רשמים מ - joomla day

בניית אתרים בג'ומלה, תוספים חדשים, טמפלטים, חדשות ועדכונים

רשמים מ - joomla day

הודעהעל ידי trifonas » יום ה' 13 אוקטובר 2011 21:17

joomla day :thumbdown

ראשית נתתי לדברים לשקוע , הרי היה אירוע ברמה, מושקע, ועוד פעם ראשונה.

אבל אני לא בן אדם שבא לחפש לו קבוצות יחוס, ולי לא משנה באמת אם בנית אתר בג'ומלה ,וורדפס או דרופל רחמנא ליצלן, כל עוד אתה יודע את העבודה.
ואני שאלתי בפורום באיזה שפה יהיה הכנס.
ונעניתי שזה ג'ומלה די בישראל.
ומה קיבלנו ?
הרצאה ארוכה באנגלית אמריקאית, והרצאה ארוכה באנגלית מאנגליה, שלא היה להן שום ערך מוסף לאדם שמנסה לבנות אתרים בג'ומלה, חוץ מחיזוק השייכות לארגון שההצטרפות עליו היא פאט פריי אבל תחושת הגאווה היא של גמר גראנד פרי.
שתי הרצאות ארוכות בשעתיים הכי חשובות כשעוד אפשר ללמוד משהו מבחינת הריכוז של בן אדם על תרופות, שקם בשש בבוקר ונסע כל הדרך מהצפון בשביל להבין שיש כאן מועדון של חברה שמוכנים לקבל אותו.
אחר כך דווקא התחילה הרצאה מעניינת אבל מפאת הזמן היא הופסקה מהר להפסקה.
אם באנגלית עסקינן אז המרצה של אבטחה הוא אכן אוטריטה בתחומו אבל זה רק מגביר את התסכול כשאתה לא מצליח להבין חצי ממה שהוא אומר, ולא נראה לי שהבעיה היא אצל השומע.
אבל השיא הייתה ההרצאה על קידום אתרים בג'ומלה.
מה זה היה ?
מי זה החברה האלה ?
מה הם חשבו לעצמם שאנחנו הלקוחות הפתאים שלהם ?
שאפשר למכור אותנו בשקל ?
נושא כל כך חשוב ואטרקטיבי שהפך לפרסה אחת גדולה.

ובכל זאת ישר כוח ותזכרו שהתוכן הוא המלך, כי אף אחד לא זוכר שהוא שילם רק 50 שקל , קיבל חולצה וארוחת צהריים כשהמטרה לשמע הוא בא הוחמצה ובגדול.
trifonas
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

Re: רשמים מ - joomla day

הודעהעל ידי trifonas » יום ה' 13 אוקטובר 2011 23:40

אני רוצה להתנצל, בגלל שנתתי לכעס לשקוע השמטתי את ההרצאה המדהימה של איש מייקרוסופט.
ככה צריכה להיות הרצאה. עוברת מעניין ומדוייק ועם הרבה ערך מוסף, מטובלת במעט הומר :clap
היה מדהים.
trifonas
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי simon » יום ה' 13 אוקטובר 2011 23:51

אני לא מסכים איתך בהכול, המארגנים הצליחו להביא אחלה של מרצים ברמה מאוד גבוהה. אז מה אם זה היה באנגלית? בג'ומלה ההתעסקות ב80% מהזמן היא עם אנגלית. (תקן אותי אם אני טועה, או שרק אני מעדיף ממשק ניהול באנגלית?)
ריאן, בריאן וניקו מאוד מקצועיים ומנוסים, וגם ההרצאה על ההיסטוריה של ג'ומלה בישראל הייתה נחוצה, מה לעשות זה כנס ראשון אז יש דברים שחייב שיהיו כלולים.

אבל לגבי ההרצאה על קידום אתרים בג'ומלה, אני מסכים איתך ב100% ואפילו יותר. אין ספק שזה היה גרוע.
אני מאוד חיכיתי להרצאה הזאת והתאכזבתי, נגעו שם בבסיס של הבסיס בקידום אתרים, וגם שם באופן לא מקצועי עם הרבה פרטים חסרים שלדעתי אפילו מבלבלים את אלה שפחות מתעסקים בתחום הזה ויותר בבניית אתרים.

אבל שוב, צריך לתת לעסק הזה צ'אנס זאת הפעם הראשונה ומכאן אני מקווה שילמדו להמשך. אני אישית למדתי המון דברים חדשים. במיוחד בהרצאה של מיקרוסופט.

*אין לי קשר למארגנים אם היה ספק
סמל אישי של המשתמש
simon
מנהל ראשי

פוסטים מומלצים: 11
מוניטין: 19

הודעהעל ידי kobi » יום ו' 14 אוקטובר 2011 01:44

ברשותכם, אני גם רוצה להגיב
כמו שכבר כתבתי במקומות הכנס היה הרבה מעל ומעבר למצופה וכל הכבוד לעופר על ההשקעה העצומה ולשאר המארגנים.
ל trifonas אם אני לא טועה אתה שאלת בפורום הזה אם ההרצאות הן בעברית ולא קיבלת תשובה ממארגני הפורום ואם כן אז חבל.
בתוכניה רשום בפורום שהמנחים הם נציגי ג'ומלה מארצות הברית, ציפית שהוא ילמד עברית לצורך הכנס ?

על ההרצאה של הקידום אני מסכים איתך ומעדיף לא להוסיף כי כל מילה שאכתוב תהיה בהרבה יותר חמורה ממה שאתה כתבת.
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

חזור אל בניית אתרים בקוד פתוח ג'ומלה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים