האם למישהו יש כבר תשובה -מה עושים עם אתר שנענש?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

האם למישהו יש כבר תשובה -מה עושים עם אתר שנענש?

הודעהעל ידי שרון - ארכיב » יום ג' 03 יולי 2012 09:53

היי לכם, כבר ציינתי בעבר לגבי אתר שנענש כתוצאה מהעדכון האחרון של גוגל.
רציתי לדעת אם יש חדש בנושא.
אילו פעולות ניתן לבצע על מנת לאושש את האתר.
תודה :)
שרון - ארכיב
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: האם למישהו יש כבר תשובה -מה עושים עם אתר שנענש?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 11:06

שרון - ארכיב כתב:היי לכם, כבר ציינתי בעבר לגבי אתר שנענש כתוצאה מהעדכון האחרון של גוגל.

ודאי. לנו יש מבחר פתרונות, תלוי בטיב הפגיעה, משום שאני היחיד שמזהיר בפורומים מזה חמש שנים להימנע מפעולות ה"קידום" שיביאו את העונשים ש"פנדה" ו"פינגווין" אמנם הביאו, ואני מלמד מזה 10 שנים איך לעבוד נכון.

מי שתולה תקוות באפשרות לבקש מגוגל להתעלם מהקישורים, כדי להסיר את העונש, עלול לגרום לעוד יותר נזק. אתמול הסברתי זאת פה באחד השרשורים:
מהו בעצם ערכו של קישור? אך ורק התוספת שהוא מעניק לציון הרלוונטיות של הדף המקושר.

הבה נניח ששינוי האלגוריתם האחרון הוריד את ערכם של 900 קישורים נכנסים מנקודה אחת בממוצע לכל קישור לחצי נקודה בממוצע לכל קישור, ועקב כך הדף נפל ממקום 5 בתוצאות החיפוש למקום 38 בתוצאות החיפוש. אם עכשיו מנהל האתר יבקש מגוגל להתעלם מהקישורים הללו כדי "להסיר את העונש", וגוגל ייענה לבקשה (כפי שמקדמי אתרים רבים מתפללים עכשיו) הערך של כל קישור ירד מחצי נקודה בממוצע ל-0 נקודות (לא בממוצע). התוצאה תהיה שהדף ירד שוב, ממקום 38 למקום הרבה יותר גרוע, והרי לא לזה התפלל המבקש.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי שרון - ארכיב » יום ג' 03 יולי 2012 11:13

תודה על המענה
אבל עדיין לא הבנתי אילו פתרונות מוצעות לי פה.
הבנתי שנושא הקישורים הוא מאוד בעייתי וככל הנראה נפגעתי כתוצאה מקישורים לא איכותיים.
ארכיב1 - סריקת מסמכים לתוך ארכיון דיגיטלי
חתימה מהודעה 30
שרון - ארכיב
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי simon » יום ג' 03 יולי 2012 11:55

לחזור אחורה על הצעדים שעשית עד לעונש, לבדוק מה שגוי - אם זה קישורים שמזיקים אז להסיר, אם זה תוכן באתר שלא רלוונטי וכו'
רק אחרי שאתה בטוח שעשית את כל הצעדים האלו תגיש בקשה להסרת העונש דרך WMT.
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

פוסטים מומלצים: 11
מוניטין: 19

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 11:57

שרון - ארכיב כתב:תודה על המענה
אבל עדיין לא הבנתי אילו פתרונות מוצעות לי פה.
הבנתי שנושא הקישורים הוא מאוד בעייתי וככל הנראה נפגעתי כתוצאה מקישורים לא איכותיים.

שרון, קראתי את ההודעות שלך מאז שהצטרפת לפורום וגם אצל פבל. התרשמתי שאת לא מודעת לפער העצום ברמות המקצועיות בתחום קידום האתרים ומצפה למשהו שדומה למנעולנות. אם אכן יצרת קישורים שנענשו זה משום שלא קראת או לא הבנת את האזהרות שלי ושל עוד כמה חברים ,והעדפת את מה שכתבו מקדמי אתרים מליגה ז'.

התשובה היא שפה לא מוצעים לך פתרונות, ומי שמציע לך פתרון פה ברור שהוא לא השקיע שעות עבודה כדי לברר את טיב הפגיעה לפרטייה, והוא מציע פתרון שהוא קרוב לודאי שגוי.

הפתרון היחיד שאפשר להציע פה ומיד, ושבטוח אין בו כל נזק נוסף לאתר הקיים, הוא לזרוק אותו ולהתחיל מחדש.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ג' 03 יולי 2012 12:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 12:01

simon כתב:לחזור אחורה על הצעדים שעשית עד לעונש, לבדוק מה שגוי - אם זה קישורים שמזיקים אז להסיר, אם זה תוכן באתר שלא רלוונטי וכו'

פתרון שגוי. הסרת קישורים באופן עצמאי כמוה כבקשה מגוגל להתעלם מהם. קרא על הנזק הנוסף הצפוי מזה בתגובה קודמת שלי למעלה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי שרון - ארכיב » יום ג' 03 יולי 2012 12:02

כשאני קראתי את האזהרות שלך זה היה כבר אחרי העדכון של גוגל.
לפניכן לא נחשפתי למאמרים שלך (לצערי).
חיפשתי טיפים ורעיונות אבל אם זה לא המקום לקבל מענה זה בסדר גמור.
תודה בכל אופן
ארכיב1 - סריקת מסמכים לתוך ארכיון דיגיטלי
חתימה מהודעה 30
שרון - ארכיב
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 12:07

שרון - ארכיב כתב:כשאני קראתי את האזהרות שלך זה היה כבר אחרי העדכון של גוגל.
לפניכן לא נחשפתי למאמרים שלך (לצערי).
חיפשתי טיפים ורעיונות אבל אם זה לא המקום לקבל מענה זה בסדר גמור.
תודה בכל אופן

אני לא מבין אותך - פה, או בכל פורום אחר, זה המקום לשאול "הילד שלי זועק מכאב בטן. מה לעשות?" ולצפות ל"טיפים ורעיונות"?

כל משיב אחראי יאמר לך "רוצי לבית-חולים."
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי simon » יום ג' 03 יולי 2012 12:18

שרון - ארכיב כתב:חיפשתי טיפים ורעיונות אבל אם זה לא המקום לקבל מענה זה בסדר גמור.
תודה בכל אופן

זה בדיוק המקום לקבל טיפים ורעיונות, אני חולק על הטענה של זקן השבט שכל פתרון אחר שנותנים לך כאן הוא שגוי.
תרגיש חופשי לשאול ולטעות, זה בסדר. אף אחד כאן לא בנה את האלגוריתם של גוגל, הכול כאן נאמר מניסיון העבר. תמיד יש שינויים חדשים וגם המקדמים הגדולים ביותר צריכים ללמוד איך להתמודד איתם.

אני עדיין עומד מאחורי ההמלצה שלי, אני לא מבטיח שזה יפתור את הבעיה (ולראיה גם באתר אקטיביטק זה לא פתר - עדיין)
אבל יש צעדים ברורים שרצוי לעשות.
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

הודעהעל ידי Xורי » יום ג' 03 יולי 2012 12:34

זקן השבט 3 כתב:
simon כתב:לחזור אחורה על הצעדים שעשית עד לעונש, לבדוק מה שגוי - אם זה קישורים שמזיקים אז להסיר, אם זה תוכן באתר שלא רלוונטי וכו'

פתרון שגוי. הסרת קישורים באופן עצמאי כמוה כבקשה מגוגל להתעלם מהם. קרא על הנזק הנוסף הצפוי מזה בתגובה קודמת שלי למעלה.

פתרון זה אינו שגוי, פתרון זה בהחלט נותן נקודה להתחיל ממנה.

הטענה הבאה:

"מהו בעצם ערכו של קישור? אך ורק התוספת שהוא מעניק לציון הרלוונטיות של הדף המקושר.

הבה נניח ששינוי האלגוריתם האחרון הוריד את ערכם של 900 קישורים נכנסים מנקודה אחת בממוצע לכל קישור לחצי נקודה בממוצע לכל קישור, ועקב כך הדף נפל ממקום 5 בתוצאות החיפוש למקום 38 בתוצאות החיפוש. אם עכשיו מנהל האתר יבקש מגוגל להתעלם מהקישורים הללו כדי "להסיר את העונש", וגוגל ייענה לבקשה (כפי שמקדמי אתרים רבים מתפללים עכשיו) הערך של כל קישור ירד מחצי נקודה בממוצע ל-0 נקודות (לא בממוצע). התוצאה תהיה שהדף ירד שוב, ממקום 38 למקום הרבה יותר גרוע, והרי לא לזה התפלל המבקש."

איננה מדויקת ממספר סיבות:

על מנת להגיד שערכו של קישור הוא רק תוספת לציון, אתה מחויב תוצאה של ניסוי מבוקר. אכן קישור יכול להוסיף, עם זאת ייתכן מאוד שגוגל בודק את סך כל הקישורים ומחליט אם צורת עבודה מסוימת חורגת מהטבעיות וכתוצאה מגיע המסנן/ענישה שמעיף את האתר אחורה. ייתכן מאוד שמספר קישורים יוסיפו לציון של אתר מסוים, אך באתר אחר הם יפגעו עקב החשד שגוגל העלה לגבי חוסר טבעיות.

זאת גם הסיבה מדוע אתר כמו YNET, יהיה חסין יותר לפגיעה מאשר אתר חדש לו אין כמעט קישורים.

עוד נקודה - גוגל פעמים רבות מזהיר ב-WMT מפני קישורים שמטרתם לבצע מניפולציות.

כל עוד אין לך ניסוי ששולל את העובדה שקישורים נמדדים ומנותחים גם כסך כל הקישורים, אי אפשר להגיד שהתרומה היא "רק" לציון. ייתכן שקישורים כאלו ואחרים גורמים למסננים לבצע את הפעולה ההפוכה.

גם המשך ההסבר שלך מחייב אותך להוכיח זאת, הוא מלא בהשערות שאינן מבוססות:

ייתכן מאוד שעקב הסרת הקישורים גוגל יוריד את הציון, עם זאת ייתכן מאוד שגוגל יחליט שהפילטר שנמצא על העמוד הנתון מוסר עקב הורדת הקישורים שנועדו לעשות מניפולציות. לשם כך רואים המון אתרים שנזרקו אחורה וטופלו, חוזרים לאזור ממנו הם נזרקו גם לאחר שהוסרו להם קישורים .

על מנת להגיד שגוגל מוריד תמידית את הציון והסרת הקישורים רק תוריד יותר את הציון, צריך לדעת כיצד עובד מנוע החיפוש. מה שאף אחד לא יכול להגיד. הניסיון מראה שאכן הסרת קישורים בעייתיים (או טיפול בבעיות אחרות), אכן יכול להחזיר את האתר למקומו.

בשורה התחתונה, המון אתרים שנזרקו אחורה טופלו בהמון צורות והצליחו לחזור למעלה. גם בזירה קידום אתרים ובניית אתרים ישנם אתרים כאלו שנמצאים למעלה לאחר שנזרקו אחורה.

לכן התשובה של simon בהחלט יכולה לספק לפותח השרשור דרך לחפש את הבעיות שלו במקום לשבת ולא לעשות כלום. ייתכן מאוד שהפיתרון יהיה קשה מאוד, עם זאת ייתכן מאוד שמספר פעולות פשוטות יכולות לעזור.

לפותח השרשור שווה לנסות את הדברים, לראות היכן הוא פספס משהו ומה אפשר לתקן.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של Xורי :
ziv
פופולריות: 20%
Xורי
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 6

הודעהעל ידי ranan90 » יום ג' 03 יולי 2012 13:26

שרון - ארכיב כתב:היי לכם, כבר ציינתי בעבר לגבי אתר שנענש כתוצאה מהעדכון האחרון של גוגל.

כמו שאת רואה יש לכל אחד דעות ופתרונות משלו.
האם את קידמת את האתר? במשך כמה זמן?
תיקון אייפון, אביזרים לאייפון וכיסויים לאייפון
ranan90
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 13:44

Xורי כתב:הטענה הבאה:
"מהו בעצם ערכו של קישור? אך ורק התוספת שהוא מעניק לציון הרלוונטיות של הדף המקושר.
הבה נניח ששינוי האלגוריתם האחרון הוריד את ערכם של 900 קישורים נכנסים מנקודה אחת בממוצע לכל קישור לחצי נקודה בממוצע לכל קישור, ועקב כך הדף נפל ממקום 5 בתוצאות החיפוש למקום 38 בתוצאות החיפוש. אם עכשיו מנהל האתר יבקש מגוגל להתעלם מהקישורים הללו כדי "להסיר את העונש", וגוגל ייענה לבקשה (כפי שמקדמי אתרים רבים מתפללים עכשיו) הערך של כל קישור ירד מחצי נקודה בממוצע ל-0 נקודות (לא בממוצע). התוצאה תהיה שהדף ירד שוב, ממקום 38 למקום הרבה יותר גרוע, והרי לא לזה התפלל המבקש."

איננה מדויקת ממספר סיבות:
על מנת להגיד שערכו של קישור הוא רק תוספת לציון, אתה מחויב תוצאה של ניסוי מבוקר. אכן קישור יכול להוסיף, עם זאת ייתכן מאוד שגוגל בודק את סך כל הקישורים ומחליט אם צורת עבודה מסוימת חורגת מהטבעיות וכתוצאה מגיע המסנן/ענישה שמעיף את האתר אחורה. ייתכן מאוד שמספר קישורים יוסיפו לציון של אתר מסוים, אך באתר אחר הם יפגעו עקב החשד שגוגל העלה לגבי חוסר טבעיות.
זאת גם הסיבה מדוע אתר כמו YNET, יהיה חסין יותר לפגיעה מאשר אתר חדש לו אין כמעט קישורים[...]

[...]אורי, אין סתירה בין מה שטענתי ומה שאתה מוסיף, ובתגובה לשאלה של שרון, אני נדרש גם לקצר.

הפלט של אלגוריתם מנוע החיפוש הוא מספר (ולא סיפור למשל): ציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף הנתון, לביטוי החיפוש הנתון, שהאלגוריתם קבע. אי-אפשר לעשות ניסוי כדי לבדוק את נכונותה של אקסיומה, ולכן אקסיומה היא בסיס לתיאוריה על אופן פעולתם של מנועי החיפוש. על פי ההבנה הזאת קישור נכנס נוסף גורם לתוספת לציון החלקי של פרמטר הקישורים ובעקבותיו לציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף (בשל שיקלולל על ידי חיבור כל ציוני הפרמטרים).

ראנדי פישקין טוען מזה כמה שנים שגוגל מתייחס בנוסף גם למדת הסטיה של פרופיל הקישורים הכולל של (הדף? האתר?) מ"פרופיל קישורים טבעי" שידוע לגוגל מתוך ניתוח כלל הקישורים ברשת. גם הטענה הזו לא הועמדה למבחן של ניסוי מבוקר אם כי מסבירים על פיה עונשים דמויי "פינגווין" מזה כשלוש או ארבע שנים. לדעתי זאת שטות כי הרעיון מוביל בהכרח להגשת פרופיל קישורים "מלאכותי המתחזה לטבעי".

אבל גם אם אני טועה, זה לא משנה כלל את הטענה שכתבתי פה ואצל פבל. אנחנו יודעים שמאחר וכל קישור גורם לתוספת מיידית לציון הרלוונטיות של הדף, התוספת הזו עוברת שינויים רבים בהמשך (על פי ניסוי מבוקר שנעשה אצלנו): סיבה אחת היא שציון הרלוונטיות של הדף המקשר משתנה בהמשך בשל הוספת או הסרת קישורים אליו, המשפיעים על ערך הקישור היוצר ממנו אלינו, ולבסוף על ציון הדף שלנו. אם תרצה, תוסיף לזה גם את השפעת או הסרת אותם קישורים על מידת הסטיה מ"פרופיל הקישורים הטבעי" של הדף המקשר, כגורם המשפיע לבסוף על ציון הדף שלנו ולא אתווכח איתך, כי כל זה איננו נוגע למה שטענתי בציטוט. לא דנתי בסיבות לערך הקישור אלא רק במה שקורה אם מבקשים את הסרתי של קישור שתורם תוספת חיובית לציון הדף, בין אם היא עברה בתולדוייה שינויים ובין אם לא.
Xורי כתב:[...]עוד נקודה - גוגל פעמים רבות מזהיר ב-WMT מפני קישורים שמטרתם לבצע מניפולציות.
כל עוד אין לך ניסוי ששולל את העובדה שקישורים נמדדים ומנותחים גם כסך כל הקישורים, אי אפשר להגיד שהתרומה היא "רק" לציון. ייתכן שקישורים כאלו ואחרים גורמים למסננים לבצע את הפעולה ההפוכה.
גם המשך ההסבר שלך מחייב אותך להוכיח זאת, הוא מלא בהשערות שאינן מבוססות:
ייתכן מאוד שעקב הסרת הקישורים גוגל יוריד את הציון, עם זאת ייתכן מאוד שגוגל יחליט שהפילטר שנמצא על העמוד הנתון מוסר עקב הורדת הקישורים שנועדו לעשות מניפולציות. לשם כך רואים המון אתרים שנזרקו אחורה וטופלו, חוזרים לאזור ממנו הם נזרקו גם לאחר שהוסרו להם קישורים .
על מנת להגיד שגוגל מוריד תמידית את הציון והסרת הקישורים רק תוריד יותר את הציון, צריך לדעת כיצד עובד מנוע החיפוש. מה שאף אחד לא יכול להגיד. הניסיון מראה שאכן הסרת קישורים בעייתיים (או טיפול בבעיות אחרות), אכן יכול להחזיר את האתר למקומו.
בשורה התחתונה, המון אתרים שנזרקו אחורה טופלו בהמון צורות והצליחו לחזור למעלה. גם בזירה קידום אתרים ובניית אתרים ישנם אתרים כאלו שנמצאים למעלה לאחר שנזרקו אחורה.
לכן התשובה של simon בהחלט יכולה לספק לפותח השרשור דרך לחפש את הבעיות שלו במקום לשבת ולא לעשות כלום. ייתכן מאוד שהפיתרון יהיה קשה מאוד, עם זאת ייתכן מאוד שמספר פעולות פשוטות יכולות לעזור.
לפותח השרשור שווה לנסות את הדברים, לראות היכן הוא פספס משהו ומה אפשר לתקן.

כל הדיבור על "מסננים" כביכול שזורקים אחורה 40 מקומות ומחזירים ל"מקום הטבעי" לאחר תיקון הסיבה ל"פילטור" הם ניסיון סרק להבין את התופעות בשפה איכותית, בעוד שעקרונות תורת המידענות מדברים מזה 40 שנה על "ציון" שנקבע על ידי אלגוריתם על פי ה"רלוונטיות" של כל אחד מהפריטים שבקבוצה. בשפה הכמותית העדיפה, ה"פילטר" איננו אלא פעולתו של אותו אלגוריתם על ידי הורדת "ערך" הקישור ובעקבותיו את "ציון הרלוונטיות המשוקלל" של הדף.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 13:51

simon כתב:
שרון - ארכיב כתב:חיפשתי טיפים ורעיונות אבל אם זה לא המקום לקבל מענה זה בסדר גמור.
תודה בכל אופן

זה בדיוק המקום לקבל טיפים ורעיונות, אני חולק על הטענה של זקן השבט שכל פתרון אחר שנותנים לך כאן הוא שגוי.
תרגיש חופשי לשאול ולטעות, זה בסדר. אף אחד כאן לא בנה את האלגוריתם של גוגל, הכול כאן נאמר מניסיון העבר. תמיד יש שינויים חדשים וגם המקדמים הגדולים ביותר צריכים ללמוד איך להתמודד איתם.
אני עדיין עומד מאחורי ההמלצה שלי, אני לא מבטיח שזה יפתור את הבעיה (ולראיה גם באתר אקטיביטק זה לא פתר - עדיין)
אבל יש צעדים ברורים שרצוי לעשות.

אף אחד פה לא בנה את האלגוריתם של גוגל, אבל זה לא עושה את כולם פה שווים. להיפך. קודם כל לכמעט כולם פה היה ניסיון עבר מצויין בהרצת קישורים שבסופו של דבר נענשו על ידי גוגל. והיום מסתבר שניסיון העבר של כולם פה שגוי ומסוכן. כך שלהמליץ לשרון לסמוך על ניסיון העבר השגוי והמסוכן של מי שנותן לה טיפים חופשי ובלי לקיחת אחריות, זה גם מסוכן.

אתה לא לוקח בחשבון את האפשרות הסבירה ששרון תחזור ותשקיע מי יודע כמה שעות עבודה בפעולות שלא יביאו לתיקון המצב או בפעולות קידום שיגררו עונש בעתיד.

וכי מה איכפת לך? זה לא הזמן שלך ולא הכסף שלך! אם אתה רוצה לקחת אחריות על העצה שלך, תואיל להתנדב לעבוד על פיה עבור שרון.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ג' 03 יולי 2012 13:59, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ג' 03 יולי 2012 13:58

אני מת על התגובות של זקן השבט.
ואני שוב נכנס לזה

אם נעבור על ההודעות שלך. נוכל לראות כשמגיע מקדם אתרים עם בעיה כלשהי
הוא תמיד יקבל את התגובה :מה שאני מזהיר ממנו מזה 5 שנים" "בדיוק מה שאני מלמד בהרצאות שלי"

או שאתה מנסה למכור את הקורסים שלך או שלא יודע מה לומר...

בנוגע לבעיה של פותח ההודעה:

ללכת אחורה, לבדוק מה לא נעשה נכון בהתאם לעדכון פינגווין.
זה יכול להיות הרבה דברים כמו:
ס-פ-א-ם, תוכן מועתק/משוכפל, צפיפות מילות מפתח גדולה מידיי, מלאכותיות בכלל עבודות הקידום.
עוד סיבה יכולה להיות השקעה גדולה יותר של מתחרים בתחום. כך לדוגמא מתחרים הפכו רלוונטיים יותר בתחום ובכ עקפו אותך בתוצאות החיפוש.
הייתי ממליץ להמשיך לקדם את האתר בהתאם לפינגווין ולצפות להתאוששות של האתר בתוספת מה שכתבתי בתחילת ההודעה שלי (לעבור על הפעולות אחורה בזמן ולבדוק מה שגוי ולתקן)

בהצלחה!
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי simon » יום ג' 03 יולי 2012 14:01

אף אחד פה לא בנה את האלגוריתם של גוגל, אבל זה לא עושה את כולם פה שווים. להיפך.

אתה לא לוקח בחשבון את האפשרות הסבירה ששרון תחזור ותשקיע מי יודע כמה שעות עבודה בפעולות שלא יביאו לתיקון המצב או בפעולות קידום שיגררו עונש בעתיד.

וכי מה איכפת לך? זה לא הזמן שלך ולא הכסף שלך! אם אתה רוצה לקחת אחריות על העצה שלך, תואיל להתנדב לעבוד על פיה עבור שרון.

אני מציע את הדברים שביצעתי בעצמי, או הדברים שאני בעצמי הייתי עושה במקרה שלה.
אף אחד לא לוקח כאן אחריות על שום עצה וזה בסה"כ דיון. אני בטוח ששרון לא אומרת אמן על כל טיפ שהיא מקבלת.

לבוא ולהגיד תסגרי את האתר ותפתחי חדש זה גם לא הכי חכם. מאיפה אתה יודע שזה אולי יעלה יותר על משעות העבודה שהיא תשקיע בפעולות האחרות?

לא צריך לשלול שום דבר.
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 44 אורחים