רשימת אתרי מאמרים...

כיצד להתחיל לבנות אתר? איך מעצבים אתר? שאלות כלליות בנושא בניית אתרים

Re: רשימת אתרי מאמרים...

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 11 מאי 2012 16:55

someone100 כתב:
someone100 כתב:עמנואל, אם תשים כמה מאמרים באתרי מאמרים או בכל אתר שמאפשר להוציא קישורים על תוכן של 300 מילים אז המיקום של הדף שלך יעוף למעלה[...]

תוכיח שזה עדיין נכון בגוגל ישראל אחרי שמופעל בו "פינגווין".
מדוע זה נכון בתנאים שקדמו ל"פינגווין" הוכחתי פה בעצמי לפני כחודשיים באמצעות דוגמה מספרית.

שמע, 97 אחוז מהאתרים בארץ זה סוג של אתרי מאמרים [...]

אז מה?
someone100 כתב:
someone100 כתב:[...]אם תקדם אתר בעל תחרות בינונית בישראל בתחום שלך עם "פתיון קישורים" קשה לדעת אם תקבל אפילו קישור אחד מהמתחרים שלך.

איך אומרים בצבא על דבר כזה? - מאחר ומקדמי האתרים בישראל לא רוצים לצאת פראיירים ולא רוצים להיות תלויים האחד בשני, גוגל תולה אותם אחד ליד השני.

[...]אם ככה , אולי החלפות קישורים קולגיאליות ימשכו ולא פתיונות קישורים .... בסה"כ אתרים טובים ומקודמים להערכתי יש להם תוכן טוב אבל לא משהו בגדר פתיון קישורים. אני רואה שהבלוגים שלי למשל מקבלים קישורים טבעים אבל כמותם קטנה מאוד מאוד :)

אתה מייחס לקישור ערך בעבור עצם קיומו. תוכיח שזה עדיין נכון בגוגל ישראל אחרי שמופעל בו "פינגווין".
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי someone100 » יום ו' 11 מאי 2012 17:29

זקן השבט 3 כתב:
someone100 כתב:
someone100 כתב:עמנואל, אם תשים כמה מאמרים באתרי מאמרים או בכל אתר שמאפשר להוציא קישורים על תוכן של 300 מילים אז המיקום של הדף שלך יעוף למעלה[...]

תוכיח שזה עדיין נכון בגוגל ישראל אחרי שמופעל בו "פינגווין".
מדוע זה נכון בתנאים שקדמו ל"פינגווין" הוכחתי פה בעצמי לפני כחודשיים באמצעות דוגמה מספרית.

שמע, 97 אחוז מהאתרים בארץ זה סוג של אתרי מאמרים [...]

אז מה?
someone100 כתב:
someone100 כתב:[...]אם תקדם אתר בעל תחרות בינונית בישראל בתחום שלך עם "פתיון קישורים" קשה לדעת אם תקבל אפילו קישור אחד מהמתחרים שלך.

איך אומרים בצבא על דבר כזה? - מאחר ומקדמי האתרים בישראל לא רוצים לצאת פראיירים ולא רוצים להיות תלויים האחד בשני, גוגל תולה אותם אחד ליד השני.

[...]אם ככה , אולי החלפות קישורים קולגיאליות ימשכו ולא פתיונות קישורים .... בסה"כ אתרים טובים ומקודמים להערכתי יש להם תוכן טוב אבל לא משהו בגדר פתיון קישורים. אני רואה שהבלוגים שלי למשל מקבלים קישורים טבעים אבל כמותם קטנה מאוד מאוד :)

אתה מייחס לקישור ערך בזכות עצם קיומו. תוכיח שזה עדיין נכון בגוגל ישראל אחרי שמופעל בו "פינגווין".

אתה מדבר על תאוריה שזה חשוב . אני עוד לא ראיתי אתרים בארץ שבירות בינוניות פלוס ( אבל לא בזירות קשות ) שקודמו על ידי פתיונות קישורים. ראיתי פתיונות קישורים אבל ההשקעה בפתיונות הייתה עצומה ....
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 11 מאי 2012 18:38

someone100 כתב:אתה מדבר על תאוריה שזה חשוב . אני עוד לא ראיתי אתרים בארץ שבירות בינוניות פלוס ( אבל לא בזירות קשות ) שקודמו על ידי פתיונות קישורים. ראיתי פתיונות קישורים אבל ההשקעה בפתיונות הייתה עצומה ....

מי מדבר על תאוריה?

אנחנו מדברים על עדכון "פינגווין" ואתה מדבר על הצרות של מקדמי האתרים. הצרות של מקדמי האתרים אולי הזילו דמעה אצל אנשי גוגל אבל אף פעם לא עוררו מספיק רחמים כדי שימנעו מהפעלת "אדוורדס" או שיתייחסו בסלחנות לטקסט שקוף.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום ו' 11 מאי 2012 21:37

זקן השבט 3 כתב:
someone100 כתב:אתה מדבר על תאוריה שזה חשוב . אני עוד לא ראיתי אתרים בארץ שבירות בינוניות פלוס ( אבל לא בזירות קשות ) שקודמו על ידי פתיונות קישורים. ראיתי פתיונות קישורים אבל ההשקעה בפתיונות הייתה עצומה ....

מי מדבר על תאוריה?

אנחנו מדברים על עדכון "פינגווין" ואתה מדבר על הצרות של מקדמי האתרים. הצרות של מקדמי האתרים אולי הזילו דמעה אצל אנשי גוגל אבל אף פעם לא עוררו מספיק רחמים כדי שימנעו מהפעלת "אדוורדס" או שיתייחסו בסלחנות לטקסט שקוף.

מה אתה מציע כחלופה למאמרים ואיפה ההוכחות שזה עובד בישראל ?

נכון שיש דברים יחודים ומקורים פה ושם שמצליחים להתקדם בגוגל אבל זה כמעט ולא ישומי ל 99.9999999 אחוז ממי שרוצה להתחיל לקדם את האתר שלו.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 12 מאי 2012 10:43

someone100 כתב:
זקן השבט 3 כתב:

מי מדבר על תאוריה?

מה אתה מציע כחלופה למאמרים ואיפה ההוכחות שזה עובד בישראל ?
נכון שיש דברים יחודים ומקורים פה ושם שמצליחים להתקדם בגוגל אבל זה כמעט ולא ישומי ל 99.9999999 אחוז ממי שרוצה להתחיל לקדם את האתר שלו.

א. גוגל לא מחוייב לספק לך חלופה לקישורים מאתרי "מאמרים".

ב. אם היית עוסק למשל בפחחות רכב היה מקום לשאול שאלות כמו "זה עבד בשנת 1972 וזה אולי לא יעבוד יותר בשנת 2052. איפה ההוכחות שזה כבר לא עובד בישראל בשנת 2012?"

אם לא שמת לב עד עכשיו, קידום אתרים הוא תחום סופר-דינמי כי גוגל יכול לשנות לך את סביבת העבודה פעמיים ביום. אם אתה לא מאמין קרא את ההודעות המתפרסמות פעם בחודש על 60 השינויים והחידושים שבוצעו באותו חודש, חלקם מינוריים או שמתייחסים לתוצאות החיפוש בשפה שלא נוגעת ללקוחות שלך וחלקם מחוללים מהפכה של ממש. ולכן צריך להחליף את השאלה "איפה ההוכחות שהמצב השתנה?" בשאלה "איך אני נערך לקראת האפשרות שהמצב ישתנה כבר מחר בבוקר ולא רק בעוד חודש או שנה?"

ג. גוגל נזקקו כפי הנראה למקדמי האתרים עד כה, כי אתרים שהושקעה בהם עבודת קידום בשנת 2002 היו יותר רלוונטיים למשתמשי גוגל מאשר אתרים שלא הושקעה בהם כל עבודת קידום. לאחר מכן הם נאלצו להסתפק בפשרה - אם היו מחמירים בענישת כל אתר שמקודם בספאם רמת הרלוונטיות הכללית הייתה עדיין יורדת.

אבל בשנה האחרונה המצב התהפך - לא מנוע החיפוש קובע מה רלוונטי לגולש אלא הגולש קובע מה רלוונטי למנוע החיפוש! ההתנהגות של אוכלוסיות משתמשי גוגל ששואלות ביטוי חיפוש נתון (לעתים קרובות מתוך כוונות שונות) הן המבחן לרלוונטיות תוצאות החיפוש ולרלוונטיות הקישורים שביניהן. זה קשור ודאי לשכלול היכולת של גוגל לאסוף, לאגור ולנתח מידע עצום על התנהגותו של המשתמש ברשת, אמנם לא כל אחד ואחד אבל די בהחלט במדגם גדול.

ד. מבחינת גוגל, והם יודעים כפי הנראה שזה כבר ככה גם מבחינת משתמשי גוגל, מודעות "אדוורדס" הן תוצאות חיפוש לכל דבר והן מובילות לדפי נחיתה המתחרים ביניהם מי יותר רלוונטי לגולש, על פי ציון האיכות. רק מקדמי האתרים נוטים להתעלם מהן בשיחה עם הלקוחות ובינם לבין עמיתיהם.

ה. מאחר וכאמור גוגל רק יחמיר עוד יותר את ההתייחסות לקישורים מאתרי "מאמרים", אתרי לווין, בלוגים וכו';
מאחר והוא עלול לעשות זאת מחר בבוקר, אם הוא לא עשה זאת כבר היום בבוקר;
ומאחר וגוגל לא מחוייב לספק לך חלופות לקישורים המלאכותיים שכולם בישראל (ובהודו) מייצרים בסיטונות;
- יוצא שאתה הוא זה שצריך למצוא חלופות. אבל אתה מבזבז את הזמן שלך בלהתווכח עם החלופה היחידה שהצגתי פה בקווים הכלליים ביותר, על סמך הצגת אנטיתזה שהיא בסך הכל הפרשנות המחמירה ביותר שאפשרית למה שגוגל כותבים, בלי לפרט ולהוכיח את הנימוקים ובלי לנתח ולשקול לעומק ולרוחב את הנימוקים בעד חלופות מתחרות אחרות או בעד המשך השימוש בטקטיקת העבודה הנפוצה היום בישראל (ובהודו).

ו. במילים אחרות, אתה עושה את מה שמקדמי האתרים העצלנים מליגה ז' עושים מאז ומתמיד - אתה דורש טיפ - קטן, פשוט ושימושי, בלי נימוקים, בלי בילבול מח, בלי פילוסופיה, שמיד עם יישומו יבטיח את השארותם של אתרי הלקוחות במקום 1 בגוגל, או קפיצתם לשם. יש לי רושם שאתה מוכשר ליותר מזה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ryan » יום ש' 12 מאי 2012 18:09

התשובות שלך מאוד זהות עמנואל והן די צפויות לכן אני משתדל לא להגיב כי אני יודע כבר מה תגיד אבל בוא ניקח רגע תרחיש שונה:

גוגל רוצים לשפר את תוצאות החיפוש ובין היתר לתת הזדמנות לאתרים שלא מקודמים בצורה אגרסיבית ע"י מקדמי אתרים ומציעים תוכן איכותי רלוונטי וממוקד, הם טוענים כך בוקר וערב.

עד כאן אני מניח שאין לנו ויכוח.

עכשיו, יש לנו את גברת שולה ישראלי, היא במקצועה דולה {מדריכת לידה} יש לה שנים של ניסיון בתחום ולאחרונה היא הקימה לעצמה אתר אינטרנט, מכיוון שבתחום הזה אין כסף גדול היא החליטה לנסות בזמנה הפנוי לקדם את האתר שלה, לקדם= להביא גולשים אל האתר. לאחר קריאה מקיפה של הנחיות גוגל לבעלי אתרים היא הבינה {כמו כל מי שיודע לקרוא} שאתר עשיר בתוכן מקורי ואיכותי הוא ההתחלה הטובה, לאחר מכן היא ראתה בהנחיות שכדאי לעניין את הגולשים בבולגים ואתרי מאמרים.

מה עשתה גברת שולה ישראלי שהיא בכלל לא מקדמת אתרים? כתבה עשרות מאמרים עשירים במידע, טיפים מדריכים ועצות על תחום הלידה, היא פרסמה אותם בעשרות אתרי מאמרים, חלקם רלוונטים לתחום שלה חלקם לא. בנוסף היא פתחה בלוגים על שמה {למשל בקפה דה מרקר} בכדי לזכות לחשיפה גדולה יותר, לפרסם את עצמה ולמשוך תנועה לאתר שלה- בדיוק כמו שגוגל מציעים!

ולא רק, הגברת היקרה החליטה להתאמץ קצת יותר, היא אפילו ביקשה מאתרים רלוונטים שיציגו הפניה אל האתר שלה מכיוון שהוא מאוד תורם לגולשים, כמובן שכמה בעלי אתרי נענו לפניתה ושמו קישור באתר שלהם לאתר שלה.

יש לומר שהגברת הנכבדה הצליחה למשוך תנועה רבה לאתר שלה, כיצד? אתרי מאמרים, בלוגים, קישורים מאתרים אחרים והכי הרבה? בעלייה משמעותית בתוצאות החיפוש של גוגל.

עכשיו אשאל אותך עמנואל, לאחר שהגברת שולה ישראל קראה את ההנחיות שגוגל מציעים לבעלי אתרים ולאחר שהיא ביצעה את כולן, האם יש משהו לא נכון שהיא עשתה בשיווק האתר שלה? התוצאות נהדרות, היא מוכרת היטב בתחומה, יש לה קהל גולשים גדול, לקוחות רבים והיא נמצאת בשיאה.

מגיע לה קרדיט?
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי someone100 » יום ש' 12 מאי 2012 18:23

זקן השבט 3 כתב:טקסט ארוך ...

אני מוצא את האלטרנטיבות ומשפר מאוד את מה שאני עושה אבל בשיא ההגינות לא עושה מאמרים ב 10 אלף שקל , אתה לאומת זאת חיי בעולם בדיוני שפתיון קישורים יכול להימכר ללקוח או לך (כלקוח של עצמך ) ולהביא אותך למקומות ראשונים בשאילתה הראשית של האתר וברוב השאילתות הזנב של האתר ופתאום כאילו קסם כל המתחרים יתנו קישורים אליך. מה לעשות שזה לא יקרא :crazy

אני לא פוסל את מה שאתה אומר כי אני רואה זאת בבדיקות שאני עורך שהכיוון שלך נכון אבל להערכתי מבחינה ישומית מספיק לתת משהו יותר טוב מהמתחרים אבל לא ליצור משהו WOW כי זה קשה מאוד לביצוע .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 12 מאי 2012 22:39

ryan כתב:[...]מגיע לה קרדיט?

לא. היא פיזרה את התוכן האיכותי שכתבה באתרי "מאמרים" שאיש לא קורא, במקום לרכז אותו באתר שלה ולספק בכך ערך מוסף גבוה למבקרים בו, וסיבה טובה למנהלי אתרים אחרים לקשר אליו כדי לשלוח לשם את המבקרים שלהם.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 12 מאי 2012 22:58

someone100 כתב:
זקן השבט 3 כתב:טקסט ארוך ...

אני מוצא את האלטרנטיבות ומשפר מאוד את מה שאני עושה אבל בשיא ההגינות לא עושה מאמרים ב 10 אלף שקל , אתה לאומת זאת חיי בעולם בדיוני שפתיון קישורים יכול להימכר ללקוח או לך (כלקוח של עצמך) ולהביא אותך למקומות ראשונים בשאילתה הראשית של האתר וברוב השאילתות הזנב של האתר ופתאום כאילו קסם כל המתחרים יתנו קישורים אליך. מה לעשות שזה לא יקרה :crazy
אני לא פוסל את מה שאתה אומר כי אני רואה זאת בבדיקות שאני עורך שהכיוון שלך נכון אבל להערכתי מבחינה ישומית מספיק לתת משהו יותר טוב מהמתחרים אבל לא ליצור משהו WOW כי זה קשה מאוד לביצוע .

אתה מזכיר כל הזמן את "פתיון הקישורים" כאילו שאני מציג את זה כפתרון אוניברסלי, וזה לא נכון. אם זה לא מתאים למתקין הפרקטים מחדרה ולרופא השיניים ממחניים, גוגל ממליץ להם בחום לא להוציא יותר כסף על קידום אתרים שעתידו מפוקפק, ולהפנות את התקציב לאדוורדס ולשלל פתרונות הפרסום האחרים.

יחד עם זאת, המהפכה המתרחשת בגוגל יוצרת משבר חמור בקרב מקדמי האתרים שכל מה שהם יודעים זה לייצר "מאמרים" חעטיפת קישורי ס-פ-א-ם, והם יעופו מהשוק. אבל מהפכה יוצרת תציד גם הזדמנויות חדשות. את הפתרונות המעשיים שיהיו גם סבירים מבחינת המחיר ממציא מי שיודע להמציא, כי אין ממי להעתיק אותם. במיוחד משום שחייבים להתאים אותם לגוגל של מחר ולא לגוגל של אתמול.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ש' 12 מאי 2012 23:07, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי TopGun(Alka) » יום ש' 12 מאי 2012 22:59

זקן השבט 3 כתב:

לא. היא פיזרה את התוכן האיכותי שכתבה באתרי "מאמרים" שאיש לא קורא, במקום לרכז אותו באתר שלה ולספק בכך ערך מוסף גבוה למבקרים בו, וסיבה טובה למנהלי אתרים אחרים לקשר אליו כדי לשלוח לשם את המבקרים שלהם.

ואיך בדיוק היא אמורה להגיע למצב הזה שידעו שהיא קיימת אם בשום חור ברשת אין זכר לה ?
אלמיר מערכות תוכנה,
העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
לפרטים נוספים 04-63-63-281.
סמל אישי של המשתמש
TopGun(Alka)
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 20
מוניטין: 6

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 12 מאי 2012 23:12

TopGun(Alka) כתב:
זקן השבט 3 כתב:

ואיך בדיוק היא אמורה להגיע למצב הזה שידעו שהיא קיימת אם בשום חור ברשת אין זכר לה ?

אתרי ה"מאמרים" הם "חור" כי איש לא קורא אותם.

גוגל, אגב, ממליץ בפירוש ב"הנחיות למנהלי אתרים" להשתמש בבלוגים מקצועיים (לא כאלה שאיש לא קורא כי גם הם נועדו רק להוצאת קישורי ס-פ-א-ם) ובמדיה החברתית כדי להודיע לקהל היעד על קיומו של האתר ועל המידע המועיל שבתוכו.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ryan » יום ש' 12 מאי 2012 23:28

זקן השבט 3 כתב:

לא קראת מה כתבתי? ואתה טוען כל הזמן שאנשים לא קוראים את התשובות שלך... כתבתי ואני חוזר: האתר שלה מלא תוכן עשיר, מקורי ומעמיק בתחום שבו היא עוסקת. בנוסף היא פיזרה תוכן איכותי מקורי ועשיר באתרי מאמרים ובלוגים.

אז מגיע לה קרדיט?

דבר נוסף, איך אתה יודע שהיא כתבה מאמרים באתרים שאנשים לא קוראים? מסתבר שיש מאות ואפילו אלפי צפיות במאמרים שלה, היא גם פתחה בלוגים ברשתות נפוצות שיש בהם עניין. מה לא בסדר בשיטת העבודה שלה? זה בדיוק מה שבגוגל אמרו לה לעשות.

נראה לי שאין לך תשובה אמיתית...
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי ryan » יום ש' 12 מאי 2012 23:44

זקן השבט 3 כתב:
TopGun(Alka) כתב:
זקן השבט 3 כתב:

אתרי ה"מאמרים" הם "חור" כי איש לא קורא אותם.

גוגל, אגב, ממליץ בפירוש ב"הנחיות למנהלי אתרים" להשתמש בבלוגים מקצועיים (לא כאלה שאיש לא קורא כי גם הם נועדו רק להוצאת קישורי ס-פ-א-ם) ובמדיה החברתית כדי להודיע לקהל היעד על קיומו של האתר ועל המידע המועיל שבתוכו.

בפעם האחרונה שבדקתי בתפוז 70% מהתנועה היא מבלוגים כנ"ל לגבי דה מרקר, יש עוד דוגמאות. אני מניח שמדובר בדיוק בבלוגים שאליהם מתכוון גוגל.
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 13 מאי 2012 10:24

ryan כתב:
זקן השבט 3 כתב:

לא קראת מה כתבתי? ואתה טוען כל הזמן שאנשים לא קוראים את התשובות שלך... כתבתי ואני חוזר: האתר שלה מלא תוכן עשיר, מקורי ומעמיק בתחום שבו היא עוסקת. בנוסף היא פיזרה תוכן איכותי מקורי ועשיר באתרי מאמרים ובלוגים.
אז מגיע לה קרדיט?
דבר נוסף, איך אתה יודע שהיא כתבה מאמרים באתרים שאנשים לא קוראים? מסתבר שיש מאות ואפילו אלפי צפיות במאמרים שלה, היא גם פתחה בלוגים ברשתות נפוצות שיש בהם עניין. מה לא בסדר בשיטת העבודה שלה? זה בדיוק מה שבגוגל אמרו לה לעשות.
נראה לי שאין לך תשובה אמיתית...

טוב. אז בוא נבדוק:
ryan כתב:התשובות שלך מאוד זהות עמנואל והן די צפויות לכן אני משתדל לא להגיב כי אני יודע כבר מה תגיד אבל בוא ניקח רגע תרחיש שונה: גוגל רוצים לשפר את תוצאות החיפוש ובין היתר לתת הזדמנות לאתרים שלא מקודמים בצורה אגרסיבית ע"י מקדמי אתרים ומציעים תוכן איכותי רלוונטי וממוקד, הם טוענים כך בוקר וערב. עד כאן אני מניח שאין לנו ויכוח[...]

יש ויכוח, אולי לא בינך לביני אלא בין שתי פרשנויות הפוכות למה שגוגל כותבים. אפשר שב"תוכן איכותי בעיניכם?" הם מתכוונים לטקסט שהיה מקבל ציון "מעולה" מלקטור בהוצאת ספרים, או מעורך בעיתון "הארץ". ואפשר גם שהם מתכוונים לאיכותי בעיני משתמשי גוגל שמחליטים לאיזה תוצאות חיפוש להכנס (ואולי גם לסמן כדי לחזור אליהם) ולאיזה אתרים הם ינדדו בעקבות הקישורים שבין אתרים (ואולי גם לסמן כדי לחזור אליהם). בתגובה שכתבתי הבוקר בשרשור "מה זה תוכן איכותי?" הראיתי מדוע שתי הפרשנויות הללו עלולות להיות הפוכות לעתים קרובות.
ryan כתב:[...]עכשיו, יש לנו את גברת שולה ישראלי, היא במקצועה דולה {מדריכת לידה} יש לה שנים של ניסיון בתחום ולאחרונה היא הקימה לעצמה אתר אינטרנט, מכיוון שבתחום הזה אין כסף גדול היא החליטה לנסות בזמנה הפנוי לקדם את האתר שלה, לקדם= להביא גולשים אל האתר. לאחר קריאה מקיפה של הנחיות גוגל לבעלי אתרים היא הבינה {כמו כל מי שיודע לקרוא} שאתר עשיר בתוכן מקורי ואיכותי הוא ההתחלה הטובה, לאחר מכן היא ראתה בהנחיות שכדאי לעניין את הגולשים בבולגים ואתרי מאמרים.

מה עשתה גברת שולה ישראלי שהיא בכלל לא מקדמת אתרים? כתבה עשרות מאמרים עשירים במידע, טיפים מדריכים ועצות על תחום הלידה, היא פרסמה אותם בעשרות אתרי מאמרים, חלקם רלוונטים לתחום שלה חלקם לא. בנוסף היא פתחה בלוגים על שמה {למשל בקפה דה מרקר} בכדי לזכות לחשיפה גדולה יותר, לפרסם את עצמה ולמשוך תנועה לאתר שלה- בדיוק כמו שגוגל מציעים![...]

בשתי הפסקאות הללו שכחת לציין שהתוכן האיכותי שהיא כתבה מצא את מקומו גם בתוך האתר הפרטי שלה, וזו הסיבה מדוע שיערתי שהוא פוזר רק באותם אתרי "מאמרים" שאיש לא קורא (המרכאות הכפולות נועדו אצלי תמיד רק להדגיש שאותם אתרי "מאמרים" נועדו אך ורק להוצאת קישורים מלאכותיים) ובבלוגים האיכותיים שהזכרת.
ryan כתב:[...]יש לומר שהגברת הנכבדה הצליחה למשוך תנועה רבה לאתר שלה, כיצד? אתרי מאמרים, בלוגים, קישורים מאתרים אחרים והכי הרבה? בעלייה משמעותית בתוצאות החיפוש של גוגל.
עכשיו אשאל אותך עמנואל, לאחר שהגברת שולה ישראל קראה את ההנחיות שגוגל מציעים לבעלי אתרים ולאחר שהיא ביצעה את כולן, האם יש משהו לא נכון שהיא עשתה בשיווק האתר שלה? התוצאות נהדרות, היא מוכרת היטב בתחומה, יש לה קהל גולשים גדול, לקוחות רבים והיא נמצאת בשיאה. מגיע לה קרדיט?

הסתייגתי כאמור מהטענה ש"אתרי המאמרים" שאיש לא קורא אכן יוצרים תעבורה משוק היעד ושהם כלולים בהנחיות גוגל. עכשיו ברור?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ryan » יום א' 13 מאי 2012 16:04

עדיין לא ענית על השאלה שלי...
ryan
חבר מתקדם