במקומם.

אם את עובדת שנה ועדיין לא הצלחת לגבור על המתחרים, לא עשית בהכרח משהו שגוי - קרוב לודאי שלא עשית מספיק, והמתחרים שלך עושים יותר ומשאירים אותך מאחור. מאידך, עם כל כך מעט הבנה בקידום אתרים, יש חשש שמה שעשית על פי ההמלצות היה גם שגוי או אפילו אסור ולא רק מעט מדי. אני ממליץ לך בחום לקבל את העצה של איתן יריב.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי nema » יום ה' 21 פברואר 2013 00:43

אני מסכימה שככל הנראה לא עשיתי מספיק. אני כל הזמן בודקת מה אפשר לעשות עוד. מעניין כמה עולה ייעוץ קידום אתרים... די מעצבן לשלם שוב על ייעוץ מעבר למה שכבר שילמתי למט"י (למרות ההנחה שהם נותנים לעסקים קטנים, זה לא כזה זול).

ziv כתב:מה כתובת האתר?

תודה רבה, הייתי שמחה לעשות זאת אבל מאחר שזהו פורום ציבורי אני מעדיפה לשמור על הפרטיות... אם אתה או מישהו אחר מוכנים לעזור בהודעה פרטית, כמובן אשמח.
nema
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 21 פברואר 2013 01:42

nema כתב:אני מסכימה שככל הנראה לא עשיתי מספיק. אני כל הזמן בודקת מה אפשר לעשות עוד. מעניין כמה עולה ייעוץ קידום אתרים... די מעצבן לשלם שוב על ייעוץ מעבר למה שכבר שילמתי למט"י (למרות ההנחה שהם נותנים לעסקים קטנים, זה לא כזה זול)[...]

לא יועץ קידום אתרים אחראי לזה שכבר שילמת למט"י. מט"י אחראים לזה שלא לימדו אותך אפילו איך נקבעים המיקומים בגוגל. מכל מקום, חשבי על זה: כמה שעות עבדת על קידום האתר בכל אחד משלושת החודשים האחרונים? מדוע עבדת רק את מספר השעות הזה? ואם היו אומרים שכדי לנצח את המתחרים, ולהגיע להישגים המבוקשים, יש צורך לעבוד פי 20 יותר שעות לחודש ממה שעבדת בפועל, היית נכנסת לעניין הזה?

זאת הדילמה של כל בעל אתר, בין אם הוא שוכר מקדם אתרים ובין אם הוא עובד בעצמו - אי-אפשר לדעת מראש כמה שעות עבודה צריך להשקיע, כי אי-אפשר לדעת כמה שעות עבודה כבר השקיעו, משקיעים וישקיעו המתחרים, שאותם את חייבת לנצח. זה לא עניין טכני בכלל ולכן הוא לא יכול להיות כלול בשום עצה שתקבלי.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sedmedia » יום ה' 21 פברואר 2013 11:50

nema כתב:אני מסכימה שככל הנראה לא עשיתי מספיק. אני כל הזמן בודקת מה אפשר לעשות עוד. מעניין כמה עולה ייעוץ קידום אתרים... די מעצבן לשלם שוב על ייעוץ מעבר למה שכבר שילמתי למט"י (למרות ההנחה שהם נותנים לעסקים קטנים, זה לא כזה זול).

ziv כתב:מה כתובת האתר?

תודה רבה, הייתי שמחה לעשות זאת אבל מאחר שזהו פורום ציבורי אני מעדיפה לשמור על הפרטיות... אם אתה או מישהו אחר מוכנים לעזור בהודעה פרטית, כמובן אשמח.

תמונה
http://www.xrumer.co.il/premium-services
בהצלחה
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 21 פברואר 2013 12:03

nema כתב:תודה רבה, הייתי שמחה לעשות זאת אבל מאחר שזהו פורום ציבורי אני מעדיפה לשמור על הפרטיות... אם אתה או מישהו אחר מוכנים לעזור בהודעה פרטית, כמובן אשמח.

חומר לימוד פומבי, מעודכן להיום, מפוזר ברחבי האינטרנט, ומעורר מחלוקת קשה. את יכולה להתחיל מהקישור שתמצאי פה:
viewtopic.php?f=1&t=4849
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי TopMedia » יום ה' 21 פברואר 2013 13:04

היי NEMA
עשית כל מה שהמליצו לך וזה לא עובד?? כנראה שיש לכך לא מעט סיבות שאת הבסיס העיקרי שלהן ניתן לחלק ל 3
1. התכנים שמהם את ניזונה בקשר של SEO לא תמיד מדויקים
2. גם אם התוכן אמין ונכון - מי שלא חיי את עולם ה SEO מפרש לעיתים את הכתוב בצורה אחרת ועושה טעויות שמורידות את ציון האיכות.
3. והכי חשוב - התחום דינאמי מאד!!! הרבה דברים שידעת (או לא ידעת) לפני כשנה אינכם נכונים להיום.

מעבר לכך, אני חייב שלא להסכים אם כמה דברים שאמרת.
א. קידום אתרים אינו בהכרח עולה כמה אלפי שקלים בחודש.
ב. מקדם האתרים חייב להסביר לך דברים שקשורים ל SEO ומדוע הוא ביצע פעולה כזו או אחרת. מבחינתי איש SEO שאינו מוכן להסביר ללקוח מדוע עשה מה הוא בדיוק כמו מוסכניק שאינו רוצה שהלקוח יעמוד לידו בזמן הטיפול לרכב, לפחות כך זה עובד אצלנו, לקוח ששואל מקבל תשובה עניינית, אם לכל פעולת קידום יש סיבה אז מדוע שלא לידע את הלקוח אם הוא שואל?

למרות שבאופן אישי אני חושב שהשינויים האחרונים בגוגל ואלו שיבוא בתקופה הקרובה עוד השנה לא ישאירו שום סיכוי לאנשים שמנסים לקדם את האתר בעצמם ואין להם ידע מעמיק, תהי בטוחה שכמה שאת יודעת על קידום יש המון דברים שאינך מודעת להם וכנראה שבשורה תחתונה זה מה שמפיל אותך.

דיברת על כך שעשית אופטימיזציה, מה זו אופטימיזציה בשבילך? אם כוונתך היא לכותרות ולפיזור מילות מפתח בדפים אז זו אופטימיזציה בסיסית שאינה מנוצלת ב 100% לטובת קידום האתר, את יכולה לקרוא על זה במדריך קידום האתרים שלנו - http://www.top-media.co.il/category/seo-guide/
אני משוכנע שזה יעשה לך סדר לגבי כמה וכמה דברים מעבר לאופטימיזציה.

ולסיום, אם באיזה שהוא שלב התייאשת מלנסות לקדם באופן עצמאי והחלטת לקחת מקדם אתרים תדאגי לקבל התחייבות כתובה בחוזה להשגת תוצאות!
TopMedia
חבר חדש
חבר חדש

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 55 אורחים