כלי חדש לקידום אתרים

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

Re: כלי חדש לקידום אתרים

הודעהעל ידי ronchuke » יום ד' 19 אוקטובר 2011 13:20

היי,

תודה לכולם על הפרגון :)

יעקב, בקשר לשאלתך איך הוא חוסכת זמן - הפצת מאמרים זה אמנם הרכיב הכי "מעניין" של המערכת אך הוא לא היחידי. אגב, יש גם הפצת מאמרים לאתרי תמיכה פרטיים שלך מסוג וורדפרס או ג'ומלה. רכיבים אחרים שיכולים לעזור לחסוך זמן הם למשל הפקת דוחות PDF ללקוחות בקליק, מעקב אחרי קישורים שהשגת בהחלפות למשל (כלומר לוודא שהם עדיין שם ואם לא אז להתריע לך), מעקב אחר המיקומים בביטויי חיפוש שאותם אתה מקדם (אימייל יומי עם מצב מיקומים נוכחיים, עליות, ירידות, שינויים משמעותיים וכו), הזמנת מאמרים מהקופירייטר שלך דרך המערכת (ניתן לפתוח לו יוזר מסוג קופירייטר ולקבל בר את כל המאמרים במערכת עצמה במקום לבזבז זמן על אימיילים וקבצי וורד - זה בעיקר יחסוך למי שעובד הרבה עם קופירייטרים)הצגת נתוני אנליטיקס בצורה יותר נוחה לעין, דוח אופטימיזציה לדפי האתר וכו - וברגע שכל המידע מקובץ במקום אחד הרבה יותר נוח לראות את הכל וגם לתת שירות יותר טוב ללקוח.

אכן הייתה בעיה במה שקשור להפצת מאמרים - הזנת פרטי הגישה לא עבדה, הבעיה כפי הנראה תוקנה אך אני רוצה לעשות עוד קצת בדיקות ואז אוכל לשלוח לכם הודעה. מתנצל על התקלה...

טל, בקשר לתנאי השימוש של האתר - הם שונו, הגבתי על זה קודם בפורום השני. מאוד חשוב להבהיר כאן שוב שהמערכת אינה בבעלות של שום חברת קידום ואין גם שום כוונה להפוך אותה לכזאת. האינטרס הוא לשמור על הנתונים בסודיות (ולכן גם ההשקעה באבטחת מידע הייתה גדולה) מאחר ואחרת אני לא בטוח שמישהו ירצה להשתמש בה.

יורם, בקשר לאנליטיקס - דבר ראשון אין חובה לשים פרטי גישה לאנליטיקס. המערכת מציעה רכיבים שאינם דורשים נתונים מאנליטיקס. במידה וכן רוצים לשים אנליטיקס ועדיין מפחדים - אפשר ליצור משתמש חדש לאנליטיקס ולתת לו הרשאת צפייה בלבד על אתרים ספציפיים ואז את המשתמש הזה לשים במערכת.

שוב תודה לכולם על הפרגון :)
רון.
סמל אישי של המשתמש
ronchuke
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי someone100 » יום ד' 19 אוקטובר 2011 14:10

רון, ממה שהבנתי ממך כל מה שרמת לא יחסוך לי זמן לצערי . בקשר לאותם מאמרים באתרי מאמרים אני בהחלט לא יודע כמה זה יעיל ומכיוון שיש לי כבר פתרון פרטי לעניין אז בהחלט זה לא מוסיף לי .

בכל אופן, הרבה הרבה בהצלחה . לצערי אני בקושי רואה שוק (קונים פוטנציאלים) לשירות שלא נותן הרבה יתרון והסברתי באחת ההודעות שלי מדוע במיוחד שיש שירות מאוד דומה בשם ZEFO הנלחם על קהל לקוחות פוטנציאלים מאוד קטן (ואתם נכנסתם אחרונים לשוק אז כמעט מי שאפשר לגנוב מפלח שוק זה כבר נגנב ) .

לבדוק מיקומים כל יום זאת ממש אובססיה ואין צורך בזה בלבד לשיטות מתוחכמות של קידום שלא אסביר עליהם כאן.....
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי ronchuke » יום ד' 19 אוקטובר 2011 20:02

אוקיי, המערכת אינן כל כל דומות, הן יועדו לעשות דברים אחרים וכפי שגם רשמתי באחת התגובות - ייתכן ושתי המערכות אף ישתפו פעולה בעתיד.

תודה בכל אופן וחג שמח.
סמל אישי של המשתמש
ronchuke
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מרטין בוק » יום ד' 19 אוקטובר 2011 20:38

יעקוב למה אתה שלילי:-) למוצר טוב יש תמיד שוק. עובדה שאתה ממשיך להשיג לקוחות למרות שיש לך מיליון מתחרים.
רון תמשיך לעשות עבודה טובה. בעזרת השם יהיו לך המון לקוחות
מרטין- 0508-116397  maratbok [at] gmail.com      
ניהול מוניטין ברשת
ייעוץ משכנתאות להלוואה חדשה
מרטין בוק
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 5

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 20 אוקטובר 2011 19:12

אחרי התנסות עם הכלי הוא באמת ההפתיע אותי לטובה.
רון, המשך להצליח ולייצר כלים מעולים .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי ronchuke » יום ה' 20 אוקטובר 2011 20:40

תודה רבה על הפרגון! :)
סמל אישי של המשתמש
ronchuke
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מרטין בוק » יום ה' 20 אוקטובר 2011 21:07

אין עליך רון, מלך...
מרטין- 0508-116397  maratbok [at] gmail.com      
ניהול מוניטין ברשת
ייעוץ משכנתאות להלוואה חדשה
מרטין בוק
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 5

הקודם

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים