יודעים לגרום לגוגל לציית? יש לכם עבודה

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

Re: יודעים לגרום לגוגל לציית? יש לכם עבודה

הודעהעל ידי אופיר » יום ג' 20 נובמבר 2012 18:19

זקן השבט 3 כתב:
חפש אדם משכיל ושאל אותו מה פירוש הביטוי הנפוץ "לקרוא בין השורות".

אני שואל את עצמי - למה? למה אתה מעליב אנשים? אפשר לא להסכים, אפשר להתווכח, אבל למה לפגוע ולהעליב?

לי אישית זה לא מזיז אבל אני חושב שזו לא דרך להתנהל - זה לא מכובד ולא נעים ולפיכך אני עוזב את הפורום עד להודעה חדשה.
כתיבת מאמרים. לא עובד ב-13 לכל חודש - איתכם הסליחה!
מחשבונים. עובדים 24 שעות ביממה!
אופיר
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 20 נובמבר 2012 22:05

אופיר כתב:
זקן השבט 3 כתב:חפש אדם משכיל ושאל אותו מה פירוש הביטוי הנפוץ "לקרוא בין השורות".

אני שואל את עצמי - למה? למה אתה מעליב אנשים? אפשר לא להסכים, אפשר להתווכח, אבל למה לפגוע ולהעליב?
לי אישית זה לא מזיז אבל אני חושב שזו לא דרך להתנהל - זה לא מכובד ולא נעים ולפיכך אני עוזב את הפורום עד להודעה חדשה.

מודעת פרסומת משדלת אותי להיכנס לחנות חשמל מסויימת ולקנות בה שואב אבק חדש. אני נכנס לחנות, מנסה את השואב והוא לא מצליח לשאוב אפילו גרגירים של קלקר. אני מנסה עוד מכשיר, ועוד מכשיר, וכולם נכשלים. האם אני צריך לחוס על רגשותיו העדינים של בעל החנות?

הבחור הציג את עצמו פה, בשרשורים אחרים, ככותב תוכן לאתרים, שמקדמי אתרים מבין חברי הפורום שכרו את שירותיו ומרוצים. והנה הוא נכשל בבוחן פשוט של הבנת הנקרא, ברמה שניתן לצפות אותה מהקורא הממוצע של "חדשות היום" ו"ידיעות אחרונות" (אני לא מדבר על "הארץ") וודאי שיש לדרוש אותה ממי שכותב תוכן לאתרים. למה אני צריך לחוס על רגשותיו יותר מאשר על רגשותיו של בעל חנות חשמל שמוכר סחורה דפוקה?

ואילו אתה, אופיר, אם רצית להביא תועלת, היית יכול להסביר לו מה פירוש מטבע הלשון הנפוץ (גם בעיתונים שהזכרתי) "לקרוא בין השורות", במקום לשחק פה את הגבירה העדינה שמתעלפת לשמע מילה גסה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 27 נובמבר 2012 02:48

זקן השבט 3 כתב:
אופיר כתב:
זקן השבט 3 כתב:חפש אדם משכיל ושאל אותו מה פירוש הביטוי הנפוץ "לקרוא בין השורות".

מודעת פרסומת משדלת אותי להיכנס לחנות חשמל מסויימת ולקנות בה שואב אבק חדש. אני נכנס לחנות, מנסה את השואב והוא לא מצליח לשאוב אפילו גרגירים של קלקר. אני מנסה עוד מכשיר, ועוד מכשיר, וכולם נכשלים. האם אני צריך לחוס על רגשותיו העדינים של בעל החנות?

הבחור הציג את עצמו פה, בשרשורים אחרים, ככותב תוכן לאתרים, שמקדמי אתרים מבין חברי הפורום שכרו את שירותיו ומרוצים. והנה הוא נכשל בבוחן פשוט של הבנת הנקרא, ברמה שניתן לצפות אותה מהקורא הממוצע של "חדשות היום" ו"ידיעות אחרונות" (אני לא מדבר על "הארץ") וודאי שיש לדרוש אותה ממי שכותב תוכן לאתרים. למה אני צריך לחוס על רגשותיו יותר מאשר על רגשותיו של בעל חנות חשמל שמוכר סחורה דפוקה?

ואילו אתה, אופיר, אם רצית להביא תועלת, היית יכול להסביר לו מה פירוש מטבע הלשון הנפוץ (גם בעיתונים שהזכרתי) "לקרוא בין השורות", במקום לשחק פה את הגבירה העדינה שמתעלפת לשמע מילה גסה.

טוב, מצטער שאני הורס פה את האשכול אבל אני חייב להגיב.
זקן השבט,
יש הבדל בין הבנת הנקרא לבין הסקת מסקנות על דעתך וטעמך האישי.
אני כותב תוכן הרבה מאוד זמן, וכן, מקדמי אתרים מובילים נהנים ומסופקים מאוד מהשירותים שאני נותן!
בנוגע להבנת הנקרא והבוחן שאתה כביכול ערכת פה.

אוהבים ויודעים לעשות לגוגל חיים קשים?
אופטימיזציה תוכן וקישורים הם אצלכם דרך חיים?
אנו מחפשים אנשי seo עם ניסיון מעשי והרבה פלפל
לפרטים ושליחת קורות חיים...

אין פה מילה וחצי מילה על הרבה ניסיון.
משיחה שלי, ושל מכר ואף ראיון עבודה במקום לא הוזכר דבר על ניסיון רב.
יחד עם זאת בראיון אפילו הודגש כי לאותו מכר אין ניסיון רב בקידום אתרים.

יותר מזה לא אפרט בעיקר בשביל פרטיות מפרסם ההודעה.

אולי הבנת הנקרא שלך לוקה בחסר.
אבל אולי דווקא בשביל זה אתה עובד בגוגל באנגלית?
אולי כדיא לך להפסיק לחפש אנשים בעלי כושר המצאה יוצא דופן...שלך באמת יוצא דופן.
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

הקודם

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום

מי מחובר