למה לשלם על מחקר מילים אם אפשר בחינם?

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

Re: למה לשלם על מחקר מילים אם אפשר בחינם?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 08 אפריל 2012 14:38

מחקר המילים לא נועד להגיש רשימת ביטויי חיפוש רלוונטיים אלא להגיש רשימה של ביטויי חיפוש שניתן להשיג עבורם מיקומים עליונים בגוגל (למשל 1-4) בתקציב הנתון, כאשר המכירות שהמיקומים מפיקים יצדיקו את הקצאת תקציב הקידום הנתון.

מאחר והתפוקה של מקדמי האתרים לשעת עבודה שונה מאד זה מזה, הם גם ישיגו הישגים שונים בתקציב קידום זהה. אינני רואה, על כן, איזה שרות שימושי אתם מספקים, ועוד בחינם.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום א' 08 אפריל 2012 15:26, נערך פעם אחת בסך הכל.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי TopMedia » יום א' 08 אפריל 2012 15:13

זקן השבט 3 כתב:מחקר המילים לא נועד להגיש רשימת ביטויי חיפוש רלוונטיים אלא להגיש רשימה של ביטויי חיפוש שניתן להשיג עבורם מיקומים עליונים בגוגל (למשל 1-4) בתקציב הנתון, כאשר המכירות שהמיקומים מפיקים יצדיקו את הקצאת תקציב הקידום הנתון.

מאחר והתפוקה של מקדמי האתרים לשעת עבודה שונה מאד זה מזה, אינני רואה איזה שרות שימושי אתם מספקים, ועוד בחינם.

לפי התכנים שיש להם בבלוג לא נראה שהם יודעים מה הם רוצים מעצמם.
TopMedia
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 08 אפריל 2012 16:03

TopMedia כתב:לפי התכנים שיש להם בבלוג לא נראה שהם יודעים מה הם רוצים מעצמם.

נראה לי שהם רוצים להשיג לקוחות לקידום אתרים וניהול PPC בדרך הישנה והבדוקה של לתת משהו קטן בחינם בתמורה לפרטים של לקוח פוטנציאלי. מה שאני לא מבין זה למה הם מציעים את זה גם לי ולך.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי TopMedia » יום א' 08 אפריל 2012 17:26

זקן השבט 3 כתב:
TopMedia כתב:לפי התכנים שיש להם בבלוג לא נראה שהם יודעים מה הם רוצים מעצמם.

נראה לי שהם רוצים להשיג לקוחות לקידום אתרים וניהול PPC בדרך הישנה והבדוקה של לתת משהו קטן בחינם בתמורה לפרטים של לקוח פוטנציאלי. מה שאני לא מבין זה למה הם מציעים את זה גם לי ולך.

כנראה שהמטרה היא לתפוס את אלו שפחות מבינים. באופן אישי הבעיה שלי עם כל החברות האלו היא חוסר המקצועיות שפוגעת בלקוחות ובסופו של דבר במקדמי האתרים שבאמת מתמחים בתחום. יצא לי כבר לכתוב פוסט שלם על כך שמגיעים אלי לקוחות שרופים שחוששים לסגור עסקה רק בגלל שנפגעו בעבר.
האמת שחשבתי לא פעם לפתוח באתר איזו פינת דיווח עבור לקוחות שנפגעו בגלל חובבניות של חברות, מה שעצר אותי זה הפתח הגדול לאפשרות של תביעה משפטית עקב הוצאת דיבה ולשון הרע. במידה ובאחד הימים יעלה לי איזה רעיון יצירתי אני בהחלט יישם אותו.
TopMedia
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים