אם אני כותרת עשר הערות באתרים שונים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

אם אני כותרת עשר הערות באתרים שונים

הודעהעל ידי felines are superior » יום ש' 29 דצמבר 2012 23:03

שאינם קשורים אחד לשני, אבל ההערות חוזרות על עצמם, כלומר זה אותם הערות, ומשאירה קישור לעמוד בבלוג שלי, האם זה יכול לפגוע בקידום האתר, כי ההערות חוזרות על עצמם?
felines are superior
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: אם אני כותרת עשר הערות באתרים שונים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 29 דצמבר 2012 23:10

felines are superior כתב:שאינם קשורים אחד לשני, אבל ההערות חוזרות על עצמם, כלומר זה אותם הערות, ומשאירה קישור לעמוד בבלוג שלי, האם זה יכול לפגוע בקידום האתר, כי ההערות חוזרות על עצמם?

מה שיפגע באתר שלך הוא עצם כתיבת ההערות עם הקישור לבלוג שלך, כי הן נועדו הרי רק להראות לגוגל שיצרת עוד קישורים מלאכותיים, גם אם כל הערה שונה מחברתה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי KadarYair » יום ש' 29 דצמבר 2012 23:32

אל תקשיב לבולשיט שזה שמעליי אמר הרגע.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי felines are superior » יום ש' 29 דצמבר 2012 23:36

ההערות הם בבלוגים שרלוונטים לבלוג שלי ומשאירות טיפים ועצות וכו'. תודה על התגובה קדר יאיר.
felines are superior
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 30 דצמבר 2012 00:28

felines are superior כתב:ההערות הם בבלוגים שרלוונטים לבלוג שלי ומשאירות טיפים ועצות וכו'. תודה על התגובה קדר יאיר.

יאיר קדר הוא ילד מופרע שמגיב בהיסטריה ובהכחשה לעובדה שגוגל מעיף אותו מהמשחק, כי הוא מוכר מאמרים שנועדו להוצאת קישורים מלאכותיים שאסורים מאז שינויי האלגוריתם "פנדה" ו"פינגווין".

אם את מגיבה בבלוגים רלוונטיים לבלוג שלך, מה מטרת הקישורים שיוצאים מהתגובות שלך שם? ולמה התגובות זהות? אם את מעדיפה לפנטז שגוגל מתייחס לקישורים הללו כאל "קישורים טבעיים", רצוי שקראי את מה שגוגל כותב (http://support.google.com/webmasters/bi ... swer=40349) ולא מה שכותב מי שמתעלם מגוגל, כי אחרת גם הבלוג שלך יעוף מהמשחק:
זכור כי האלגוריתמים שלנו יכולים להבחין בין קישורים טבעיים לקישורים שאינם טבעיים. קישורים טבעיים לאתר שלך מתפתחים כחלק מהאופי הדינמי של האינטרנט, כאשר אתרים אחרים מוצאים באתר שלך תוכן בעל ערך וסבורים כי הוא עשוי להיות לתועלת מבקריהם. קישורים לא טבעיים לאתר שלך הם כאלה המתווספים בכוונה לשוות לאתר שלך מראה פופולרי יותר בעיני מנועי חיפוש. בהנחיות למנהלי אתרים ניתן למצוא מידע גם על כמה מסוגי קישורים אלה (כגון סכימות קישורים ודפי סף).

רק הקישורים הטבעיים מסייעים לאתר שלך בעניין ההוספה לאינדקס והדירוג.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום א' 30 דצמבר 2012 00:34, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום א' 30 דצמבר 2012 00:32

ילד מופרע? אתה זקן מופרע וחסר חיים שאת כל שעות היום מעביר פה בזיוני שכל לכל העולם ואישתו.
את מי אתה חושב שאתה מעניין בכלל? המנהלים פה מפחדים להעיף אותך מפה מתוך חשש לנזק הנפשי שהרחקה תגרום לך שיכולה לגרום גם להתאבדות עקב כך שלא תמצא על מי להוציא את התסכול שלך. אז החיים לא האירו לך פנים, לא הגעת לשום מקום. אין כל סיבה שתנסה לתסכל פה כל "ילד מופרע" שיודע בדיוק מה עובד ומה מוצלח, בניגוד אליך, ממרום 65 שנותך.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 30 דצמבר 2012 00:37

תגיד, עוד פעם לא לקחת את הכדורים שלך?

יש באמת גורם אחד שמוציא עכשיו את כל התסכולים שצבר במשך עשר שנים של פיטום בקישורי זבל מבלוגים "רלוונטיים" ופחות רלוונטיים, מאתרי "מאמרים" שאיש לא קורא, מאתרי "לווין" ומהחלפות - הגורם הזה הוא הנהלת גוגל. הם מוציאים עכשיו את התסכולים שלהם על מי שפיטם אותם בקישורי זבל בעבר ויעיז לנסות לפטם אותם גם מחר.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום א' 30 דצמבר 2012 00:44, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום א' 30 דצמבר 2012 00:41

זקן השבט 3 כתב:תגיד, עוד פעם לא לקחת את הכדורים שלך?

אפילו ה"הקנטות" שלך רובוטיות כמו צורת החשיבה המרובעת והמקובעת שלך. משתמש באותם מונחים קבועים - אולי על 90% מהפורום פה הצלחת לעבוד עם הטיזינג שלך בכתיבת מגילות שלאף-אחד אין כוח באמת לקרוא ולהתעמק בהן, אך אותי אף פעם לא תפסה השיטה שלך לתסכל בן-אדם שעומד מולך בוויכוח עם ניסיון לומר תמיד את המילה האחרונה גם אם היא מטופשת לחלוטין, חסרת כל ביסוס ולעתים אף שקרית באופן מכוון.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 30 דצמבר 2012 00:49

KadarYair כתב:
זקן השבט 3 כתב:תגיד, עוד פעם לא לקחת את הכדורים שלך?

אפילו ה"הקנטות" שלך רובוטיות כמו צורת החשיבה המרובעת והמקובעת שלך. משתמש באותם מונחים קבועים - אולי על 90% מהפורום פה הצלחת לעבוד עם הטיזינג שלך בכתיבת מגילות שלאף-אחד אין כוח באמת לקרוא ולהתעמק בהן, אך אותי אף פעם לא תפסה השיטה שלך לתסכל בן-אדם שעומד מולך בוויכוח עם ניסיון לומר תמיד את המילה האחרונה גם אם היא מטופשת לחלוטין, חסרת כל ביסוס ולעתים אף שקרית באופן מכוון.

כל מה שאדם רציונלי, מקצועי (ושפוי) צריך לעשות בתשובה לשאלה שנשאלה פה הוא להסביר ל-felines are superior מדוע יש אתרים שגוגל העניש ויש אתרים שלא נענשו, ולהסביר מדוע הקישורים שהיא עושה מתגובות בבלוגים שייכים לקטגוריה של קישורים שלא ייענשו. ברור שהיא חוששת מהם (אולי מהסיבה הלא נכונה) ולכן שאלה האם יש סיכוי שהקישורים הללו יפגעו בקידום.
felines are superior כתב:אם אני כותבת עשר הערות באתרים שונים, שאינם קשורים אחד לשני, אבל ההערות חוזרות על עצמם, כלומר זה אותם הערות, ומשאירה קישור לעמוד בבלוג שלי, האם זה יכול לפגוע בקידום האתר, כי ההערות חוזרות על עצמם?

הסימן המובהק למופרעות שלך הוא שבמקום זאת אתה מתנפל עלי וקורא לציטוט מ"הנחיות גוגל" בולשיט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום א' 30 דצמבר 2012 01:52

felines are superior כתב:שאינם קשורים אחד לשני, אבל ההערות חוזרות על עצמם, כלומר זה אותם הערות, ומשאירה קישור לעמוד בבלוג שלי, האם זה יכול לפגוע בקידום האתר, כי ההערות חוזרות על עצמם?

תיאור הפעולה שלך פה מתארת פעולת קידום מאוד פופולרית של ס-פ-א-ם, שבהם בונים קישורים לא איכותיים בכמות מתגובות בבלוגים שלא משקיעים מאמצים במניעת ס-פ-א-ם.

מדובר בפעולה שההתייחסות אליה השתנתה לאחר עדכוני מנועי החיפוש וגם תשתנה בעתיד.
אין מדובר בפעולה שתתרום רבות לאתר וישנו סיכוי שתשפיע לרעה לאחר שתפגע בפרופיל הקישורים של האתר.

במקרה ותוכלי לספק תגובות ענייניות ולבנות גולשים נאמנים שיגיעו לאתר לאחר קריאת התגובה תרוויחי משני העולמות.
תרוויחי גולשים חדשים ונאמנים, תשפיעי לטובה על המקצועיות שלך בתור בלוגרית ותתרמי לפרופיל הקישורים של האתר.
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 14

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 30 דצמבר 2012 11:03

כתבתי מעלה:
זקן השבט 3 כתב:כל מה שאדם רציונלי, מקצועי (ושפוי) צריך לעשות בתשובה לשאלה שנשאלה פה הוא להסביר ל-felines are superior מדוע יש אתרים שגוגל העניש ויש אתרים שלא נענשו, ולהסביר מדוע הקישורים שהיא עושה מתגובות בבלוגים שייכים לקטגוריה של קישורים שלא ייענשו[...]

הכוונה היתה כמובן ל:
אדם רציונלי, מקצועי (ושפוי) שחולק על דעתי (ועל דעתו של Exploter) משום שיש לו נימוקים משכנעים מדוע הקישורים הללו שייכים לקטגוריה של קישורים שלא ייענשו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים