מהם הכלים האהובים עליכם בתחום קידום האתרים

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

Re: מהם הכלים האהובים עליכם בתחום קידום האתרים

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ד' 17 אפריל 2013 22:48

זקן השבט 3 כתב:מנשה הציג בתגובה הקודמת רשימה של כלים שימושיים, השייכים לקטגוריה של כלים לטיפול באיכות הטכנית של הקוד והמבנה של האתר.

חשוב להוסיף שבקטגוריה האחרת - "כלים לקידום אתרים נגד מתחרים" (כדוגמת Majestic SEO, Market Samurai, mozcheck
וכו'), שמנתחים את הקישורים הנכנסים לאתר ולאתרי המתחרים, אין יותר לאחר "פינגווין" כל שימוש מעשי, כל עוד הם אינם מדווחים איזה קישורים צפויים להיענש, ודרך איזה קישורים זורמת תנועה יפה של מבקרים מרוצים.

בימים אלה, הכלי השימושי היחיד למקדם אתרים, שעובד כדי לנצח את המתחרים בתוצאות החיפוש, מחובר לו בין האוזניים.

נכון חלקית, ישנם כלים שדווקא עוסקים בכל מה שמסביב לנגישות(למדתי שלנגישות באינטרנט יש קשר חזק מאוד לקידום) הם לרוב מספקים תובנות אשר בעיקר מאפשרות לי לשפר את הדף עבור הגולשים, ואינם טכניים, אמליץ לך לעיין בתוספים כמו Semantic Checker, Accessibility Evaluation Toolbar
בכדי להבין את כוונתי
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

Re: מהם הכלים האהובים עליכם בתחום קידום האתרים

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 17 אפריל 2013 23:10

מנשה אברמוב כתב:נכון חלקית, ישנם כלים שדווקא עוסקים בכל מה שמסביב לנגישות(למדתי שלנגישות באינטרנט יש קשר חזק מאוד לקידום) הם לרוב מספקים תובנות אשר בעיקר מאפשרות לי לשפר את הדף עבור הגולשים, ואינם טכניים, אמליץ לך לעיין בתוספים כמו Semantic Checker, Accessibility Evaluation Toolbar
בכדי להבין את כוונתי

אכן יש חפיפה מסויימת בין העבודה הטכנית על האתר (בעזרת הכלים שציינת ואחרים) לבין העבודה שנועדה לנצח את המתחרים בתוצאות החיפוש (לאחרונה על ידי השגת רמת שביעות רצון המבקרים שעולה על זו שבתוצאות החיפוש המתחרות). אני מרבה להדגיש דווקא את ההבדל ולא את החפיפה החלקית, כי מרבית מקדמי האתרים לא מודעים כלל להבדל ("הייתי במקום 7 וירדתי למקום 11. מה עשיתי לא בסדר?")
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הקודם

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים