שירות בניית קישורים (לינקים) איכותיים ורלוונטים לאתרכם

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

שירות בניית קישורים (לינקים) איכותיים ורלוונטים לאתרכם

הודעהעל ידי itayedry » יום ש' 27 אוקטובר 2012 17:47

שלום לכל גולשי הפורום.
אני מציע שירות של בניית קישורים לאתר שלכם, כרגע השירות אפשרי אך ורק לאתרים בעברית.

כיצד אני עובד?
אז ככה, השירות עצמו עובד באמצעות אתרי שאלות ותשובות, כאשר האתר הראשי בו אני פועל הינו : stips.co.il
מה שמיוחד באתר הוא הוותק שלו, תדירות סריקת האתר ובכך שהקישורים באתר הם DO FOLLOW- כלומר כל לינק משפיע ותורם לקידום.
באתר שואלים מאות שאלות מידי יום בכל!, כן כל הנושאים. כך שתמיד יש שאלות שמתקשרות לנושא האתר שלכם. אני אענה תשובה בת 30-50 מילים לכל שאלה הרלוונטית לנישה/נושא האתר שלכם, וכך תקבלו לינק איכותי למדי עקב אורך הטקסט שכתבתי בתשובה, העובדה שהוא מספק ערך מוסף לגולש ועקב וותק וערכו של האתר בפי גוגל. כפי שאמרתי, כל קישור ישפיע רבות על קידום אתרכם לטובה.
מלבד זאת, תקבלו טראפיק איכותי(כניסות איכותיות )לאתר. הגולשים שיקבלו תשובה לשאלתם ימצאו לרוב את תשובתי מעניינת וירצו להיכנס ללינק אותו צירפתי עקב היותו רלוונטית לנושא השאלה. האתר מופיע בהרבה שאלות בגוגל, כך שגם גולשים אחרים יראו את התשובה וייכנסו לאתר.
שימו לב שאני משקיע זמן רב בכל כתיבת תשובה, הרי כל תשובה היא איכותית ותורמת לגולש.

אני מציע מספר חבילות לכתיבת תשובות:
1. 10 תשובות- חבילה בסיסית למדי, כאשר עלותה הינה : 35 שח.

2. 20 תשובות- חבילה בינונית, עלות: 65 שח.

3. 30 תשובות- חבילה מקצועית שתתרום רבות לקידום, 95 שח בלבד.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? רוצים לשאול שאלות? רוצים להזמין?

מוזמנים לפנות אלי למייל:
edrybusiness@gmail.com
itayedry
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שירות בניית קישורים (לינקים) איכותיים ורלוונטים לאתרכם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 27 אוקטובר 2012 18:39

itayedry כתב:[...]אני אענה תשובה בת 30-50 מילים לכל שאלה הרלוונטית לנישה/נושא האתר שלכם, וכך תקבלו לינק איכותי למדי עקב אורך הטקסט שכתבתי בתשובה, העובדה שהוא מספק ערך מוסף לגולש ועקב וותק וערכו של האתר בפי גוגל. כפי שאמרתי, כל קישור ישפיע רבות על קידום אתרכם לטובה.
מלבד זאת, תקבלו טראפיק איכותי (כניסות איכותיות ) לאתר. הגולשים שיקבלו תשובה לשאלתם ימצאו לרוב את תשובתי מעניינת וירצו להיכנס ללינק אותו צירפתי עקב היותו רלוונטית לנושא השאלה. האתר מופיע בהרבה שאלות בגוגל, כך שגם גולשים אחרים יראו את התשובה וייכנסו לאתר.
שימו לב שאני משקיע זמן רב בכל כתיבת תשובה, הרי כל תשובה היא איכותית ותורמת לגולש.[...]

איתי, אם אתה מספר בדיחה שאף אחד לא צוחק ממנה, לא סיפקת ערך מוסף לשומעים.

הגולש הוא מי ששופט האם הוא קיבל ערך מוסף באתר שלך, האם מעניין אותו לקבל ערך מוסף נוסף באתר שאתה מקשר אליו והשתמש לשם כך בקישור, והאם אמנם הוא קיבל ערך מוסף באתו אתר וגם אותת לגוגל על שביעות רצונו מכל המסלול שטרח ועבר.

אשמח לדעת שהאתר שלך מצליח ליצור את כל המסלול הזה בשיעור משביע רצון. מכשול אחד מני רבים הוא שאתה מוציא קישור על פי תשלום ולא על פי הסיכוי שמשתמש בו יהיה מרוצה ממה שמצא.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי O.s.1 » יום א' 28 אוקטובר 2012 10:06

זקן השבט 3 כתב:
itayedry כתב:[...]אני אענה תשובה בת 30-50 מילים לכל שאלה הרלוונטית לנישה/נושא האתר שלכם, וכך תקבלו לינק איכותי למדי עקב אורך הטקסט שכתבתי בתשובה, העובדה שהוא מספק ערך מוסף לגולש ועקב וותק וערכו של האתר בפי גוגל. כפי שאמרתי, כל קישור ישפיע רבות על קידום אתרכם לטובה.
מלבד זאת, תקבלו טראפיק איכותי (כניסות איכותיות ) לאתר. הגולשים שיקבלו תשובה לשאלתם ימצאו לרוב את תשובתי מעניינת וירצו להיכנס ללינק אותו צירפתי עקב היותו רלוונטית לנושא השאלה. האתר מופיע בהרבה שאלות בגוגל, כך שגם גולשים אחרים יראו את התשובה וייכנסו לאתר.
שימו לב שאני משקיע זמן רב בכל כתיבת תשובה, הרי כל תשובה היא איכותית ותורמת לגולש.[...]

הגולש הוא מי ששופט האם הוא קיבל ערך מוסף באתר שלך, האם מעניין אותו לקבל ערך מוסף נוסף באתר שאתה מקשר אליו והשתמש לשם כך בקישור, והאם אמנם הוא קיבל ערך מוסף באתו אתר וגם אותת לגוגל על שביעות רצונו מכל המסלול שטרח ועבר.

אשמח לדעת שהאתר שלך מצליח ליצור את כל המסלול הזה בשיעור משביע רצון. מכשול אחד מני רבים הוא שאתה מוציא קישור על פי תשלום ולא על פי הסיכוי שמשתמש בו יהיה מרוצה ממה שמצא.

למה אתה קוטל?
הבנאדם מציע שירות, מנסה להתפרנס
ואם התשובות בתחום הרלוונטי לאתר, זה כן מוסיף רלוונטיות לאתר
מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 6

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 28 אוקטובר 2012 10:50

O.s.1 כתב:
זקן השבט 3 כתב:איתי, אם אתה מספר בדיחה שאף אחד לא צוחק ממנה, לא סיפקת ערך מוסף לשומעים.

למה אתה קוטל?
הבנאדם מציע שירות, מנסה להתפרנס[...]

לא קטלתי. הבחור מציע שירות מקצועי לבעלי מקצוע בפורום מקצועי, ויש מקום לביקורת מקצועית על שיעור התועלת הצפויה מהשרות. אחרת לא יהיה פה פורום מקצועי אלא רק לוח מודעות.

כתבתי: "אשמח לדעת שהאתר שלך מצליח ליצור את כל המסלול הזה בשיעור משביע רצון". אם זה לא היה מנוסח מספיק ברור, הכוונה במשפט הזה היא לקבל ממנו הסברים נוספים.
O.s.1 כתב:[...]ואם התשובות בתחום הרלוונטי לאתר, זה כן מוסיף רלוונטיות לאתר

גוגל השתנה. מה שקובע האם התשובה רלוונטית לדף שמקושר ממנה הוא שיעור השימוש בקישור. אם לא משתמשים בקישור ולא שולחים איתותי שביעות רצון ממה שמצאו בדף המקושר, הרלוונטיות היא 0, גם אם בשניהם מובלט אותו ביטוי מפתח.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום א' 28 אוקטובר 2012 11:12

רעיון מעניין, אשמח לראות דוגמאות לתשובות שנתת בשבוע האחרון או בחודש האחרון.
מי כותב את השאלות? אתה? או מזמין החבילה?
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי onyavin » יום א' 28 אוקטובר 2012 21:15

זקן השבט 3 כתב:

זקן השבט, אני מציע שתשמור את הביקורת והגישה השלילית שלך לעצמך - נמאסת כבר עם הביקורות השליליות שאתה רושם בחצי מהפוסטים כאן. תגיד, יש לך דוגמא לאיזה אתר שקידמת בשנים האחרונות שאתה מציג את עצמך בתור כזה מומחה גדול לקידום אתרים? אני באמת אשמח לראות אפילו דוגמא אחת בודדת לקידום שביצעת בפועל.
onyavin
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 28 אוקטובר 2012 21:22

onyavin כתב:זקן השבט, אני מציע שתשמור את הביקורת והגישה השלילית שלך לעצמך - נמאסת כבר עם הביקורות השליליות שאתה רושם בחצי מהפוסטים כאן. תגיד, יש לך דוגמא לאיזה אתר שקידמת בשנים האחרונות שאתה מציג את עצמך בתור כזה מומחה גדול לקידום אתרים? אני באמת אשמח לראות אפילו דוגמא אחת בודדת לקידום שביצעת בפועל.

אני לא מקדם אתרים, ועל פי מה שאתה כותב בפורום, גם אתה לא. הביקורת שלי היא כצרכן של עבודת קידום אתרים, ואני משתדל להיות צרכן נבון שחוקר ומבין את מה שמציעים לו, וממליץ או לא ממליץ על מה שמציעים. הבעיה בקידום האתרים היא שמרבית ההצעות מגיעות באיחור של 5-10 שנים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי MattC » יום א' 28 אוקטובר 2012 21:46

לי נראה שהתחמקת מתשובה
MattC
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 28 אוקטובר 2012 21:51

MattC כתב:לי נראה שהתחמקת מתשובה

למה אתה חושב ככה?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ב' 29 אוקטובר 2012 01:03

זקן השבט 3 כתב:

למה אתה חושב ככה?

אני חייב לציין שרוב ההודעות שלך כמה שטובים הם יהיו אתה מצטייר כמתנשא.
וזה לא דבר טוב.
אדי זבלונוב - עוסק בשיווק באינטרנט בין היתר : קידום אתרים אורגני וגם פרסום בגוגל
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 29 אוקטובר 2012 01:06

EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:

למה אתה חושב ככה?

אני חייב לציין שרוב ההודעות שלך כמה שטובים הם יהיו אתה מצטייר כמתנשא. וזה לא דבר טוב.

למה לא?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ב' 29 אוקטובר 2012 23:33

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:

למה אתה חושב ככה?

אני חייב לציין שרוב ההודעות שלך כמה שטובים הם יהיו אתה מצטייר כמתנשא. וזה לא דבר טוב.

למה לא?

כי בדרך כלל האנשים המתנשאים הם האנשים הכי טיפשים בנושא בהם הם מתנשאים כל כך .
אדי זבלונוב - עוסק בשיווק באינטרנט בין היתר : קידום אתרים אורגני וגם פרסום בגוגל
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 29 אוקטובר 2012 23:43

EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:אני חייב לציין שרוב ההודעות שלך כמה שטובים הם יהיו אתה מצטייר כמתנשא. וזה לא דבר טוב.

למה לא?

לא. בדרך כלל אנשים בעלי רגשי נחיתות מוצדקים מרגישים בטעות שמי שמפגין כישורים שעולים על שלהם, מתנשא. נוסף על כך, קבל את זה שיש אנשים בעלי מזג תוקפני במיוחד, אבל התוקפנות מכוונות לנושא הדיון, מתוך כוונה לפצח את הסודות שבו, ולא מכוונת למתדיינים האחרים, אלא אם אלה מתחילים בתוקפנות. בפורום פומבי, כאשר מישהו מתחיל להתקיף את השני, והשני משתתק, ציבור הקוראים חושב שהטיעונים והנימוקים של התוקף ניצחו.

תראה לי כמה דיונים בפורום שבו אני התחלתי להתקיף.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 30 אוקטובר 2012 14:30

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:אני חייב לציין שרוב ההודעות שלך כמה שטובים הם יהיו אתה מצטייר כמתנשא. וזה לא דבר טוב.

למה לא?

לא. בדרך כלל אנשים בעלי רגשי נחיתות מוצדקים מרגישים בטעות שמי שמפגין כישורים שעולים על שלהם, מתנשא. נוסף על כך, קבל את זה שיש אנשים בעלי מזג תוקפני במיוחד, אבל התוקפנות מכוונות לנושא הדיון, מתוך כוונה לפצח את הסודות שבו, ולא מכוונת למתדיינים האחרים, אלא אם אלה מתחילים בתוקפנות. בפורום פומבי, כאשר מישהו מתחיל להתקיף את השני, והשני משתתק, ציבור הקוראים חושב שהטיעונים והנימוקים של התוקף ניצחו.

תראה לי כמה דיונים בפורום שבו אני התחלתי להתקיף.

כל הודעה שלך אפשר לפרש כ"תקיפה"....
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 30 אוקטובר 2012 15:56

gil_y7 כתב:כל הודעה שלך אפשר לפרש כ"תקיפה"....

פירוש שגוי שניתן בדרך כלל על ידי מי שלא זכה להתחנך לקיומו של פולמוס אינטלקטואלי, ומפרש את תקיפת נימוקי היריב כתקיפת האיש שהוא היריב. ומאחר ומרבית מקדמי האתרים מחשיבים את עצמם קודם כל ל"בעלי עסק" ולא כמי שמחוייבים למצויינות מקצועית, הם מגיבים כמו בעל בסטה בשוק שאומרים לו שהפטרוזיליה שלו נבולה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], MSN [Bot] ו 43 אורחים