האם לקוח חייב להשתתף בתהליך השיווקי ?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

האם לקוח חייב להשתתף בתהליך השיווקי ?

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 15:09

סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

Re: האם לקוח חייב להשתתף בתהליך השיווקי ?

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 06 יוני 2013 16:54

someone100 כתב:http://www.kafry.net/?p=649

כמעט כולם יעשו רק נזק. הם לא מבינים ששוק האינטרנט, על ערוציו השונים, הוא שוק מונופוליסטי - מעטים מאד מחזיקים בידיהם 100% מהמכירות, וכל השאר או שמפסידים או שלא מרוויחים כלום (לא שמרבית מקדמי האתרים מבינים זאת טוב מהם).
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 16:58

זקן השבט 3 כתב:
someone100 כתב:http://www.kafry.net/?p=649

כמעט כולם יעשו רק נזק. הם לא מבינים ששוק האינטרנט, על ערוציו השונים, הוא שוק מונופוליסטי - מעטים מאד מחזיקים בידיהם 100% מהמכירות, וכל השאר או שמפסידים או שלא מרוויחים כלום (לא שמרבית מקדמי האתרים מבינים זאת טוב מהם).

אני מבין את נקודת המוצא שלך.... אבל להערכתי ומנסיוני כאשר הלקוח מביא את עצמו לאינטרנט ולא מצפה שמאמר קידום יעשו לו קסמים אז התוצאות מפתיעות לטובה !
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי oria » יום ה' 06 יוני 2013 18:11

א- הלקוח חייב להיות מעורב בתהליך השיווק. גם אם הוא לא מבין דבר וחצי דבר בשיווק ו\או אינטרנט. הוא מבין הכי טוב את העסק שלו, הייחודיות של העסק שלו, איך ליצור בידול. איש השיווק צריך לשאול את השאלות הנכונות, אבל חייב להיות שיתוף.
ב- יעקוב, אני רואה שאתה משקיע הרבה באתר, בתכנים וכו... אני מאוד ממליץ לך לעלות עוד רמה באיכות ולהגיע לרמה של מקצוענות בפוסטים והסרטונים. זה לא יעבוד לך לדבר על שיווק מקצועי כשאתה לא משדר מקצוענות בעצמך.
המסרים חייבים להיות קצרים, ברורים ורהוטים.
יועץ קידום אתרים - http://oriaseo.com
תחומי התמחות: קידום אורגני, ניתוח אנליטיקס, רימרקטינג
משבר בזוגיות - טיפול זוגי עבור זוגיות במשבר
oria
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 4

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 18:24

oria כתב:א- הלקוח חייב להיות מעורב בתהליך השיווק. גם אם הוא לא מבין דבר וחצי דבר בשיווק ו\או אינטרנט. הוא מבין הכי טוב את העסק שלו, הייחודיות של העסק שלו, איך ליצור בידול. איש השיווק צריך לשאול את השאלות הנכונות, אבל חייב להיות שיתוף.
ב- יעקוב, אני רואה שאתה משקיע הרבה באתר, בתכנים וכו... אני מאוד ממליץ לך לעלות עוד רמה באיכות ולהגיע לרמה של מקצוענות בפוסטים והסרטונים. זה לא יעבוד לך לדבר על שיווק מקצועי כשאתה לא משדר מקצוענות בעצמך.
המסרים חייבים להיות קצרים, ברורים ורהוטים.

בקשר למודגש....זה לא תמיד בעל בעסק יודע :)

אורי, אלו תכנים מספק מקצוען יחסית למי שלא ? אני לא בטווח שארצה לעשות מה שאתה מציע אבל אשמח אם תהייה ממש ספציפי בהצעה שלך.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי oria » יום ה' 06 יוני 2013 18:36

בקשר למודגש: אם הוא לא יודע, צריך למצוא את זה. איש השיווק צריך לעזור לו להתמקד ולמצוא את התשובות הנ"ל, אבל איש השיווק לא יכול לענות עליהם בצורה טובה ללא בעל העסק.

בקשר לסרטונים והתוכן:
הסרטון לא מקצועי. משום בחינה.
אני חושב שאתה יכול היום להפיק בבית בעצמך סרטון הרבה יותר ברמה.
ללירון מור יש הדרכות מעולות.
גם התוכן עצמו לא ברמה. הפוסט שלך מתחיל כך:

תכלס, לחברת קידום אתרים או PPC (פרסום במנוע החיפוש) או מדיה חברתית יש המון לקוחות ואתם תהיו עוד לקוח גם אם זה אצל מומחה ב PPC או אם זה אצל עסק גדול המספק את מכלול השירותים האפשריים.
איך תדעו אם בכלל אתם צריכים שירות כזה או אחר לפני שמוכרים לכם שירות שאתם לא צריכים, כמו למשל "בניית אתר", שמה לעשות וחלק ניכר מהעסקים הקטנים לא צריכים לבנות אתר מהסיבה הפשוטה כי להשקיע תקציב של בניית אתר ולא משנה אם זה 3 אלף או 6 אלף או אתר חינם ללא צורך זה בזבוז זמן וכסף.

עם טקסט כזה לא תקבל אף לקוח. מצטער. זו האמת. מסורבל, מעייף לא מובן, עברית לא תקנית בכלל.
oria
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 19:01

היי אורי , המממ , בעיקרון אני מתחבר למה שאני כותב ....זה לא חייב להיות הכי מושלם מבחינת תוכן לפי הפרמטרים שלך . אני מנסה לפחות להעביר ותוכן ברור והמטרה הייתה :
1) להתמקד בלמה ולא באיך....
2) להסביר שהלקוח חייב להיות מעורב.
3) זאת הערה יותר כללית בקשר מכלול השירותים.....

יתכן שאפשר למשל לעשות פוסט רק על סעיף 1 או 2. אני מצאתי לעשות ככה ואני לא רואה בעיה .

בקשר לסרטונים :
תמיד יש מישהי יותר יפה ממני :) אני גם לא בדיוק שחקן ...אבל אני משתפר עם הזמן....

אני לא מצליח להבין את הביקורת שלך לצערי. אם הייתה מראה לי סרטון של עצמך ומראה סרטון שלי ומראה נקודה מסוימת וככה הייתי יותר מקשיב אבל זה בסדר. אני מתחיל ומשתפר הן במסרים והן בסרטונים.

למשל תראה כותרת מתוך האתר שלך :
"קידום אתר בגוגל על ידי מאמרים" מה זאת כותרת הקידום הזאת ?
אני , מנסה לסקרן את הגולש בכותרת מעניינת שמכונת לפחדים שלו וככה גם הפוסט שלי כתוב ...
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי oria » יום ה' 06 יוני 2013 19:12

הי יעקוב,
הבלוג שלי של הקידום הוא ממש לא משהו
אני לא משקיע בו והוא לא דוגמה לכלום

בכל אופן לא היתה לי כוונה לפגוע או להתווכח
רק לתת לך הערה שתאפשר לך להשתפר
לא מתאים לך - אני לוקח חזרה
שבת שלום :)
oria
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 19:16

oria כתב:הי יעקוב,
הבלוג שלי של הקידום הוא ממש לא משהו
אני לא משקיע בו והוא לא דוגמה לכלום
הפוסט שנתת כדוגמה נבנה בעידן אחר של גוגל, על מנת לעזור בדרוג ואז זה באמת עבד...

בכל אופן לא היתה לי כוונה לפגוע או להתווכח
רק לתת לך הערה שתאפשר לך להשתפר
לא מתאים לך - אני לוקח חזרה
שבת שלום :)

מתאים..... אבל תתן טיפים אמתיים . כי זה לא חכמה להגיד" שהסרטון שלי לא טוב וסרטון אחר טוב ותיקח מדריך...." . תסביר למה הסרטונים שלי לא ממש טובים. תתן אפילו 3 נקודות לשיפור....
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי oria » יום ה' 06 יוני 2013 19:38

אוקי, קיבלתי :)
דבר אחד שנכון הן לגבי הכתיבה והן לוידאו: הניסוח מסורבל.
לדוגמה משפט הפתיחה בפוסט:
תכלס, לחברת קידום אתרים או PPC (פרסום במנוע החיפוש) או מדיה חברתית יש המון לקוחות ואתם תהיו עוד לקוח גם אם זה אצל מומחה ב PPC או אם זה אצל עסק גדול המספק את מכלול השירותים האפשריים.
אפשר היה לכתוב:
חברת קידום או שיווק מטפלת בלקוחות רבים. אני בטוח שלא הייתם רוצים להיות אחד ממאה, נכון?
לא השקעתי הרבה בניסוח... זה רק כיוון

גם המשפט הבא:
איך תדעו אם בכלל אתם צריכים שירות כזה או אחר לפני שמוכרים לכם שירות שאתם לא צריכים, כמו למשל "בניית אתר", שמה לעשות וחלק ניכר מהעסקים הקטנים לא צריכים לבנות אתר מהסיבה הפשוטה כי להשקיע תקציב של בניית אתר ולא משנה אם זה 3 אלף או 6 אלף או אתר חינם ללא צורך זה בזבוז זמן וכסף.

ניסוח ממש לא טוב
מה אתה רוצה לומר? ממש לא ברור...
תאמר זאת במשפטים קצרים ובהירים.
תוריד מילים מיותרות.
oria
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 06 יוני 2013 19:41

oria כתב:א- הלקוח חייב להיות מעורב בתהליך השיווק. גם אם הוא לא מבין דבר וחצי דבר בשיווק ו\או אינטרנט. הוא מבין הכי טוב את העסק שלו, הייחודיות של העסק שלו, איך ליצור בידול. איש השיווק צריך לשאול את השאלות הנכונות, אבל חייב להיות שיתוף[...]

יש ארבעה סוגי בעלי אתרים, והטענה שלך נכונה במידה רבה רק לסוג הראשון, ובמידה חלקית מאד לסוג השני והשלישי:

א. מי שערוץ השיווק האינטרנטי נועד לגרום למבקרים באתר להגיע אל החנות הפיסית לצורך הרכישה

ב. מי שמוכר את אותם מוצרים גם באתר האינטרנט וגם בחנות הפיסית

ג. מי שמייצר או יוצר מוצרים ייחודיים, אין לו חנות פיסית או גלריה ומוכר אותם רק באתר.

ד. מי שמוכר, למשל, לשוק יעד בארה"ב מוצרים שמיוצרים בסין, והיצרן הסיני שולח אותם במישרין ללקוח הקצה בארה"ב.

כפי שכבר ציינתי, לארבעתם אין בדרך כלל מושג שערוצי השיווק האינטרנטיים הם מונופוליסטיים, וזו הסיבה שהם אינם חושבים במונחים של לנצח את המתחרים אלא במונחים של צמצום עלויות. הוא יהיה הכי מאושר לאחר שהצליח להוריד אותך במחיר, מתחת למחיר שהיה מספיק לנצח את המתחרים!

יחד עם זאת, מומחה השיווק באינטרנט (שחייב בהכשרה ותרגול של לא פחות מ-10,000 שעות) אמור לדעת איך להוציא מבעל האתר את כל המידע שניתן אודות מה שמייחד את העסק, איך מתנהלת שיחת מכירה מוצלחת טיפוסית בהשוואה לשיחת מכירה כושלת טיפוסית, בבית העסק הפיסי, ולתכנן בשיתוף עם בעל האתר איך לנצל את זה בצורה מיטבית באתר. לצורך זה בעל האתר נדרש לעבוד בשיתוף עם מומחה השיווק באינטרנט עשרות שעות עבודה. הניסיון בישראל מלמד שהוא לא מוכן להשקיע את עשרות השעות הללו, ומעדיף להסתפק בעיון בהצעות מחיר.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 21:42

oria כתב:אוקי, קיבלתי :)
אפשר היה לכתוב:
חברת קידום או שיווק מטפלת בלקוחות רבים. אני בטוח שלא הייתם רוצים להיות אחד ממאה, נכון?

גם המשפט הבא:

ניסוח ממש לא טוב
תוריד מילים מיותרות.

תודה על התובנה .... הבנתי ואשדל ליישם.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eitanya » יום ה' 06 יוני 2013 22:36

someone100 כתב:
אפשר היה לכתוב:

גם המשפט הבא:

ניסוח ממש לא טוב
תוריד מילים מיותרות.

בינינו, יעקב פעם אמר לי שהמאמרים שהוא קורא אצלי באתר, מאוד לא ברורים.
נתתי לעורך לשוני לערוך מספר תכנים ובאמת, לאחר ביקורת מצידו, נוכחתי לדעת שאני נוטה להשתמש במשפטים ארוכים יחסית ובשפה מקצועית מידי. (בתחילה, לא ממש הבחנתי בכך). זה משהו ש"יושב לי בראש" מאז ובין אם מדובר בשיחה עם לקוח או כתיבת מאמר, אני היום מודע יותר.
בכל מקרה, אוריה ויעקב, כאשר אדם כותב בסגנון האישי שלו, תמיד יהיו כאלו שיתחברו יותר וכאלו שלא. מבחן התוצאה הוא שקובע. אם המטרה היא לגייס לקוחות והצלחנו ליצור חיבור טוב, כנראה שעשינו עבודה טובה.
אשמח להכיר אותך יותר בכדי לעזור לך ולאחרים שמתמודדים כמוך עם אתגרים בשיווק... אז אם גם לך יש 2 דק' בשבילי, יעזור לי מאוד שתמלא את הסקר הקצרצר הבא
בתודה מראש, איתן יריב, WAO הצלחה בשיווק באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
eitanya
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 06 יוני 2013 22:45

eitanya כתב:
someone100 כתב:
אפשר היה לכתוב:

גם המשפט הבא:

ניסוח ממש לא טוב
תוריד מילים מיותרות.

בינינו, יעקב פעם אמר לי שהמאמרים שהוא קורא אצלי באתר, מאוד לא ברורים.
נתתי לעורך לשוני לערוך מספר תכנים ובאמת, לאחר ביקורת מצידו, נוכחתי לדעת שאני נוטה להשתמש במשפטים ארוכים יחסית ובשפה מקצועית מידי. (בתחילה, לא ממש הבחנתי בכך). זה משהו ש"יושב לי בראש" מאז ובין אם מדובר בשיחה עם לקוח או כתיבת מאמר, אני היום מודע יותר.
בכל מקרה, אוריה ויעקב, כאשר אדם כותב בסגנון האישי שלו, תמיד יהיו כאלו שיתחברו יותר וכאלו שלא. מבחן התוצאה הוא שקובע. אם המטרה היא לגייס לקוחות והצלחנו ליצור חיבור טוב, כנראה שעשינו עבודה טובה.

חחחח , היי איתן ..... אני זוכר את ההערה שלי לגבי הבלוג שלך . אני זוכר כמה פעמים ניסיתי לקרוא את הכתבה ההיא וזה היה לי כל כך קשה ....
אבל אחר כך שאמרתי לך זאת . אמרתי .... למה אני צריך להתערב כי נראה לי לא הבנתה אותי .

מה דעתך האישית ? האם הכתבה והסגנון שלי ברור ?
כי נראה לי למרות מה שאורי כתב שדווקא למרות הסגנון המיוחד המסר עובר טוב ?

אגב , שלחתי לך הצעה עיסקית באיימל.....
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל