בניית קישורים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: בניית קישורים

הודעהעל ידי eitanya » יום ה' 13 דצמבר 2012 18:12

שלום אלדד.

השאלה היא למה אתה מעוניין לבנות קישורים חיצוניים לאתרך. אם אתה פשוט מעוניין בקישורים שאין בהם ערך ניתן לרכוש כאלו למכביר בדולרים בודדים או לרכוש תוכנה שמייצרת כאלו... האם יש באלו ערך? לא. האם סביר להניח שהם יזיקו יותר מאשר יועילו? כן.

מוטב לך, בתחום התחרותי בו אתה מתעסק לחשוב האם תוכל להתעלות ולספק ערכים מוספים רבים יותר מכל מתחרה פוטנציאלי.
האם זה יהיה זול? לא. סביר להניח שאף יקר.
האם זה יהיה מהיר? ייתכן אבל זה ישפיע בוודאות על המחיר וייקר אותו עוד יותר.

היות ובמקרה, אני מכיר את התחום בו אתה עוסק (מניסיון) ויודע שמדובר בתחום שקיימת בו תחרות לא מעטה ההמלצה שלי היא לבחון שיווק בערוצים אחרים כמו פרסום ממומן הנעשה בצורה חכמה- שם לפחות אתה יודע שהכסף שלך קונה בדיוק מה שהוא יכול לקנות. אתה קונה ישירות מגוגל (מקסימום תהיה עלות זניחה יחסית לניהול מקצועי שגם הוא, יחסוך לך בסופו של עניין עלות גבוהה)

אין הזדמנויות בשוק איפה שהפרסום יקר, כך יהיה גם הקידום ומה שיעלה לך בזול יעלה לך בסופו של דבר ביוקר.
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של eitanya :
Anya
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 4

הודעהעל ידי KadarYair » יום ה' 13 דצמבר 2012 18:22

אני בהחלט מסכים עם איתן יריב שפרסום ממומן יכול להיות מאוד יעיל, אך במידה ואתה נופל גם על איש מקצוע שמספק שירות בניית קישורים ולא לוקח שקל יותר ממה שמגיע לו - תוכל למצוא את התחום הזה יעיל לא פחות. אשמח להציע עבורך את השירותים שלי במידה ותפנה אליי במייל: kadarticles@gmail.com

שיהיה רק הצלחה בכל מקרה!
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 13 דצמבר 2012 18:26

היי אלדד,
אני מסכים עם ההסבר של איתן, והייתי מוסיף שגוגל (בשינוי האלגוריתם "פינגווין" - קרא מה כתוב עליו ברשת) מעניש לפי תור אתרים שניבנו להם קישורים בצורה מהירה וזולה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי vova2211 » יום ה' 13 דצמבר 2012 18:44

שלום אלדד ,
מה שבעצם מנסים להגיד לך כאן , כאשר אתה שואל איך לבנות קישרים , זה אל תבנה קישורים לבד , זה לא תורם - מסוכן , פנה למקדם אתרים - הוא יבנה לך קישורים , וגם ירוויח בדרך.
אם אני בפורום טכנאי מחשבים הייתי שואל אך מחליפם כבל סאטה דפוק , היו אומרים לי שזה נורה קשה , לא תורם ומסוכן - מחשמל למוות.
רק טכנאי מוסמך , בלה בלה ...
המידע בפורום זה אינו יעוץ , בלה בלה ..
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של vova2211 :
talprihar
פופולריות: 20%
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי eitanya » יום ה' 13 דצמבר 2012 18:57

vova2211 כתב:שלום אלדד ,
מה שבעצם מנסים להגיד לך כאן , כאשר אתה שואל איך לבנות קישרים , זה אל תבנה קישורים לבד , זה לא תורם - מסוכן , פנה למקדם אתרים - הוא יבנה לך קישורים , וגם ירוויח בדרך.
אם אני בפורום טכנאי מחשבים הייתי שואל אך מחליפם כבל סאטה דפוק , היו אומרים לי שזה נורה קשה , לא תורם ומסוכן - מחשמל למוות.
רק טכנאי מוסמך , בלה בלה ...
המידע בפורום זה אינו יעוץ , בלה בלה ..

הבעיה עם מה שאתה אומר, Vova (וזו דעתי, מותר לך לא להסכים איתה) היא שגם פנייה למקדמי אתרים רבים בארץ טומנת בחובה סיכונים לא מבוטלים...
התקציב של בעל עסק קטן בישראל אשר שואף להחשף בתחום תחרותי, לרוב, אינה מאפשרת את מה שהוא מייחל לו. אם היא כן מאפשרת, סביר להניח שנעשית בדרכים שאינן הדרכים עליהם "גוגל ממליץ" והמאמצים נידונים לכישלון בטווח הבינוני והארוך (ואף ענישה שחזרה ממנה, ללא השקעה כספית גבוהה בעייתית גם היא)
לכן, אני אישית מעדיף, למשל, להפנות את העסק לבחינת הפרסום בגוגל, גם אם מדובר בתקציב מוגבל ולביטויים בודדים שאינם התחרותיים ביותר. המטרה: שיראה אם ואיך החשיפה מתאימה לו. במידה ויראה מכך רווח, סביר להניח שירצה לבחון אמצעים נוספים לחשיפה ולהגדלת התקציב (או אולי להגדיל את התקציב באמצעי הקיים והמוכר)
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 13 דצמבר 2012 19:03

vova2211 כתב:שלום אלדד ,
מה שבעצם מנסים להגיד לך כאן , כאשר אתה שואל איך לבנות קישרים , זה אל תבנה קישורים לבד , זה לא תורם - מסוכן , פנה למקדם אתרים - הוא יבנה לך קישורים , וגם ירוויח בדרך[...]

לא נכון! איתן המליץ לו לעשות PPC, ואני הוספתי מידע שברור שאלדד לא יודע אותו, על ענישה בפועל של אתרים רבים מאד בשל קישורים מלאכותיים, מזה כמעט שנה.

אתה היחיד פה שמוכר קישורים. מן הראוי להזהיר את אלדד שרכישת קישורים ממך מהווה לכל הפחות הימור על כל הכסף והעבודה שמושקעים באתר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום ו' 14 דצמבר 2012 23:38

עמונואל ,
אני רק רציתי להזהיר את אלדד . כל מקדם אתרים מוכר קישורים . קישורים טובים לקידום , זה מה שגוגל אומרים ,
וזה משעובד כרגע .ברור שכל מקצוע צריך ללמוד על מנת לא לגרום נזק .אבל אין כאן אחד שלא לוקח סיכונים .
כמו שאין טכנאי שלא שרף רכיבים בדרך לנסיון .
אז אני לא היחיד שמוכר קישורים. אבל אני מוכר רק קישורים , בלי למכור סיפורים והשליות של "בטוח".
ולדעתי המידע שנתתי לו היה חיוני .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 15 דצמבר 2012 14:05

vova2211 כתב:עמנואל ,
אני רק רציתי להזהיר את אלדד . כל מקדם אתרים מוכר קישורים . קישורים טובים לקידום , זה מה שגוגל אומרים [...]

בוא נדייק: גוגל אומרים שרק קישורים טבעיים טובים לקידום, בעוד שקישורים מלאכותיים אינם טובים לקידום. ואנחנו יודעים שבעלי אתרים מקבלים התראות מגוגל להסיר אותם, ואתרים רבים נענשו כבר בפועל בשל ריבוי קישורים מלאכותיים.
vova2211 כתב:[...]וזה מה שעובד כרגע .ברור שכל מקצוע צריך ללמוד על מנת לא לגרום נזק .אבל אין כאן אחד שלא לוקח סיכונים[...]

בוא נדייק: זה מה שעובד כרגע אבל רק לחלק מהאתרים, כי השאר כבר נענשו על ידי גוגל, ואיש לא יכול להתחייב שהקישורים שהוא בונה, שאינם שונים בכלום מאלה שעבורם כבר נענשו אתרים אחרים, לא יענשו בעוד יומיים או חודשיים או שנתיים.

אבל אלדד נדרש לשלם עבורם עכשיו. היה הוגן להתחייב להחזיר לו את הכסף אם וכאשר האתר שלו ייענש (ואני לא מדבר על שאר עלויות הקמת ואחזקת האתר).
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sedmedia » יום ש' 15 דצמבר 2012 14:48

זקן השבט 3 כתב:בוא נדייק: גוגל אומרים שרק קישורים טבעיים טובים לקידום, בעוד שקישורים מלאכותיים אינם טובים לקידום. ואנחנו יודעים שבעלי אתרים מקבלים התראות מגוגל להסיר אותם, ואתרים רבים נענשו כבר בפועל בשל ריבוי קישורים מלאכותיים.

מאיפה אתה מייצר את כל הבולשיט הזה?
אם אתה בוחר להיות רס"ר הסברה של גוגל אז באמת כדאי מאוד שתדייק בדברים כי אחרת אתה זורעה בילבול ופניקה ללא שום סיבה.
לגוגל אין שום בעיה עם לינקים מלאכותיים - יש להם בעיה בעיקר עם הכמות (ריבוי קישורים מלאכותיים) והאיכות.
הבעיה עם איכות - כל אחד יכול לפרש את זה אחרת!

Guest Blogging For Links - אין שום בעיה.

אין להם שום בעיה עם כול סוגי הלינקים אחרים אבל, ויש אבל גדול. צריך לבנות לינקים מאתרי סמכות (authority) ומומלץ מאוד להכניס כפרמטר פנמי דגש על כך שהלינקים שנבנים יעבירו ערך מוסף מסויים לגוגלש.
נערך לאחרונה על ידי sedmedia בתאריך יום ש' 15 דצמבר 2012 14:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 15 דצמבר 2012 17:36

sedmedia כתב:מאיפה אתה מייצר את כל הבולשיט הזה?
אם אתה בוחר להיות רס"ר הסברה של גוגל אז באמת כדאי מאוד שתדייק בדברים כי אחרת אתה זורע בילבול ופניקה ללא שום סיבה.
לגוגל אין שום בעיה עם לינקים מלאכותיים - יש להם בעיה בעיקר עם הכמות (ריבוי קישורים מלאכותיים) והאיכות.
הבעיה עם איכות - כל אחד יכול לפרש את זה אחרת!

Guest Blogging For Links - אין שום בעיה.
אין להם שום בעיה עם כול סוגי הלינקים אחרים אבל, ויש אבל גדול. צריך לבנות לינקים מאתרי סמכות (authority) ומומלץ מאוד להכניס כפרמטר פנמי דגש על כך שהלינקים שנבנים יעבירו ערך מוסף מסויים לגולש.

סרגיי, כבר ראינו את הסרטון הזה. מאט קאטס מסביר שם לאיזה קישורים מ- Guest Blogging יש ערך ולאיזה אין כל ערך. לקישור שיוצא מפוסט אורח שכתבת אל האתר שאתה מקדם אין כל ערך רק בזכות זה שהוא יצא מפוסט אורח. צריך להיות לו ערך ממשי עבור קוראי הפוסט. וכדי שיהיה לקישור ערך ממשי עבורם, הכרחי שגם שלדף שהוא מקושר אליו יהיה ערך ממשי עבורם. אחרת הוא לא שונה מכל קישור סתמי שיוצא מהחתימה שלך בתגובה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי seoפרפקט » יום ש' 15 דצמבר 2012 23:20

לפני משהו כמו 5 שנים היתה חברת קידום שהעסיקה קבלנים ששילמה 3 ש"ח על כל קישור ולקחו
מכל הבא ליד, וזה עבד יפה עד לפני 3 שנים היום הם כבר נמחקו!
מה שאני רוצה להגיד שאם אלדד היה בשנת 2007 הוא יכל גם להשיג קישורים בקבלנו היום
זה מסוכן, או שמקדמים בעבודה נקודתית שוטפת וקשה או שעוברים ל PPC.
סמל אישי של המשתמש
seoפרפקט
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2

הודעהעל ידי vova2211 » יום א' 16 דצמבר 2012 09:33

SEOMOZ open site explorer , MajesticSEO ,semrush.com , ahrefs.com כל אלה ועוד רבים עוסקים באנליזת קישורים נכנסים. המדד לחוזק הקידום של האתרים במערכות אלו מתבסס על הקישורים הנכנסים .
מנו חודשי ל SEOMOZ עולה מאות דולרים , ואנשים משלמים . אין חברת קידום בעולם שלא עוסקת באנליזת קישורים נכנסים .
Authority SEOMOZ מתבסס על קישורים . אגב , אין מדד לטיבעיותם של קישורים . למה ?
כי כווולם מטומטמים.
אילו רק היו מבקרים כאן בפורום , זכן השבט היה מסביר להם שקישורים לא טבעיים כבר שנים לא עובדים .
אבל SEOMOZ לא נכנסים לפורום הזה , כי הם לא יודעים עברית מסכנים .
יש לכל המערכות האלה המון מדדים לאיכות הקישור - אבל הם לא מדבים על טבעיותו .
כי זהו מדד דימויני , שאין שום דרך למדוד אותו , גם לגוגל .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 16 דצמבר 2012 11:36

vova2211 כתב:SEOMOZ open site explorer , MajesticSEO ,semrush.com , ahrefs.com כל אלה ועוד רבים עוסקים באנליזת קישורים נכנסים. המדד לחוזק הקידום של האתרים במערכות אלו מתבסס על הקישורים הנכנסים .
מנו חודשי ל SEOMOZ עולה מאות דולרים , ואנשים משלמים . אין חברת קידום בעולם שלא עוסקת באנליזת קישורים נכנסים .
כי כווולם מטומטמים.
אילו רק היו מבקרים כאן בפורום , זכן השבט היה מסביר להם שקישורים לא טבעיים כבר שנים לא עובדים .

אני עצמי לא משקיע שקל בכלים לניתוח קישורים (וגם לא משתמש בכלים חינמים שקיימים) כי להערכתי זה זריקת כסף לפח . אין בזה שום תועלת בגלל שגם אם אדע קישורים של מתחרים זה לא אומר שאצליח להוציא משם קישורים......
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 16 דצמבר 2012 11:51

vova2211 כתב:SEOMOZ open site explorer , MajesticSEO ,semrush.com , ahrefs.com כל אלה ועוד רבים עוסקים באנליזת קישורים נכנסים. המדד לחוזק הקידום של האתרים במערכות אלו מתבסס על הקישורים הנכנסים .
כי כווולם מטומטמים.

ולדי, זהו טיעון מגוחך, שמסיק מהמצוי על הרצוי, במקום להפך. זה כמו לומר שמהעובדה שחברות ענק כמו קודאק ואגפא השקיעו בזמנו ביצירת מכונות משוכללות לפיתוח תמונות מסרט צילום, מתחייב לוגית שבשנת 2012 רצוי להשתמש במצלמות עם סרט צילום במקום במצלמות דיגיטליות.

עד לאחרונה גוגל חישב את ערך הקישור על פי תכונות הדף המקשר, ולכן היה מוצדק (ואולי גם כלכלי) לפתח כלים שמדווחים על הקישורים הנכנסים ומחשבים את ערכם על פי מודל שמנסה לדמות את האלגוריתם הסודי של גוגל. אבל כאשר גוגל משנים את שיטת החישוב, ועוברים לשיטה שבה ערך הקישור מחושב על פי שיעור השימוש בו על ידי אוכלוסיית הגולשים, ואיתותי שביעות הרצון מהדף שביקרו בו בקצה הקישור, אין לכלים הללו כל מידע שימושי לחשב על פיו את ערך הקישור. העובדה שמקדמי אתרים רבים, כולל מי שסיימו לימודיהם בקורס אתמול בערב (http://www.xn-----wldkiac4ae7aed3f2blk7 ... f=2&t=1129) לא שמעו על המהפכה שמתרחשת בגוגל, לא מחזירה את גוגל אחורה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ziv » יום א' 16 דצמבר 2012 13:18

אני עצמי לא משקיע שקל בכלים לניתוח קישורים (וגם לא משתמש בכלים חינמים שקיימים) כי להערכתי זה זריקת כסף לפח . אין בזה שום תועלת בגלל שגם אם אדע קישורים של מתחרים זה לא אומר שאצליח להוציא משם קישורים......

לדעתי מקדם אתרים שלא משקיע מעל 50% מזמנו בנושא הקישורים לרבות ניתוח קישורים של מתחרים צריך לבדוק את עצמו שוב.
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 31
מוניטין: 13

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים