כמה קישורים פנימים מומלצים בבלוג בין עמוד לעמוד?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

כמה קישורים פנימים מומלצים בבלוג בין עמוד לעמוד?

הודעהעל ידי felines are superior » יום ו' 28 דצמבר 2012 17:35

כבר כל עמוד בבלוג שלי יש לו קישור לעמוד הראשי של הבלוג. אם אני אשים עוד קישור פנימי בכל עמוד שיוביל לעמודים אחרים בבלוג, האם זה יותר מידי? מתי זה יותר מידי, שני קישורים פנימים לעמודים אחרים בבלוג בכל עמוד, שלוש, ארבע?
מה הכמות המומלצת?
felines are superior
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: כמה קישורים פנימים מומלצים בבלוג בין עמוד לעמוד?

הודעהעל ידי someone100 » יום ו' 28 דצמבר 2012 18:21

תנסה שהקישורים יהיו רלונטים ואל תספור אותם במחשבון.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

Re: כמה קישורים פנימים מומלצים בבלוג בין עמוד לעמוד?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 30 דצמבר 2012 11:28

felines are superior כתב:כבר כל עמוד בבלוג שלי יש לו קישור לעמוד הראשי של הבלוג. אם אני אשים עוד קישור פנימי בכל עמוד שיוביל לעמודים אחרים בבלוג, האם זה יותר מידי? מתי זה יותר מידי, שני קישורים פנימים לעמודים אחרים בבלוג בכל עמוד, שלוש, ארבע?
מה הכמות המומלצת?

ניסוח השאלה שלך מניח שתשובה בסגנון "מומלצים שני קישורים, אבל לא שלושה" תהיה תשובה רצויה. ניסוח כזה מזמין לעתים קרובות, ובמיוחד בקידום אתרים, תשובות קצרות אבל שגויות בהכרח. ומאחר וזה פורום פומבי, וסביר להניח שהשאלה שלך מעסיקה רבים מהקוראים, אני מרשה לעצמי להרחיב.

בפורום הזה למשל, כל נושא חדש יוצר עמוד נפרד, ואם הוא מתארך מאד, גם עמודים 2, 3 וכו' של אותו הנושא מהווים עמודים נפרדים.

איזו סיבה הגיונית יש לקישור בין עמודים נפרדים כאלה מנקודת הראות של לקוח גוגל - הגולש - שקורא את העמוד? רק אם הנושא מתארך וגולש לעמוד נוסף, או שמשהו בתוכנו של דיון שכבר התנהל בעמוד שמוקדש לנושא אחד רלוונטי להמשך הדיון לעמוד בנושא אחר, ומי שמצביע על כך הוא מי שכותב את התגובה בנושא האחר.

אפשר כמובן להציג בראש או בתחתית כל עמוד רשימה של דיונים מעניינים המתנהלים בעמודים אחרים, ורשימה כזו עשויה להיות מועילה למבקרי כל עמוד. אבל אם אין מבקרים, או שיש רבים אבל הם לא ממש מתעניינים ברשימה, המלאכותיות של הקישורים הללו לא תועיל לגולשים, לא תועיל לקידום, ועלולה אפילו להזיק.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 33 אורחים