תוכן ומאמרים, רק ככה רואים הישגים

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

תוכן ומאמרים, רק ככה רואים הישגים

הודעהעל ידי KadarYair » יום ב' 09 יולי 2012 09:33

היום אתר אינטרנט שבאמת רוצה לתפוס בגוגל חייב להכיל תוכן שנכתב ברמה גבוהה יותר מן הממוצע.
היום אתר אינטרנט שרוצה לטפס למעלה בתוצאות החיפוש חייב לקבל קישורים נכנסים מדפים חיצוניים בעלי טקסט איכותי על רמה גבוהה.

אם אתם רוצים שהאתר שלכם יכיל תוכן איכותי באמת ויוכל לקבל קישורים מכל מיני אתרים על רמה אך גם מדפים שנכתבים באופן הרצוי באותם האתרים - כל שאתם צריכים הוא כותב תוכן ומאמרים איכותי שיעשה בשבילכם את ההבדל מעוד אתר בתחום, לאתר שנמצא בטופ.

אני יאיר קדרי, בן 22, כותב מאמרים כבר למעלה מ-5 שנים ועושה זאת לפרנסתי, כאשר אני עובד עם מאות לקוחות שונים לאורך השנים. התחלתי לעבוד בתחום עוד בגיל צעיר כיוון שהכתיבה בשבילי היא דרך חיים. כאשר אני מקבל עבודה מלקוח, לא רובצת עליי תחושת העול לעשות את העבודה שאני נדרש - להפך, מרגע קבלת העבודה זורמת בי המוטיבציה המלאה לספק לו את העבודה האיכותית והמוצלחת ביותר כך שההישגים יתבטאו אחר-כך על הנייר.
השירות שלי, אני מאמין, הוא מהמהירים שתמצאו באינטרנט (לקוחות קוראים לי "מכונת כתיבה") ובמידה ויש לי חלון זמן ריק מרגע ההזמנה שלכם, תוך כמה דקות כבר תתחילו לקבל מאמרים מוכנים אל האימייל שלכם. חשוב לי להדגיש למען הסר ספק שכל המאמרים אשר אני כותב נכתבים מ-0 על-ידיי ואין כל שימוש בתוכנה אוטומטית (שהיא מבחינתי, השטן של קידום אתרים).

אם אתם מעוניינים לעשות את התפנית מעוד אתר שלא תפס בנישה שלכם לאתר המוביל,
כל שתצטרכו הוא לשלוח לי אימייל ואשמח לשלוח לכם עבודות, מחירים, חוות דעת של לקוחות אחרים ושלל פרטים אחרים.
לפניות: kadaryair@gmail.com | 0502054126

- יאיר קדרי.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

Re: תוכן ומאמרים, רק ככה רואים הישגים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 09 יולי 2012 11:45

KadarYair כתב:היום אתר אינטרנט שבאמת רוצה לתפוס בגוגל חייב להכיל תוכן שנכתב ברמה גבוהה יותר מן הממוצע.
היום אתר אינטרנט שרוצה לטפס למעלה בתוצאות החיפוש חייב לקבל קישורים נכנסים מדפים חיצוניים בעלי טקסט איכותי על רמה גבוהה[...]

את המודעה הפרסומית שכתבת מעלה אתה תומך בשתי טענות "עובדתיות" כביכול. אבל שתי הטענות שגויות:

1. כאשר גוגל מתחיל להתעלם ואפילו להעניש קישורים מלאכותיים שנוצרו רק לצרכי קידום, וכל המתחרים בזירה תחרותית כותבים תוכן ברמה שהיא גבוהה מהממוצע, לא די בלהיות סתם גבוה מהממוצע כדי להשיג את המקומות העליונים בגוגל מידי המתחרים - צריך לעלות על כולם באיכות.

2. כאשר גוגל מתחיל להתעלם, ואפילו להעניש קישורים מלאכותיים מדפים שנוצרו רק לצרכי קידום, לא די בלמלא אותם ב"טקסט איכותי על רמה גבוהה" (למה לטקסט בדף המקושר מהם די ב"גבוה מהממוצע"?). צריך שלקוחות גוגל שיקראו את הטכסט ישתכנעו מתוכנו שמובטח להם ערך מוסף אם ישתמשו בקישור ויקראו את תוכן הדף המקושר ממנו (ושלא יתאכזבו כאשר יקראו שרמתו ירודה בהשוואה לטקסט הדף ששלח אותם, כי היא רק גבוהה במשהו מהממוצע.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי KadarYair » יום ב' 09 יולי 2012 16:37

קבלתי והבנתי את ההערות זקן השבט, תודה לך.
זה בדיוק מה שאני מעוניין לספק ללקוחותיי, תוכן ברמה גבוהה שמתעלה על תכנים הנכתבים לצורכי קידום על-ידי המתחרים שלהם.
כמובן שאעשה את כל המאמצים ואשתמש בכל יכולותיי על-מנת להגיע ליעד הזה.

אני שמח שלפחות על כך אנו מסכימים. תודה.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12

הודעהעל ידי gil_y » יום ב' 16 יולי 2012 03:13

זקן השבט,

איך ההודעה של יאיר לא עולה בקנה אחד עם מה שכתבת?
נראה כי מה שהדגשת בהודעתו הינו תמצית ההודעה הארוכה שכתבת.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 16 יולי 2012 14:37

gil_y כתב:זקן השבט,
איך ההודעה של יאיר לא עולה בקנה אחד עם מה שכתבת?
נראה כי מה שהדגשת בהודעתו הינו תמצית ההודעה הארוכה שכתבת.

א. הוא דיבר על איכות גבוהה מהממוצע והערתי שהאיכות צריכה להיות גבוהה מזו של המתחרים שכתבו תוכן מצויין.
ב. הוא טען שערך הקישור הנכנס יקבע מעכשיו על פי איכות תוכנו של הדף המקשר והערתי שערך הקישור ייקבע על ידי שיעור השימוש בו.

יש הבדל רב, וזו כפי הנראה הסיבה שהוא הסכים איתי, אחרת הוא היה מראה לי איפה לדעתו אני טועה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 31 אורחים