סקר - כמה הייתם מוכנים לשלם על מאמר איכותי?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

סקר - כמה הייתם מוכנים לשלם על מאמר איכותי?

הודעהעל ידי painkille5 » יום ד' 16 מאי 2012 14:46

אני יודע שהמון מקדמי אתרים מזמינים מאמרים, או בכלל נעזרים בכותבי תוכן.
אני גם יודע שכותבי התוכן ברמה הטובה, הם לא באמת ברמה טובה כלל, אך יש לחץ מצד מקדמי האתרים תמיד לחפש את הזול, וגם הידיעה הזו - שזה המצב הקיים מורידה את הסטנדרטים.

במידה והיה כותב תוכן ברמה מאוד מקצועית הן מבחינה שיווקית והן מבחינה תחבירית, אחד שמתייחס לפרטים החשובים ולומד את החומר לפני שהוא כותב.
כמה הייתם מוכנים לשלם על שירות כזה?

לצורך העניין (\ההשוואה) נדבר כאן על מאמר של 400 מילים.

*אני נמנע מלתת אפשרויות כדי שהתשובות יהיו כמה שיותר טבעיות.
*אני יודע שקשה להעריך איכות ולהסביר אותה מבלי להראות דוגמא, אבל תנסו לדמיין שהמאמר בכמה רמות יותר איכותי ממאמר "איכותי" בשוק, (תוכלו לראות אשכולות של כותבי תוכן "איכותיים" בפורומים אחרים) ושאתם פשוט מרוצים.

אז כמה הייתם מוכנים לשלם?
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

Re: סקר - כמה הייתם מוכנים לשלם על מאמר איכותי?

הודעהעל ידי someone100 » יום ד' 16 מאי 2012 20:31

אתה מצפה שבתחום תעשייתי ישלמו יותר מ 10 אגורות למילה ?
רק עסק קידום רציני יתמחר עבודה קידום בשיטה אחרת.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי Guytzhak » יום ד' 16 מאי 2012 23:41

תלוי מאוד מה הצורך?

אם זה מאמר מקצועי על תחום הפלילים מאמר כזה יכול להגיע להרבה מאוד כסף
מנגד, מאמר על תחומים יותר "סטנדרטיים" (ועכשיו תשאל השאלה שלא אענה עליה "מהו נושא סטנדרטי?")
הייתי אומר 40-45 למאמר באורך 400 מילים
Guytzhak
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

הודעהעל ידי sedmedia » יום ה' 17 מאי 2012 07:34

painkille5 כתב:במידה והיה כותב תוכן ברמה מאוד מקצועית הן מבחינה שיווקית והן מבחינה תחבירית, אחד שמתייחס לפרטים החשובים ולומד את החומר לפני שהוא כותב.

עד כאן רשמתה הכל טוב יפה, הייתי מוסיף אפילו עוד ברים.

לפי דעתי: פה, אתה כבר נותן לעצמך יריה ברגל
painkille5 כתב:כמה הייתם מוכנים לשלם על שירות כזה?

כאשר כותב תוכן כותב משהו הוא צריך לחשוב על המשתמש, אבל איך הוא יכול לחשוב על הגולש אם הוא צריך להתמודד עם ההגדרה של 400 מילים.

בדיון הקודם שפתחתי (ו-עדיין לא סגרתי)
עמנואל (זקן השבט 3) - כתב דוגמא מצוינת:
זקן השבט 3 כתב:תוכן טוב ושימושי לדף האינטרנט של סניף בנק יציין רק את הכתובת, מספרי הטלפון ושעות הפתיחה. זה יעסיק את הגולש 20 שניות לכל היותר. אם הוא נזקק ליותר זמן זה יהיה רק משום שמקדם האתרים הסתיר את המידע הזה בהמון מלל מיותר.

מסכנה שלי שעשיתי אותה מזמן ומייסם אותה גם בהצלחה - כותבי תוכן משכירים על פי שעות עבודה ולא ע"פ גודל המאמר.
מה שכן אפשר- היא הגדיר לכותב תוכן שההספק שלו לשעה בממוצעה צריך להיות 400 מילים אחרת לא משתלם לך להחזיק אותו.

קודם כל צריך לחשוב על הגולש (טוב, אני משקר - לפני זה אינטרסים שלנו), אחרי זה על האינטרסים שלך/שלנו ואחרי זה מי אם לא גוגל.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של sedmedia :
bloo
פופולריות: 20%
sedmedia
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 17
מוניטין: 3

הודעהעל ידי bloo » יום ה' 17 מאי 2012 10:08

sedmedia כתב:
painkille5 כתב:במידה והיה כותב תוכן ברמה מאוד מקצועית הן מבחינה שיווקית והן מבחינה תחבירית, אחד שמתייחס לפרטים החשובים ולומד את החומר לפני שהוא כותב.

עד כאן רשמתה הכל טוב יפה, הייתי מוסיף אפילו עוד ברים.

painkille5 כתב:כמה הייתם מוכנים לשלם על שירות כזה?

כאשר כותב תוכן כותב משהו הוא צריך לחשוב על המשתמש, אבל איך הוא יכול לחשוב על הגולש אם הוא צריך להתמודד עם ההגדרה של 400 מילים.

זקן השבט 3 כתב:תוכן טוב ושימושי לדף האינטרנט של סניף בנק יציין רק את הכתובת, מספרי הטלפון ושעות הפתיחה. זה יעסיק את הגולש 20 שניות לכל היותר. אם הוא נזקק ליותר זמן זה יהיה רק משום שמקדם האתרים הסתיר את המידע הזה בהמון מלל מיותר.

מסכנה שלי שעשיתי אותה מזמן ומייסם אותה גם בהצלחה - כותבי תוכן משכירים על פי שעות עבודה ולא ע"פ גודל המאמר.
מה שכן אפשר- היא הגדיר לכותב תוכן שההספק שלו לשעה בממוצעה צריך להיות 400 מילים אחרת לא משתלם לך להחזיק אותו.

קודם כל צריך לחשוב על הגולש (טוב, אני משקר - לפני זה אינטרסים שלנו), אחרי זה על האינטרסים שלך/שלנו ואחרי זה מי אם לא גוגל.

נתתי לך לייק על האמינות והיושרה שלך
חברת בניית אתרים בלו פתרונות אינטרנט
מאמרים בנושא קידום אתרים אורגני
סמל אישי של המשתמש
bloo
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 0

הודעהעל ידי painkille5 » יום ה' 17 מאי 2012 12:21

אתה מצפה שבתחום תעשייתי ישלמו יותר מ 10 אגורות למילה ?
רק עסק קידום רציני יתמחר עבודה קידום בשיטה אחרת.

פונה לעסקים הרציניים

תלוי מאוד מה הצורך?

אם זה מאמר מקצועי על תחום הפלילים מאמר כזה יכול להגיע להרבה מאוד כסף
מנגד, מאמר על תחומים יותר "סטנדרטיים" (ועכשיו תשאל השאלה שלא אענה עליה "מהו נושא סטנדרטי?")
הייתי אומר 40-45 למאמר באורך 400 מילים

את הצורך אני משאיר לכם, אני ביססתי את ההנחה ששירות כזה כן יהיה נדרש עקב שיטות העבודה של רוב מקדמי האתרים.
רק שפה דיברתי על שירות איכותי יותר.
אני חושב שאין הבדל בין מאמר על תחום הפלילים, או תחום אחר מבחינת תמחור המאמר, מכיוון שכותב טוב ידע לספק לעצמו מידע באינטרנט לפני שהוא כותב. (אולי בגלל זה בשיטת התמחור מאמר אחד יהיה יקר - חלק ראשוני ומאוד עיקרי בעבודה הוא למידת החומר).

painkille5 כתב:
כמה הייתם מוכנים לשלם על שירות כזה?

זקן השבט 3 כתב:
תוכן טוב ושימושי לדף האינטרנט של סניף בנק יציין רק את הכתובת, מספרי הטלפון ושעות הפתיחה. זה יעסיק את הגולש 20 שניות לכל היותר. אם הוא נזקק ליותר זמן זה יהיה רק משום שמקדם האתרים הסתיר את המידע הזה בהמון מלל מיותר.

גם כאן אני חוזר ואומר שהשירות קיים ואני מתאר מצב בו הוא איכותי יותר.
אני יכול להוסיף ולומר ש"יריתי לעצמי ברגל" עצם זה שאמרתי שמישהו מציע כתיבת מאמרים כשירות, ולכן הוא חושב על קידום אתרים ולא על הגולש, אתר שהיה חושב על הגולש לא היה עושה מאמר "מלאכותי", אלא על ידי איש מקצוע וכ'ו.
אז כמו בכל דבר - להתמודד עם כמות מילים מסויימת אין ברירה, וצריך את הטוב ביותר ממה שקיים, מי שלא עובד עם מאמרים אני לא אתווכח איתו ואפילו אגיד לו כל הכבוד, כי גם אני לא מזמין מאמרים.
אני לא אחראי על שיטות קידום (לקויות) של אחרים, אבל אני יכול לתת להם שירות שיעלה בכמה רמות את האלמנטים המלאכותיים שהם משתמשים בהם.

אתה לא יכול להעסיק כותבי תוכן ממש טובים לפי שעת עבודה, מכיוון שהם צריכים לעבוד אצלך במשרד.
כותב תוכן איכותי יהיה יקר, ולהחזיק אותו מבלי שהוא כל היום כותב זה יהיה בזבוז זמן.
(לכן המון מקדמי אתרים עובדים עם "מקדמי אתרים מתחילים" שעושים הכל מכתיבת תוכן ועד ללכת לסופר לקנות חלב למשרד, והאיכות בהתאם).
לכן שוב, נתתי דוגמא של 400 מילים כדי לתת פרספקטיבה מסויימת לגודל המאמר ביחס של זמן.

בקיצור - אם בנק רוצה להזמין מכותב התוכן הזה מאמר, זה עניין שלו, אני לא מדבר על השלכות הקידום השונות, אלא רק מציע שירות שהוא כרגע תאורטי. הרגשתי צורך, וחשבתי לתת מענה.

מישהו עם תשובה יותר קונקרטית?
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 17 מאי 2012 12:37

אני לא חושב שאתה יכול להחליף את הרופא שכותב על תרופה שבמחלוקת או עורך דין שכותב על פסק דיין בעייתי או בעל עסק ל..... שעוסק בתחום במשך 10 שנים . אני לא מבין למה אתה תיהיה יותר טוב מכותב תוכן שכותב מאמר של 400 מילים ? מה בדיוק ההבדל ? כל כותב תוכן לומד/מסכם את החומר לפני שהוא כותב . איך בדיוק תצליח לספק פתרון הולם ללקוח כאשר ההבנה שלך ברוב הדברים היא פחות או יותר כמו של כותב תוכן ?
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי painkille5 » יום ה' 17 מאי 2012 12:45

someone100 כתב:אני לא חושב שאתה יכול להחליף את הרופא שכותב על תרופה שבמחלוקת או עורך דין שכותב על פסק דיין בעייתי או בעל עסק ל..... שעוסק בתחום במשך 10 שנים . אני לא מבין למה אתה תיהיה יותר טוב מכותב תוכן שכותב מאמר של 400 מילים ? מה בדיוק ההבדל ? כל כותב תוכן לומד/מסכם את החומר לפני שהוא כותב . איך בדיוק תצליח לספק פתרון הולם ללקוח כאשר ההבנה שלך ברוב הדברים היא פחות או יותר כמו של כותב תוכן ?

אממ חוסר ההתיחסות לנושא מצחיק אותי.
אין לי כוונה להחליף את "הרופא שכותב על..." (אם לא הבנת את זה מההודעה הקודמת שלי), למרות זאת אני יכול לשים דגש טוב יותר על הפן השיווקי המתבקש ("תוכן איכותי"?).
למה אני אהיה יותר טוב מכל כותב תוכן אחר? כי אני יודע לכתוב טוב כשאני רוצה. למה הכותב שדיברתי עליו יהיה טוב יותר? כי יש לו יכולת ניסוח נדירה, תוך כדי התיחסות לחלקים הרלוונטיים ועוד גורמים שפרטתי בראשית ההודעה. (אין לי כוונה לעמוד על טיבו של הכותב המדובר כרגע, תצטרך לסמוך עלי :) )

לגבי מהות השאלה - כתיבה יכולה להגיע ברמות מסויימות. אפילו בספרים, סגנון הכתיבה יכול לחרוץ את גורלו של ספר מסויים, ואני מדבר על כתיבה ברמה מאוד גבוהה. (לא יודע למה זה לא ברור שיש רמות שונות של כתיבה אבל בסדר..)

*במקום לפרט במה נמדדת רמת הכתיבה, את זה אני יכול להסביר בקצרה ב500 מילים, אני אבחר להשתמש בהשוואה אחרת.
קח כותב תוכן ממוצע - תן לו לכתוב משהו בשעה, תגיד לו לעבור על זה שוב ולשפר את זה, ושוב, ושוב - ומה שיצא לך, זה אולי מה שהכותב שדיברתי עליו יכתוב לך בפעם הראשונה.

קאפיש?
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 17 מאי 2012 13:23

painkille5 כתב:
someone100 כתב:אני לא חושב שאתה יכול להחליף את הרופא שכותב על תרופה שבמחלוקת או עורך דין שכותב על פסק דיין בעייתי או בעל עסק ל..... שעוסק בתחום במשך 10 שנים . אני לא מבין למה אתה תיהיה יותר טוב מכותב תוכן שכותב מאמר של 400 מילים ? מה בדיוק ההבדל ? כל כותב תוכן לומד/מסכם את החומר לפני שהוא כותב . איך בדיוק תצליח לספק פתרון הולם ללקוח כאשר ההבנה שלך ברוב הדברים היא פחות או יותר כמו של כותב תוכן ?

אין לי כוונה להחליף את "הרופא שכותב על..." (אם לא הבנת את זה מההודעה הקודמת שלי), למרות זאת אני יכול לשים דגש טוב יותר על הפן השיווקי המתבקש ("תוכן איכותי"?).
למה אני אהיה יותר טוב מכל כותב תוכן אחר? כי אני יודע לכתוב טוב כשאני רוצה. למה הכותב שדיברתי עליו יהיה טוב יותר? כי יש לו יכולת ניסוח נדירה, תוך כדי התיחסות לחלקים הרלוונטיים ועוד גורמים שפרטתי בראשית ההודעה. (אין לי כוונה לעמוד על טיבו של הכותב המדובר כרגע, תצטרך לסמוך עלי :) )

לגבי מהות השאלה - כתיבה יכולה להגיע ברמות מסויימות. אפילו בספרים, סגנון הכתיבה יכול לחרוץ את גורלו של ספר מסויים, ואני מדבר על כתיבה ברמה מאוד גבוהה. (לא יודע למה זה לא ברור שיש רמות שונות של כתיבה אבל בסדר..)

*במקום לפרט במה נמדדת רמת הכתיבה, את זה אני יכול להסביר בקצרה ב500 מילים, אני אבחר להשתמש בהשוואה אחרת.
קח כותב תוכן ממוצע - תן לו לכתוב משהו בשעה, תגיד לו לעבור על זה שוב ולשפר את זה, ושוב, ושוב - ומה שיצא לך, זה אולי מה שהכותב שדיברתי עליו יכתוב לך בפעם הראשונה.

קאפיש?

בוא נחלק את זה ל 3 דברים :
כתיבה שיווקית : אפשר לעשות אצל מומחים בכתיבה שיווקית שמבינים את מהות העסק הייטב והמחיר בהתאם.

כתיבת מומחה שיודע לכתוב : זאת הכתיבה הכי טובה לדעתי.

כתיבת תוכן לאתרים על ידי כותב תוכן : בפעם הראשונה המאמרים יתוקנו בפעם השניה יתוקנו קצת והלאה כבר לא יהיו כמעט תיקונים. בשביל כמה תיקונים של המאמר שגם יכולים לקרות למי שחושב שהוא טוב אין טעם לשלם פי 1.5 מהמחיר הרגיל. בתכלס , אני ממש לא מבין איך אתה רואה תוכן טוב ותתן לי השווה בין תוכן טוב לבין תוכן מעולה .

נכון שיש כותבי תוכן גרועים אבל זה כבר סיפור אחר....
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי painkille5 » יום ה' 17 מאי 2012 13:32

someone100 כתב:
painkille5 כתב:

קאפיש?

כתיבה שיווקית : אפשר לעשות אצל מומחים בכתיבה שיווקית שמבינים את מהות העסק הייטב והמחיר בהתאם.

כתיבת תוכן לאתרים על ידי כותב תוכן : בפעם הראשונה המאמרים יתוקנו בפעם השניה יתוקנו קצת והלאה כבר לא יהיו כמעט תיקונים. בשביל כמה תיקונים של המאמר שגם יכולים לקרות למי שחושב שהוא טוב אין טעם לשלם פי 1.5 מהמחיר הרגיל. בתכלס , אני ממש לא מבין איך אתה רואה תוכן טוב ותתן לי השווה בין תוכן טוב לבין תוכן מעולה .

כבר התייחסתי לזה בעבר, ואני אחזור על זה.
תורת היחסות לא תהיה ברורה יותר לאדם הממוצע מפי איינשטיין, יותר משתהיה ברורה ממנכ"ל השיווק של חברת קוקה קולה.
מומחה שיודע לכתוב הוא לא מומחה כתיבה שלמד נושא מסויים. כותב תוכן אכן לומד רק עד רמה מסויימת, אבל זה מספיק (בטח יחסית למצב הקיים בשוק, ושוב - אני אחזור על זה שאני לא תומך בהזמנת מאמרים, שלא לדבר על ספינר).

אל תהפוך את זה למשוואה, וכן יש טעם לשלם גם פי 2 לדעתי כשמדובר בהשקעה גדולה יותר גם מצד כותב התוכן. הכוונה מראש שונה לחלוטין.
דבר שני, אתה שוב ושוב נכנס ל"איפה אפשר להשתפר בכתיבת תוכן", תחפש בגוגל, אני לא חושב שיש צורך להתווכח עם מישהו על למה צריך ללבוש מעיל בחורף, כשזה ברור.

אם היה לי זמן להתעסק בזה (אני גם צריך לעבוד מלבד הפורום :lol: ), הייתי כותב לך במפורט במה מתבטא טיב תוכן, במה ניתן לשפר אותו ואיך הכותב שדיברתי עליו עומד במקום טוב ביחס לפרמטרים האלו.

תשאל כל אחד אחר מה ההבדל בין כתיבה טובה לכתיבה גרועה \ לך אל חברה שמזמינים מאמרים מכותבי תוכן ותשאל אותם האם יש הבדלים ברמות השונות של הכותבים \ תחפש בגוגל מידע - אני לא מרגיש צורך לפרט.
לגבי כותב התוכן שדיברתי עליו - אני אחזור על זה שוב - תאלץ לסמוך עלי.
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 17 מאי 2012 13:42

painkille5 כתב:
someone100 כתב:
painkille5 כתב:

קאפיש?

כבר התייחסתי לזה בעבר, ואני אחזור על זה.
תורת היחסות לא תהיה ברורה יותר לאדם הממוצע מפי איינשטיין, יותר משתהיה ברורה ממנכ"ל השיווק של חברת קוקה קולה.
מומחה שיודע לכתוב הוא לא מומחה כתיבה שלמד נושא מסויים. כותב תוכן אכן לומד רק עד רמה מסויימת, אבל זה מספיק (בטח יחסית למצב הקיים בשוק, ושוב - אני אחזור על זה שאני לא תומך בהזמנת מאמרים, שלא לדבר על ספינר).

אל תהפוך את זה למשוואה, וכן יש טעם לשלם גם פי 2 לדעתי כשמדובר בהשקעה גדולה יותר גם מצד כותב התוכן. הכוונה מראש שונה לחלוטין.
דבר שני, אתה שוב ושוב נכנס ל"איפה אפשר להשתפר בכתיבת תוכן", תחפש בגוגל, אני לא חושב שיש צורך להתווכח עם מישהו על למה צריך ללבוש מעיל בחורף, כשזה ברור.

אם היה לי זמן להתעסק בזה (אני גם צריך לעבוד מלבד הפורום :lol: ), הייתי כותב לך במפורט במה מתבטא טיב תוכן, במה ניתן לשפר אותו ואיך הכותב שדיברתי עליו עומד במקום טוב ביחס לפרמטרים האלו.

תשאל כל אחד אחר מה ההבדל בין כתיבה טובה לכתיבה גרועה \ לך אל חברה שמזמינים מאמרים מכותבי תוכן ותשאל אותם האם יש הבדלים ברמות השונות של הכותבים \ תחפש בגוגל מידע - אני לא מרגיש צורך לפרט.
לגבי כותב התוכן שדיברתי עליו - אני אחזור על זה שוב - תאלץ לסמוך עלי.

היי שובל, אם אתה מציע משהו כדאי שתדע גם להסביר אותו ואפילו בלי להסביר אלה לפחות לתת דוגמאות.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי painkille5 » יום ה' 17 מאי 2012 14:19

היי יעקב, שמי נאור ולא שובל.
אני עדיין לא מציע כלום והצגתי פה מצב תאורטי - בו יש כותב תוכן ברמה גבוהה יותר יחסית למצב בשוק, שלוקה בחוסר מקצועיות.
אני לא בהכרח גם עומד להציע את השירות., יותר עניין אותי לדעת מה אנשים חושבים, ולא להתווכח עם אנשים כמוך על הפרטים הלא מעניינים - אותם אני אהיה מעוניין להסביר בהרחבה ברגע (ואם) שאני אציע את השירותים הללו.

כפי שאמרתי מכיוון שהנושא די ברור ולא מדובר במשהו חדש, אין צורך לפרט.
מי שהיה שואל אותי "האם הכותב יודע להשתמש במילות מפתח במאמרים שלו?" - שאלה די מיותרת שיכול למצוא עליה תשובה לבד בפורומים (התשובה היא שזו חשיבה של לפני שנתיים), לא הייתי טורח יותר מלהסביר לו בכמה מילים את התשובה.

אני גם לא מבין מה הצורך שלך להתפלפל על נושאים שלא עומדים כרגע על הפרק, אתה גם יכול לשאול אותי למה זה אדם אחד ולא חברה עם מספר עובדים, אבל זה לא רלוונטי כרגע ואין לי כוונה להסביר (איתך זה ביתר מאמץ) את העניין לעומק.

מה גם שהנימוקים שלך הם די חסרי טעם, אתה טוען שאין דבר כזה כותב תוכן ברמה גבוהה יותר? אם זה המצב תהיה בריא - אני לא מכניס את עצמי לוויכוחים מיותרים כאלה יש לי דברים טובים יותר לעשות :)
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 17 מאי 2012 15:33

painkille5 כתב:היי יעקב, שמי נאור ולא שובל.
אני עדיין לא מציע כלום והצגתי פה מצב תאורטי - בו יש כותב תוכן ברמה גבוהה יותר יחסית למצב בשוק, שלוקה בחוסר מקצועיות.
אני לא בהכרח גם עומד להציע את השירות., יותר עניין אותי לדעת מה אנשים חושבים, ולא להתווכח עם אנשים כמוך על הפרטים הלא מעניינים - אותם אני אהיה מעוניין להסביר בהרחבה ברגע (ואם) שאני אציע את השירותים הללו.

כפי שאמרתי מכיוון שהנושא די ברור ולא מדובר במשהו חדש, אין צורך לפרט.
מי שהיה שואל אותי "האם הכותב יודע להשתמש במילות מפתח במאמרים שלו?" - שאלה די מיותרת שיכול למצוא עליה תשובה לבד בפורומים (התשובה היא שזו חשיבה של לפני שנתיים), לא הייתי טורח יותר מלהסביר לו בכמה מילים את התשובה.

אני גם לא מבין מה הצורך שלך להתפלפל על נושאים שלא עומדים כרגע על הפרק, אתה גם יכול לשאול אותי למה זה אדם אחד ולא חברה עם מספר עובדים, אבל זה לא רלוונטי כרגע ואין לי כוונה להסביר (איתך זה ביתר מאמץ) את העניין לעומק.

מה גם שהנימוקים שלך הם די חסרי טעם, אתה טוען שאין דבר כזה כותב תוכן ברמה גבוהה יותר? אם זה המצב תהיה בריא - אני לא מכניס את עצמי לוויכוחים מיותרים כאלה יש לי דברים טובים יותר לעשות :)

היי נאור , אני אזכור זאת :)

איך כותב תוכן ברמה גבוהה יכול לביא תוכן איכותי יותר כאשר הידע שלו בעיקר בא ממאמרים אחרים ? כאשר אתה רוצה תוכן איכותי אתה חייב לשלם למישהו שיש לו הבנה בתחום והוא יכול להביא ערך מוסף למאמר ולעלות את הרמה שלו ולהביא את עצמו למאמר . אני רוצה שתראה לי מאמר אחד שאתה חושב שהוא ברמה גבוהה יותר מהמאמר הסטנדרטי והוא לא מאמר שנכתב על ידי איש מקצוע ולא כותב תוכן . תתן לי דוגמה כדי שנוכל לשאול באמת על העניין....

אגב, בלי קשר בעניין מילות המפתח. זה לא נכון לפסול זאת :)

אני עונה לך כי הדיון הזה באמת מעניין אותי ואם אתה בוחר שלא לציין דוגמה אז הדיון ישאר ברמת התאוריה .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי painkille5 » יום ה' 17 מאי 2012 16:15

אני יכול לקרוא את מה שכתוב בקופסא של הקורנפלקס מאחור, ולנסח את זה יותר טוב ככה שזה יהיה עדיין מידע עשיר (לפחות באותה מידה), ויותר מעניין \ כל הפרמטרים האחרים.

מעבר לזה - אני יכול להעיד שכשאני כתבתי מאמרים - השתמשתי בחומר הכתוב. (אותו המומחים כתבו)
אם אתה לומד טוב את החומר ומומחה אחד כתב X Y Z, מומחה שני כתב A B C , כנראה שזה החומר שהם ראו לנכון להציג לגולש.
אתה לוקח את המידע מ2 המאמרים, ושם את הדגש על נושאים שאתה יודע שהגולש יתעניין בהם יותר \ מנסח אותם כך.
מה גם שאתה יכול לעשות עבודת מחקר מקיפה מהרגיל, אני אתן דוגמא.

בזמנו כתבתי מאמר על ציפוי שיניים. בציפוי שיניים משתמשים בחומר בשם זירקוניה, ומלבד המידע שראיתי במאמרים, חקרתי קצת על זירקוניה (ברוך ה' יש ויקיפדיה), ומהמידע שהיה ברשותי הצלחתי לצייר תמונה מאוד עשירה ומעניינת, לדעתי גם יותר טובה משל המאמרים מהם קיבלתי את המושג הראשוני.
(אני נמנע מלהציג את הדוגמא של מה שכתבתי כי אני פרפקציוניסט וזה היה בין 3 המאמרים הראשונים שכתבתי :D )

העיקרון הוא אותו עיקרון, יש הרבה מה לעשות עם יצירתיות וכישרון בנושא, וזה לא מוגבל.

אם אתה רוצה דוגמא למאמר שאני חושב שהוא טוב, ואין לי זמן לזה כרגע, אם אתה רוצה דוגמא למאמר שאני חושב שהוא טוב אני אחפש ברשת ואחזור אליך עם אחד.
(אם יהיה לי כוח אני אפילו יעשה case study, אציג אותו פה בפורום ואנתח אותו לפי הפרמטרים השונים אותם אני מתאר, וטוען שאפשר להצטיין בהם. - סביר להניח שאני לא אעשה את זה כי זה לא מעניין באמת אף אחד.)

אני עניתי לך כי ראיתי שאתה באמת מתעניין אבל אין לי כוונה להיכנס לעומק הנושא, פשוט אין טעם בזה מבחינתי.
אבל רק שתדע שבמשך כל ה"שיחה" שלי איתך ניסיתי ל"רמוז" לך על כך שאני מנסה לדבר ברמת התאוריה בלבד.
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 17 מאי 2012 17:01

כדי לדבר ברמת התאוריה הערך חייב להיות ברור ולא מעורפל אחרת מאוד קשה להבין מה אתה מציע .

נכון שאפשר להשקיע במאמר של 500 מילים : שעה , 3 שעות וגם 10 שעות.
השאלה אם אני אצליח לראות את ההבדלים כדי שאוכל להגיד שזה בהחלט שווה לי 10 שעות עבודה של שכר מומחה . אחרי שאראה את המאמר שאתה מדבר עליו אהייה הרבה יותר חכם.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 47 אורחים