האם לינקים מאתרים בשפה זרה תורמים?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

האם לינקים מאתרים בשפה זרה תורמים?

הודעהעל ידי Eliko » יום ג' 04 דצמבר 2012 16:48

במידה ויש לי קישורים לאתר ישראלי בעברית מאתר בחו"ל באנגלית, האם הקישורים תורמים?
משחק דפדפן - משחק דפדפן פוקימון המוביל ברשת
פיתוח אפליקציות - שירותי פיתוח אתרי אינטרנט ואפליקציות הכל כלול
Eliko
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: האם לינקים מאתרים בשפה זרה תורמים?

הודעהעל ידי vova2211 » יום ג' 04 דצמבר 2012 18:13

כן הם תורמים ללא שום ספק .
קישורים טובים תורמים תמיד , גם מאתרים סינים לאתרים בעברית . העיקר שלא יהיו קישורי זבל מאתרי זבל , שקמו רק לצורך אחזקת קישורים.
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי painkille5 » יום ג' 04 דצמבר 2012 19:43

אז לצורך מה המערכת שלך תשתול אותם?
נאור שובל.

NS Marketing - הבלוג שלי: בלוג על שיווק יזמות ועסקים בדיגיטל
חברה לשיווק דיגיטלי - Reach Creative
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

הודעהעל ידי joomi » יום ג' 04 דצמבר 2012 20:58

הרבה לא יסכימו איתי כאן (מישהו אמר עמנואל אחאח..) אבל האמת הכואבת או הלא כואבת שבארץ עדיין הכל עובד והדגש הוא על עדיין.
אז אם האתר שלך מטרתו היא רוח זמני ומהיר אין לי מה להוסיף חוץ מתפציץ.
joomi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 04 דצמבר 2012 22:28

Eliko כתב:במידה ויש לי קישורים לאתר ישראלי בעברית מאתר בחו"ל באנגלית, האם הקישורים תורמים?

כל עוד זורמים דרכם מבקרים מרוצים, כן.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי vova2211 » יום ד' 05 דצמבר 2012 10:10

painkille5 כתב:אז לצורך מה המערכת שלך תשתול אותם?

לא הבנתי את השאלה .. לצורך קידום אתר הלקוח כמובן.

joomi כתב:הרבה לא יסכימו איתי כאן (מישהו אמר עמנואל אחאח..) אבל האמת הכואבת או הלא כואבת שבארץ עדיין הכל עובד והדגש הוא על עדיין.
אז אם האתר שלך מטרתו היא רוח זמני ומהיר אין לי מה להוסיף חוץ מתפציץ.

לא ידעתי שמקצוע קידום אתרים מקנה ידע בחיזוי העתיד ...
גם בסביבות תחרותיות בעולם הקישורים ה"טובים" עובדים , הבעיה היא שכולם משתמשים בזה . בגלל זה הדרישה באיכות + כמות הקישורים כל הזמן עולה , על מנת להמשיך ולשרוד בסביבה תחרותית.
אני לא מאמין שתוכל למצוא ביטוי אחד תחרותי באנגלית ,שבדף הראשון בתוצאות החיפוש מופיע לפחות אתר אחד ללא קישורים נכנסים רבים .
ומי אם לא המקדמים יודעים , עד כמה קשה ויקר להשיג קישורים נכנסים רבים . כניראה שזה מאוד משתלם .

נגיד שרות ahrefs.com - נותן תמונה יפה לגבי מאמצים של המקדמים בבניית קישורים נכנסים .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי joomi » יום ד' 05 דצמבר 2012 11:15

נגיד שרות ahrefs.com - נותן תמונה יפה לגבי מאמצים של המקדמים בבניית קישורים נכנסים .

תודה רבה על המלצה לשירות , אני אבדוק אותו
joomi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 05 דצמבר 2012 20:01

vova2211 כתב:לא ידעתי שמקצוע קידום אתרים מקנה ידע בחיזוי העתיד ...
גם בסביבות תחרותיות בעולם הקישורים ה"טובים" עובדים , הבעיה היא שכולם משתמשים בזה . בגלל זה הדרישה באיכות + כמות הקישורים כל הזמן עולה , על מנת להמשיך ולשרוד בסביבה תחרותית.
אני לא מאמין שתוכל למצוא ביטוי אחד תחרותי באנגלית ,שבדף הראשון בתוצאות החיפוש מופיע לפחות אתר אחד ללא קישורים נכנסים רבים .
ומי אם לא המקדמים יודעים , עד כמה קשה ויקר להשיג קישורים נכנסים רבים . כניראה שזה מאוד משתלם .

ולדי, אני למשל, בתור צרכן (קניין) אחראי של עבודת קידום לאתר של מי שמעסיק אותי לניהול השיווק באינטרנט, זקוק להסבר מנומק היטב מדוע אתר אחד נענש ואתר אחר לא נענש. אני זקוק להסבר מנומק היטב האם אתר שלא נענש גם לא ייענש בעתיד, או שעדיין יש סבירות גבוהה לעונש. לאחר שכל כך הרבה אתרים נענשו.

ללא הסברים מנומקים היטב אני מהמר על המוניטין המקצועי שלי כמומחה לניהול השיווק באינטרנט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום ה' 06 דצמבר 2012 00:17

ולדי, אני למשל, בתור צרכן (קניין) אחראי של עבודת קידום לאתר של מי שמעסיק אותי לניהול השיווק באינטרנט, זקוק להסבר מנומק היטב מדוע אתר אחד נענש ואתר אחר לא נענש. אני זקוק להסבר מנומק היטב האם אתר שלא נענש גם לא ייענש בעתיד, או שעדיין יש סבירות גבוהה לעונש. לאחר שכל כך הרבה אתרים נענשו.

ללא הסברים מנומקים היטב אני מהמר על המוניטין המקצועי שלי כמומחה לניהול השיווק באינטרנט.

עמנואל ,
עם כל הצער , הסבר אחראי , מנומק וכנה יכול לתת רק נציג של מנוע חיפוש . ברוב המקרים אפילו לא יכולים להגיד איזה בדיוק אלגוריתם גרם לעונש . מסנני פאנדה ופינגוין לדורותיהם פותחו ברשלנות רבה עם המון שגיות , שגרמו נזק לאתרים טובים שלא בוצע לגביהם שום עבודת קידום אסורה, כמו שלא פגעו בהמון אתרי זבל עם קידום רשלני . הדמגוגיה של גוגל עדיין גורמת לתחושות " גוגל יודע הכל ומעניש בחומרה" , שנכונה רק בחלק מהמקרים .

הסברים מנומקים אין לנו בכל מקרה . יש השערות סבירות
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 06 דצמבר 2012 12:31

vova2211 כתב:עמנואל ,
עם כל הצער , הסבר אחראי , מנומק וכנה יכול לתת רק נציג של מנוע חיפוש . ברוב המקרים אפילו לא יכולים להגיד איזה בדיוק אלגוריתם גרם לעונש . מסנני פאנדה ופינגוין לדורותיהם פותחו ברשלנות רבה עם המון שגיות , שגרמו נזק לאתרים טובים שלא בוצע לגביהם שום עבודת קידום אסורה, כמו שלא פגעו בהמון אתרי זבל עם קידום רשלני . הדמגוגיה של גוגל עדיין גורמת לתחושות " גוגל יודע הכל ומעניש בחומרה" , שנכונה רק בחלק מהמקרים .

בנושא הזה אני ותיק. למדתי להסתפק בהסבר מנומק שאיננו יותר מהשערה סבירה. כל מערכת מורכבת יכולה לפספס פה ושם, וגם גוגל יכול להעניש אתר צדיק שבצדיקים ולא להעניש אתר רשע שברשעים.

את מי המערכת של גוגל נבנתה להעניש? כאמור,
בתור צרכן (קניין) אחראי של עבודת קידום לאתר של מי שמעסיק אותי לניהול השיווק באינטרנט, זקוק להסבר מנומק היטב מדוע אתר אחד נענש ואתר אחר לא נענש. אני זקוק להסבר מנומק היטב האם אתר שלא נענש גם לא ייענש בעתיד, או שעדיין יש סבירות גבוהה לעונש. לאחר שכל כך הרבה אתרים נענשו. ללא הסברים מנומקים היטב אני מהמר על המוניטין המקצועי שלי כמומחה לניהול השיווק באינטרנט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ה' 06 דצמבר 2012 20:16

זקן השבט 3 כתב:
vova2211 כתב:עמנואל ,

בנושא הזה אני ותיק. למדתי להסתפק בהסבר מנומק שאיננו יותר מהשערה סבירה. כל מערכת מורכבת יכולה לפספס פה ושם, וגם גוגל יכול להעניש אתר צדיק שבצדיקים ולא להעניש אתר רשע שברשעים.

את מי המערכת של גוגל נבנתה להעניש? כאמור,
בתור צרכן (קניין) אחראי של עבודת קידום לאתר של מי שמעסיק אותי לניהול השיווק באינטרנט, זקוק להסבר מנומק היטב מדוע אתר אחד נענש ואתר אחר לא נענש. אני זקוק להסבר מנומק היטב האם אתר שלא נענש גם לא ייענש בעתיד, או שעדיין יש סבירות גבוהה לעונש. לאחר שכל כך הרבה אתרים נענשו. ללא הסברים מנומקים היטב אני מהמר על המוניטין המקצועי שלי כמומחה לניהול השיווק באינטרנט.

עמנואל-
לדעתי הוא התכוון שאי אפשר לתת תשובה של 100 אחוז.

בכדי לתת את התשובה למה אתר אחד נענש והשני לא אנחנו אכן נצטרך נציג של גוגל. הרי אנו מדברים על אי ודאות כמעט מוחלטת. איך נוכל לספק תשובות בכזאת סביבת עבודה?
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 06 דצמבר 2012 22:53

gil_y7 כתב:עמנואל-
לדעתי הוא התכוון שאי אפשר לתת תשובה של 100 אחוז.

בכדי לתת את התשובה למה אתר אחד נענש והשני לא אנחנו אכן נצטרך נציג של גוגל. הרי אנו מדברים על אי ודאות כמעט מוחלטת. איך נוכל לספק תשובות בכזאת סביבת עבודה?

לכן כתבתי לו במפורש שאסתפק בתשובה מנומקת שיש לה סבירות טובה להיות נכונה. השאלה לא היתה מדוע אתר זה או אחר נענש או לא נענש, אלא את מי המנגנון של גוגל נבנה להעניש!

אם בונהו של מנגנון מסויים מגלה לנו את כל המידע שברשותו, אנחנו יודעים בוודאות של 100% מה אותו מנגנון נבנה לבצע, לגלות שהוא מבצע זאת בפועל רק 80% מהפעמים (אמינות חלקית) ואז יש לנו אי-ודאות לגבי הפעם הבאה. אם לא השתבש בפעולתו עוד משהו בינתיים יש לנו אי-ודאות של 20% בלבד ביחס לפעם הבאה. גוגל לא חושף לנו את כל המידע אודות מנגנון הענישה בגין קישורים אסורים, ואנחנו גם לא יודעים מה רמת האמינות של המנגנון הזה. אני מסתפק כאמור בלקבל מולדי הסבר לא מלא על מה מנגנון הענישה אמור לבצע, ואפילו לא דורש ממנו הערכה מהי רמת האמינות של אותו מנגנון.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 דצמבר 2012 23:05

yamig100 כתב:היי,
רציתי לדעת מה קורה אם קניתי דומיין, הקמתי אתר והאתר נענש בגלל פעילות של בעל הדומיין הקודם. מה עליי לעשות? לכתוב מכתב לגוגל או פשוט להעביר את האתר לדומיין אחר וחבל על הזמן בכלל לפנות אליהם? תודה

אני מבין שקנית דומיין ותיק שהיו לו קישורים נכנסים קודמים והחלפת לו את התוכן באתר אחר. אתה יכול לבקש מכל מנהלי האתרים המקשרים לדומיין הזה להסיר את הקישורים המלאכותיים, ואז לבקש מגוגל בשרות Disavow התעלם מהקישורים שלא הצלחת להסיר. אבל זה לא יחזיר את המיקומים שהיו לפני הטלת העונש. אולי באמת עדיף להתחיל עם דומיין חדש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ש' 08 דצמבר 2012 02:02

זקן השבט 3 כתב:
yamig100 כתב:היי,
רציתי לדעת מה קורה אם קניתי דומיין, הקמתי אתר והאתר נענש בגלל פעילות של בעל הדומיין הקודם. מה עליי לעשות? לכתוב מכתב לגוגל או פשוט להעביר את האתר לדומיין אחר וחבל על הזמן בכלל לפנות אליהם? תודה

אני מבין שקנית דומיין ותיק שהיו לו קישורים נכנסים קודמים והחלפת לו את התוכן באתר אחר. אתה יכול לבקש מכל מנהלי האתרים המקשרים לדומיין הזה להסיר את הקישורים המלאכותיים, ואז לבקש מגוגל בשרות Disavow התעלם מהקישורים שלא הצלחת להסיר. אבל זה לא יחזיר את המיקומים שהיו לפני הטלת העונש. אולי באמת עדיף להתחיל עם דומיין חדש.

לדעתי דווקא אם הוא יבקש ממנוע החיפוש לא להתייחס לכל הקישורים שלא הצליח להסיר הוא יוכל ליהנות מהדומיין שרכש.
אם הוא רכש אותו למרות שנענש הרי שהכתובת עצמה היא שמשכה אותו לרכוש את הדומיין ועל כן רכישה של דומיין חדש כדאית פחות.
לדעתי גוגל יודע לבדוק ולקשר בין אתר חדש אחד לקודמו ועל כן הייתי ממליץ לך להמשיך עם הדומיין שרכשת אך עדיין לבקש מגוגל לא להתייחס לקישורים קודמים שלא הצלחת להסיר.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 08 דצמבר 2012 12:33

gil_y כתב:אולי דווקא אם הוא יבקש ממנוע החיפוש לא להתייחס לכל הקישורים שלא הצליח להסיר הוא יוכל ליהנות מהדומיין שרכש.
אם הוא רכש אותו למרות שנענש הרי שהכתובת עצמה היא שמשכה אותו לרכוש את הדומיין ועל כן רכישה של דומיין חדש כדאית פחות[...]

השמירה על הדומיין שרכש עולה לו בעבודה שיש להשקיע בהסרת הקישורים והגשת בקשה לגוגל להתעלם מהשאר. וכמה זמן זה יקח לדעתך?
ספק שהוא רכש את הדומיין בעל השם הכי מוצלח שאפשר[...][/quote]
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר