דחוף! מה כדאי יותר לפרסם בגוגל דרך חברה או לבד לפרסם

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

דחוף! מה כדאי יותר לפרסם בגוגל דרך חברה או לבד לפרסם

הודעהעל ידי ronmron » יום ש' 09 פברואר 2013 22:52

באדוורדס, הציעו לי לקדם מילת חיפוש אחת בגוגל בקישורים במודעות להיות ב3 המודעות הראשונות בראש הדף (ולא בצד שמאל) כל השנה כל העת במחיר של סביב 600 ש"ח לחודש (בהתחיבות מראש לשנה) לעומת האפשרות שאני לבד יעשה גוגל אדוורדס . החשש שלי שעם אני יעשה לבד כדי להגיע ל3 הראשונים יעלה לי בסוף יותר מ600 ש"ח לחודש, מה כדאי? הבעיתיות אני עסק קטן מאוד ו600 ש"ח לחודש לשנה מספיק כבד אך אני זקוק לפרסום.
איתן, 052-8707443
ronmron
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: דחוף! מה כדאי יותר לפרסם בגוגל דרך חברה או לבד לפרסם

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 10 פברואר 2013 01:57

ronmron כתב:באדוורדס, הציעו לי לקדם מילת חיפוש אחת בגוגל בקישורים במודעות להיות ב3 המודעות הראשונות בראש הדף (ולא בצד שמאל) כל השנה כל העת במחיר של סביב 600 ש"ח לחודש (בהתחיבות מראש לשנה) לעומת האפשרות שאני לבד יעשה גוגל אדוורדס . החשש שלי שעם אני יעשה לבד כדי להגיע ל3 הראשונים יעלה לי בסוף יותר מ600 ש"ח לחודש, מה כדאי? הבעיתיות אני עסק קטן מאוד ו600 ש"ח לחודש לשנה מספיק כבד אך אני זקוק לפרסום.

היי רון(מקווה שצדקתי בשם),שאלה שאלה טובה .....
ניהול ADWORDS שעושה מישהו שלא מבין (למשל אתה ) יכול לעלות לעלות 600 ש"ח אבל בחודש אבל האפקט שלהם זה כאילו שאתה משקיע 60 ש"ח בחודש .
לאומת זאת אם תיקח חברה בתנאים שצינת ממש לא ברור מה תקבל בפועל .......

אני מציע שתבחר בשיטה הכי טובה והיא : ניהול על ידי גוף מקצועי ואתה משלם ישירות לגוגל ככה שאתה יודע בדיוק כמה מושקע בגוגל( + תוספת לגוף המקצועי ). מומלץ שתתייעץ עם החברה אם בכלל אתה יכול לקבל רווח מהשקעה קטנה כמו זאת כי יש זירות תחרותיות שזה יהיה לך קשה שם.

אוכל לעזור לך אם תשלח לי את הטלפון דרך האתר שלי בחתימה ואחזור אליך מחר.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי ronmron » יום א' 10 פברואר 2013 08:05

לא ממש הבנתי את מה שאמרת.... היתרון במה שהציעו לי זה בסכום כסף סביב 600 כולל מע"מ להיות כל העת ב3 המקומות הראשונים בראש הדף בקישורים הממומנים, בלי צורך להאבק (פרט לכסף) (ורק במילת חיפוש אחת) לעומת שאני יעשה לבד אדוורדס שפחות מבין אך אני יסתדר רק חושש שתקציבית לא יסתדר. חשוב לי חד וחלק ב3 הראשונים, שכן האתר שלי בקידום האורגני נמצא 9 בדף הראשון - אחרי 3 הפרסומות הממומנים אחרי רובריקת תמונות אחרי ויקופדיה שנתקעה שם ו 3 חברות לפני. אשמח לקשר ועזרה
איתן, 052-8707443
ronmron
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 10 פברואר 2013 11:29

היי איתן,
ההצעה שקיבלת ב 600 לא הגיונית ויש בה איזשהו טריק מהסיבה שכאשר גוגל מחייב לפי קליקים ואתה משלם מחיר קבוע (תהייה בטווח שהחברה לא תפסיד עליך כסף ) . הטריק כאן כנראה קשור לעובדה שזה מילה אחת ובטח יש עוד ...... למשל העלות למקום הראשון תיהיה גבוהה יותר מאשר למקום השלישי.
מה שבאמת חשוב לך זה זה לא להיות בין 3 הראשונים (כי זה טריק שיווקי) אלה לבחור את מילות המפתח נכון ולקבל כמה שיותר קליקים איכותיים במילות מפתח מתאימות שיובילו למקסימום לידים (פניות ).
ולכן גם הצעתי לך לשלם בנפרד לאיש מקצוע ובנפרד לגוגל וככה ברור מה אתה מקבל .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 10 פברואר 2013 12:37

ronmron כתב:[...]היתרון במה שהציעו לי זה בסכום כסף סביב 600 כולל מע"מ להיות כל העת ב3 המקומות הראשונים בראש הדף בקישורים הממומנים, בלי צורך להאבק (פרט לכסף) (ורק במילת חיפוש אחת)[...]

מה פירוש
כל העת
ורק במילת חיפוש אחת ?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 10 פברואר 2013 12:53

זקן השבט 3 כתב:
ronmron כתב:[...]היתרון במה שהציעו לי זה בסכום כסף סביב 600 כולל מע"מ להיות כל העת ב3 המקומות הראשונים בראש הדף בקישורים הממומנים, בלי צורך להאבק (פרט לכסף) (ורק במילת חיפוש אחת)[...]

מה פירוש
כל העת
ורק במילת חיפוש אחת ?

כל העת= אני מאמין שהכוונה היא כל הזמן בנאמר בעל פה אבל בטח שלא בחוזה.
ורק במילת חיפוש אחת = רק בשאילתת חיפוש אחת. כלומר אם אתה מורה פרטי אז הביטוי שתופיע בו הוא "מורה פרטי באנגלית" ולא ביטוי אחר שגם יכול להתאים.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 10 פברואר 2013 12:59

someone100 כתב:
זקן השבט 3 כתב:

מה פירוש
כל העת
ורק במילת חיפוש אחת ?

ורק במילת חיפוש אחת = רק בשאילתת חיפוש אחת. כלומר אם אתה מורה פרטי אז הביטוי שתופיע בו הוא "מורה פרטי באנגלית" ולא ביטוי אחר שגם יכול להתאים.

בוא נשמע זאת מהשואל. בשלב זה הדבר הידוע היחידי הוא שגוגל מקבל תקציב פרסום חודשי של בערך 400 ש"ח מתוך ה-600. מה אם הביטוי תחרותי מאד, ועולה כ-20 ש"ח לקליק?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 10 פברואר 2013 13:04

זקן השבט 3 כתב:
someone100 כתב:
זקן השבט 3 כתב:

מה פירוש
כל העת
ורק במילת חיפוש אחת ?

בוא נשמע זאת מהשואל. בשלב זה הדבר הידוע היחידי הוא שגוגל מקבל תקציב פרסום חודשי של בערך 400 ש"ח מתוך ה-600. מה אם הביטוי תחרותי מאד, ועולה כ-20 ש"ח לקליק?

אתה לא יודע כמה גוגל מקבל במצב הנ"ל .... זאת הנחה שלך שיכולה להיות ממש לא קשורה למציאות.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 10 פברואר 2013 13:14

someone100 כתב:אתה לא יודע כמה גוגל מקבל במצב הנ"ל .... זאת הנחה שלך שיכולה להיות ממש לא קשורה למציאות.

זאת הערכה. נראה לך שגוגל מקבל 550 ש"ח לחודש? או משהו שהוא יותר קרוב ל-200?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Xורי » יום א' 10 פברואר 2013 13:16

יש לי הרגשה שמי שהציע לו את השירות זה YBAY באחד הגלגולים החדשים שלהם...
Xורי
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 6

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום א' 10 פברואר 2013 19:25

ronmron כתב:באדוורדס, הציעו לי לקדם מילת חיפוש אחת בגוגל בקישורים במודעות להיות ב3 המודעות הראשונות בראש הדף (ולא בצד שמאל) כל השנה כל העת במחיר של סביב 600 ש"ח לחודש (בהתחיבות מראש לשנה) לעומת האפשרות שאני לבד יעשה גוגל אדוורדס . החשש שלי שעם אני יעשה לבד כדי להגיע ל3 הראשונים יעלה לי בסוף יותר מ600 ש"ח לחודש, מה כדאי? הבעיתיות אני עסק קטן מאוד ו600 ש"ח לחודש לשנה מספיק כבד אך אני זקוק לפרסום.

היי איתן
אני חושב שאם מדובר על ביטוי אחד בלבד אולי כדאי שתעשה את הקמפיין לבד, פנה לתמיכה של גוגל והם ישמחו לעזור לך.

https://support.google.com/adwords/answ ... act=1&rd=1

בד"כ החברות שמציעות את הדיל הזה עושות חישוב של נפח החיפוש בהתאמה מדויקת כפול אחוזי הקלקה גבוהים כפול מחיר משוער ומשם הם גוזרים את המחיר ללקוח.
הבעיה שבמודל הזה אתה לא עוקב אחרי המרות ומחוייב לשנה, אני לא ממליץ מהסיבה שאין כאן גם הצעה על פעילות ברשת המדיה.

אם אתה רוצה להגיע לתוצאות חפש חברה שמקימה דפי נחיתה איכותיים עם מסר שיווקי נכון ואתה כבר בחצי הדרך הנכונה, לאחר מכן פנה לתמיכה של גוגל ותגדיר קמפייין בצורה נכונה ותן לו לרוץ שיצבור סטטיסטיקה ובעיקר CTR גבוה.

אתה יכול לראות במדריך שלי מה הם ההגדרות הראשוניות המומלצות
http://www.xn--5dbcajc7bc4a0a4b.com/?cat=240

אם יש לך פניות אז אנחנו בדרך הנכונה, אם אתה לא לא מקבל פניות צריך לחשוב על תוכנית מגירה אחרת.
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל
yaron.yogev
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords

מוניטין: 4

הודעהעל ידי ronmron » יום א' 10 פברואר 2013 23:15

תודה רבה לכולם על התשובות עזרתם לי לא לזרוק סתם לחברה שהציעה לי, היה נראה לי חשוד בהתחלה רצו 700 אח"כ הסכימו לרדת ל500 ש"ח לחודש ,(לחצו אותי חזק ביום חמישי היום בכלל לא יתקשרו אלי )? הבנתי שכנראה כדאי או דרך מקדם עם עמלת שרות או לנסות לבד
בסופו של דבר נראה לי הכי כדאי לעשות פרסום ברשת התוכן השותפים בפרסום גוגל , כך אני יגיע לקהל רחב יותר, אבל עדין לא החלטתי בכל אופן תודה לכולם
איתן, 052-8707443
ronmron
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 10 פברואר 2013 23:49

ronmron כתב:תודה רבה לכולם על התשובות עזרתם לי לא לזרוק סתם לחברה שהציעה לי, היה נראה לי חשוד בהתחלה רצו 700 אח"כ הסכימו לרדת ל500 ש"ח לחודש ,(לחצו אותי חזק ביום חמישי היום בכלל לא יתקשרו אלי )? הבנתי שכנראה כדאי או דרך מקדם עם עמלת שרות או לנסות לבד
בסופו של דבר נראה לי הכי כדאי לעשות פרסום ברשת התוכן השותפים בפרסום גוגל , כך אני יגיע לקהל רחב יותר, אבל עדין לא החלטתי בכל אופן תודה לכולם

איתן,פרסום ברשת התוכן הוא בעייתי מאוד בתקציבים נמוכים בזירות שאין בהם תחרות רבה . רשת התוכן זה פתרון נפלא בהרבה מאוד זירות אבל להערכתי לא בזירות קטנות בעלות כמות מפרסמים קטנה . ככל שהזירה יותר תחרותית וככל שהמודעות למוצר קטנה ככה רשת התוכן יותר משתלמת.

הערה : אין כל טעם ללכת לעסקאות של 500 או 700 שלא ברור מה משולם לגוגל ומה לחברה כי יתכן שזה עולה רק 100 ש"ח בחודש.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום ב' 11 פברואר 2013 10:54

someone100 כתב:
ronmron כתב:תודה רבה לכולם על התשובות עזרתם לי לא לזרוק סתם לחברה שהציעה לי, היה נראה לי חשוד בהתחלה רצו 700 אח"כ הסכימו לרדת ל500 ש"ח לחודש ,(לחצו אותי חזק ביום חמישי היום בכלל לא יתקשרו אלי )? הבנתי שכנראה כדאי או דרך מקדם עם עמלת שרות או לנסות לבד

איתן,פרסום ברשת התוכן הוא בעייתי מאוד בתקציבים נמוכים בזירות שאין בהם תחרות רבה . רשת התוכן זה פתרון נפלא בהרבה מאוד זירות אבל להערכתי לא בזירות קטנות בעלות כמות מפרסמים קטנה . ככל שהזירה יותר תחרותית וככל שהמודעות למוצר קטנה ככה רשת התוכן יותר משתלמת.

הערה : אין כל טעם ללכת לעסקאות של 500 או 700 שלא ברור מה משולם לגוגל ומה לחברה כי יתכן שזה עולה רק 100 ש"ח בחודש.

היי יעקוב
אני חולק עליך במקרה הזה,
אין קשר בין רמת התחרות ברשת החיפוש לבין האפשרות להצלחה ברשת המדיה.
במידה והקהל שלך גולש ברשת המדיה ואתה יכול הגיע אליו בעזרת מיקוד נכון רשת המדיה וזה מקום מצויין להתחיל שם גם בתקציב לא גבוה.

http://support.google.com/adwords/answer/2404190
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל
yaron.yogev

מוניטין: 4

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 11 פברואר 2013 19:58

yaron.yogev כתב:
someone100 כתב:

היי יעקוב
אני חולק עליך במקרה הזה,
אין קשר בין רמת התחרות ברשת החיפוש לבין האפשרות להצלחה ברשת המדיה.
במידה והקהל שלך גולש ברשת המדיה ואתה יכול הגיע אליו בעזרת מיקוד נכון רשת המדיה וזה מקום מצויין להתחיל שם גם בתקציב לא גבוה.

http://support.google.com/adwords/answer/2404190

יש קשר ....
הקשר הוא כזה , אם יש תחרות גבוהה ברשת החיפוש אז מחיר לקליק הוא גבוהה ואם הוא גבוהה אז עלות הליד ברשת החיפוש יקרה וזה תחום שיש בו שיקול רב לפעול ברשת התוכן אבל אם מדובר על איש מקצוע שמשקיע 300 -500 ש"ח ברשת החיפוש ונניח לשם הדוגמה שהאיש מקצוע הוא גננת מחיפה (גן מחיפה ) אז עדיף להתחיל ברשת החיפוש כי עלות לקליק תיהיה 2 ש"ח בממוצע ולא 10 . הרי ידוע שקליק ברשת החיפוש ממיר יותר טוב מקליק מרשת התוכן ולכן שווה יהיה להשקיע ברשת החיפוש ללקוחות בעלי תקציב פרסום קטן בנישה לא תחרותית .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל