כלי חדש לקידום אתרים

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

Re: כלי חדש לקידום אתרים

הודעהעל ידי KadarYair » יום ב' 17 אוקטובר 2011 22:03

יפה מאוד, תודה רבה.
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 23:17

יורם כתב:יעקב איזה תוכנה אתה מכיר שמספקת את כל מה ששמוליק מתאר ובעברית?
הוא גם לא אמר לך שאתה צריך להפיץ מאמרים זהים, תרצה תפיץ אחד אחד, תרצה תפיץ את אותו המאמר לכולם.

בשביל זה יש הודעות פרטיות או טלפון :)
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 23:18

yaron.yogev כתב:
יורם כתב:יעקב איזה תוכנה אתה מכיר שמספקת את כל מה ששמוליק מתאר ובעברית?

יעקוב האם אתה יכול להמליץ על כלי להפצה ?

לא ירון, את הכל בניתי בשבילי . יש לי כלי נחמד שיכול לעזור חלקית אבל עליו תקבל מידע בהודעה פרטית.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי מרטין בוק » יום ג' 18 אוקטובר 2011 11:11

המון בהצלחה שמוליק, המערכת באמת מעולה.
מרטין- 0508-116397  maratbok [at] gmail.com      
ניהול מוניטין ברשת
ייעוץ משכנתאות להלוואה חדשה
מרטין בוק
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 5

הודעהעל ידי VPR » יום ג' 18 אוקטובר 2011 17:41

someone100 כתב:
VPR כתב:
someone100 כתב:כל הכבוד על ההשקעה ! נראה מוצר מושקע מאוד.

אגב,אני לא מבין מה הטעם לפרסם אותו מאמר בהרבה אתרי מאמרים :) בשביל זה יש מאמרים מסובבים :)

כן, זה מחיר חודשי. לא נראה לי שהישראלים יהיו מוכנים לשלם על המערכת כזאת מחירים כאלו כאשר 95 אחוז יש במערכות הנפוצות בשוק בעלות של 10 אחוז מהעלות המוצעת.
שאר ה 5 אחוז זאת אופציה נחמדה אבל באמת שלא יעשה את ההבדל מבחינת מקדמי האתרים כאשר כמו שאני יודע יש כבר מתחרה שכבר כמה חודשים נמצא בשוק הקידום ומציע מוצר מאוד דומה

תוכן לתת דוגמאות לדברים שחוסכים זמן או משפרים יעילות ?

תודה רבה לכולם על ההתייחסות וכמה תשובות לי אליכם בהקשר..

לגבי המחיר, נכון שהוא חודשי ויש לנו כמה משלמים חודשיים כבר של חברות גדולות (מבחינת היקף לקוחות כבייכול). ישנן כמה וכמה מערכות בשוק אבל המערכת שאני אפיינתי בשנה וחצי האחרונות היא למען עבודה יעילה ובכך גם אתן תשובה לגבי ה"חוסכים זמן ו/או משפרים יעילות"..

1. פרסום מאמרים באתרי מאמרים (ולא חייב לכולם, אפשר גם רק אחד), חסכון בזמן בשביל לא לצאת מסביבת העבודה הנוכחות
2. דוחות ללקוחות בקליק, אפשר אפילו בקליק אחד לייצא קובץ ZIP שמוציא דוחות מיקומים ועדכונים לכל הלקוחות שלכם בשניות
3. מעקב אחרי קישורים, נפלו / ירדו
4. מעקב ובדיקת מיקומים , גרף ביצוע של המיקומים בזמן נתון (חודש / 3 חודשים / שנה)
5. בדיקה ואופטימיזציה כללית לאתר, טייטלים, דסקריפשנים, H1, ניתוח כולל של התווים והתמונות וכד'
6. החלפות קישורים עם אתרים אחרים במערכת בעזרת טופס יצירת קשר ברור אשר בתום התהליך המערכת מוסיפה את הקישור אוטומטית למעקב
7. חלוקה למנהלי פרוייקטים וחלוקה לפי נושאים

ועוד כמה וכמה פרמטרים, אשמח לשאלות, הערות והארות...

הייי ,
1) מאמרים זהים ? אני לא יודע כמה זה טוב ואם כן כבר עדיף לפרסם באתר עצמו או לעשות מסובבת.
2) פחות או יותר ככה זה עובד בתוכנות אחרות.
3) ככה גם בתוכנות אחרות.
4) כנ"ל.
5) זה קיים בכל מקום . כאשר אני משתמש במשהו יותר מורכב והוא בודק היארכיה של האתר.
6) טוב, זה בהחלט יחודי . אבל אל תשכח שקישורים טובים צריך לחפש ולא לקבל בטופס לאתר . ב 99 אחוז מהפעמים.
7) אוקי, עדיין לא הגעתי לזה :) אבל אפשר להתקין תוכנה על שרת וככה המחיר היה ממש זול באופן יחסי.

בכל אופן, הרבה בהצלחה .

יעקב, אני מנסה להראות לך משהו אחר מבעד לייחודיות... ברור שיש כמה וכמה תוכנות שעושות את מה שאנחנו מציעים, הרעיון הוא להציע את הכל בשתי תכונות חזקות! האחת - המערכת בעברית עם תומכים ומתכנתים ישראליים לכל זמן והשנייה - המערכת עושה את הכל ולא צריך ליצור סביבת עבודה שמורכבת מ5 תוכנות שעושות את מה שאנחנו עושים בשביל לחסוך כמה שקלים
VPR קידום אתרים בגוגל
סמל אישי של המשתמש
VPR
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי someone100 » יום ג' 18 אוקטובר 2011 18:10

היי שמוליק , אני בשום לא כותב כאן בגלל שאני חושב שזכותך לא להרוויח וגם ולא מחסכנות.
אני משקיע הרבה מאוד זמן (זמן שווה כסף) וגם כסף בפרויקטים השונים שלי ואני בטווח שאותו הדבר איתך. בשום אופן לא מדובר על 5 תוכנות שעושות אותו דבר בשביל לחסכוך, אני מתעצל אפילו להכניס לשם אתר שלי (בחינם) בגלל שבקושי ברור לי למה המערכת שלך יחודית ומה היא עושה שאחרים לא עושים.
כאשר אני מדבר על אלטרנטיבות אני מדבר על תוכנה אחת שעושה 95 אחוז ממה שאתה מציע ותמיד אפשר לעשות גם 120 אחוז ממה שאתה מציע בעזרת תוכנות יחודיות וספציפיות או בניית תוכנות למטרות מאוד יחודיות.

תומכים ומתכנתים ישראלים זה חשוב אבל זה לא נותן יתרון כלשהו ללקוח הוותיק שכבר שנים משתמש בתוכנות הקיימות ומאוד מרוצה . אתה יכול לתת סיבה למה ללקוחות רבים כמוני שמרוצים משירות קיים כדאי לעבור לתוכנה שלך ולשלם מחיר יותר גבוהה ? תקשיב, כמו שאמרתי אין לי בעיה לשלם 500 שקל בחודש עבור שירות טוב שיעזור לי אבל תעזור לי להבין מה היתרונות של המוצר שלך לאומת מה שקיים ואיך זה נותן לי 1000 ש"ח כי אחרת אין לי סיבה להשקיע 500 ש"ח :)

הלקוח המתחיל שהרווחיות שלו נמוכה בגלל שהוא רק מקים את התשתית שלו ועובד עם לקוחות קטנים וחסכנים . איזו תועלת אתה נותן לו ?

גם לאלו שנותרו אחרי שסיננתי את שתי האפשריות הנ"ל יש את ZEFO של ניר אדר שעושה פחות או יותר אותו דבר.

כמה בסוף ירכשו את המוצר ?לדעתי לא הרבה בגלל הסיבות הנ"ל . ואתה יודע ממה אני עוד חושש ? נניח כל עסק הקידום שלי מבוסס על הנתונים שאני מזין לתוכנה שלך. מחר אתה יכול להיעלם בגלל בעיית רווחיות (בגלל האופי של השוק הישראלי ) וככה נתונים הקידום שלי נעלמים לנצח . חוץ מזה יש כמה בעיות שאני רואה אצלך שלא מתאימים לאופי הקידום שלי.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי ronchuke » יום ג' 18 אוקטובר 2011 18:39

שלום חברים יקרים,

על מנת להפיג את ה"מיסתוריות" מאחורי המערכת - אני רון, המפתח של המערכת הזאת.
אני מניח שאף אחד מכם לא מכיר אותי...כי אני במקור איש תוכנה, לא מקדם אתרים והידע שלי בתחום הקידום די מצומצם :)

כמה מילים על איך המערכת קמה...לפני קצת יותר משנה פתחתי כמה אתרים בתחום הפרחים ושכרתי את שירותיו של שמוליק VPR לקדם את האתרים. למען האמת הם התקדמו ממש יפה תוך זמן קצר ומשם ניסיתי להמשיך לקדם אותם בעצמי.

אחרי שראיתי את כמות הזמן שאני צריך להשקיע בפעולות הקידום השונות (הפצת מאמרים באתרים רבים או באתרי תמיכה מסוג וורדפרס למשל, מעקב אחר מיקומים, ניתוח נתונים מאנליטיקס, מעקב אחר קישורים כשעשיתי החלפות וכו...הבנתי שיש דרך לחסוך הרבה זמן ומאחר ואני תוכניתן במקור, רציתי לפתח משהו שיעזור לי לקדם את האתרים בפחות מאמץ.

לאחר זמן קצר, ראיתי שבפועל אותה מערכת יכולה לשמש מקדמים וחברות קידום רבות ולכן אחרי שפיתחתי מודולים רבים במערכת עברתי להשקיע זמן בניהול משתמשים רבים ובאבטחת מידע.

כמו ששמוליק רשם, בחודשים האחרונים הוא וחברת אסק4 משתמשים הרבה במערכת ומאוד עזרו לייצב אותה, לנתח תהליכים נוספים שכדאי שיהיו ולשפר תהליכים קיימים.

לאחרונה המערכת כבר יותר התייצבה ולכן החלטתי להוציא אותה לשימוש הרחב בתקווה שהמאמצים הרבים שהשקעתי בה גם ישמשו מקדמים אחרים וגם יעזרו לכסות את עלויות הפיתוח שלה.

בקשר לסרטונים - קיימים סרטונים ביוטיוב שמדגימים מודולים שונים במערכת (בין השאר - הפצת מאמרים לאתרי מאמרים ציבוריים, לאתרי תמיכה פרטיים בוורדפרס, למעקב אחר מיקומים וכו). ישנם עוד סרטונים שאנחנו מקווים להוציא בקרוב.

בקשר למערכת של ניר אדר - היא מערכת מדהימה בפני עצמה (בלשון המעטה) ולמען האמת ניר ואני התחלנו גם לבדוק איך אפשר לשתף פעולה בנינו מאחר והמערכות עושות דברים שונים. אני לא יודע אם מקדם אתרים (או חברת קידום) ירצו לעבוד עם שתי המערכות אבל למען הסר ספק חשוב שתדעו שאמנם יש כמה חלקים קטנים שחופפים בין המערכות אך הן יועדו לעבוד על תהליכים אחרים.

אני יותר ממקבל את הביקורת לגבי דרך הצגת המערכת, יש הרבה מקום לשיפור בנושא...ואני מקווה שעם הזמן זה באמת ישתפר. אני מאוד אשמח אם תחליטו לנסות את המערכת יותר לעומק ולתת פידבקים על התהליכים הקיימים ועל תהליכים נוספים שאתם חושבים שיעזרו לכם. במידה ומישהו רוצה הדרכה יותר מפורטת על המערכת, גם בזה אשמח לעזור.

דבר נוסף שמאוד חשוב להדגיש - המערכת לא שייכת לשום חברת קידום אתרים בארץ או בחו"ל וכך גם הנתונים בה - וזאת על מנת לא ליצור ניגוד אינטרסים ולא לממש חשש של מקדמים (או חברות קידום) מחשיפת נתונים פרטיים. שמחתי לראות שחלק מהמקדמים שהתחילו לעבוד על המערכת (והגדולה בהן היא ask4) אכן נתנו בה אמון והזינו פרטים אישיים כמו נתוני גישה לאנליטיקס ופרטים של עשרות לקוחות שהם מקדמים - הנתונים האלה שמורים במערכת ואין שום אינטרס למערכת לפרסם אותם מאחר ואלו בדיוק מקור ההכנסות הצפויות של המערכת (שלא נדבר על תביעות נגד המערכת באם תשתמש בנתונים רגישים אלו).

יעקב, בקשר להערות שלך - אתה מאוד מאוד צודק לגבי הקושי בלעבור למערכת חדשה כשכבר מרוצים משירות קיים, מה גם שהמחיר יותר גבוה. אבל, כמו שרשמתי קודם - המאמצים העיקריים שהשקעתי במערכת הזאת היו לחסוך זמנים בכך שרוב אם לא כל הנתונים מאוגדים במקום אחד וזמינים לשימוש בצורה הכי פשוטה שיכולתי לראות.
לדוגמא, מה שקשור בהפצת מאמרים - להפיץ בקליק אחד מאמר לאתרי מאמרים רבים, לחסוךף למשל זמן בלבחור את הקטגוריה בכל הפצה מחדש כי המערכת תזכור את הקטגוריות הקודמות שבחרת) ואם אתה לא מעוניין להפיץ לאתרי מאמרים ציבוריים המערכת גם תדע להפיץ אותו לאתרי תמיכה/לויין אם הם בוורדפרס או ג'ומלה (וכמובן שצריך לתת פרטי גישה לאדמין).
דוגמא נוספת היא דוחות PDF ללקוחות שאפשר להוריד בקליק אחד במקום לשבת ולכתוב כל דוח בנפרד או שאם תרצה אפילו לתת ללקוחות שלך יוזר לקוח למערכת עבור האתר שאותו אתה מקדם על מנת שיוכלו להתחבר ולראות כל הזמן מה המצב (אפשר להגביל את ההרשאות מה אתה רוצה שיראו).
מאחר ואתה בטח משיג קישורים חיצוניים לאתרים שאותם אתה מקדם תוכל להזין גם אותם במערכת ולתת לה לעקוב אחריהם ולוודא שהם עדיין שם.
כל מה שקשור בביטויים שאתה מקדם - תוכל להשאיר למערכת לשלוח לך דוח יומי כל בוקר על מצב כל המיקומים שלך ואת השינויים האחרונים שהיו, כולל חלק נפרד לשינויים משעותיים (קפיצות גדולות) או שינויים שקשורים בעמוד תוצאות הראשון.
התממשקות לגוגל אנליטיקס היא לא חובה, אפשר לעבוד במערכת גם בלי לשים פרטי גישה לגוגל אנליטיקס - אבל מי שכן שם יכול לקבל נתונים בצורה שלדעתי לפחות יותר נוחה לעין...למשל - באותה טבלה של הביטויים שאתה עוקב אחרי המיקומים שלהם - תוכל לראות בעמוד נוספת את כמות הכניסות בחודש האחרון...

יש עוד כל מיני מודולים נוספים שהמערכת מציעה כמו אופטימיזציה לדפי האתר, החלפות ומכירות קישורים וכו...ואני אשמח גם להמשיך וליצור מודולים חדשים בהתאם לצורך.

אני מקווה שעזרתי לשפוך קצת אור על המערכת, איך ומדוע היא קמה :)
אשמח להציג אותה יותר לעומק למי שרוצה ואשמח גם לקבל מכם פידבקים נוספים!

תודה,
רון.
סמל אישי של המשתמש
ronchuke
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי מרטין בוק » יום ג' 18 אוקטובר 2011 19:49

רון יא מלך איזה כבוד לראות אותך כאן. ברוכים הבאים. המון בהצלחה.
מרטין- 0508-116397  maratbok [at] gmail.com      
ניהול מוניטין ברשת
ייעוץ משכנתאות להלוואה חדשה
מרטין בוק
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 5

הודעהעל ידי PRpros » יום ג' 18 אוקטובר 2011 20:37

מרטין בוק כתב:רון יא מלך איזה כבוד לראות אותך כאן. ברוכים הבאים. המון בהצלחה.

באמת כבוד רון אתה לא סתם איש תוכנה יצנוע אתה גאון :clap2
סמל אישי של המשתמש
PRpros
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ג' 18 אוקטובר 2011 22:17

הייי רון, המערכת נראית מעולה . כל כבוד על ההשקעה .

אני לא הצלחתי להבין איך המערכת חוסכת זמן לצערי. חוץ מהקטע של הפצת המאמרים .(כאשר ניסיתי להפעיל את הפונקציה הנ"ל הייתה בעייה רגעית במערכת שלא איפשרה לי לבצע בדיקה )

בקשר להבדל בין המערכת שלך לבין ZEFO בהחלט אשמח לדעת.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 19 אוקטובר 2011 00:29

לדעתי כל הכבוד על היזמה, כן ירבו מערכות כאלו בישראל, וזה מבלי שניסיתי אותה עדיין...
אני חושב לטובתכם - שתדאגו לנושא של מדיניות הפרטיות שלכם כפי שציינו בפורום השני - מכוון שהנושא מהווה חסם רציני עבור מספר רב של משתמשים פוטנציאליים.
ממה שאני מבין החידוש העיקרי שאין כרגע בזפו הוא הפצת המאמרים וכלי המעקב ללינקים כך שמי שלא פיתח לעצמו כאלו כלים בהחלט יכול למצוא בזה שימוש מועיל.
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
וכמובן בבלוג שלי עם כל המידע על טכנולוגיות קידום אתרים אוטומטי.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 18

הודעהעל ידי יורם » יום ד' 19 אוקטובר 2011 08:06

talprihar כתב:לדעתי כל הכבוד על היזמה, כן ירבו מערכות כאלו בישראל, וזה מבלי שניסיתי אותה עדיין...
אני חושב לטובתכם - שתדאגו לנושא של מדיניות הפרטיות שלכם כפי שציינו בפורום השני - מכוון שהנושא מהווה חסם רציני עבור מספר רב של משתמשים פוטנציאליים.
ממה שאני מבין החידוש העיקרי שאין כרגע בזפו הוא הפצת המאמרים וכלי המעקב ללינקים כך שמי שלא פיתח לעצמו כאלו כלים בהחלט יכול למצוא בזה שימוש מועיל.

אני אישית בכלל לא מבין איך מקדמי אתרים בישראל מסוגלים לשתף מידע מאנליטיקס עם מקדמי אתרים אחרים (או חברות שקשורות למקדמי אתרים, או גם כאלה שלא קשורות למקדמי אתרים) ולא משנה איזה מדיניות פרטיות ומה השם של החברה ואיזה הבטחות מקבלים. הסיכון פשוט גדול יותר מהתועלת.

אני אישית הייתי משתמש בתוכנות הללו ללא "שיתוף" מידע מאנליטיקס

ולמי שלא מבין למה אני מתנגד כל כך "לשיתוף" המידע הזה ולמה אני טורח לרשום זאת בפורום ולא פשוט שותק ומי שיפול שיפול, אז הנקודה היא כזו.

שימוש במידע שנעשה מאנלטיקס וWMT מאפשר למעשה לבנות את הכלי למציאת נישות בעלות תנועה בתחרותיות קטנה (חלומו הרטוב של כל מקדם אתרים). רק חסר שתוסיפו גם את אדסנס לעניין ובכלל תקבלו כלי למדידת נישות רווחיות בעלות תחרותיות קטנה.

עכשיו תחשבו על אדם אחד, חברה אחת שיחלשו על כמות רבה של מידע שכזה שהמורכב מאתרים רבים ומנישות שונות ולא יתפתו לעשות בו שימוש שכזה.

אני לא שותק בעניין הזה משום שגם אני שלא מתכוון לשתף, מרגיש "מאויים" מהאפשרות שגוף בישראל ובמיוחד כאלה שקשורים לקידום אתרים, יחלשו על המידע הזה.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 19 אוקטובר 2011 09:36

[quote="יורם"][...]שימוש במידע שנעשה מאנלטיקס וWMT מאפשר למעשה לבנות את הכלי למציאת נישות בעלות תנועה בתחרותיות קטנה (חלומו הרטוב של כל מקדם אתרים). רק חסר שתוסיפו גם את אדסנס לעניין ובכלל תקבלו כלי למדידת נישות רווחיות בעלות תחרותיות קטנה[...]/quote]
נכון מאד. על גוגל עוד אפשר לסמוך שלא יהפוך למתחרה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי יורם » יום ד' 19 אוקטובר 2011 10:21

זקן השבט 3 כתב:
יורם כתב:[...]שימוש במידע שנעשה מאנלטיקס וWMT מאפשר למעשה לבנות את הכלי למציאת נישות בעלות תנועה בתחרותיות קטנה (חלומו הרטוב של כל מקדם אתרים). רק חסר שתוסיפו גם את אדסנס לעניין ובכלל תקבלו כלי למדידת נישות רווחיות בעלות תחרותיות קטנה[...]/quote]
נכון מאד. על גוגל עוד אפשר לסמוך שלא יהפוך למתחרה.

אני לא אתפלא אם בעתיד בנישות מסויימות כדוגמת בעלי מקצוע וכדומה. כבר לא נמצא את דפי זהב מופיעים ראשונים בכל מיני ביטויי זנב ארוך שקשורים לבעלי המקצוע, סה"כ המידע הגולמי שבידי גוגל הוא מספיק בכדי ליצור את אינדקס העסקים הגדול ביותר, אז למה שלא יציגו במקום הראשון שבתוצאות החיפוש שלהם דף שלהם המכיל טבלה של פרטי בעלי מקצוע פר ביטוי חיפוש מתאים? (אז אל תהיה בטוח שגוגל לא יהפכו למתחרה של יצרני התוכן)
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי whybeca » יום ד' 19 אוקטובר 2011 11:24

למעט נושא ההפצה של אותו מאמר בכמה אתרי מאמרים, נראה מצוין.
שיהיה בהצלחה :-)
whybeca
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הקודםהבא

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים