אתרי לוויין, בעד או נגד?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

אתרי לוויין, בעד או נגד?

הודעהעל ידי Kirill Lavrishev » יום ו' 21 דצמבר 2012 04:40

ערב טוב,

כרגע אני מקדם מספר אתרים בתחומים מאוד תחרותיים, לעולם לא השתמשי באתרי לוויין ותמיד חשבתי שזה מיותר לבזבז משאבים על הנושא.

מה דעתכם בנושא? האם כדאי לפתוח אתרי לוויין על שמות מתחם חדשים או לדוגמה בבלוגים כמו תפוז, בלוגר, וורדפרס וכדומה?
קוואיס הוסטינג - אחסון אתרים מקצועי החל מ19ש"ח בחודש.
שרתים וירטואלים | אחסון אתרי וורדפרס | פיתוח ובניית אתרים
סמל אישי של המשתמש
Kirill Lavrishev
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 7

Re: אתרי לוויין, בעד או נגד?

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ו' 21 דצמבר 2012 06:44

לדעתי כדאי גם וגם
בבלוגים ובפורומים לא לדחוף סתם טקסט שנועד להוציא ממנו קישור אם כי באמת פעילות תקינה ואמיתית כמו של כל גולש אמיתי.
אתרי תמיכה- אני אישית מאוד אוהב להשתמש בזה.
זה תורם לא מעט.
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

הודעהעל ידי ofer.chekroun » יום ו' 21 דצמבר 2012 09:34

היי קיריל! אם אתה לא רוצה להכנס להשקעה באתרי לוויין, צור איתי קשר ואשמח לאפשר לך להשתמש באתרי הלוויין שלי. יש לי למעלה מ 180 אתרי לוויין בתחומים שונים, אני מבצע את כתיבת הפוסט (מאמר 300 מילה) והפצתו באתר, אתה רק נהנה מהתוצאות, בלי השקעה מיותרת, חידושי דומיינים וכיוצא בבזה. :) - אחריות על קישורים - אם קישור נפל, תקבל מיד אחר במקומו. כעקרון, ההתחייבות היא לקישור קבוע או עד שהאתר יורד מסיבה כזו או אחרת. צור אתי קשר.
עפר שקרון - כתיבת מומחים
0542307739 | ofer@expert-writing.co.il

כתיבה והפצה של מאמרים בפריסת אתרים רחבה
הפקת סרטוני טקסט
ניהול תוכן אינפייג' / אופ- פייג' / חברתי
ניהול פאנל כותבים באתרים
פיזור כתבות למיתוג וניהול בלוגים
סמל אישי של המשתמש
ofer.chekroun
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 21 דצמבר 2012 10:57

Kirill Lavrishev כתב:ערב טוב,
כרגע אני מקדם מספר אתרים בתחומים מאוד תחרותיים, לעולם לא השתמשי באתרי לוויין ותמיד חשבתי שזה מיותר לבזבז משאבים על הנושא. מה דעתכם בנושא? האם כדאי לפתוח אתרי לוויין על שמות מתחם חדשים או לדוגמה בבלוגים כמו תפוז, בלוגר, וורדפרס וכדומה?

קיריל, למה מיועדים אתרי הלווין? עד לפני שנה המחשבה היתה שעצם קיומו של קישור מדף באתר אחר, שמוקף בטקסט ש"רלוונטי" לתוכן הדף שאתה מקדם, משפר מאד את ציון הרלוונטיות שלו.

אבל כיום גוגל כותבים ב"הנחיות גוגל למנהלי אתרים" (http://support.google.com/webmasters/bi ... swer=40349):
זכור כי האלגוריתמים שלנו יכולים להבחין בין קישורים טבעיים לקישורים שאינם טבעיים. קישורים טבעיים לאתר שלך מתפתחים כחלק מהאופי הדינמי של האינטרנט, כאשר אתרים אחרים מוצאים באתר שלך תוכן בעל ערך וסבורים כי הוא עשוי להיות לתועלת מבקריהם. קישורים לא טבעיים לאתר שלך הם כאלה המתווספים בכוונה לשוות לאתר שלך מראה פופולרי יותר בעיני מנועי חיפוש. בהנחיות למנהלי אתרים ניתן למצוא מידע גם על כמה מסוגי קישורים אלה (כגון סכימות קישורים ודפי סף).
רק הקישורים הטבעיים מסייעים לאתר שלך בעניין ההוספה לאינדקס והדירוג.

ברור לחלוטין שקישורים מאתרי לווין נוצרו על ידך "בכוונה לשוות לאתר שלך מראה פופולרי יותר בעיני מנועי חיפוש" וגוגל מזהיר אותך שהם לא יסעייו לדירוג האתר שלך.

יש מקדמי אתרים שממשיכים להמליץ על יצירת קישורים מלאכותיים מאתרי לווין, ממאמרים ב"אתרי מאמרים" וכו', וגם מוכרים שרותים אלה. ההפרה של "הנחיות גוגל למנהלי אתרים" היא חד-משמעית ומשאירה מקום להחלטה האם לסכן אתרים שדורשים השקעת משאבים גדולה מאד (ציינת שמדובר "בתחומים מאוד תחרותיים") על סמך ההבנה שגוגל אכן מפחית בהדרגה, או על פי תור, את ערכם של קישורים אלה עד ל-0, או לסמוך על מי שמראים לך שקישורים אלה עדיין עובדים אצלם, אבל לא יכולים להבטיח לך עד מתי.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי Kirill Lavrishev » יום א' 23 דצמבר 2012 03:38

אז שאלתי האם כדאי לעשות אתרי לווין שהם כלל לא אתרי לווין?

הכוונה לפתוח אתרים באותו הנושא של האתר הראשי, אך לתפעל אותם כאילו הם אתרים בפני עצמם, מבחינת תוכן והשקעה.
קוואיס הוסטינג - אחסון אתרים מקצועי החל מ19ש"ח בחודש.
שרתים וירטואלים | אחסון אתרי וורדפרס | פיתוח ובניית אתרים
סמל אישי של המשתמש
Kirill Lavrishev
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 7

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 23 דצמבר 2012 10:47

Kirill Lavrishev כתב:אז שאלתי האם כדאי לעשות אתרי לווין שהם כלל לא אתרי לווין?
הכוונה לפתוח אתרים באותו הנושא של האתר הראשי, אך לתפעל אותם כאילו הם אתרים בפני עצמם, מבחינת תוכן והשקעה.

כאילו - האם נראה לך שמפעילי גוגל לא מבינים שעשרות או מאות מיליוני אתרי אינטרנט הם רק כאילו, ונוצרו רק כדי להראות לגוגל את הקישורים היוצאים מהם, אבל עולה לו כסף רב לאנדקס אותם ולחשב באופן שוטף את ערך הקישורים, גם אם הוא 0?

יש לך אתר שאתה מקדם. במקום להשקיע באיכות התוכן שלו, עד שתביא אותו למקום הראשון בגוגל, אתה מפזר את התקציב על התוכן של אתרי הלווין ועל התחזוקה שלהם, ואז אף אחד מהם לא ישיג את המקום הראשון בגוגל. אם יש לך את המשאבים המספיקים כדי להשתלט על כל עשרת תוצאות החיפוש העליונות, בביטוי חיפוש תחרותי מאד שמייצר מכירות יפות, ולחסום בכך את כל המתחרים, עוד הייתי מבין.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי David_Eastrom » יום ב' 24 דצמבר 2012 00:46

אני חייב להגיד שאני מסכים שיש בהם ערך - אבל אתה חייב לקדם גם את אתר הלוויין כדי שהקישורים היוצאים ממנו יהיו שווים משהו. מומלץ לשים אתרים כאלו על IP נפרד מאתר האם ולנסות לקבל אליו כמה קישורים טובים, אם דרך החלפות קישורים או דרך הרשתות החברתיות ויוטיוב. נכון שזה עלול לגרום לבעייה אבל זה גם עלול לא לגרום לבעייה או גם לא לעשות כלום. מה שתמיד חשוב זה להשתמש בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין לגולשים. אולי לשים איזה אפליקציה נחמדה באתר גם. כדי שיהיה למנועי חיפוש באמת עניין באתר צריך שלגולשים יהיה עניין באתר. שוב פעם ראה הוזהרת האתר שלך עלול לקבל חרם.
איזי אינטרנט קידום בגוגל google.co.il / בלוג קידום בגוגל באתר פיקניק
David_Eastrom
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 דצמבר 2012 10:09

David_Eastrom כתב:אני חייב להגיד שאני מסכים שיש בהם ערך - אבל אתה חייב לקדם גם את אתר הלוויין כדי שהקישורים היוצאים ממנו יהיו שווים משהו. מומלץ לשים אתרים כאלו על IP נפרד מאתר האם ולנסות לקבל אליו כמה קישורים טובים, אם דרך החלפות קישורים או דרך הרשתות החברתיות ויוטיוב. נכון שזה עלול לגרום לבעייה אבל זה גם עלול לא לגרום לבעייה או גם לא לעשות כלום. מה שתמיד חשוב זה להשתמש בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין לגולשים. אולי לשים איזה אפליקציה נחמדה באתר גם. כדי שיהיה למנועי חיפוש באמת עניין באתר צריך שלגולשים יהיה עניין באתר. שוב פעם ראה הוזהרת האתר שלך עלול לקבל חרם.

אם מה שתמיד חשוב זה להשתמש בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין לגולשים תסביר בבקשה לקוראי הפורום מדוע צריך בנוסף לכך קישורים מאתרי לווין שמתחזים לקישורים מאתרים שאינם אתרי לווין.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי David_Eastrom » יום ב' 24 דצמבר 2012 14:40

זקן השבט כתב: מה שתמיד חשוב זה להשתמש בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין לגולשים תסביר בבקשה לקוראי הפורום מדוע צריך בנוסף לכך קישורים מאתרי לווין שמתחזים לקישורים מאתרים שאינם אתרי לווין.

1 - אני לא רוצה
2 - אני לא יודע
3 - אני לא חייב לאף אחד פה הסברים חבר יקר שלנו :)

עמנואל תראה הודעה שקיבלתי היום לאחר reconsideration request לאחד מהאתרים שלי.
אני מקדם הרבה מאד אתרים שלי ששייכים לי ולא מקדם כלל וכלל אתרי לקוח.

Previously the webspam team had taken manual action on your site because we believed it violated our quality guidelines. After reviewing your reconsideration request, we have revoked this manual action.

האתר יצא מהחרם וזה לקח הרבה זמן והרבה עבודה קשה (הסרת קישורים, - לשבת לבעלי אתרים ופורומים על הווריד שיורידו לי את הקישורים).

תוכל לשאר/לנחש/להגיד עתידות גם כאן על למה ואיך ומדוע על פי הודעות של גוגל רשמיות? גם מבלי לדעת כלל וכלל על איזה אתר מדובר ומה בכלל נעשה איתו? אתה טוב בשיעורים וניחושים הרי על זה כל ההרצאות שלך..

עכשיו שהצלחתי "להחזיר לך" או לעשות לך Touches! כמו שאומרים בצרפתית, כי ככה אתה גם מתנהג עם אנשים אחרים כאן בפורום - אולי תשב ותכתוב הודעה אמיתית על דעתך בנושא מבלי לעצבן כלומר להשתמש בשפה "מקובלת" ולא מתגרה?

"אין הקפדן מלמד" מכיר את המשפט הזה?
David_Eastrom
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 דצמבר 2012 15:18

אם
David_Eastrom כתב:מה שתמיד חשוב זה להשתמש בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין לגולשים.

אז תסביר בבקשה לקוראי הפורום מדוע צריך בנוסף לכך קישורים מאתרי לווין שמתחזים לקישורים מאתרים שאינם אתרי לווין.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי BlogPRO » יום ב' 24 דצמבר 2012 15:19

תלוי איך בונים אותם, אתרי לווין שמורכבים מכמה דפים יכולים להועיל ממש קצת. לעומת זאת, אם תשקיעו באתרי הלווין ממש כמו באתר הראשי, תכניסו אליהם תכנים באופן קבוע, תבנו עבורם קישורים וקשרים. כך תחזיקו ביד נכסי אינטרנט נוספים ותחלו לקשר לאתר הראשי שלכם.
BlogPRO
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 דצמבר 2012 16:00

BlogPRO כתב:תלוי איך בונים אותם, אתרי לווין שמורכבים מכמה דפים יכולים להועיל ממש קצת. לעומת זאת, אם תשקיעו באתרי הלווין ממש כמו באתר הראשי, תכניסו אליהם תכנים באופן קבוע, תבנו עבורם קישורים וקשרים. כך תחזיקו ביד נכסי אינטרנט נוספים ותחלו לקשר לאתר הראשי שלכם.

אם יש לך אתר ראשי ואתרי לווין, המשאבים שאתה משקיע בקידום אתרי הלווין חסרים לך לך כדי להביא באמצעותם את האתר הראשי למקום הראשון.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום ב' 24 דצמבר 2012 17:14

גוגל יודע לסמן אתרי לווין (חשודים ככאלה) די בקלות .
תחת הגדרה של אתר לווין - אתר שפותח לצורך אחזקת קישורים בלבד , וללא תרומה כלשהי לגולש או לתנוע אמיתית.
תסמיני אתרי הלווין הם :
1. ריבוי קישורים יוצאים
2. העדר קישורים נכנסים
3. תוכן מועתק
5. תוכן קפוא - לא מתעדכן להיטים .
6. כמות גדולה של אתרים קטנים , כולם באותו IP class B , וכולם מצביעים לאותם אתרים .

אני אישית משתמש באתרים תורמים כאלה רק לצורך פיזור אנקורים לביטוי שונה ממקודם \ קישורים ללא אנקור של מבנה קישורים . על מנת להשיג מראה טבעי יותר ומגוון יותר של מבנה הקישרים . למזלינו הם גם מאוד זולים , אז זה משתלם .
וגם כאן , אני לא נוגע בעמודים ללא קישורים נכנסים וללא PR בכלל , או עם יותר מX קישורים יוצאים . חשוב שיהיו מאונדקסים כמובן.
עדיין אין להם תרומה ישירה לקידום , אך יש להם תרומה לאינדוקס מהיר ולהתחמקות מפינגווין (הפצת ביטויים מגוונים ולא ישירים).
כמובן אסור להציב מספר קישורים לאתר מסויים ברשתות לווין מאותו Class b , שייכים לאותו analytics ID , adsense ID .
קישור בודד , מכל רשת לווינים . אחרת , זהו מתכון להיות חבר במועדון פינגווין .

בקיצור , יש להם תרומה משתלמת , צריך לדעת להשתמש בהם .

אגב יש היום טרנד חזק לעמודי לווינים (ללא גלישה ) בתוך אתרים אמיתיים , עם גלישה. וזה באמת תורם לקידום כרגע.
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 9

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 דצמבר 2012 17:42

vova2211 כתב:[...]אגב יש היום טרנד חזק לעמודי לווינים (ללא גלישה ) בתוך אתרים אמיתיים , עם גלישה. וזה באמת תורם לקידום כרגע.

מדוע? הרי קישור מדף ללא גלישה לא מזרים מבקרים לדף המקושר ממנו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי David_Eastrom » יום ב' 24 דצמבר 2012 19:52

זקן השבט 3 כתב:אם
David_Eastrom כתב:מה שתמיד חשוב זה להשתמש בתוכן איכותי, רלוונטי ומעניין לגולשים.

אז תסביר בבקשה לקוראי הפורום מדוע צריך בנוסף לכך קישורים מאתרי לווין שמתחזים לקישורים מאתרים שאינם אתרי לווין.

כמו שאמרתי קודם - אני לא חייב לתת הסברים לאף אחד ולא לך :D
David_Eastrom
חבר חדש
חבר חדש

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Exabot [Bot] ו 52 אורחים