כותב תוכן עם יצירתיות באנגלית

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

כותב תוכן עם יצירתיות באנגלית

הודעהעל ידי Maldavan » יום ב' 11 פברואר 2013 15:57

אהלן חבר'ה, אם יש פה כותב תוכן, או בלוגר או כל דבר שקשור לכתיבה אבל אך ורק באנגלית - אני מחפש!

תודה,

דניאל
חברת הפרסום שלך באינטרנט - feature-digital.co.il
הבלוג האישי שלי - buts.co.il
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 11

Re: כותב תוכן עם יצירתיות באנגלית

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 12 פברואר 2013 13:12

Maldavan כתב:אהלן חבר'ה, אם יש פה כותב תוכן, או בלוגר או כל דבר שקשור לכתיבה אבל אך ורק באנגלית - אני מחפש!
תודה,
דניאל

לגמרי לא ברור לי, בשלב ההתפתחות הנוכחי של גוגל, ביחס לאתר הספציפי שלך, וביחס לשוק היעד שלו (שאולי עדיין גם לא מגיע לאתר) האם מה שדרוש הוא כותב תוכן שכתיבתו תקבל ציון עליון מידי עורך עיתון או לקטור בהוצאת ספרים, האם צריך דווקא כתיבה באנגלית קלה (חלק ניכר מבוגרי התיכון בארה"ב הם בורים גמורים ומדברים שפה בעלת אלף מילים) או האם דרוש במקום זאת רעיון מוצלח של קופירייטר במשרד פרסום מוביל (כדוגמת הנשיקה של בר רפאלי עם חנון שמן, ממושקף וורוד-פנים).

לך כן ברור?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Maldavan » יום ג' 12 פברואר 2013 15:29

יכול להיות שאני לא הייתי ברור בכוונות שלי. אני לא מחפש כותב תוכן קבוע לאתר/ים שאני מקדם.
אני מחפש בן אדם שיודע לכתוב באנגלית ברורה, מעניינת, ס-ק-ס-י-ת. הכותב יקבל ממני נושא (אחד או שתיים) לכתיבה, אני אתן דגשים לאן צריכה להיות מוכוונת הכתיבה, והכותב יצתרך לעשות גם מעט מחקר (לא יותר מידי).

כמובן שהתשלום יהיה בהתאם.

כמובן שאני מחפש גם בחו"ל, אבל חשבתי לנסות גם פה מי יודע על מי אפגע.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 12 פברואר 2013 17:51

Maldavan כתב:יכול להיות שאני לא הייתי ברור בכוונות שלי...

היית ברור לגמרי. אתה יודע לאפיין את האתר הוא עוסק למשל בנעלי נשים ולא בכרטיסים לליגת הכדורגל בבריטניה. האם אתה יודע לאפיין את שוק היעד של האתר במונחים שבאמת ינחו את כותב התוכן?

בוא נניח שהאתר שלך מוכר נעלי נשים. האם אתה מנחה את כותב התוכן לשוק יעד של נשים שנקרעה להן נעל ברחוב, והן זקוקות דחוף לזוג נעליים חדשות, או שאתה מנחה את כותב התוכן לשוק יעד של נשים שזקוקות דחוף לחווית שופינג מרעננת של רכישת מתנה לעצמן, שתתווסף למתנות הקודמות - 80 הזוגות שבארון? מוכרת מנוסה בחנות יודעת לזהות את שני המצבים ולהתאים את שיחת המכירה ואת המבחר שיוצג. האם אתה יודע? האם אתה יודע לבחור כותב תוכן שיודע?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Maldavan » יום ג' 12 פברואר 2013 18:26

זקן השבט 3 כתב:
Maldavan כתב:יכול להיות שאני לא הייתי ברור בכוונות שלי...

היית ברור לגמרי. אתה יודע לאפיין את האתר הוא עוסק למשל בנעלי נשים ולא בכרטיסים לליגת הכדורגל בבריטניה. האם אתה יודע לאפיין את שוק היעד של האתר במונחים שבאמת ינחו את כותב התוכן?

בוא נניח שהאתר שלך מוכר נעלי נשים. האם אתה מנחה את כותב התוכן לשוק יעד של נשים שנקרעה להן נעל ברחוב, והן זקוקות דחוף לזוג נעליים חדשות, או שאתה מנחה את כותב התוכן לשוק יעד של נשים שזקוקות דחוף לחווית שופינג מרעננת של רכישת מתנה לעצמן, שתתווסף למתנות הקודמות - 80 הזוגות שבארון? מוכרת מנוסה בחנות יודעת לזהות את שני המצבים ולהתאים את שיחת המכירה ואת המבחר שיוצג. האם אתה יודע? האם אתה יודע לבחור כותב תוכן שיודע?

עמנואל, לפעמים צורת הניסוח והכתיבה שלך מאתגרת אותי שכלית יותר מאשר האתגר עצמו.

בכל מקרה, לגבי השאלה - זהו התפקיד שלי לזהות צורך ולייצור ממנו רכישה. אני אתן דוגמה:
כאשר הייתי צעיר יותר, לפני מספר שנים הייתי מוכר בעגלות בקנדה. הייתי מוכר מיישרי שיער (straightener) ומטלטלי שיער.
יום אחד אני וחבר לעגלה בצענו ניסוי, מעט אכזרי כי הצורך שלנו היה לעשות עוד כסף אבל עקב אותו ניסוי הפקתי כמה מסקנות.

עצרנו מישהי עם שיער שלא עבר את גובה הגבות שלה (שיער נורא קצר). אני זה שעצרתי אותה בצורה קומית ומצחיקה כאשר החזקתי את המיישר ביד. היא צחקה ואמרה לעצמה מה הליצן הזה רוצה ממני? הוא לא רואה את השיער הקצר שלי?
היא עצרה כי זה היה נורא משעשע צורת הגישה שלי אליה, וצורת הדיבור שלי. לאחר שהסכימה להגיע למראה שהיית על העגלה, נכנס החבר לתמונה, נתתי לו להמשיך את המכירה ואני צפיתי מהצד ורק המשכתי לתת תגובות של "קהל".

לאחר כ20-30 דקות מכרנו לה את המיישר בעלות של 140 דולר (אחרי הנחה של כ20 דולר).

אני, אתה, וכל בן אדם שפוי ונורמלי יודע שהיא לא צריכה את המיישר הזה והיא כנראה שגם לא תפתח אותו בבית.
למה היא בכל זאת קנתה אותו?
יצרנו לה צורך.

לגבי הנושא שלנו בטופיק הזה - זיהיתי צורך חדש בנושא האתר/ים שלי - אני צריך כותב תוכן שידע לתרגם, ולכתוב לי אותו באנגלית.
סמל אישי של המשתמש
Maldavan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 12 פברואר 2013 18:34

יפה מאד.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום