כתיבת מאמרים - התוכנה שכולכם חיכיתם לה

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

כתיבת מאמרים - התוכנה שכולכם חיכיתם לה

הודעהעל ידי azhi24 » יום ג' 05 פברואר 2013 20:57

כלי עזר נוסף לכל מי שחי את הפורום הזה לקידום אתרים, יצרתי סקריפט מיוחד שמסייע לכל מקדם אתרים בהפצת מאמרים בעברית לאתרי המאמרים הגדולים בארץ בעזרת הסקריפט אפשר ליצור משתמשים מרובים בכל אתרי המאמרים הגדולים דבר שמסייע מאוד וחוסך ימבה של זמן (שהוא גם ככה המרכיב הכי יקר של מקדמי האתרים)
azhi24
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: כתיבת מאמרים - התוכנה שכולכם חיכיתם לה

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 05 פברואר 2013 23:19

איתמר כתב:יפה, האם יש לינק לשירות? מה העלות? באיזה אתרים הוא מפרסם? והשאלה החשובה ביותר, האם אתה חושב שלמאמרים יש איזה שהוא ערך אחרי פנדה ופינגווין? אני אישית לא חושב.. אבל אשמח שתענה(: יום מעולה לכולם

שמע איתמר, בימים הראשונים של מלחמת העולם השניה, חיל הפרשים הפולני לחם בחירוף נפש נגד הטנקים של הצבא הגרמני הפולש. מי ששלח אותם למות ככה ודאי חשב שזה אפשרי ואפילו אצילי.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי azhi24 » יום ד' 06 פברואר 2013 02:30

איתמר כתב:יפה, האם יש לינק לשירות? מה העלות? באיזה אתרים הוא מפרסם? והשאלה החשובה ביותר, האם אתה חושב שלמאמרים יש איזה שהוא ערך אחרי פנדה ופינגווין? אני אישית לא חושב.. אבל אשמח שתענה(: יום מעולה לכולם

היי

התוכנה תדע לפרסם+(ליצור שם משתמש) באתרי מאמרים,אינדקסים ישראליים (שכידוע לכל אחד תבנית משלו),אתרי סימניות בקרוב (באישור מנהל הפורום) יעלה גם קישור לשירות בקרוב

לגבי מאמרים- הערך של מאמר טוב אם בתוך האתר ואם כקישור נכנס לאתר לא איבד מערכו גם בעדכונים האחרונים של גוגל, מי שנפגעו היו ללא ספק כאלו שביצעו קידום בשיטות לא תקינות
azhi24
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 06 פברואר 2013 12:22

azhi24 כתב:[...]לגבי מאמרים- הערך של מאמר טוב אם בתוך האתר ואם כקישור נכנס לאתר לא איבד מערכו גם בעדכונים האחרונים של גוגל, מי שנפגעו היו ללא ספק כאלו שביצעו קידום בשיטות לא תקינות

קרא ושנן את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" - עטיפת קישור ב"מאמר" של 300 מילים והצבתו באתר "מאמרים" שאיש לא קורא, או באתר אחר ("החלפת מאמרים") או כפוסט אורח בבלוג של מישהו אחר, נועדה רק להציג לגוגל את קיומו של עוד קישור. גוגל לא טיפשים ומבינים היטב שזהו קישור מלאכותי לכל דבר. זו שיטה לא תקינה שצפויה לגרור ענישת האתר, אם הוא לא נענש כבר.

המבחן לאיכות הקישור נעשה בהדרגה שיעור השימוש בו, ורמת שביעות הרצון ממה שהמבקרים מצאו באתר המקושר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Dorin Hartmann » יום ב' 15 אפריל 2013 08:24

זקן השבט 3 כתב:

שמע איתמר, בימים הראשונים של מלחמת העולם השניה, חיל הפרשים הפולני לחם בחירוף נפש נגד הטנקים של הצבא הגרמני הפולש. מי ששלח אותם למות ככה ודאי חשב שזה אפשרי ואפילו אצילי.

גאוני!

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של Dorin Hartmann :
AhoyIT
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
Dorin Hartmann
חבר טרי
חבר טרי

מוניטין: 1

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 02 מאי 2013 15:41

זקן השבט 3 כתב:
azhi24 כתב:[...]לגבי מאמרים- הערך של מאמר טוב אם בתוך האתר ואם כקישור נכנס לאתר לא איבד מערכו גם בעדכונים האחרונים של גוגל, מי שנפגעו היו ללא ספק כאלו שביצעו קידום בשיטות לא תקינות

קרא ושנן את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" - עטיפת קישור ב"מאמר" של 300 מילים והצבתו באתר "מאמרים" שאיש לא קורא, או באתר אחר ("החלפת מאמרים") או כפוסט אורח בבלוג של מישהו אחר, נועדה רק להציג לגוגל את קיומו של עוד קישור. גוגל לא טיפשים ומבינים היטב שזהו קישור מלאכותי לכל דבר. זו שיטה לא תקינה שצפויה לגרור ענישת האתר, אם הוא לא נענש כבר.

המבחן לאיכות הקישור נעשה בהדרגה שיעור השימוש בו, ורמת שביעות הרצון ממה שהמבקרים מצאו באתר המקושר.

עמנואל - אתה מדבר ביותר מדי נחרצות. אני מאמין שיש אנשים שקוראים גם מאמרים באתרי מאמרים, ובטח מאמרי פוסט אורח באתר תוכן מצליח - הדוגמא האחרונה היא לדעתי דרך נהדרת למנף תנועה לאתר באמצעות קישור.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי izikagam1 » יום ש' 18 מאי 2013 01:06

azhi24 שבת שלום, יש קישור או אתר לתוכנה שלך?
פרסום העסק שלך מתחיל עם שיווק באינטרנט
izikagam1
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 18 מאי 2013 11:10

KadarYair כתב:
זקן השבט 3 כתב:[...]המבחן לאיכות הקישור נעשה בהדרגה שיעור השימוש בו, ורמת שביעות הרצון ממה שהמבקרים מצאו באתר המקושר.

עמנואל - אתה מדבר ביותר מדי נחרצות. אני מאמין שיש אנשים שקוראים גם מאמרים באתרי מאמרים, ובטח מאמרי פוסט אורח באתר תוכן מצליח - הדוגמא האחרונה היא לדעתי דרך נהדרת למנף תנועה לאתר באמצעות קישור.

א. תנאי לכך שציבור הגולשים יקרא בהיקף מספיק את המאמרים המוצבים באתרי "מאמרים", הוא שהמאמרים הללו יוצגו בצמרת תוצאות החיפוש, לביטויי החיפוש שהם מיועדים לקדם, ועל פי ההתרשמות שלי זה לא קורה.

ב. קישור יוצא מפוסט אורח לגיטימי (כגון הפוסטים המתפרסמים ב-AskPavel) מפנה תמיד או לאתר המחבר או לפוסטים אחרים שעל תוכנם מגיב הפוסט. אבל מרבית הפוסטים המוצגים ברשת כ"פוסט אורח" מקשרים לאתרי לקוחות מחבר הפוסט, ומהווים ניסיון סרק לתחמן את גוגל. חייבים להתקיים עוד כמה תנאים כדי להפיק תועלת מהקישור, למשל רמת שביעות רצון גבוהה גם מקריאת הפוסט (אחרת למה שיצאו דרך הקישור?) וגם מהביקור באתרים המקושרים ממנו. זה בדיוק מה שהסביר מאט קאטס בסרטון שהופץ לפני חודשים אחדים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום ו' 24 מאי 2013 06:31

זקן השבט 3 כתב:
KadarYair כתב:
זקן השבט 3 כתב:[...]המבחן לאיכות הקישור נעשה בהדרגה שיעור השימוש בו, ורמת שביעות הרצון ממה שהמבקרים מצאו באתר המקושר.

א. תנאי לכך שציבור הגולשים יקרא בהיקף מספיק את המאמרים המוצבים באתרי "מאמרים", הוא שהמאמרים הללו יוצגו בצמרת תוצאות החיפוש, לביטויי החיפוש שהם מיועדים לקדם, ועל פי ההתרשמות שלי זה לא קורה.

ב. קישור יוצא מפוסט אורח לגיטימי (כגון הפוסטים המתפרסמים ב-AskPavel) מפנה תמיד או לאתר המחבר או לפוסטים אחרים שעל תוכנם מגיב הפוסט. אבל מרבית הפוסטים המוצגים ברשת כ"פוסט אורח" מקשרים לאתרי לקוחות מחבר הפוסט, ומהווים ניסיון סרק לתחמן את גוגל. חייבים להתקיים עוד כמה תנאים כדי להפיק תועלת מהקישור, למשל רמת שביעות רצון גבוהה גם מקריאת הפוסט (אחרת למה שיצאו דרך הקישור?) וגם מהביקור באתרים המקושרים ממנו. זה בדיוק מה שהסביר מאט קאטס בסרטון שהופץ לפני חודשים אחדים.

כאן אתה טועה,
ככותב תוכן יוצא לי לחפש אין ספור מאמרים בתחומים שונים על מנת ללמוד תוכן חדש מהם.
אני כותב הרבה פעמים את השאילתה "נושא המאמר" (מילת מפתח מסוימת) ולאחר מכן את המילה "מאמר", או "מאמרים" ולשאילתה זו
אני מקבל בתוצאות הראשונות בדיוק את האתרים הללו. כך נעשה אני מאמין גם על ידי אנשים רבים (ולאו דווקא כותבי תוכן או מקדמי אתרים, פשוט כאלה שמחפשים להעשיר את הידע וללמוד דברים על נושאים מסוימים) שמחפשים מאמרים בנושאים מסוימים
ומספיק אינטליגנטים להבין שהוספת המילה "מאמר" לאחר הטקסט שכתבו, תפיק עבורם מאמרים בתחום. מאמרים אלה כמעט תמיד מצויים באתרי מאמרים.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים