כלי חדש לקידום אתרים

כלי עבודה מומלצים, תוכנות חדשות

כלי חדש לקידום אתרים

הודעהעל ידי VPR » יום ב' 17 אוקטובר 2011 02:12

היי חברים,

למי שמכיר אותי - תענוג, ולמי שלא - שמי שמוליק ואני מנהל את חברת VPR קידום אתרים, בשנה וחצי האחרונות פיתחנו מערכת אוטומטית אשר משלבת כלים רבים אשר חשובים לעולם הSEO, הוא לא נבנה בשביל הבלאק-האט סטייל אלא בשביל לקצר ולייעל זמנים בעבודה, מתחיל מהפצת מאמרים אוטומטית עד ליותר מעשרה אתרי מאמרים בקליק (אפשר גם אחד אחד) ועד לבדיקת PR, מיקומים, קישורים, דוחות PDF ללקוח בצורה מסודרת, התממשקות לאנליטיקס ועוד.. נשמח אם תבקרו לחודש חינם את המערכת ותגידו את דעתכם המקצועית..

https://www.seo123.co/
VPR קידום אתרים בגוגל
סמל אישי של המשתמש
VPR
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: כלי חדש לקידום אתרים

הודעהעל ידי imguru.co.il » יום ב' 17 אוקטובר 2011 02:55

הנה מתחילה התחרות וצרכן נהנה :-)

ועכשיו השאלה:

חבילת בסיס כוללת:
10 אתרים
25 ביטויי חיפוש

האם מספר ביטויים מתייחס לכל אחד מן האתרים (250 ביטויים) או לחבילה (ממוצע 2.5 ביטויים לאתר) ?
imguru.co.il
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי PRpros » יום ב' 17 אוקטובר 2011 03:46

VPR כתב:היי חברים,

למי שמכיר אותי - תענוג, ולמי שלא - שמי שמוליק ואני מנהל את חברת VPR קידום אתרים, בשנה וחצי האחרונות פיתחנו מערכת אוטומטית אשר משלבת כלים רבים אשר חשובים לעולם הSEO, הוא לא נבנה בשביל הבלאק-האט סטייל אלא בשביל לקצר ולייעל זמנים בעבודה, מתחיל מהפצת מאמרים אוטומטית עד ליותר מעשרה אתרי מאמרים בקליק (אפשר גם אחד אחד) ועד לבדיקת PR, מיקומים, קישורים, דוחות PDF ללקוח בצורה מסודרת, התממשקות לאנליטיקס ועוד.. נשמח אם תבקרו לחודש חינם את המערכת ותגידו את דעתכם המקצועית..

שמוליק שיחקת אותה אני מאד מרוצה מהכלי קידום שבנית זה יצליח !!!
סמל אישי של המשתמש
PRpros
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי Xורי » יום ב' 17 אוקטובר 2011 09:24

יפה, שיהיה בהצלחה!
Xורי
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 6

הודעהעל ידי kobi » יום ב' 17 אוקטובר 2011 10:00

יפה מאוד, תחרות זה מצויין

נרשמתי וממתין לאישור לגרסת התנסות
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הודעהעל ידי דוד לוי » יום ב' 17 אוקטובר 2011 10:01

האם מדובר בתשלום חודשי או חד פעמי?
זה לא צויין באתר..
דוד לוי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4

הודעהעל ידי אייל קידום אתרים » יום ב' 17 אוקטובר 2011 13:30

VPR כתב:היי חברים,

שיהיה בהצלחה
איפה אפשר לראות את הכלי?
חקירות פרטיות בתחום משנת 1964
פוליש לבית ולעסק
אייל קידום אתרים
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 14:11

כל הכבוד על ההשקעה ! נראה מוצר מושקע מאוד.

אגב,אני לא מבין מה הטעם לפרסם אותו מאמר בהרבה אתרי מאמרים :) בשביל זה יש מאמרים מסובבים :)

כן, זה מחיר חודשי. לא נראה לי שהישראלים יהיו מוכנים לשלם על המערכת כזאת מחירים כאלו כאשר 95 אחוז יש במערכות הנפוצות בשוק בעלות של 10 אחוז מהעלות המוצעת.
שאר ה 5 אחוז זאת אופציה נחמדה אבל באמת שלא יעשה את ההבדל מבחינת מקדמי האתרים כאשר כמו שאני יודע יש כבר מתחרה שכבר כמה חודשים נמצא בשוק הקידום ומציע מוצר מאוד דומה :)

תוכן לתת דוגמאות לדברים שחוסכים זמן או משפרים יעילות ?
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי Shlomi062 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 14:20

המוצר נראה איכותי ביותר, רואים שהשקעתם והזעתם כראוי עד לתוצאה - קבלו פרגון :)

בנוגע למחיר, כמו שיעקב רשם, הקהל יעד שלכם לפחות כרגע זה ישראלים, ואני לא רואה מישהו משלם מחיר כזה אם יש בשוק עוד תוכנות במחיר כמעט אפסי.

בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה :)
Shlomi062
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 3

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 14:23

Shlomi062 כתב:המוצר נראה איכותי ביותר, רואים שהשקעתם והזעתם כראוי עד לתוצאה - קבלו פרגון :)

בנוגע למחיר, כמו שיעקב רשם, הקהל יעד שלכם לפחות כרגע זה ישראלים, ואני לא רואה מישהו משלם מחיר כזה אם יש בשוק עוד תוכנות במחיר כמעט אפסי.

במחיר אפסי אין הרבה דברים(אין כמעט כלום) . אבל באזור ה 100-300 דולר יש המון שעלות העידכונים אחרכך היא אפסית ואפשר לנהל איתם אין סוף פרוקטים כולל ממש כמעט כל דבר שמוצע במערכת שלכם. כולל עניני לינקים ועוד דברים.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Shlomi062 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 14:25

someone100 כתב:
Shlomi062 כתב:המוצר נראה איכותי ביותר, רואים שהשקעתם והזעתם כראוי עד לתוצאה - קבלו פרגון :)

במחיר אפסי אין הרבה דברים(אין כמעט כלום) . אבל באזור ה 100-300 דולר יש המון שעלות העידכונים אחרכך היא אפסית ואפשר לנהל איתם אין סוף פרוקטים כולל ממש כמעט כל דבר שמוצע במערכת שלכם. כולל עניני לינקים ועוד דברים.

אפסי = ביחס למחיר של התוכנה המדוברת כאן..
Shlomi062
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 3

הודעהעל ידי VPR » יום ב' 17 אוקטובר 2011 15:25

someone100 כתב:כל הכבוד על ההשקעה ! נראה מוצר מושקע מאוד.

אגב,אני לא מבין מה הטעם לפרסם אותו מאמר בהרבה אתרי מאמרים :) בשביל זה יש מאמרים מסובבים :)

כן, זה מחיר חודשי. לא נראה לי שהישראלים יהיו מוכנים לשלם על המערכת כזאת מחירים כאלו כאשר 95 אחוז יש במערכות הנפוצות בשוק בעלות של 10 אחוז מהעלות המוצעת.
שאר ה 5 אחוז זאת אופציה נחמדה אבל באמת שלא יעשה את ההבדל מבחינת מקדמי האתרים כאשר כמו שאני יודע יש כבר מתחרה שכבר כמה חודשים נמצא בשוק הקידום ומציע מוצר מאוד דומה :)

תודה רבה לכולם על ההתייחסות וכמה תשובות לי אליכם בהקשר..

לגבי המחיר, נכון שהוא חודשי ויש לנו כמה משלמים חודשיים כבר של חברות גדולות (מבחינת היקף לקוחות כבייכול). ישנן כמה וכמה מערכות בשוק אבל המערכת שאני אפיינתי בשנה וחצי האחרונות היא למען עבודה יעילה ובכך גם אתן תשובה לגבי ה"חוסכים זמן ו/או משפרים יעילות"..

1. פרסום מאמרים באתרי מאמרים (ולא חייב לכולם, אפשר גם רק אחד), חסכון בזמן בשביל לא לצאת מסביבת העבודה הנוכחות
2. דוחות ללקוחות בקליק, אפשר אפילו בקליק אחד לייצא קובץ ZIP שמוציא דוחות מיקומים ועדכונים לכל הלקוחות שלכם בשניות
3. מעקב אחרי קישורים, נפלו / ירדו
4. מעקב ובדיקת מיקומים , גרף ביצוע של המיקומים בזמן נתון (חודש / 3 חודשים / שנה)
5. בדיקה ואופטימיזציה כללית לאתר, טייטלים, דסקריפשנים, H1, ניתוח כולל של התווים והתמונות וכד'
6. החלפות קישורים עם אתרים אחרים במערכת בעזרת טופס יצירת קשר ברור אשר בתום התהליך המערכת מוסיפה את הקישור אוטומטית למעקב
7. חלוקה למנהלי פרוייקטים וחלוקה לפי נושאים

ועוד כמה וכמה פרמטרים, אשמח לשאלות, הערות והארות...
VPR קידום אתרים בגוגל
סמל אישי של המשתמש
VPR
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 17 אוקטובר 2011 15:50

VPR כתב:
someone100 כתב:כל הכבוד על ההשקעה ! נראה מוצר מושקע מאוד.

שאר ה 5 אחוז זאת אופציה נחמדה אבל באמת שלא יעשה את ההבדל מבחינת מקדמי האתרים כאשר כמו שאני יודע יש כבר מתחרה שכבר כמה חודשים נמצא בשוק הקידום ומציע מוצר מאוד דומה

תודה רבה לכולם על ההתייחסות וכמה תשובות לי אליכם בהקשר..

לגבי המחיר, נכון שהוא חודשי ויש לנו כמה משלמים חודשיים כבר של חברות גדולות (מבחינת היקף לקוחות כבייכול). ישנן כמה וכמה מערכות בשוק אבל המערכת שאני אפיינתי בשנה וחצי האחרונות היא למען עבודה יעילה ובכך גם אתן תשובה לגבי ה"חוסכים זמן ו/או משפרים יעילות"..

1. פרסום מאמרים באתרי מאמרים (ולא חייב לכולם, אפשר גם רק אחד), חסכון בזמן בשביל לא לצאת מסביבת העבודה הנוכחות
2. דוחות ללקוחות בקליק, אפשר אפילו בקליק אחד לייצא קובץ ZIP שמוציא דוחות מיקומים ועדכונים לכל הלקוחות שלכם בשניות
3. מעקב אחרי קישורים, נפלו / ירדו
4. מעקב ובדיקת מיקומים , גרף ביצוע של המיקומים בזמן נתון (חודש / 3 חודשים / שנה)
5. בדיקה ואופטימיזציה כללית לאתר, טייטלים, דסקריפשנים, H1, ניתוח כולל של התווים והתמונות וכד'
6. החלפות קישורים עם אתרים אחרים במערכת בעזרת טופס יצירת קשר ברור אשר בתום התהליך המערכת מוסיפה את הקישור אוטומטית למעקב
7. חלוקה למנהלי פרוייקטים וחלוקה לפי נושאים

ועוד כמה וכמה פרמטרים, אשמח לשאלות, הערות והארות...

הייי ,
1) מאמרים זהים ? אני לא יודע כמה זה טוב ואם כן כבר עדיף לפרסם באתר עצמו או לעשות מסובבת.
2) פחות או יותר ככה זה עובד בתוכנות אחרות.
3) ככה גם בתוכנות אחרות.
4) כנ"ל.
5) זה קיים בכל מקום . כאשר אני משתמש במשהו יותר מורכב והוא בודק היארכיה של האתר.
6) טוב, זה בהחלט יחודי . אבל אל תשכח שקישורים טובים צריך לחפש ולא לקבל בטופס לאתר . ב 99 אחוז מהפעמים.
7) אוקי, עדיין לא הגעתי לזה :) אבל אפשר להתקין תוכנה על שרת וככה המחיר היה ממש זול באופן יחסי.

בכל אופן, הרבה בהצלחה .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 17 אוקטובר 2011 18:33

יעקב איזה תוכנה אתה מכיר שמספקת את כל מה ששמוליק מתאר ובעברית?
הוא גם לא אמר לך שאתה צריך להפיץ מאמרים זהים, תרצה תפיץ אחד אחד, תרצה תפיץ את אותו המאמר לכולם.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום ב' 17 אוקטובר 2011 19:10

יורם כתב:יעקב איזה תוכנה אתה מכיר שמספקת את כל מה ששמוליק מתאר ובעברית?

יעקוב האם אתה יכול להמליץ על כלי להפצה ?
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל
yaron.yogev
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords

הבא

חזור אל כלים ותוכנות עזר לקידום אתרים חדש!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים