שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

הודעהעל ידי יורם » יום ש' 15 ספטמבר 2012 09:05

עמנואל, הטעות שלך היא שאתה מתייחס למערכת הזו כמערכת שחייבת להיות מושלמת בכדי להיות מוצלחת.
הגישה שלך היא גישה של "הכל או לא כלום" בדומה לגישתך בפתיונות קישורים.

המערכת קישורים מוצלחת לא חייבת להיות מושלמת.
מערכת קישורים מוצלחת צריכה לספק אלטרנטיבה עדיפה (מבחינת יעילות) לשיטות השגת הקישורים הנהוגות כיום.
כל הכשלים שאתה מדבר עליהם, קיימים גם כאשר מקדם אתרים מעוניין להחליף קישור או לקנות קישור (רק שלו אין את האמצעים לנתח באופן סטטיסטי את איכות הקישור).
בסופו של דבר צריך לבדוק את יעילות המערכת בהשוואה לשיטות אחרות.

הצעה למחקר למעוניינים: בדיקת הקידום לפי דירוג בתוצאות החיפוש בתקציב זהה בשיטות כמו: מערכת בוקסה, שיטת עמנואל (פתיונות קישורים), מערכת קישורים כמו אדסניוק (מייצגת שיקול דעת מקדם) וקבוצת ביקורת (דף ללא קידום).

ולדי, האם קיימת במערכת אפשרות להחליף את הדף המקושר כאשר נראה כי הדף זכה לסט קישורים מוצלח? (זאת אומרת, להעתיק את הקישורים של דף X אל דף Y) אם כן, האם ההחלפה מתבצעת באופן הדרגתי?
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי vova2211 » יום ש' 15 ספטמבר 2012 09:33

די זקן ,
אתה מדבר בביטחון על המון דברים שלא קשורים לתחום המומחיות שלך , ועוד קורה לנו חובבנים .
1. 1001= 10000-8999 . :confused
2. במקרה הקודם , ההסתברות של שני הקישורים לקבל אתגר קשה או קל היא זהה ! - הם נמצאים באותו מבחן . תורת ההיסתברות .
3. ניסויים ובקרת התוצאות - אין בקרה טובה יותר ,ומדוייקת יותר מאשר על בסיס התוצאות הסופוית אותם רוצים להשיג.
גבר , זאת לא ההמצאה של האלגוריטמאי שלנו, זאת תאוריה של המדע המדוייק , גם לגבי סטטיסטיקה וגם לגבי הבקרה .

המטרה של בוקסה היא לא לזהות קישורים חזקים במיוחד ואז למכור אותם בהרבה כסף . המטרה העיקרית היא לקדם אתר הלקוח ביעילות מקסימלית האפשרית . אלה מטרות שונות לחלוטין , חשוב להבין .
דבר נוסף , לדעתי ניתן לנהל דיון גם בלי להטיח בנו אמירות כגון " צוות עשה כל שגיאה אפשרית" , " עשיתם שגיאה של מתחילים " וכדומה .

האתרים עולים בדירוגים חד משמעית ובהמחירים סבירים . גם אם זה מנוגד להבנה שלך במנועי חיפוש , זה עדיין קורה , אתה מוזמן לבדוק.

------------------------------------------------------------
יורם לשאלתך , לצערי אין אפשרות כזאת . אתה ממליץ להוסיף כזאת פונקציה ? תאור בבקשה את המקרה ואת המוטיבציה לכך .
אפשר להוסיף עוד דף לקמפיין , ולקדם את שניהם . או למחוק את הדף הקודם .
איך אתה יודע שהדף זכה לסט קישורים מוצלח ? איך אתה מודד את זה ?

הורדה והוספה של קישורים היא תמיד מדורגת .

ולדי
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי יורם » יום ש' 15 ספטמבר 2012 09:40

vova2211 כתב:
------------------------------------------------------------
יורם לשאלתך , לצערי אין אפשרות כזאת . אתה ממליץ להוסיף כזאת פונקציה ? תאור בבקשה את המקרה ואת המוטיבציה לכך .
אפשר להוסיף עוד דף לקמפיין , ולקדם את שניהם . או למחוק את הדף הקודם .
איך אתה יודע שהדף זכה לסט קישורים מוצלח ? איך אתה מודד את זה ?

הורדה והוספה של קישורים היא תמיד מדורגת .

ולדי

כמו שאני מבין את המערכת, אז הוספת דף נוסף לקמפיין לא תוסיף לו את אותם הקישורים הקיימים בדף הקודם, לא?

המוטיבציה לכך היא בצורת החשיבה של מקדמי אתרים. מקדמי אתרים חוששים מעונשים ולכן במרבית המקרים הם יקדמו באופן אוטומטי את האתרים הפחות חשובים.
העתקת קישורים מדף אל דף, יכולה לשמש כאמצעי בטחון שבו בתחילה מקדמים דף פחות חשוב ובמידה והוא זוכה לדירוג גבוה ניתן להעביר את "כוח הקישורים של דף המבחן" אל דף המטרה היותר חשוב (למיטב ידיעתי הפניית 301 לא מעבירה את כל "הכוח" ומה גם שזה נוח יותר לקדם דף מבחן מאתר אחר שלא בבעלות המקדם ובאתרים אחרים לא ניתן לבצע הפניה).

מוטיבציה נוספת, אם אדם שכבר מקדם דרך המערכת, מזהה דף מתחרה (כאשר יש חפיפה כלשהיא בין הקישורים) שמתקדם בצורה טובה יותר הוא בוודאי ירצה לשכפל את הקישורים שלו (למרות שאין כל ערובה לכך שדירוגו של הדף נובע אך ורק מתמהיל הקישורים שבוקסה ייצרה עבורו)

עוד מוטיבציה קצת שונה, אם דף מסויים נענש בגלל קישורי בוקסה, מי שעוסק בקידום שלילי ישמח לנסות את סט הקישורים הזה לצורך קידום שלילי.

אני מניח שאם דף מסויים התקדם באופן הרצוי בתוצאות החיפוש, אז זה סימן שהוא קיבל סט קישורים מוצלח (בהנחה שאני מקדם רק באמצעות המערכת שלכם)
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 15 ספטמבר 2012 10:32

vova2211 כתב:די זקן ,
אתה מדבר בביטחון על המון דברים שלא קשורים לתחום המומחיות שלך , ועוד קורה לנו חובבנים .
1. 1001= 10000-8999 . :confused

פער ציוני הרלוונטיות בין תוצאת החיפוש מס' 3 לתוצאת החיפוש מס' 2, בדוגמא שנתתי, הוא 3,999 נקודות. במציאות פער ציוני הרלוונטיות בין כל שתי תוצאות חיפוש סמוכות איננו ידוע - הוא יכול להיות זעום והוא יכול להיות עצום, מה עוד שהוא משתנה כל הזמן.
vova2211 כתב:[...]2. במקרה הקודם , ההסתברות של שני הקישורים לקבל אתגר קשה או קל היא זהה ! - הם נמצאים באותו מבחן . תורת ההיסתברות[...]

נכון מאד. אבל כצרכן פוטנציאלי של שרות רכישת קישורים טובים, אני מעוניין במוצרים הכי איכותיים שמערכת יכולה להפיק ו"בוקסה" לא יכולה לזהות את הקישורים שיכולים למשל "להביא תוצאת חיפוש משום מקום למקום 1 בקידום אתרים תוך כמה שבועות".
vova2211 כתב:[...]3. ניסויים ובקרת התוצאות - אין בקרה טובה יותר ,ומדוייקת יותר מאשר על בסיס התוצאות הסופוית אותם רוצים להשיג. גבר , זאת לא ההמצאה של האלגוריטמאי שלנו, זאת תאוריה של המדע המדוייק , גם לגבי סטטיסטיקה וגם לגבי הבקרה .
[...]

קישקוש. האלגוריתמאי שלך אפילו לא הבין שמנוע החיפוש מחשב ציוני רלוונטיות, אבל לא חושף אותם כדי להקשות מאד על אלגוריתמאים ועל מקדמי האתרים. הוא אפילו לא מבין שתוצאת חיפוש יכולה לעלות במיקום למרות שירדה בציון ולרדת במיקום למרות שעלתה בציון.
vova2211 כתב:[...]המטרה של בוקסה היא לא לזהות קישורים חזקים במיוחד ואז למכור אותם בהרבה כסף . המטרה העיקרית היא לקדם אתר הלקוח ביעילות מקסימלית האפשרית . אלה מטרות שונות לחלוטין , חשוב להבין[...]

קידום ביעילות מקסימלית האפשרית - משמע, על ידי זיהוי קישורים נכנסים שהם יותר איכותיים ממה שניתן היה לקבל באופן מקרי. לא הראת שהמערכת מסוגלת לעשות את זה. זה היה אפשרי רק אם פער ציוני הרלוונטיות בין כל שתי תוצאות חיפוש סמוכות היה זהה או, לחילופין, בעל סטיה קטנה מאד סביב הממוצע. גם מקדם אתרים טירון אמור לדעת שסולם ה-PR למשל הוא סולם לוגריתמי בעל 10 מדרגות ובסיס לא ידוע, משמע, גוגל יצר מראשיתו סביבת עבודה שקיימים בה פערי ערך של מספר רב של סדרי גודל. לעומת זאת אתם יצרתם באופן שרירותי לחלוטין מודל ובו הפער המירבי בין שתי תוצאות חיפוש סמוכות הוא, אם אני זוכר טוב, נקודות ספורות!
vova2211 כתב:[...]דבר נוסף , לדעתי ניתן לנהל דיון גם בלי להטיח בנו אמירות כגון " צוות עשה כל שגיאה אפשרית" , " עשיתם שגיאה של מתחילים " וכדומה[...]

וגם לא לקרוא למשל לזקן השבט בשם זקן סתם, כאילו גילך הצעיר חנן אותך בעודף שכל.
quote="vova2211"][...]האתרים עולים בדירוגים חד משמעית ובהמחירים סבירים . גם אם זה מנוגד להבנה שלך במנועי חיפוש , זה עדיין קורה , אתה מוזמן לבדוק[...][/quote]
כל אתר עולה בדירוגים, אם רק עובדים עליו. קישורים אפשר לקנות מהודו במחיר של 2 דולר לשעת עבודה. למערכת שיצרתם היתה אולי הצדקה אם הייתם משקיעים בה חקירה יסודית של המכשולים שגוגל יצר וגם מצליחים להתגבר עליהם.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי vova2211 » יום ש' 15 ספטמבר 2012 12:12

זקן השבט , גבר .
לא קראתי לך זקן בשביל להעליב. אם כך אני מצטער , בכנות.
זה הכי חשוב .
אני אגב לצערי גם ממש לא ילד ,והייתי בטוח אתה בגילי בערך .
אנו דנים על הנושא משני רקעים שונים לחלוטין .
אתה מומחה למנועי חיפוש וקידום , ואני בא עם הרבה שנים בהנדסה ופיתוח .
אנחנו חושבים בצורה שונה , ורואים דברים בצורה שונה .
אני בונה מערכת לקידום אוטומתי . היא לא אידיאלית לדעתך , אני מקבל .
--------------------------------------
יורם, אני מבין מה אתה אומר.
חייב לבדוק את האפשרויות . הבעיה שאני רואה ,זה שהקישורים משנים את תרומתם לאורך זמן , וגם מתיישנים מול אותו עמוד מקושר .
אתה מדבר על שילוב בין מוד אוטמתי לבין ידני. זה די שונה ממהות הרעיון המערכתי של בוקסה .
למכור חבילות קישורים בדוקות , זה מוצר שלא חשבנו אליו . חלק מבניית חבילה - זה כיול רלונטיות הנושא לדף מקושר ספציפי .
לפי ממצאים שלנו, גוגל מייחס משקל נוסף לנושא הקישור קרוב לנושא של המקשר , גם אם דף המקשר הוא בשפה שונה מהקישור.
בקיצור , אני חייב לך תשובה .

ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי sagive » יום א' 16 ספטמבר 2012 05:12

זקן השבט 3 כתב:תופעת הערך הזמני הגבוה יותר בדרך כלל של קישורים חדשים נחקרה במשרדנו לפני כחמש שנים על ידי ברנקו ריכטמן, על פי הסבר היפותטי שהצעתי, ומתוארת במאמר:
http://www.seo-scientist.com/unconventi ... butes.html

אחלה הפניה - מעניין! תודה...
בקרו באתר שלנו sagive.co.il
סמל אישי של המשתמש
sagive
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 16 ספטמבר 2012 11:20

vova2211 כתב:זקן השבט , גבר .
לא קראתי לך זקן בשביל להעליב. אם כך אני מצטער , בכנות.
זה הכי חשוב .
אני אגב לצערי גם ממש לא ילד ,והייתי בטוח אתה בגילי בערך .

בסדר גמור. ערב ראש השנה הוא זמן טוב לשכוח את מה שהיה בשנה שעברה.
vova2211 כתב:אנו דנים על הנושא משני רקעים שונים לחלוטין .
אתה מומחה למנועי חיפוש וקידום , ואני בא עם הרבה שנים בהנדסה ופיתוח .
אנחנו חושבים בצורה שונה , ורואים דברים בצורה שונה .

לא ממש. אני מומחה לניהול הקידום, והמצאתי ופיתחתי שיטות וכלים לקידום בזירות תחרותיות. אני מדבר אתך בשפת ההנדסה והפיתוח. ההבדל בינינו הוא שלא התעלמתי ממה שאינני יודע ולא יכול לדעת: ציוני הרלוונטיות של כל אחד מהדפים ברשת האינטרנט, ובמיוחד הדפים שעל הציון שלהם אני מנסה להשפיע, למרות שאין לי דרך ישירה לדעת האם השפעתי או לא ובכמה.
vova2211 כתב:אני בונה מערכת לקידום אוטומתי . היא לא אידיאלית לדעתך , אני מקבל .

מאחר ולמערכת האוטומטית אין בכלל פידבק על ההשפעה הישירה של הקישורים על ציוני הרלוונטיות של הדפים המקושרים באמצעותה, היא לא רק שאיננה אידאלית אלא שגויה בעיקרון. כבר בשלב התכנון היה צורך לתת את הדעת על איכות הפידבק שמקבלים באופן עקיף מהשתקפות הסדר היורד של הציונים בתוצאות החיפוש. כמו שכתבתי בתחילה, אם הייתם משתפים בצוות התכנון גם מישהו שמבין לפחות שגוגל לא מעניק מיקומים אלא רק מחשב ציונים הייתם מחפשים פתרון לבעית הפידבק העקיף, ואז משפרים באופן ניכר את התוצאות, או שיורדים מכל העניין.

אם היינו מנהלים את השיחה הזו בעל פה ולא באופן פומבי, בפורום, יש להניח שהיא לא הייתה עולה לטונים שהיא עלתה אליו. אם תרצה, תתקשר אלי לטלפון שבחתימה.

שנה טובה לך ולמשפחתך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום א' 16 ספטמבר 2012 13:12

עמנואל, אתה קשוח איתי :)
אני לא אוהב לנפנף בתארים , אבל אני מבין דבר או שניים במערכות בקרה ובמושג פידבק .
עזוב שבתואר בהנדסה התמחתי בבקרה . אחרי כ15 שנה בתעשייה , יש לא מעט מוצרי בקרה שפתחתי ,הם עובדים ונמכרים גם היום.
יש מצב שבקרת קירור שיש במחשב הנייד שלך גם פותחה על ידי :think

אז אני אומר לך שבזה יש לך טעות . אין בקרה טובה יותר מאשר על מדידת התוצאה הסופית שאתה צריך . זאת עובדה תיאורטית , לא פרשנות שלי!
כשאתה נוהג ברכב , אתה מבצע בקרת מהירות עם העיניים . הרגל לוחץ על הגז , והעיניים לוקחות פידבק מהכביש . זה חוג בקרה טיפוסי . בדרך בין רגל למהירות יש אין ספור משפיעים והמרות אנרגיה שונות . כגון מנוף מכני של דוושה , עוצמת משאוות הדלק , נצילות מנוע , נפח מנוע , זווית העלייה בכביש וכדומה .
כל זה יושב בדרך בין רגל למהירות , אבל הם לא מעניינים אותך ! לא חשוב איזה רכב , לא חשוב איזה כביש - בעזרת הפידבק שלך , תמיד בסוף תקבל את המהירות הדרושה .

מזגן לדוגמה מבצע בקרה על הקור בחדר. הפסדי מדחס , אורך הצנרת , חלונות פתוחים בבית , אפילו קור ביציאה ממנו - לא מעניינים את המזגן . הוא מודד קור בחדר.

ציוני הרלוונטיות של גוגל הם רק אחד השלבי המרה בדרך לתוצר הסופי , הדירוג SERP של הלקוח . ואני בטוח שיש הרבה שלבים אחרים על הדרך. אבל בשביל להשיג דירוגים , חייבים לפדבק על דירוגים , זה כל. - וזה כמובן עובד , שאל את הלקוחות של Buksa.co.il.

חג שמח והרבה בריות עמנואל !
אני לומד ממך כל יום , אבל יש דברים שאני יודע מהבית :thumbup .
ולדי

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של vova2211 :
אופיר
פופולריות: 20%
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 16 ספטמבר 2012 18:17

ולדי, מה שאתה מביא מהבית מטעה אותך במקרה זה, כי בכל מערכת בקרה שאתה מכיר נתוני הפידבק גלויים לך (או למערכת שאתה מתכנן). אבל פה הם סמויים. נוסף על כך אתה חושב במושגים של בקרה במערכת סגורה ולא של תחרות במערכת פתוחה (רשת האינטרנט) .

רק גוגל יודע שלתוצאת החיפוש מס' 1 יש ציון רלוונטיות של נניח 14,000 נקודות
למס' 2 = 13,999 נקודות
למס' 3 = 10,000 נקודות
ולמס' 4 = 8,999 נקודות
כל מה שאתה יודע הוא רק שתוצאות החיפוש מסודרות על פי הסדר היורד של הציונים (1, 2, 3, 4) ושהציונים של כולם משתנים כל הזמן. האמירה:
vova2211 כתב:ציוני הרלוונטיות של גוגל הם רק אחד השלבי המרה בדרך לתוצר הסופי , הדירוג SERP של הלקוח

היא טענה שגויה משום שלא המיקום ב-SERP הוא התוצר הסופי אלא חישוב הציון שקדם לו. ולכן המיקום של הדף שלי לא נקבע רק על ידי גוגל כתוצאה מהפעולה שלי (קישור חדש) אלא על ידי מספר תוצאות החיפוש שיש להן ציון רלוונטיות גבוה משלי, כתוצאה מהפעולות שלהם.

נסה עבשיו לתכנן מערכת בקרת חום במחשב נייד ללא שימוש בטרמוסטט!
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ד' 19 ספטמבר 2012 22:16

דף המבחן שלי קפץ בימים האחרונים מתוצאה 600 בערך לתוצאה 19. לא רע. אני ממשיך לעקוב. בזבזתי 30 ש"ח מ100 השקלים שהוקצו לי ונשארו לי עוד 70.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 20 ספטמבר 2012 08:28

יורם כתב:דף המבחן שלי קפץ בימים האחרונים מתוצאה 600 בערך לתוצאה 19. לא רע. אני ממשיך לעקוב. בזבזתי 30 ש"ח מ100 השקלים שהוקצו לי ונשארו לי עוד 70.

ומה זה אומר? שלביטוי החיפוש הנתון יש רק עוד 18 תוצאות חיפוש אחרות שזוכות לעבודת קידום כלשהיא? או שיש 50, ובעזרת הקישורים שקיבלת גברת על 31 מהן?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ה' 20 ספטמבר 2012 11:19

זקן השבט 3 כתב:
יורם כתב:דף המבחן שלי קפץ בימים האחרונים מתוצאה 600 בערך לתוצאה 19. לא רע. אני ממשיך לעקוב. בזבזתי 30 ש"ח מ100 השקלים שהוקצו לי ונשארו לי עוד 70.

ומה זה אומר? שלביטוי החיפוש הנתון יש רק עוד 18 תוצאות חיפוש אחרות שזוכות לעבודת קידום כלשהיא? או שיש 50, ובעזרת הקישורים שקיבלת גברת על 31 מהן?

זה אומר שקישורים בשווי 30 ש"ח, שינו באופן ניכר את מיקומו של הדף בתוצאות החיפוש.
וזה גם אומר שדף אחר מאותו אתר שזכה לפי כמה וכמה יותר תנועה, נמצא הרחק מאחוריו באותו הביטוי.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של יורם :
Jordan
פופולריות: 20%
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 20 ספטמבר 2012 11:44

יורם כתב:
זקן השבט 3 כתב:

וזה גם אומר שדף אחר מאותו אתר שזכה לפי כמה וכמה יותר תנועה, נמצא הרחק מאחוריו באותו הביטוי.

הוא שאמרתי - אתה צריך להשוות ביצועים בין שני הדפים ולא בין מקום 600 למקום 19, כמו מקדם אתרים טירון.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום ה' 20 ספטמבר 2012 12:08

יורם , כמה שאלות :
1. כמה זמן העמוד נמצא בטיפולה של בוקסה ?
2. יש קישורים אחרים (לא של בוקסה ) שמצביעים אליו ?
3. עד כמה הביטוי תחרותי ?
4. האם ביטויים הלא מקודמים עם בוקסה של אותו עמוד/אתר גם עלו ?
ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יורם » יום ה' 20 ספטמבר 2012 12:09

זקן השבט 3 כתב:
יורם כתב:
זקן השבט 3 כתב:

הוא שאמרתי - אתה צריך להשוות ביצועים בין שני הדפים ולא בין מקום 600 למקום 19, כמו מקדם אתרים טירון.

עמנואל, אתה פשוט לא עוקב. אני מדווח על שינויים בתוצאות החיפוש בהקשר לדף המבחן.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 48 אורחים