100 קישורים נכנסים - תוכנה לקידום אתרים בעברית

קידום אתרים באינדקסים וסיפריות בישראל (נענע, וואלה, תפוז, NETEX ועוד) המלצות וטיפים.

Re: 100 קישורים נכנסים - תוכנה לקידום אתרים בעברית

הודעהעל ידי GalPc » יום ה' 06 ינואר 2011 19:10

תודה רבה נבחן את זה,
GalPc
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי אורי זילברשטיין » יום ה' 13 ינואר 2011 22:57

הכי מהר ואוטומטי זו הדרך המהירה לעוף מגוגל... בכל אמות המידה, כמו כן בעיה בבקרת האיכות, ס-פ-א-ם ומה לא..
בניית קישורים צריכה להיעשות בקצב טבעי הבתאם לתחום, ביטוי ותחרות בהתאם לעבודת המתחרים האלמנטים שגוגל מחשיב לדירוג ומה לא.. אלא אם אתה רוצה להיות פשוט ראשון שנה ואז להיעלם מגוגל לחלוטין (אם אתה רוצה לדפוק לקוחות שלך)
אתה מוזמן לבנות קישורים \ להפיץ מאמרים בעזרת תוכנות אוטומטיות.. יש אלפי כאלה..
אורי זילברשטיין
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 14 ינואר 2011 00:16

אורי זילברשטיין כתב:הכי מהר ואוטומטי זו הדרך המהירה לעוף מגוגל... בכל אמות המידה, כמו כן בעיה בבקרת האיכות, ס-פ-א-ם ומה לא..
בניית קישורים צריכה להיעשות בקצב טבעי הבתאם לתחום, ביטוי ותחרות בהתאם לעבודת המתחרים האלמנטים שגוגל מחשיב לדירוג ומה לא.. אלא אם אתה רוצה להיות פשוט ראשון שנה ואז להיעלם מגוגל לחלוטין (אם אתה רוצה לדפוק לקוחות שלך)

תסביר את זה לבעל האתר yaaw.co.il.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי אורי זילברשטיין » יום ו' 14 ינואר 2011 01:55

זקן השבט 3 כתב:
אורי זילברשטיין כתב:הכי מהר ואוטומטי זו הדרך המהירה לעוף מגוגל... בכל אמות המידה, כמו כן בעיה בבקרת האיכות, ס-פ-א-ם ומה לא..

לא מדוייק אם קראת את ההודעה שלי אתה תבין ששלוש שנים כנראה שהאתר הזה לא ישאר, ושמקדמים אתרים של לקוחות במטרה להנעץ במיקום גבוה אתה בטוח לא תסתכן בשטויות מסוג אלה של אלכסיי
אורי זילברשטיין
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יורם » יום ו' 14 ינואר 2011 08:25

אורי זילברשטיין כתב:לא מדוייק אם קראת את ההודעה שלי אתה תבין ששלוש שנים כנראה שהאתר הזה לא ישאר, ושמקדמים אתרים של לקוחות במטרה להנעץ במיקום גבוה אתה בטוח לא תסתכן בשטויות מסוג אלה של אלכסיי

האתר הזה אולי לא ישאר באמת, במיוחד לאור העובדה שאורן שץ דיבר בכנס עם איש גוגל מדאבלין ו ציין בפניו שכדאי "ללחוץ על הכפתור האדום" במקרה של yaaw משום ששיטות הקידום שלו מהוות דוגמא למקדמים אחרים ואם הם לא יעשו משהו בנדון הרי שהם צריכים לצפות לגל גדול יותר של אתרים שמקודמים בשיטות הללו.

אבל, הנקודה היא שהשיטה של YAAW עובדת!
לומר שמי שמקדם בשיטה של YAAW מסתכן ואילו מי שמקדם בשיטות אחרות לא מסתכן, זו טענה שאין לה שום בסיס עובדתי!
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 14 ינואר 2011 11:03

אורי זילברשטיין כתב:
זקן השבט 3 כתב:

לא מדוייק אם קראת את ההודעה שלי אתה תבין ששלוש שנים כנראה שהאתר הזה לא ישאר, ושמקדמים אתרים של לקוחות במטרה להנעץ במיקום גבוה אתה בטוח לא תסתכן בשטויות מסוג אלה של אלכסיי

ואם הלקוח לא מסוגל לגייס את תקציב הקידום הדרוש כדי להתגבר תוך זמן סביר (נניח 6 חודשים) על ציון הרלוונטיות הגבוה מאד של מי שנמצא בצמרת בזכות השקעה מצטברת בקידום לאורך שנים רבות? האם יש לו ברירה אחרת או מלבד להנעץ בקביעות ובבטחה במקום 60 או 90 או 120?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי אורי זילברשטיין » יום ו' 14 ינואר 2011 13:38

זקן השבט 3 כתב:
אורי זילברשטיין כתב:
זקן השבט 3 כתב:

ואם הלקוח לא מסוגל לגייס את תקציב הקידום הדרוש כדי להתגבר תוך זמן סביר (נניח 6 חודשים) על ציון הרלוונטיות הגבוה מאד של מי שנמצא בצמרת בזכות השקעה מצטברת בקידום לאורך שנים רבות? האם יש לו ברירה אחרת או מלבד להנעץ בקביעות ובבטחה במקום 60 או 90 או 120?

לא עניין של ברירה אחרת, אם תעשה פעילות שהיא "ס-פ-א-ם" או כזו שחורגת מהתקנון אתה לוקח בחשבון שתוך שנה מאותו רגע ישנו מצב שהדומיין שלך ושמו יוסרו מגוגל עד להודעה חדשה.. אם אתה מעוניין להגיע לעמוד הראשון ולהשאר במקומות הראשונים אך תעשה זאת כמו אלכסיי אתה יודע בוודאות כשנראה האתר לא ישאר שם "שנים" טובות.

לא יודע מה איתך, כבעל עסק שמעוניין שהעסק שלי ישאר בערך עד הזמן שאני "אמות" הייתי מעוניין לדעת שהאתר שלי ישאר בתוצאות החיפוש ויניב לי רווח, אולי כדאי להשתחרר מהתפיסה השינה שאם תהיה מקום ראשון בביטוי מסוים זו הדרך היחידה להביא תנועה ויחסי המרה לאתר שלך, ישנם מקומות נמוכים יותר אשר מביאים תנועה ויחסי המרה גבוהים וישנם ביטויים אחרים בהם ניתן להגיע להיות ראשונים שגם איתם ניתן להביא יחסי המרה יפים, כך שקשה לי להאמין "שבעל העסק" המסכן ללא התקציב שנאבק על חייו לא יכול לקדם אתרים מעל 6 חודשים.

כמו כן קיימים אינספור חברות בארץ, חלקן גובות 6,000 שקל לחודש וחלקן גובות 2,000 שקל לחודש, תלוי בתחום בביטוי ובתחרות.. בעל עסק שמעוניין להכנס לזירה הכי תחרותית בארץ בדרך כלל מרוויח בהתאם, וזה שלא מרוויח בהתאם מכוון לע ביטויים משניים וננעץ בהם, האפשרויות שלך בלתי מוגבלות, הגבול היחידי של בעל אתר במנוע החיפוש זה גבול היצירתיות שלו...
אורי זילברשטיין
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי אורי זילברשטיין » יום ו' 14 ינואר 2011 13:47

יורם כתב:
אורי זילברשטיין כתב:לא מדוייק אם קראת את ההודעה שלי אתה תבין ששלוש שנים כנראה שהאתר הזה לא ישאר, ושמקדמים אתרים של לקוחות במטרה להנעץ במיקום גבוה אתה בטוח לא תסתכן בשטויות מסוג אלה של אלכסיי

האתר הזה אולי לא ישאר באמת, במיוחד לאור העובדה שאורן שץ דיבר בכנס עם איש גוגל מדאבלין ו ציין בפניו שכדאי "ללחוץ על הכפתור האדום" במקרה של yaaw משום ששיטות הקידום שלו מהוות דוגמא למקדמים אחרים ואם הם לא יעשו משהו בנדון הרי שהם צריכים לצפות לגל גדול יותר של אתרים שמקודמים בשיטות הללו.

לומר שמי שמקדם בשיטה של YAAW מסתכן ואילו מי שמקדם בשיטות אחרות לא מסתכן, זו טענה שאין לה שום בסיס עובדתי!

באמת ?
אם תלמד מעט "היסטוריה"
תראה שלטענה הזו יש את כל הבסיס שבעולם.. השיטה שבה אלכסיי מקדם את האתר שלו היא "ניצול ציני" של פירצה במנוע החיפוש.. ואני לא יודע מה איתך, אבל "בלק הט" אינו שיטה לקידום אתרים, אלא סה"כ שיטה למניפולציה על חולשה במנוע החיפוש.. ושיטות כאלה לא מחזיקות אתר למעלה "שנים" בסופו של דבר אתרים כאלה עפים מגוגל, קרה עשרות פעמים לפני כן גם בגוגל ישראל.
אתה מוזמן לדבר עם כמה אנשים שנלעמו להם אתרים.. יש גם בפורום האלה כמה שאני מכיר
אורי זילברשטיין
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יורם » יום ו' 14 ינואר 2011 13:50

אורי זילברשטיין כתב:
יורם כתב:

באמת ?
אם תלמד מעט "היסטוריה"
תראה שלטענה הזו יש את כל הבסיס שבעולם.. השיטה שבה אלכסיי מקדם את האתר שלו היא "ניצול ציני" של פירצה במנוע החיפוש.. ואני לא יודע מה איתך, אבל "בלק הט" אינו שיטה לקידום אתרים, אלא סה"כ שיטה למניפולציה על חולשה במנוע החיפוש.. ושיטות כאלה לא מחזיקות אתר למעלה "שנים" בסופו של דבר אתרים כאלה עפים מגוגל, קרה עשרות פעמים לפני כן גם בגוגל ישראל.
אתה מוזמן לדבר עם כמה אנשים שנלעמו להם אתרים.. יש גם בפורום האלה כמה שאני מכיר

מה שאני מתכוון זה שיש גם לא מעט אנשים שנעלמו להם האתרים מקידום בשיטות קידום לכאורה לגיטימיות
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 14 ינואר 2011 14:01

אורי זילברשטיין כתב:לא עניין של ברירה אחרת, אם תעשה פעילות שהיא "ס-פ-א-ם" או כזו שחורגת מהתקנון אתה לוקח בחשבון שתוך שנה מאותו רגע ישנו מצב שהדומיין שלך ושמו יוסרו מגוגל עד להודעה חדשה.. אם אתה מעוניין להגיע לעמוד הראשון ולהשאר במקומות הראשונים אך תעשה זאת כמו אלכסיי אתה יודע בוודאות כשנראה האתר לא ישאר שם "שנים" טובות[...]

שנה זה המון זמן. אפשר להעלות כל שנה אתר נוסף שיחליף את האתר שהוענש - אם הוענש. בתחומים סופר-תחרותיים מעלים אתר נוסף כל שבוע.
אורי זילברשטיין כתב:[...]לא יודע מה איתך, כבעל עסק שמעוניין שהעסק שלי ישאר בערך עד הזמן שאני "אמות" הייתי מעוניין לדעת שהאתר שלי ישאר בתוצאות החיפוש ויניב לי רווח, אולי כדאי להשתחרר מהתפיסה השינה שאם תהיה מקום ראשון בביטוי מסוים זו הדרך היחידה להביא תנועה ויחסי המרה לאתר שלך, ישנם מקומות נמוכים יותר אשר מביאים תנועה ויחסי המרה גבוהים וישנם ביטויים אחרים בהם ניתן להגיע להיות ראשונים שגם איתם ניתן להביא יחסי המרה יפים, כך שקשה לי להאמין "שבעל העסק" המסכן ללא התקציב שנאבק על חייו לא יכול לקדם אתרים מעל 6 חודשים[...]

בזירות תחרותיות גם המקומות היותר נמוכים תחרותיים וגם ביטוי הזנב הארוך תחרותיים.
אורי זילברשטיין כתב:[...]כמו כן קיימים אינספור חברות בארץ, חלקן גובות 6,000 שקל לחודש וחלקן גובות 2,000 שקל לחודש, תלוי בתחום בביטוי ובתחרות.. בעל עסק שמעוניין להכנס לזירה הכי תחרותית בארץ בדרך כלל מרוויח בהתאם, וזה שלא מרוויח בהתאם מכוון לע ביטויים משניים וננעץ בהם, האפשרויות שלך בלתי מוגבלות, הגבול היחידי של בעל אתר במנוע החיפוש זה גבול היצירתיות שלו...

לא התרשמתי עד עכשיו - 12 שנים במקצוע - שבעלי האתרים מצטיינים ביצירתיות. הם מבקשים כמעט תמיד לעלות על רכבת שכולם רוצים לעלות עליה כי שמעו שמרוויחים בה טוב, אבל היא יצאה מהתחנה עוד לפני 5 שנים. תציע למשל ביטוי זנב ארוך רווחי לקידום אתרים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי babanet » יום ה' 27 ינואר 2011 13:46

התוכנה עושה לי באגים ובעיות יש למישהו תוכנה אחרת

(אני מאמין שזה רק אצלי)
חתימה מהודעה 30
babanet
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי אורי זילברשטיין » יום ב' 31 ינואר 2011 15:43

זקן השבט 3 כתב:
אורי זילברשטיין כתב:לא עניין של ברירה אחרת, אם תעשה פעילות שהיא "ס-פ-א-ם" או כזו שחורגת מהתקנון אתה לוקח בחשבון שתוך שנה מאותו רגע ישנו מצב שהדומיין שלך ושמו יוסרו מגוגל עד להודעה חדשה.. אם אתה מעוניין להגיע לעמוד הראשון ולהשאר במקומות הראשונים אך תעשה זאת כמו אלכסיי אתה יודע בוודאות כשנראה האתר לא ישאר שם "שנים" טובות[...]

שנה זה המון זמן. אפשר להעלות כל שנה אתר נוסף שיחליף את האתר שהוענש - אם הוענש. בתחומים סופר-תחרותיים מעלים אתר נוסף כל שבוע.
אורי זילברשטיין כתב:[...]לא יודע מה איתך, כבעל עסק שמעוניין שהעסק שלי ישאר בערך עד הזמן שאני "אמות" הייתי מעוניין לדעת שהאתר שלי ישאר בתוצאות החיפוש ויניב לי רווח, אולי כדאי להשתחרר מהתפיסה השינה שאם תהיה מקום ראשון בביטוי מסוים זו הדרך היחידה להביא תנועה ויחסי המרה לאתר שלך, ישנם מקומות נמוכים יותר אשר מביאים תנועה ויחסי המרה גבוהים וישנם ביטויים אחרים בהם ניתן להגיע להיות ראשונים שגם איתם ניתן להביא יחסי המרה יפים, כך שקשה לי להאמין "שבעל העסק" המסכן ללא התקציב שנאבק על חייו לא יכול לקדם אתרים מעל 6 חודשים[...]

בזירות תחרותיות גם המקומות היותר נמוכים תחרותיים וגם ביטוי הזנב הארוך תחרותיים.
אורי זילברשטיין כתב:[...]כמו כן קיימים אינספור חברות בארץ, חלקן גובות 6,000 שקל לחודש וחלקן גובות 2,000 שקל לחודש, תלוי בתחום בביטוי ובתחרות.. בעל עסק שמעוניין להכנס לזירה הכי תחרותית בארץ בדרך כלל מרוויח בהתאם, וזה שלא מרוויח בהתאם מכוון לע ביטויים משניים וננעץ בהם, האפשרויות שלך בלתי מוגבלות, הגבול היחידי של בעל אתר במנוע החיפוש זה גבול היצירתיות שלו...

לא התרשמתי עד עכשיו - 12 שנים במקצוע - שבעלי האתרים מצטיינים ביצירתיות. הם מבקשים כמעט תמיד לעלות על רכבת שכולם רוצים לעלות עליה כי שמעו שמרוויחים בה טוב, אבל היא יצאה מהתחנה עוד לפני 5 שנים. תציע למשל ביטוי זנב ארוך רווחי לקידום אתרים.

תראה איפה אתר yaaw נמצא כעת, ללקוחות אני תמיד אומר.. צריך לחשוב יותר משנה אחת קדימה, צריך לחשוב גם היכן תרצה שהעסק שלך יהיה עוד 3-5 שנים.. והאינטרנט היא זירה מרכזית, במיוחד לתחומים תחרותיים, אתרים שמשתמשים בשיטות פסולות פשוט עפים אחרי כמה זמן, 12 שנה במקצוע או לא אלו עובדות...
אורי זילברשטיין
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 31 ינואר 2011 15:52

אורי זילברשטיין כתב:תראה איפה אתר yaaw נמצא כעת, ללקוחות אני תמיד אומר.. צריך לחשוב יותר משנה אחת קדימה, צריך לחשוב גם היכן תרצה שהעסק שלך יהיה עוד 3-5 שנים.. והאינטרנט היא זירה מרכזית, במיוחד לתחומים תחרותיים, אתרים שמשתמשים בשיטות פסולות פשוט עפים אחרי כמה זמן, 12 שנה במקצוע או לא אלו עובדות...

אני מבין ששום דף אצלך מעולם לא עף או ירד בתוצאות החיפוש של גוגל
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 31 ינואר 2011 16:00

אורי זילברשטיין כתב:תראה איפה אתר yaaw נמצא כעת, ללקוחות אני תמיד אומר.. צריך לחשוב יותר משנה אחת קדימה, צריך לחשוב גם היכן תרצה שהעסק שלך יהיה עוד 3-5 שנים.. והאינטרנט היא זירה מרכזית, במיוחד לתחומים תחרותיים, אתרים שמשתמשים בשיטות פסולות פשוט עפים אחרי כמה זמן, 12 שנה במקצוע או לא אלו עובדות...

אני גם רואה איפה נמצאים היום אתרים אחרים שהשתמשו בשיטה דומה, למשל זה שבמקום 1 לפרקטים. יהיו אולי מאות או אלפים כאלה, והם יגבו 100 ש"ח לחודש.

מה זה תכנון לעוד 3-5 שנים בתחום כל כך דינמי? מחר יופיע מנוע חיפוש חדש שאיננו מציג יותר תוצאות אורגניות אלא רק ממומנות, אבל 80% מהציבור ישתמש בו בגלל כל מיני המצאות שכולם ירצו שיהיו על המסך.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי azhi24 » יום א' 06 מרץ 2011 17:18

תודה על התגובות-- רק לידיעה עלתה כבר גירסה חדשה נוחה יותר+כלים חדשים למי שחדש בתחום
azhi24
חבר חדש
חבר חדש

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום באתרים ישראליים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים