מספר שאלות לגבי קידום

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

מספר שאלות לגבי קידום

הודעהעל ידי ShonLevi » יום א' 23 ספטמבר 2012 18:49

שלום לכולם,
אני מבין קצת בקידום איך זה הולך ומה העבודה בכלליות,
אבל אני לא מומחה בזה ואני לא עוסק בזה...

נדרשתי לבדוק לגבי מחירים שמשלמים למקדם אתרים...
אני יודע שבדר"כ התשלום מתבצע על פי לינקים נכנסים, פרסום מאמרים, כתיבת מאמרים וכו'...

אבל רציתי לשאול, האם ישנם מקדמים שיסכימו לעבוד על פי מספר כניסות?
כלומר, יש בידי מישהו (אני איש הקשר שלו) אתר בנושא כלשהו, והוא צריך קידום בעבורו... כלומר לפרסם אותו, בכל מקום שניתן,
פורומים, בלוגים, אתרים אחרים, צ'אטים, לא משנה ממש איפה..

אם מישהו פה עובד בתור מקדם, ומוכן לעבוד על פי מספר כניסות, כלומר לבקש סכום כלשהו, בעבור X כניסות שהוא יוכל להביא בחודש נאמר...
משהו כזה...

אשמח לשמוע פרטים ולשוחח...
סקייפ: xshonlevi
מייל: shonlevi@gmail.com

תודה ויום טוב
ShonLevi
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: מספר שאלות לגבי קידום

הודעהעל ידי painkille5 » יום א' 23 ספטמבר 2012 20:18

בהחנה שלאף מקדם אתרים אין קסמים מיוחדים, העבודה של רובם תהיה דומה.
(או בהנחה שאתה לא סופר עסק עם תקציבי ענק המתאימים למחקר ופיתוח שיטות מיוחדות עבורך)
חלקם יקדמו אותך מעלה בתוצאות החיפוש הרבה, וחלקם קצת. (עבודה פחות טובה ויותר טובה).
אני מניח שחלק יספרו לך המון על פרסום בפורומים ויצירת דפי נחיתה שיניבו לך יותר כניסות או כל מני טכניקות אחרות.
אבל, קידום אתרים הוא קידום אתרים. ושיווק באינטרנט הוא שיווק באינטרנט.

המטרה שלך היא פרסום (או שיווק) באינטרנט לא? למה שלא תיקח (או תמצא) מקדם אתרים שאתה סומך עליו ויודע שהוא טוב, ותעבדו קודם כל טוב טוב על אסטרטגייה נכונה לשיווק באינטרנט, ולאחר שתחליטו מהן הפעולות הטובות ביותר תתקדמו לעבודה ואותה תמדוד? (במונחים של האם הוא עושה את העבודה טוב או לא). כולם מנסים לחסוך בדברים החשובים ובסוף משלמים על זה כפול.

כפי שאמרתי, פרסום באינטרנט הוא פרסום באינטרנט, והתחום שלך יישאר אותו תחום (עם השינויים הרגילים , גדולים וקטנים שקורים ברשת). מה שאתה עושה - זה לפחד לשווק את עצמך באינטרנט, ולכן מנסה למצוא מקדם אתרים שיבוא ויהיה מוכן להשתתף איתך בסיכון. אתה שוכח שמקדמי האתרים קצת יותר מומחים ממך, ובקלות יוכלו להשתמש בזה כדי לתת לך מספר תוצאות לזמן מסויים, לזייף כניסות, לתת לך כניסות גרועות שלא ימירו כלום או כל דבר אחר שיענה על הדרך המתחכמת שלך.

במידה ואתה פשוט מחפש מקדם טוב (מפחד שלא יתנו לך תוצאות), הפתרון שמצאת לא עוזר לך בכלל, אלא רק מסבך אותך ואותו.

שאל את עצמך:
1.האם אני רוצה לשווק את עצמי באינטרנט?
2. מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה?

חצי-כוח השקעה מוביל במקרה הטוב לרבע-כוח תוצאה.
(ועדיין לא נכנסתי לכל הסיבות שבהן לא הייתי משתמש בשיטה שלך, מקווה שזה יפתח את עיניך וסיפיק לך).

בהצלחה!

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של painkille5 :
someone100
פופולריות: 20%
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

הודעהעל ידי bloo » יום א' 23 ספטמבר 2012 20:39

לפי איך שאתה מתאר את זה אתה בעצם מחפש טרפיק לאתר ולא לשלם על מלאכת הקידום אלא רק על הגולשים שיכנסו לאתר.
אם אתה תמצא מקדם אתרים חכם הוא ימכור לך טרפיק בכיף אבל אתם לא תראו מזה שום המרה באתר.
היום אני יכול להביא לך 1000 אנשים שונים לאתר שכולם אמיתיים וכולם מישראל במאה שקל. השאלה היא מה אתה תרויח מזה? זה לא ייתן לך כלום. ככה שמה שאתה מבקש זה לא מדוייק.
חברת בניית אתרים בלו פתרונות אינטרנט
מאמרים בנושא קידום אתרים אורגני
סמל אישי של המשתמש
bloo
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1

הודעהעל ידי ShonLevi » יום א' 23 ספטמבר 2012 22:08

למה אני לא אראה שום המרה באתר?
וכן אפשר לומר שאני מחפש טראפיק לאתר, ולא קידום ממשי.. מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב שקידום יהיה במקרה שלי יעיל...
האתר הוא בנושא של שלום עולמי, אני לא חושב שיש מילות מפתח טובות לקדם עם זה... ואני חושב שטראפיק יהיה יעיל יותר...

בכל מקרה, האם אתה יכול להביא גם יותר מ1000? והאם אתה יכול להביא תנועה ממוקדת, כלומר, ממגזר מסוים, מגילאים מסוימים, וכו'...?
ShonLevi
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי יורם » יום א' 23 ספטמבר 2012 22:27

ShonLevi כתב:למה אני לא אראה שום המרה באתר?
וכן אפשר לומר שאני מחפש טראפיק לאתר, ולא קידום ממשי.. מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב שקידום יהיה במקרה שלי יעיל...
האתר הוא בנושא של שלום עולמי, אני לא חושב שיש מילות מפתח טובות לקדם עם זה... ואני חושב שטראפיק יהיה יעיל יותר...

בכל מקרה, האם אתה יכול להביא גם יותר מ1000? והאם אתה יכול להביא תנועה ממוקדת, כלומר, ממגזר מסוים, מגילאים מסוימים, וכו'...?

אז למה שלא תשווק את האתר שלך באדוורדס? זה נראה לי יותר מתאים.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי ShonLevi » יום א' 23 ספטמבר 2012 23:13

אני רוצה לשמוע מחירים והצעות, אם אני אראה שזה יותר יקר בהרבה אני כמובן אלך על אדוורדס...
אבל בלי קשר, אני מעדיף לשלם לבן אדם, מישהו שאני יכול לדבר איתו לשתף אותו לספר לו.. ולא לרשת עצומה שאני פסיק בה...

אולי לחשוב איתו על איפה לפרסם, איך, מה, טקסטים, תמונות, לא יודע...
אני מעדיף תמיד לעבוד עם אנשים, ולא עם מערכות...

תודה למגיבים - הבנתי שאני מחפש משווק ולא מקדם...
אשמח להצעות לגבי כמות כניסות (כמובן ייחודיות) וגם לגבי מה ששאלתי, האם אפשרי לעשות את זה ממוקד...
ShonLevi
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 24 ספטמבר 2012 10:40

זקן השבט 3 כתב:
כך למשל, אני משער שאינך יודע מדוע אדוורדס הוא המסלול שהוא תמיד יותר יקר בהשוואה לקידום אורגני בתקציב הנכון, אבל תמיד יותר זול בהשוואה לקידום אורגני בתקציב שהוא נמוך מהתקציב הנכון.

במקרה הנוכחי לדעתי אדוורדס זו האופציה היותר זולה בהשוואה לקידום אורגני בתקציב הנכון (אלא אם כן מדובר על ארגון עם תמיכה כספית רצינית).

ShonLevi כתב:אבל בלי קשר, אני מעדיף לשלם לבן אדם, מישהו שאני יכול לדבר איתו לשתף אותו לספר לו.. ולא לרשת עצומה שאני פסיק בה...

אני מעדיף תמיד לעבוד עם אנשים, ולא עם מערכות...

גם שיווק בגוגל אדוורדס ידרוש ממך לעבוד עם בן אדם. שניכם ביחד תצטרכו לזהות את קהל היעד, את צרכיו, להתאים מודעות פרסום ועוד.
נערך לאחרונה על ידי יורם בתאריך יום ב' 24 ספטמבר 2012 10:42, נערך פעם אחת בסך הכל.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 ספטמבר 2012 10:40

ShonLevi כתב:אני רוצה לשמוע מחירים והצעות, אם אני אראה שזה יותר יקר בהרבה אני כמובן אלך על אדוורדס...
אבל בלי קשר, אני מעדיף לשלם לבן אדם, מישהו שאני יכול לדבר איתו לשתף אותו לספר לו.. ולא לרשת עצומה שאני פסיק בה...
[...]תודה למגיבים - הבנתי שאני מחפש משווק ולא מקדם...
אשמח להצעות לגבי כמות כניסות (כמובן ייחודיות) וגם לגבי מה ששאלתי, האם אפשרי לעשות את זה ממוקד...

ShonLevi, אם אתה לא יודע שבחירת מקדם אתרים על פי הצעת מחיר מכשילה בהכרח את מקדם האתרים, ולכן מכשילה בהכרח גם את בעל האתר! - אתה האדם הלא-נכון (בשל חוסר המקצועיות שעליה הצהרת פה) למנות אותו לבחור מקדם אתרים, וגם האדם הלא נכון למנות אותו לבחור בין קידום אתרים לאדוורדס.

כך למשל, אני משער שאינך יודע מדוע אדוורדס הוא המסלול שהוא תמיד יותר יקר בהשוואה לקידום אורגני בתקציב הנכון, אבל תמיד יותר זול בהשוואה לקידום אורגני בתקציב שהוא נמוך מהתקציב הנכון.

אני גם משער שאינך יודע שגוגל מעניש עכשיו את עבודת הקידום הסטנדרטית שאתה מתאר כ"לינקים נכנסים, פרסום מאמרים, כתיבת מאמרים וכו'..."
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 ספטמבר 2012 10:47

יורם כתב:
זקן השבט 3 כתב:כך למשל, אני משער שאינך יודע מדוע אדוורדס הוא המסלול שהוא תמיד יותר יקר בהשוואה לקידום אורגני בתקציב הנכון, אבל תמיד יותר זול בהשוואה לקידום אורגני בתקציב שהוא נמוך מהתקציב הנכון.

במקרה הנוכחי לדעתי אדוורדס זו האופציה היותר זולה בהשוואה לקידום אורגני בתקציב הנכון (אלא אם כן מדובר על ארגון עם תמיכה כספית רצינית).

אינני יודע מהו המקרה הנוכחי.

אדוורדס תמיד יותר יקר מקידום אורגני בתקציב הנכון, ותמיד יותר זול מקידום אורגני בתקציב שהוא נמוך מהתקציב הנכון. את ההוכחה ואת נימוקייה המלאים אני מציג למי שיש לו עניין להקדיש לכך 4-5 שעות, ולכן הפורום לא מתאים לכך למרבה הצער.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ב' 24 ספטמבר 2012 11:15, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 24 ספטמבר 2012 11:11

זקן השבט 3 כתב:[
אינני יודע מהו המקרה הנוכחי.

שלום עולמי
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 ספטמבר 2012 11:24

יורם כתב:
זקן השבט 3 כתב:אינני יודע מהו המקרה הנוכחי.

שלום עולמי

שיביא המשיח אחרי מלחמת גוג ומגוג הנוכחית?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sedmedia » יום ב' 24 ספטמבר 2012 13:13

היי חבר,
ShonLevi כתב:למה אני לא אראה שום המרה באתר?

כי לרוב כאשר קונים טראפיק בחבילות או מבאנרים בכמויות גדולות בדרך כלל הוא נועד לצורך הפצת/חיזוק שם המותג/ברנד.
* גם ברשת פרסום שותפים גוגל באדוורדס.
שלא יהיו אי הבנות - אפשר להשיג אחוזי המרה אבל קטנים יחסית.

ShonLevi כתב:וכן אפשר לומר שאני מחפש טראפיק לאתר, ולא קידום ממשי.. מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב שקידום יהיה במקרה שלי יעיל...

שלום עולמי והמרות לא מתחברים לי ביחד :)
אולי תראה את האתר היה לי מה להוסיף.
ShonLevi כתב:בכל מקרה, האם אתה יכול להביא גם יותר מ1000? והאם אתה יכול להביא תנועה ממוקדת, כלומר, ממגזר מסוים, מגילאים מסוימים, וכו'...?

לפי דעתי יש סיכויי טוב שאתה יכול להצליח בפרסום עם הפלטפורמה FACEBOOK.
אז למה FACEBOOK?
בהתיחסות לנישה: שלום עולמי.
אני רואה אותה כנישה דינמית ויש כל הזמן דיונים וחדשות בתחום.
כלומר, פעילה מבחינה חברתית. FACEBOOK+פעילות חברתית= קהל מטרה.

אתה יכול למקד את הטראפיק:
1. ממגזר
2. גילאים מסוימים
3. מחיר יחסית נמוך בהשוואה לגוגל אדוורדס.

אולי שווה לך לבקר באתר של יגאל פינס.
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 24 ספטמבר 2012 13:22

sedmedia כתב:[...]שלום עולמי והמרות לא מתחברים לי ביחד

למה לא?
המרה = אינדיקציה לקריאת המסר על פי זמן השהות בדף.
או שהמרה = קריאת חלק מהמסר + מעבר לדף שבו נמצא שאר המסר.
או שהמרה = לחיצה על אייקון "מסכים" או לחיצה על האייקון "לא מסכים"
וכו'. מכל מקום, זה בתחום מומחיותו של מומחה לשימושיות הדף.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי sedmedia » יום ב' 24 ספטמבר 2012 13:35

זקן השבט 3 כתב:
sedmedia כתב:[...]שלום עולמי והמרות לא מתחברים לי ביחד

למה לא?
המרה = אינדיקציה לקריאת המסר על פי זמן השהות בדף.
או שהמרה = קריאת חלק מהמסר + מעבר לדף שבו נמצא שאר המסר.
או שהמרה = לחיצה על אייקון "מסכים" או לחיצה על האייקון "לא מסכים"
וכו'. מכל מקום, זה בתחום מומחיותו של מומחה לשימושיות הדף.

צודק, טעות נפוצה אצלי שאני מתיחס להמרה כאל מכירה בפועל.
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי ShonLevi » יום ב' 24 ספטמבר 2012 15:37

שלום לכולם,
ותודה לכל העונים :)

השלום העולמי הוא לא כמו שתיארת אחרי גוג ומגוג והמשיח...
אם זה מעניין מישהו אז הרעיון הוא שאנשים מכל המגזרים, דתיים, חילוניים, חרדים, ואפילו לא יהודים..
יבואו לאתר באופן חד פעמי/שבועי/יומי, ויקראו תפילה קצרה.. בה הם בעצם מבקשים שלום, אהבה בין אחד לשני, לוותר ולהוריד את הקנאה, התחרות, העוינות שיש היום...

אולי זה מאוד אוטופי ונשמע מאוד DreamLand, אבל אני מאמין שדבר שנשמע הרבה, בסוף משפיע, אולי לא במידה של "וגר זאב עם כבש" אבל גם אם זה יצליח לשנות לאנשים טיפה את המחשבה ואפילו להיות טיפה יותר טובים ליום אחד, זה לדעתי עשה את שלו...
שוב אני אומר הרעיון אגב לא שלי, אני האיש מקצוע שבנה את האתר... ואחראי על כל התחזוק שלו...

וחזרה לנושא:

אני באמת לא האיש הנכון לעשות את כל ההשוואות והדברים האלה, אבל אני אדם שסומך על אנשים,
ואני מאמין שאם אני אשלם למישהו בעבור עניין מסוים, הוא לא ינסה לעבוד עלי ולהביא לי זיופים/בוטים וכו'...
כמו שאמרתי, אני לא ממש מתמקד לגבי מגזר מסוים, אבל לגבי גיל כן, לשווק את זה לילדים דוגמא, זה ממש לא.
אני צריך לשבת עם בעל האתר בדיוק... אבל כמו שאמרתי, אני רוצה לשמוע הצעות כלליות, לגבי כמה זה יעלה...

ולגבי פייסבוק, חשבנו על זה, אבל שוב, אני ממש לא הבן אדם לשיווק, אני צריך מישהו שיעשה בעבורי את כל הדברים האלה, ונשלם לו...
ShonLevi
חבר טרי
חבר טרי

הבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר