שם מתחם בעברית >> כישלון?

קניה ומכירה של דומיינים ואתרי אינטרנט פעילים

Re: שם מתחם בעברית >> כישלון?

הודעהעל ידי ov531 » יום ה' 09 פברואר 2012 15:34

זקן השבט 3 כתב:מכל מקום, נראה לי שאנחנו יכולים לפעול על פי ההשערה שקיומו של ביטוי החיפוש העברי (או חלק ממנו) בכתובת האתר מוסיפה לציון הרלוונטיות המשוקלל עוד נקודות (גם אם כרגע אנחנו לא רואים בכתובת עברית מילים בעברית). אז מה? אי-אפשר לגבור על יתרון כזה אצל המתחרה באמצעות עוד עבודת קידום בפרמטרים אחרים?

אני התייחסתי עד עכשיו לאחוז הלחיצות על התוצאה בלבד והטענה שלי היא שבדפי התוצאות של גוגל, שם מתחם בעברית (הכולל את ביטוי החיפוש או שלפחות קרוב אליו מבחינה נושאית), ככל הנראה ייצר clickthrough גבוה יותר משם מתחם המוצג באותיות לועזיות. כמובן שההשוואה היא לתוצאה עם שם מתחם לועזי הממוקמת באותו מקום ובאותה סביבת תוצאות בדיוק.

כל מה שאמרתי לא התיחס לייתרון (או החסרון) בציון הרלוונטיות אותו מקנה גוגל לאתר זה או אחר לשאילתה מסויימת הודות השימוש בדומיין הכולל את ביטוי החיפוש בעברית אלא רק להשפעה שיש לזה על הגולש הצופה בדף תוצאות החיפוש.

מעבר למה שכתבתי עד כאן וככל שידוע לי לפחות, קיימת השפעה דו כיוונית בין ה clickthrough של תוצאה מסויימת ב SREPS ובין ציון הרלוונטיות אותו מעניק גוגל לאותה תוצאה לשאילתת חיפוש.
פלאנט קידום אתרים לעסקים
תיקון לפטופים רק בקומפטרגט מחשבים בתל אביב
ov531
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שם מתחם בעברית >> כישלון?

הודעהעל ידי johnfliver » יום ד' 22 פברואר 2012 23:40

יש בעיה עם דומיינים בעברית. דבר ראשון אתה צריך לרשום את הכתובת של האתר בעברית ואז לעבור לאנגלית בשביל הסיומת לדבר שני זה הופך את זה לכתובת xn-xxxxxxxxx זה לא "אסתטי" וזה סתם מכער את הכתובת.
מגוון רחב של סטטוסים לפייסבוק באתר סטטוסים היום
אחסון אתרים במחיר זול ושרתים איכותיים - MaxStore אחסון אתרים
סמל אישי של המשתמש
johnfliver
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 0

הקודם

חזור אל פורום מכירה וקניה של דומיינים ואתרים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים