מחפש תחלומה הולמת לאדסנס

שיווק באמצעות תוכניות שותפים, מידע על תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

מחפש תחלומה הולמת לאדסנס

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום א' 27 ינואר 2013 12:03

אני מחפש תחלומה לאדסנס עבור אתרים ישראליים, האם אתם מכירים/עובדים עם רשתות פרסום דומות התומכות בעברית?
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 0

Re: מחפש תחלומה הולמת לאדסנס

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 28 ינואר 2013 13:37

EddieZavlunov כתב:אני מחפש תחלומה לאדסנס עבור אתרים ישראליים, האם אתם מכירים/עובדים עם רשתות פרסום דומות התומכות בעברית?

היתרון הגדול של אדסנס הוא המערכת המשוכללת של גוגל שמתאימה את מודעות הפרסומת לתוכן הדף, ומכוונת בכך את הפרסומות לשוק היעד הספציפי של המפרסמים. מרבית החלופות שהוצעו בפורומים הן למפרסמים והן לבעלי אתרים, על ידי גורמים שונים, דיברו על באנר פרסומי קבוע שאין קשר בין תוכן הדף ומאפייני מבקריו לשוק היעד של המפרסם. זה יוצר כמובן ערך מועט למפרסם, יחס חשיפות\הקלקות גרוע ומחיר נמוך מאד לקליק. היוצאים מן הכלל הם אתרים בעלי נפח תעבורה עצום, ואז גם אחוז ההקלקות הנמוך עוד שווה משהו.

כדי לשפר את הביצועים זה מחייב את בעל האתר לחפש בעצמו את המפרסמים המתאימים לאוכלוסיית המבקרים שלו. אבל עבודה שווה כסף ולמה לטרוח כאשר המערכת של אדסנס עושה את זה לבד עבורך?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי orann1 » יום ג' 29 ינואר 2013 00:34

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:אני מחפש תחלומה לאדסנס עבור אתרים ישראליים, האם אתם מכירים/עובדים עם רשתות פרסום דומות התומכות בעברית?

היתרון הגדול של אדסנס הוא המערכת המשוכללת של גוגל שמתאימה את מודעות הפרסומת לתוכן הדף, ומכוונת בכך את הפרסומות לשוק היעד הספציפי של המפרסמים. מרבית החלופות שהוצעו בפורומים הן למפרסמים והן לבעלי אתרים, על ידי גורמים שונים, דיברו על באנר פרסומי קבוע שאין קשר בין תוכן הדף ומאפייני מבקריו לשוק היעד של המפרסם. זה יוצר כמובן ערך מועט למפרסם, יחס חשיפות\הקלקות גרוע ומחיר נמוך מאד לקליק. היוצאים מן הכלל הם אתרים בעלי נפח תעבורה עצום, ואז גם אחוז ההקלקות הנמוך עוד שווה משהו.

כדי לשפר את הביצועים זה מחייב את בעל האתר לחפש בעצמו את המפרסמים המתאימים לאוכלוסיית המבקרים שלו. אבל עבודה שווה כסף ולמה לטרוח כאשר המערכת של אדסנס עושה את זה לבד עבורך?

הבעיה עם אדסנס שהוא יכול יום בהיר אחד לזרוק אותך ולהעלים לך את כל הכספים שהרווחת והוא אפילו לא יגיד לך מה הייתה הבעיה וגם לא יזהיר אותך לפני זה על דברים לא תקינים.
אותי הוא זרק לפני שנה, אחרי שהיה לי כמה מאות דולרים בחשבון והעלים לי אותם וגם לא סיפק הסבר.
ובאמת שאני לא ילד בן 16 שלחץ על הפרסומות של עצמו.
די איבדתי אמון במערכת שזורקת אותך באופן חד צדדי בלי כל הסבר ומעלימה לך כספים שהרווחת.
חיפשתי מאז חלופות ולצערי בארץ אין חלופות שמשתוות, או אפילו מתקרבות לאדסנס.
orann1
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 3
מוניטין: 3

הודעהעל ידי ziv » יום ג' 29 ינואר 2013 01:05

ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 31
מוניטין: 13

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ג' 29 ינואר 2013 11:04

זקן השבט 3 כתב:

אני מודע לכל היתרונות של אדסנס, אם אני מחפש חלופה לאדסנס כנראה שיש סיבה.
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 29 ינואר 2013 13:40

EddieZavlunov כתב:אני מודע לכל היתרונות של אדסנס, אם אני מחפש חלופה לאדסנס כנראה שיש סיבה.

התשובות והתגובות שניתנות בפורום מקצועי מכוונות לכלל קוראי הפורום ולא רק למי ששאל את השאלה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ג' 29 ינואר 2013 17:44

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:אני מודע לכל היתרונות של אדסנס, אם אני מחפש חלופה לאדסנס כנראה שיש סיבה.

התשובות והתגובות שניתנות בפורום מקצועי מכוונות לכלל קוראי הפורום ולא רק למי ששאל את השאלה.

אבל לפני שאתה מביא תשובות לכלל הציבור, תענה על השאלה שבגללה נפתח הדיון.

איתמר כתב:ספר לנו מה היא אולי נוכל לעזור..

חשבון האדסנס נחסם.
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 29 ינואר 2013 20:27

EddieZavlunov כתב:אבל לפני שאתה מביא תשובות לכלל הציבור, תענה על השאלה שבגללה נפתח הדיון.

על השאלה שפתחה את הדיון ענה לך מי שיודע את התשובה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ג' 29 ינואר 2013 21:54

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:אבל לפני שאתה מביא תשובות לכלל הציבור, תענה על השאלה שבגללה נפתח הדיון.

אם אינך יכול לעזור לפותח הדיון, פשוט אל תגיב.
המספר נראה יפה במספר ההודעות אבל היא ללא תועלת לכן היא הודעה ס-פ-א-ם.
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 29 ינואר 2013 22:22

EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:

אל תבלבל את המוח. אתה לא בן יחיד אלא אחד מתוך פורום קהילתי. אתה רוצה תשובה פרטית שלח למישהו מעטפה מבויילת.

יש אינטרס לכלל חברי הפורום, ולכלל ציבור מקדמי האתרים בארץ, שהדף הזה יוצג במקום גבוה מאד בגוגל לביטוי חיפוש כגון חלופה לאדסנס. התגובה שלי אכן מעניקה ערך מוסף לגולש והבטיחה זאת בתוך כמה שעות (http://www.google.co.il/#hl=iw&tbo=d&si ... 80&bih=814). בעוד שתשובה קצרה ומדוייקת, ששימושית רק לך, לא הייתה מצליחה להשיג את זה.

הענקת ערך מוסף לגולש הוא עיקר תוכנה של עבודת קידום האתרים בשנת 2013. אני בטוח שהחברים פה ילמדו משהו מועיל מהויכוח המיותר הזה. ראו גם http://www.google.co.il/#hl=iw&tbo=d&rl ... 80&bih=814
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ג' 29 ינואר 2013 23:31

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:

אל תבלבל את המוח. אתה לא בן יחיד אלא אחד מתוך פורום קהילתי. אתה רוצה תשובה פרטית שלח למישהו מעטפה מבויילת.

יש אינטרס לכלל חברי הפורום, ולכלל ציבור מקדמי האתרים בארץ, שהדף הזה יוצג במקום גבוה מאד בגוגל לביטוי חיפוש כגון חלופה לאדסנס. התגובה שלי אכן מעניקה ערך מוסף לגולש והבטיחה זאת בתוך כמה שעות (http://www.google.co.il/#hl=iw&tbo=d&si ... 80&bih=814). בעוד שתשובה קצרה ומדוייקת, ששימושית רק לך, לא הייתה מצליחה להשיג את זה.

הענקת ערך מוסף לגולש הוא עיקר תוכנה של עבודת קידום האתרים בשנת 2013. אני בטוח שהחברים פה ילמדו משהו מועיל מהויכוח המיותר הזה. ראו גם http://www.google.co.il/#hl=iw&tbo=d&rl ... 80&bih=814

.ובזכות התגובה שלך העמוד הזה בעמוד ראשון?
וואו, אתה קוסם! תלמד אותי איך אתה עושה את זה!
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 30 ינואר 2013 12:01

EddieZavlunov כתב:ובזכות התגובה שלך העמוד הזה בעמוד ראשון?

בכיף. אני מלמד קידום אתרים מזה 14 שנים.

תאר לעצמך שתוכן הדף הזה היה רק:
אני מחפש תחלומה לאדסנס עבור אתרים ישראליים, האם אתם מכירים/עובדים עם רשתות פרסום דומות התומכות בעברית?

תשובה קצרה, מדוייקת ולעניין, כפי שאתה דורש.

אם זה היה כל תוכנו, מה היה לדעתך היחס שבין ציון הרלוונטיות של הדף הזה לביטוי חלופה לאדסנס לבין ציוני הרלוונטיות של כל שאר 2,020 תוצאות החיפוש, שעל פי גוגל יש להן ציון רלוונטיות גבוה מ-0 לביטוי הזה? על פי מה שאני רואה היום יש רק 3 תוצאות חיפוש שיש להן ציון יותר גבוה (אתמול היו 7) ולכן הוא מוצג במקום 4. אם היו רק 100 תוצאות חיפוש בעלות ציון יותר גבוה, הדף הזה היה מוצג במקום 101, ואיש ממי שחיפש את הביטוי הזה בגוגל לא היה רואה אותו ולא היה סיכוי שיצטרף לדיון המתנהל פה, ואולי אפילו מציע לך חלופות נוספות ל-merlin.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ד' 30 ינואר 2013 12:13

זקן השבט 3 כתב:

אם זה היה כל תוכנו, מה היה לדעתך היחס שבין ציון הרלוונטיות של הדף הזה לביטוי חלופה לאדסנס לבין ציוני הרלוונטיות של כל שאר 2,020 תוצאות החיפוש, שעל פי גוגל יש להן ציון רלוונטיות גבוה מ-0 לביטוי הזה? על פי מה שאני רואה היום יש רק 3 תוצאות חיפוש שיש להן ציון יותר גבוה (אתמול היו 7) ולכן הוא מוצג במקום 4. אם היו רק 100 תוצאות חיפוש בעלות ציון יותר גבוה, הדף הזה היה מוצג במקום 101, ואיש ממי שחיפש את הביטוי הזה בגוגל לא היה רואה אותו ולא היה סיכוי שיצטרף לדיון המתנהל פה, ואולי אפילו מציע לך חלופות נוספות ל-merlin.

אז בעצם אין קשר לדומיין שממנו יש את הדיון ולוותק שלו ולקישורים הנכנסים שלו וגם אין קשר לטייטל של העמוד פשוט בזכות תגובה ארוכה גוגל מביאים את העמוד גבוה?
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 30 ינואר 2013 13:53

EddieZavlunov כתב:אז בעצם אין קשר לדומיין שממנו יש את הדיון ולוותק שלו ולקישורים הנכנסים שלו וגם אין קשר לטייטל של העמוד פשוט בזכות תגובה ארוכה גוגל מביאים את העמוד גבוה?

א. ותק הדומיין לא השתנה משמעותית מאתמול להיום, והדף הזה עלה ממקום 7 למקום 4. יתר על כן, הותק כשלעצמו איננו פרמטר, הוא רק משקף את עבודת הקידום המצטברת, אם נעשתה בכלל, והדף הזה הוא דף חדש לגמרי באתר די ותיק.

ב. כותרת (טייטל) הדף הזו לא כוללת את הביטוי "חלופה לאדסנס" כי יש בו שגיאה ("תחלומה" במקום "חלופה") והוא בכל זאת גבר על 2,016 תוצאות חיפוש מתחרות מתוך 2,020, שלרבות מהן כותרת שכן תואמת את ביטוי החיפוש (וגם יותר ותק וגם קישורים נכנסים).

ג. אני משער שעדיין אין לדף הזה קישורים חיצוניים נכנסים, וגם אם היו, ספק אם גוגל הספיק למדוד את שיעור השימוש בהם ואת שביעות רצון המבקרים שבאו דרך הקישורים. כך למשל, אם ביקורים חוזרים (ממשתמשי גוגל אמינים) דרך "מועדפים" הם סימן מובהק לשביעות רצון, לוקח זמן לגלות אותם ולספור אותם.

ד. לא אורך הטקסט כשלעצמו העניק לו את ציון הרלוונטיות הכל כך גבוה (רביעי מתוך 2,020) אלא איכותו - הערך המוסף לגולש. יחד עם זאת, ברור שטקסט יותר ארוך מאפשר הוספת יותר מידע ייחודי, ומשפר את האיכות, כל עוד הוא לא חוזר על עצמו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Kirill Lavrishev » יום ה' 31 ינואר 2013 04:44

זקן השבט 3 כתב:

אני לא חושב שלמישהו בפורום(מלבד המנהלים, אם כי אני לא בטוח) באיזה עמוד הדף הזה יוצג, בעמוד 100 או בעמוד 1000. כרגע אתה סתם מוסיף תוכן ומידע לא רלוונטי לפותח האשכול.

בכל אופן, תחלופה לאדסנס יכולה להיות clickon או בכלל לעבור לadf.ly ולהרוויח מקליק על הקישורים באתר.
סמל אישי של המשתמש
Kirill Lavrishev
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 7

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום תוכניות שותפים והחלפות קישורים