האם ניתן ב-2 מיליון ש"ח להביא אתר בכל ביטוי בעברית למקום 1

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: האם ניתן ב-2 מיליון ש"ח להביא אתר בכל ביטוי בעברית למקום

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 01 אוגוסט 2012 13:43

AhoyIT כתב:זיו,
התשובה חד-משמעית לא!
נראה אותך גובר בתקציב זניח של 2מש"ח בתשתיות אתר החדשות YNET ... הרי ברור לך שתכשל והם יכניסו כל יום לעמוד ראשון\מקום ראשון את הידיעה החמה ולא אתה.
גם למילה "חדשות" לדעתי אין לך סיכוי להכנס לעמוד הראשון בכלל ... כי אלו מילים שבהם תקציב נתון לא מייצר את מסת התוכן הקריטית שגוגל מזה אצל אתר שיש לו מאות אלפי עמודים ומאות אלפי קישורים נכנסים וכולם איכותיים עד האחרון שבהם. כלומר, תדרש לבנות מגמת גידול של קישורים לסדר גודל זהים וזה דורש לפחות שנה עבודה ולזה 2מש"ח לא יספיקו בחיים.

אלו נימוקים כבדים אבל לא הייתי פוסל א-פריורי את האפשרות שאתר שמתמקד למשל ברכילות "חמה" יעבור בתוך שנה את YNET בביטוי החיפוש חדשות בתקציב צנוע שמושקע בחוכמה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי יורם » יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:08

זקן השבט 3 כתב:
יורם כתב:
זקן השבט 3 כתב:יחד עם זאת, לא זכור לי שמישהו מלבדי בפורום שיתף אי-פעם את החברים בתוצאות מחקר שנעשה אצלו.

Today you are you, that is truer than true. There is no one alive who is youer than you. --Dr. Seuss

יורם, זכור לך משהו שסותר את מה שטענתי?

עמנואל, עם כל הכבוד לתרומתך לפורום (ויש כבוד), הרי שבעיני תרומתך לפורום איננה קשורה כלל לשיתוף במידע ובתוצאות מחקרים (זה לא הצד החזק שלך).
יש אנשים אחרים כדוגמת: טל פריהר ובלאק ג'ק (וגם פאבל עשה זאת פעם) שמשתפים בגילויים ובתוצאות מחקרים ותצפיות שהם עושים.
והם עושים זאת בזמן אמת!

איך אתה יכול להשוות קישור למחקר שפורסם מספר שנים קודם לכן בבלוג של ברנקו, כשיתוף מידע בפורום?
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:13

יורם כתב:עמנואל, עם כל הכבוד לתרומתך לפורום (ויש כבוד), הרי שבעיני תרומתך לפורום איננה קשורה כלל לשיתוף במידע ובתוצאות מחקרים (זה לא הצד החזק שלך).
יש אנשים אחרים כדוגמת: טל פריהר ובלאק ג'ק (וגם פאבל עשה זאת פעם) שמשתפים בגילויים ובתוצאות מחקרים ותצפיות שהם עושים.
והם עושים זאת בזמן אמת!
איך אתה יכול להשוות קישור למחקר שפורסם מספר שנים קודם לכן בבלוג של ברנקו, כשיתוף מידע בפורום?

יורם, אתה יודע דבר אחד או שניים בשיטות מחקר. האם המחקרים של שלושת החברים שציינת עמדו בדרישות המחמירות של ניסוי מבוקר? או שהיו יותר דיווח של התרשמות מהתנסות אישית, ואם אתה תחזור על התהליך סביר להניח שתקבל תוצאות אחרות, אפילו הפוכות?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:35

זקן השבט 3 כתב:
יורם כתב:עמנואל, עם כל הכבוד לתרומתך לפורום (ויש כבוד), הרי שבעיני תרומתך לפורום איננה קשורה כלל לשיתוף במידע ובתוצאות מחקרים (זה לא הצד החזק שלך).
והם עושים זאת בזמן אמת!

יורם, אתה יודע דבר אחד או שניים בשיטות מחקר. האם המחקרים של שלושת החברים שציינת עמדו בדרישות המחמירות של ניסוי מבוקר? או שהיו יותר דיווח של התרשמות מהתנסות אישית, ואם אתה תחזור על התהליך סביר להניח שתקבל תוצאות אחרות, אפילו הפוכות?

הנקודה היא לא אופי הניסוי אלא, עצם השיתוף בניסוי.

אופי הניסויים שהם מבצעים הוא שונה. לא מדובר בניסויים מבוקרים.
טל מפרסם ניסויים שהם יותר תצפיות שבודקות את מיקום אתר המטרה, כאשר מתבצעת עליו עבודה מסויימת באופן דומיננטי. התועלת שבתוצאות הניסוי היא בהסבת תשומת הלב למשתנה שנבדק בניסוי.

בלאק ג'ק מפרסם ניסויים יותר טכניים (כגון הניסוי עם הקנוניקל ותגית נוסקריפט) ולכן נראה לי שחזרה על הניסויים שלו, תניב את אותן התוצאות (בתנאי שגוגל לא משנים משהו מתקופת תום הניסוי).

דרך אגב, זה לא אומר שאני חושב שצריך לשתף אנשים בתוצאות ניסויים כאלה או אחרים (אני אישית, לא הייתי חושף שום ניסוי, אם לא היתה צומחת לי כל תועלת מהחשיפה). רק רציתי להעמיד דברים על דיוקם ומשום שהמשפט הזה היה נראה לי כל כך לא נכון

זקן השבט 3 כתב:יחד עם זאת, לא זכור לי שמישהו מלבדי בפורום שיתף אי-פעם את החברים בתוצאות מחקר שנעשה אצלו.
נערך לאחרונה על ידי יורם בתאריך יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי sedmedia » יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:39

יורם כתב:יש אנשים אחרים כדוגמת: טל פריהר ובלאק ג'ק (וגם פאבל עשה זאת פעם) שמשתפים בגילויים ובתוצאות מחקרים ותצפיות שהם עושים.
והם עושים זאת בזמן אמת!

יורם - מתי אתה פותח בלוג?
אני חושב שאפשר ללמוד ממך הרבה דברים :)
* אני כבר למדתי כמה דברים מועילים דרכך פה בפורום.
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי יורם » יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:46

sedmedia כתב:
יורם כתב:יש אנשים אחרים כדוגמת: טל פריהר ובלאק ג'ק (וגם פאבל עשה זאת פעם) שמשתפים בגילויים ובתוצאות מחקרים ותצפיות שהם עושים.
והם עושים זאת בזמן אמת!

תודה סרגיי.
לפתוח בלוג? למה אם אני מקשקש יותר מידי בפורום?

אין לי האמת שום תמריץ לפתוח בלוג בנושא של קידום אתרים ולהשקיע זמן בכתיבה. מה יצא לי מזה?
גם אני למדתי לא מעט דברים משיחות כאן בפורום, הפורום מאפשר הפרייה מוחות הדדית. בלוג לא.

בגלל זה בזמן האחרון אני קצת ביקורתי יותר כלפי עמנואל. פעם למדתי ממנו יותר. בתקופה האחרונה ארסנל הטעונים שלו הצטמצם למספר טעונים קבוע וזה פחות מעניין.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום ד' 01 אוגוסט 2012 14:53

יורם כתב:
sedmedia כתב:
והם עושים זאת בזמן אמת!

תודה סרגיי.
לפתוח בלוג? למה אם אני מקשקש יותר מידי בפורום?

אין לי האמת שום תמריץ לפתוח בלוג בנושא של קידום אתרים ולהשקיע זמן בכתיבה. מה יצא לי מזה?
גם אני למדתי לא מעט דברים משיחות כאן בפורום, הפורום מאפשר הפרייה מוחות הדדית. בלוג לא.

בגלל זה בזמן האחרון אני קצת ביקורתי יותר כלפי עמנואל. פעם למדתי ממנו יותר. בתקופה האחרונה ארסנל הטעונים שלו הצטמצם למספר טעונים קבוע וזה פחות מעניין.

מסכים איתך יורם, עמנואל לאחרונה פחות מעניין מבעבר ויש לי הרבה כבוד אליו.
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל
yaron.yogev
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 01 אוגוסט 2012 20:11

יורם כתב:דרך אגב, זה לא אומר שאני חושב שצריך לשתף אנשים בתוצאות ניסויים כאלה או אחרים (אני אישית, לא הייתי חושף שום ניסוי, אם לא היתה צומחת לי כל תועלת מהחשיפה)

יורם כתב:[...]גם אני למדתי לא מעט דברים משיחות כאן בפורום, הפורום מאפשר הפרייה מוחות הדדית. בלוג לא.

yaron.yogev כתב:מסכים איתך יורם, עמנואל לאחרונה פחות מעניין מבעבר ויש לי הרבה כבוד אליו.

הפרספקטיבה של כל אחד מכם שונה משלי. אתה, יורם, מתפרנס מקידום אתרים, אתה, ירון, עברת מקידום אתרים לניהול אדוורדס, ואילו אני נשארתי בתחום של ניהול קידום אתרים, בין אם זה באמצעות צוות של עובדים שכירים, בין אם זה באמצעות צוות פרילנסרים, ובין אם זה צוות מעורב.

בשנים האחרונות עסקתי בניהול עבודת קידום אתרים, גם למעשה וגם במחקר, ונדרשתי לשפר ביצועים, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. בטווח הקצר זה היה כרוך בניתוח שיטות העבודה, בניתוח סביבת העבודה של מקדם האתרים והשפעתה על הביצועים שלו, ובניתוח מידת השימושיות של הכלים הנפוצים (אף פעם לא נפלתי מהכיסא).

בטווח הרחוק זה היה כרוך בניתוח ההצהרות של גוגל ביחס לעבודת הקידום, בניתוח הפעולות של גוגל (שינויי אלגוריתם, עונשים והתראות) ובהערכת הכוונות שלהם על פני מה שנראה כרצף של מדיניות או, לחילופין, כשינוי מדיניות מהפכני. חלק גדול ממה שמצאתי התברר תוך כדי שיחה עם העובדים, קריאה והשתתפות פעילה בפורומים, ניהול סמינרים ושיחות פרטיות.

המסקנה שלי מכל העבודה הזאת היא שגוגל רוצה קידום אתרים אבל הוא כבר לא רוצה מקדמי אתרים. ניהול עבודת קידום אתרים הופכת בהדרגה מבחינתי לעבודת ניהול של צוות עובדים (שכירים או פרילנסרים) שמורכב מטכנאי אתרים ללא יומרות לעסוק בקידום, כותבי תוכן מליגת העל וממציאי פתיונות קישורים. זה מה שאני עושה בימים אלה.

על התובנה הזו אני יכול רק לחזור. לשפר את התובנה אני יכול רק בחברת מי שעוסק כמוני בניהול עבודת קידום. עם מקדםי אתרים מהדור הישן, שהאימה משתקת להם את החשיבה, אין לי יותר מה לדבר. איך כתב הסופר Upton Sinclair? - "קשה לגרום לאדם להבין משהו, כשפרנסתו תלויה בכך שלא יבין זאת".
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ה' 02 אוגוסט 2012 08:44

זקן השבט 3 כתב:
הפרספקטיבה של כל אחד מכם שונה משלי. אתה, יורם, מתפרנס מקידום אתרים, אתה, ירון, עברת מקידום אתרים לניהול אדוורדס,
על התובנה הזו אני יכול רק לחזור. לשפר את התובנה אני יכול רק בחברת מי שעוסק כמוני בניהול עבודת קידום. עם מקדםי אתרים מהדור הישן, שהאימה משתקת להם את החשיבה, אין לי יותר מה לדבר. איך כתב הסופר Upton Sinclair? - "קשה לגרום לאדם להבין משהו, כשפרנסתו תלויה בכך שלא יבין זאת".

ראשית, אני אומנם מתפרנס מקידום אתרים, אבל בשבילי קידום אתרים זה לא רק עבודה אלא גם תחביב. עסקתי בקידום אתרים גם כאשר לא הרווחתי שום תועלת כספית מכך והקדשתי לעניין שעות רבות (מזכיר את התוכי של דן אריאלי).
כשחלים שינויים משמעותיים באלגוריתם האימה לא משתקת לי את המחשבה, אלא נהפוך הוא אני מרגיש שהנה יש בפני אתגר.

זקן השבט 3 כתב:

בטווח הרחוק זה היה כרוך בניתוח ההצהרות של גוגל ביחס לעבודת הקידום, בניתוח הפעולות של גוגל (שינויי אלגוריתם, עונשים והתראות) ובהערכת הכוונות שלהם על פני מה שנראה כרצף של מדיניות או, לחילופין, כשינוי מדיניות מהפכני. חלק גדול ממה שמצאתי התברר תוך כדי שיחה עם העובדים, קריאה והשתתפות פעילה בפורומים, ניהול סמינרים ושיחות פרטיות.
המס

אני לא רואה שום שינוי מדיניות מהפכני, אלא מדיניות עקבית שלא לאפשר מניפולציות על תוצאות החיפוש, זו מדיניות שהיישום שלה משתפר ולא איזה הברקה של בכיר של גוגל שפתאום כל המומחים של גוגל עובדים בכדי לישם אותה.
דרך אגב, אני כבר לפני שנים טענתי בפורום של K שבעיני הדרך לקדם אתרים (עבור בעלי אתרים שמתכננים לטווח הארוך) היא עם גוגל ולא נגד גוגל.

זקן השבט 3 כתב:
המסקנה שלי מכל העבודה הזאת היא שגוגל רוצה קידום אתרים אבל הוא כבר לא רוצה מקדמי אתרים. ניהול עבודת קידום אתרים הופכת בהדרגה מבחינתי לעבודת ניהול של צוות עובדים (שכירים או פרילנסרים) שמורכב מטכנאי אתרים ללא יומרות לעסוק בקידום, כותבי תוכן מליגת העל וממציאי פתיונות קישורים. זה מה שאני עושה בימים אלה.

לפחות מהזמן שאני עוסק בקידום אתרים, לא ראיתי שום סימן לכך שגוגל רצו מקדמי אתרים.
התפקיד של מקדם אתרים הוא לבצע מניפולציה על תוצאות החיפוש, למה שמנוע החיפוש ירצה גורם שישפיע על היכולת שלו?

בקידום אתרים יש כל מיני אסטרטגיות וכל אחת מהאסטרטגיות מתאימה למי שמשתמש בה.
יש כאלה שמוכנים לקחת סיכונים וצורת העבודה שלהם תהיה ביצירה מניפולציות מאסיביות על תוצאות החיפוש של גוגל. אלה המקדמים שיזניקו אתרים למקומות הראשונים בזמן קצר, אך גם עלולים להיות הראשונים שיפלו, כאשר גוגל יעלה על השיטה שלהם.

יש כאלה שיתכננו לטווח הארוך, ישננו את ההנחיות של גוגל כמו דף גמרא, ישקיעו כספים רבים בניסיון לבנות אתר "כמו שגוגל אוהב". ליבם יחמץ כאשר הם יראו את האתרים המוזנקים של המקדמים שבחרו באפשרות הראשונה. ואם לא תהיה להם סבלנות לחכות שגוגל ישתפר, הם יבחרו לטבול את רגליהם גם באפשרות הראשונה.

כמו שיש כאלה שמפזרים סיכונים באמצעות סל השקעות, גם כאן יהיו מקדמים שיפזרו את הסיכונים ויגדילו את הסיכוי לרווחים (לעומת אלו מהאפשרות השניה) באמצעות שילוב של האסטרטגיות 1 ו-2

עמנואל, מניפולציות עדיין עובדות ותמיד יעבדו. רק רמת הקושי לייצר אותן תשתנה.

פעם היה די בכמה קישורי פוטר מכמה אתרים בכדי להיות מדורג במקום טוב בביטוי תחרותי, היום זה כבר לא עושה את העבודה.
היום צריך ללכת יותר בין הטיפות בכדי לא להתפס במערכת של גוגל שמחפשת אתרים שעברו קידום.
אבל, זה גם לא צרוף מקרים שככל שגוגל מפעילים יותר פילטרים כך גם העסק של קידום אתרים שלילי פורח יותר.

אומרים שגוגל הולכים להפעיל כלי שיאפשר לבעלי האתר להסיר קישורים שליליים, לדעתי זה רק ייצור יותר בילבול. מרבית בעלי האתרים לא ידעו להשתמש בכלי הזה. רק אלו שיעסיקו מקדמי אתרים יעשו בכלי הזה שימוש ואז מה בדיוק ישתנה? עדיין תקבל את האתרים של מקדמי האתרים במקומות הראשונים ואתרים טובים אחרים יעלמו מן העין או שיראו במקומות מרוחקים.

בקיצור עמנואל, אני לא יודע למה נחרדת פתאום מהמדיניות של גוגל אני לא חושב שהיא השתנתה, רק הישום שלה השתפר.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של יורם (2 משתמשים):
orann1AhoyIT
פופולריות: 40%
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ה' 02 אוגוסט 2012 08:56

יורם כתב:בקיצור ... אני לא יודע למה נחרדת פתאום מהמדיניות של גוגל אני לא חושב שהיא השתנתה, רק הישום שלה השתפר.

+1
ייעוץ וניהול טכנולוגי - אסטרטגיית רשת
--------------------------------------------------------------------
מנהל אתרי מאמרי דעה וידע, קולנוע, פוליטיקה ועוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 10

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 02 אוגוסט 2012 10:48

אני רואה שלא הייתי מספיק ברור. כתבתי:
בטווח הרחוק זה היה כרוך בניתוח ההצהרות של גוגל ביחס לעבודת הקידום, בניתוח הפעולות של גוגל (שינויי אלגוריתם, עונשים והתראות) ובהערכת הכוונות שלהם על פני מה שנראה כרצף של מדיניות או, לחילופין, כשינוי מדיניות מהפכני.

משמע, אני הוא שרצה להבין האם מדובר בשינוי מדיניות שפועל באופן איטי רציף, לאורך תקופה ארוכה, או בשינוי מדיניות מהפכני, שפועל מהיום למחר. המסקנה שלי, מאז "פנדה" היא שמדובר בשינוי מדיניות מהפכני שפועל באופן איטי ורציף, בשני מישורים:

1. שינוי רדיקלי, אבל איטי ורציף, באלגוריתם, שמפסיק בהדרגה לחשב את ערך הדף ואת ערך הקישור על פי תכונות הדף המקשר, ועל פי תכונות גלובליות של כלל הקישורים, ועובר לחשוב את ערך הקישור על פי שיעור השימוש בו ואותות שביעות או אי-שביעות הרצון של מי שמשתמשים בו.

2. הוצאה הדרגתית של מקדמי האתרים מהמשחק, באמצעות שינויי אלגוריתם מחמירים והולכים, עונשים והתראות מפני עונש צפוי.

כאמור, מה שדרוש מעכשיו הוא טכנאי אתרים ללא יומרות לעסוק בקידום נגד מתחרים, כותבי תוכן מעולים ומקוריים וממציאי פתיונות כישורים. אינני רואה סיבה מדוע בחור רהוט כמוך, יורם, צריך להיות מודאג במיוחד מהשינוי, אלא אם נהנית במיוחד מפיזור קישורים.
יורם כתב:כשחלים שינויים משמעותיים באלגוריתם האימה לא משתקת לי את המחשבה, אלא נהפוך הוא אני מרגיש שהנה יש בפני אתגר[...]

לא עליך כתבתי את זה.
יורם כתב:אני לא רואה שום שינוי מדיניות מהפכני, אלא מדיניות עקבית שלא לאפשר מניפולציות על תוצאות החיפוש, זו מדיניות שהיישום שלה משתפר ולא איזה הברקה של בכיר של גוגל שפתאום כל המומחים של גוגל עובדים בכדי לישם אותה.
דרך אגב, אני כבר לפני שנים טענתי בפורום של K שבעיני הדרך לקדם אתרים (עבור בעלי אתרים שמתכננים לטווח הארוך) היא עם גוגל ולא נגד גוגל[...]

המדיניות היא עקבית, מחמירה ויעילה בעיקר מאז "פנדה". עובדה שלאחר כעשר שנים עדיין מלמדים מקדמי אתרים בישראל בעיקר איך לייצר קישורים סתמיים בסיטונות.
יורם כתב:לפחות מהזמן שאני עוסק בקידום אתרים, לא ראיתי שום סימן לכך שגוגל רצו מקדמי אתרים.
התפקיד של מקדם אתרים הוא לבצע מניפולציה על תוצאות החיפוש, למה שמנוע החיפוש ירצה גורם שישפיע על היכולת שלו?
עמנואל, מניפולציות עדיין עובדות ותמיד יעבדו. רק רמת הקושי לייצר אותן תשתנה.
פעם היה די בכמה קישורי פוטר מכמה אתרים בכדי להיות מדורג במקום טוב בביטוי תחרותי, היום זה כבר לא עושה את העבודה.
היום צריך ללכת יותר בין הטיפות בכדי לא להתפס במערכת של גוגל שמחפשת אתרים שעברו קידום.
אבל, זה גם לא צרוף מקרים שככל שגוגל מפעילים יותר פילטרים כך גם העסק של קידום אתרים שלילי פורח יותר.[...]

המעבר המהפכני, אם כי הרציף והאיטי, מייחוס ערך לדף ולקישור על פי תכונות שקל לזייף אל ייחוס על פי התנהגות הגולשים ינטרל גם את הקידום השלילי.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי orann1 » יום ה' 02 אוגוסט 2012 11:16

מסכים עם יורם שמניפולציות תמיד יעבדו ותמיד מקדמי האתרים יחדשו.
אם זקן השבט לדוגמא אומר שגוגל עובר לשיטת חישוב חדשה:

"שינוי רדיקלי, אבל איטי ורציף, באלגוריתם, שמפסיק בהדרגה לחשב את ערך הדף ואת ערך הקישור על פי תכונות הדף המקשר, ועל פי תכונות גלובליות של כלל הקישורים, ועובר לחשוב את ערך הקישור על פי שיעור השימוש בו ואותות שביעות או אי-שביעות הרצון של מי שמשתמשים בו."

אז חברות קידום יעברו לאט לאט מתוכנות שמפיצות קישורים סתמיים ללא שימוש בהם, לתוכנות שמפיצות קישורים שכן משתמשים בהם. ואפשר לעשות על זה מניפולציות רבות, כמו שמגדילים צפיות ביוטיוב ע"י שימוש באנשים אמיתיים.
ויש עוד דרכים רבות לתחכומים שונים.
בסוף זה מכונה שסורקת את האתרים ולא בנאדם אמיתי, ותמיד יהיה מענה לאלוגריתם אחד באלוגריתם אחר.
orann1
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 02 אוגוסט 2012 11:29

orann1 כתב:מסכים עם יורם שמניפולציות תמיד יעבדו ותמיד מקדמי האתרים יחדשו.
אם זקן השבט לדוגמא אומר שגוגל עובר לשיטת חישוב חדשה:
"שינוי רדיקלי, אבל איטי ורציף, באלגוריתם, שמפסיק בהדרגה לחשב את ערך הדף ואת ערך הקישור על פי תכונות הדף המקשר, ועל פי תכונות גלובליות של כלל הקישורים, ועובר לחשב את ערך הקישור על פי שיעור השימוש בו ואותות שביעות או אי-שביעות הרצון של מי שמשתמשים בו."
אז חברות קידום יעברו לאט לאט מתוכנות שמפיצות קישורים סתמיים ללא שימוש בהם, לתוכנות שמפיצות קישורים שכן משתמשים בהם. ואפשר לעשות על זה מניפולציות רבות, כמו שמגדילים צפיות ביוטיוב ע"י שימוש באנשים אמיתיים.
ויש עוד דרכים רבות לתחכומים שונים.
בסוף זה מכונה שסורקת את האתרים ולא בנאדם אמיתי, ותמיד יהיה מענה לאלוגריתם אחד באלוגריתם אחר.

מי אמר שגוגל מתחשב בכל צפיות האנשים האמיתיים ולא רק באלה שאמינים עליו?

לגוגל יש כבר את הכלים לזהות משתמשים ותיקים ואמינים ולפסול את כל השאר, כך שרק הם, ואותות שביעות או אי-שביעות הרצון שלהם, ישמשו אותו למדידת כמויות התעבורה מדפי תוצאות החיפוש שלו לתוצאות החיפוש, ובין האתרים דרך הקישורים. במילים אחרות, האלגוריתם לא סורק יותר אתרים אלא אנשים.

יש לך פתרון איך אפשר להתחכם לזה? הכלל לכל התחכמות הוא לחשוב עוד 10 דקות איך גוגל יכול לנטרל אותה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי orann1 » יום ה' 02 אוגוסט 2012 11:54

כמו שמקדמי האתרים לפני כמה שנים הקימו ועבדו על אתרים חזקים ורבים רק כדי להפוך אותם בסוף לכאלה שמספקים קישורים, ככה יהיה בסוף עם "משתמשים אמינים" אם זה יהיה הכיוון.
זה לא יגמר לעולם.
כמו שאמרתי מקודם, על מכונה תמיד אפשר "לגבור" באלוגריתם נגדי ותמיד ימציאו דברים כנגד, כמו שקורה בכל השנים שגוגל קיים ותמיד מנסה לשפר את האלוגריתם שלו.
גם על אבטחה ואנטי וירוסים ופיירוולים משקיעים מליארדים ותמיד בסוף מצליחים לפרוץ אותם.
זה לא ישתנה גם בקידום.
orann1
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 02 אוגוסט 2012 12:07

orann1 כתב:כמו שמקדמי האתרים לפני כמה שנים הקימו ועבדו על אתרים חזקים ורבים רק כדי להפוך אותם בסוף לכאלה שמספקים קישורים, ככה יהיה בסוף עם "משתמשים אמינים" אם זה יהיה הכיוון.
זה לא יגמר לעולם.
כמו שאמרתי מקודם, על מכונה תמיד אפשר "לגבור" באלוגריתם נגדי ותמיד ימציאו דברים כנגד, כמו שקורה בכל השנים שגוגל קיים ותמיד מנסה לשפר את האלוגריתם שלו.
גם על אבטחה ואנטי וירוסים ופיירוולים משקיעים מליארדים ותמיד בסוף מצליחים לפרוץ אותם.
זה לא ישתנה גם בקידום.

בוא נראה אותך ממציא משתמש גוגל ותיק ואמין בעיני גוגל ודרך לדעת האם הוא באמת כלול במדגם שעל פי התנהגותו גוגל מחשב את ציוני דפי האינטרנט ואת ערך הקישורים. ואם אתה רק מקווה שמישהו אחר מסוגל להמציא דבר כזה, הצג לקוראים סיבה טובה מדוע הוא צריך לשתף אותך בפתרון שהוא המציא.

אחרת צריך להתייחס לתקווה הזו כמו לתקווה שהיתה בזמנו לבעלי החנויות לפיתוח תמונות מפילם תוך שעה, שתהיה להם תעסוקה והחזר השקעה על הציוד היקר, גם לאחר שיצרני המצלמות עברו לייצור מצלמות דיגיטליות.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ה' 02 אוגוסט 2012 12:16, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], MSN [Bot] ו 46 אורחים