שירות בניית קישורים (לינקים) איכותיים ורלוונטים לאתרכם

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

Re: שירות בניית קישורים (לינקים) איכותיים ורלוונטים לאתרכם

הודעהעל ידי itayedry » יום ו' 02 נובמבר 2012 16:23

היי, כמעט כל הגולשים נכנסים לקישורים אותם אני יוצר כחלק מתשובה לשאלותיהם- כן התשובה מספקת ערך מוסף לגולש. בינתיים שירתתי מספר גדול של לקוחות ואני פנוי לעבודות.
אוכל לספק תשובות לדוגמא במייל, צרו קשר עוד היום:
edrybuisness@gmail.com
itayedry
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 02 נובמבר 2012 18:43

itayedry כתב:היי, כמעט כל הגולשים נכנסים לקישורים אותם אני יוצר כחלק מתשובה לשאלותיהם- כן התשובה מספקת ערך מוסף לגולש. בינתיים שירתתי מספר גדול של לקוחות ואני פנוי לעבודות.
אוכל לספק תשובות לדוגמא במייל, צרו קשר עוד היום:
edrybuisness@gmail.com

כפי שכתבתי פה לפני כמה ימים, לא די בכך שהתשובה שלך לשאלה תשביע את רצונו של השואל, כדי שלקישור יהיה ערך גבוה מ-0, צריך גם שהדף המקושר מהתשובה שלך, כנגד תשלום, ישביע את רצונו של מי שמשתמש בקישור.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי Jaxx » יום א' 04 נובמבר 2012 09:37

המייל שלך מחזיר שגיאה,
אתה מוזמן ליצור עמי קשר בפרטי.
Jaxx
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי MattC » יום א' 04 נובמבר 2012 14:01

אמנועל , עושה רושם שאתה מתעקש בצורה יוצאת דופן לחזור על המשפטים שלך
למרות כל מה שירשם פה, גם אם הבחור יגיד לך שהוא שם קישור בתשובה הכי טובה שאפשר עם קישור לעמוד
הכי רלוונטי והגולש יגלוש אל העמוד וישאיר את הפרטים שלו שם ואת הכרטיס אשראי והכל
ואפילו אם בתשובה שלו הוא ימצא פתרון לסרטן או יוכיח את משפט פרמה בשלוש דרכים נוספות,
אתה עדיין תמצא איזה ציטוט אצלך בנוטפד שתוכל להכניס לכאן ולומר משהו נגד זה..
פשוט לא יאמן
MattC
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 04 נובמבר 2012 14:36

MattC כתב:אמנועל , עושה רושם שאתה מתעקש בצורה יוצאת דופן לחזור על המשפטים שלך
למרות כל מה שירשם פה, גם אם הבחור יגיד לך שהוא שם קישור בתשובה הכי טובה שאפשר עם קישור לעמוד
ואפילו אם בתשובה שלו הוא ימצא פתרון לסרטן או יוכיח את משפט פרמה בשלוש דרכים נוספות,
פשוט לא יאמן

אם "הבחור יגיד לך שהוא שם קישור בתשובה הכי טובה שאפשר עם קישור לעמוד הכי רלוונטי והגולש יגלוש אל העמוד וישאיר את הפרטים שלו שם ואת הכרטיס אשראי והכל" - אני לא אגיד כלום נגד הקישור המסויים הזה, אלא רק אשבח אותו.

אבל מה שהבחור עושה זה להוציא קישורים לכל מי ששילם, גם אם האתר שלו מחורבן וגם אם איש לא השתמש לכן בקישור או שלא היה שבע רצון מהביקור, ואז ערך הקישור הוא 0. משמע, מישהו (כפי הנראה כמעט כל לקוחות השירות הזה) משלמים משהו ומקבלים 0 בתמורה. הפתרון המעשי הוא לכן לשפר את איכות האתרים, עד שיהיו ראויים לקבלת קישורים טבעיים, ולא להשקיע במקום זאת את תקציב הקידום ברכישת קישורים מלאכותיים.
"
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי itayedry » יום ב' 05 נובמבר 2012 17:04

זקן השבט, אתה לא רוצה לרכוש אתה לא חיב. יש לי הרבה לקוחות מרוצים, נמאס מכל הביקורות הרעות שלך על כל הודעה שמפורסמת בפורום.
עוד?
אני מציע גם שירות רישום לאינדקסים ושירות הפצת מאמרים.

JAXX, אני לא יכול לשלוח הודעה פרטית משום מה זה כותב שאין לי מספיק הודעות.
המייל הנכון שלי הוא:
edrybusiness@gmail.com

קודם התבלבלתי במייל.
itayedry
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 05 נובמבר 2012 17:21

itayedry כתב:זקן השבט, אתה לא רוצה לרכוש אתה לא חיב. יש לי הרבה לקוחות מרוצים, נמאס מכל הביקורות הרעות שלך על כל הודעה שמפורסמת בפורום.
עוד?
אני מציע גם שירות רישום לאינדקסים ושירות הפצת מאמרים[...]

פורום מקצועי איננו לוח מודעות אלא יותר לוח ביקורות, לתועלת חברי הפורום, ובמה לדיון מקצועי. תמציא, תפתח ותציע משהו שמותאם לגוגל של שנת 2013 ולא לגוגל של שנת 2003, ותקבל כפי הנראה ביקורת מצויינת.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום א' 11 נובמבר 2012 04:27

זקן השבט 3 כתב:
itayedry כתב:זקן השבט, אתה לא רוצה לרכוש אתה לא חיב. יש לי הרבה לקוחות מרוצים, נמאס מכל הביקורות הרעות שלך על כל הודעה שמפורסמת בפורום.
עוד?
אני מציע גם שירות רישום לאינדקסים ושירות הפצת מאמרים[...]

פורום מקצועי איננו לוח מודעות אלא יותר לוח ביקורות, לתועלת חברי הפורום, ובמה לדיון מקצועי. תמציא, תפתח ותציע משהו שמותאם לגוגל של שנת 2013 ולא לגוגל של שנת 2003, ותקבל כפי הנראה ביקורת מצויינת.

עמנואל.
אתה ממשיך להתנגח באנשים
מי אתה שתקבע שהעבודה שלו לא תורמת לקידום אתרים?
אתה גוגל? אתה אפילו לא מקדם בפועל אף אתר כבר שנים!
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 11 נובמבר 2012 14:02

gil_y7 כתב:עמנואל.
אתה ממשיך להתנגח באנשים

נכון לנובמבר 2012, על פי מה שגוגל כותבים, האיש הזה מוכר קישורים חסרי ערך ואולי אפילו מזיקים. אני לא גוגל אבל אני קורא בעיון ומתייחס ברצינות רבה למה שגוגל כותבים ועושים, תוך כדי פולמוס עם מקדמי האתרים הפעילים, שמרביתם נאורים מספיק כדי להתווכח עם הטיעונים שאני משמיע ולא עם האיש שמשמיע אותם.

אני לא מקדם אתרים, אבל גם אתה לא - עובדה שאינך יודע ומתחמק מלענות על השאלות שנשאלת פה כמה פעמים (viewtopic.php?f=1&t=4387&start=45) וביניהן: איך אתה יודע שאם עשית פעולה מסויימת והדף שעליו עבדת עלה ממקום 11 למקום 9, אותה פעולה היא הסיבה לעליה במיקום?

כאשר תדע לענות על השאלה הזו תדע גם באיזו מידה העבודה שלך תורמת לקידום, ואז לא יהיה לך צורך להתחזות למקדם אתרים. הרי אתה, כ"מקדם אתרים" מציע לי ולאחרים לרכוש ממך עבודת קידום אתרים, ברמת הידע שלך, אבל אני, כצרכן של עבודת קידום אתרים לא רוצה לזרוק את הכסף לפח כי התפתיתי לקנות בזול ממקדם אתרים כושל שיגרום לאתר שלי לעוף מצמרת תוצאות החיפוש של גוגל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 27 נובמבר 2012 19:58

זקן השבט 3 כתב:
MattC כתב:אמנועל , עושה רושם שאתה מתעקש בצורה יוצאת דופן לחזור על המשפטים שלך
פשוט לא יאמן

אם "הבחור יגיד לך שהוא שם קישור בתשובה הכי טובה שאפשר עם קישור לעמוד הכי רלוונטי והגולש יגלוש אל העמוד וישאיר את הפרטים שלו שם ואת הכרטיס אשראי והכל" - אני לא אגיד כלום נגד הקישור המסויים הזה, אלא רק אשבח אותו.

אבל מה שהבחור עושה זה להוציא קישורים לכל מי ששילם, גם אם האתר שלו מחורבן וגם אם איש לא השתמש לכן בקישור או שלא היה שבע רצון מהביקור, ואז ערך הקישור הוא 0. משמע, מישהו (כפי הנראה כמעט כל לקוחות השירות הזה) משלמים משהו ומקבלים 0 בתמורה. הפתרון המעשי הוא לכן לשפר את איכות האתרים, עד שיהיו ראויים לקבלת קישורים טבעיים, ולא להשקיע במקום זאת את תקציב הקידום ברכישת קישורים מלאכותיים.
"

זקן השבט היקר
אפילו סיימתי לקרוא את ההודעה שלך וכבר אני יכול "לקרוא בין השורות" את הזלזול שלך מהיכולת של אותו אדם להעניק קישור לכל אתר, גרוע ככל שיהיה.

אז סליחה שאיננו מחפשים לקדם רק את נענע, וואלה ומיקרוסופט ישראל וביכולתנו לעזור גם למי שנמצא בתחתית הרשימה.

זקן השבט 3 כתב:
אתה ממשיך להתנגח באנשים

נכון לנובמבר 2012, על פי מה שגוגל כותבים, האיש הזה מוכר קישורים חסרי ערך ואולי אפילו מזיקים. אני לא גוגל אבל אני קורא בעיון ומתייחס ברצינות רבה למה שגוגל כותבים ועושים, תוך כדי פולמוס עם מקדמי האתרים הפעילים, שמרביתם נאורים מספיק כדי להתווכח עם הטיעונים שאני משמיע ולא עם האיש שמשמיע אותם.

אני לא מקדם אתרים, אבל גם אתה לא - עובדה שאינך יודע ומתחמק מלענות על השאלות שנשאלת פה כמה פעמים (viewtopic.php?f=1&t=4387&start=45) וביניהן: איך אתה יודע שאם עשית פעולה מסויימת והדף שעליו עבדת עלה ממקום 11 למקום 9, אותה פעולה היא הסיבה לעליה במיקום?

כאשר תדע לענות על השאלה הזו תדע גם באיזו מידה העבודה שלך תורמת לקידום, ואז לא יהיה לך צורך להתחזות למקדם אתרים. הרי אתה, כ"מקדם אתרים" מציע לי ולאחרים לרכוש ממך עבודת קידום אתרים, ברמת הידע שלך, אבל אני, כצרכן של עבודת קידום אתרים לא רוצה לזרוק את הכסף לפח כי התפתיתי לקנות בזול ממקדם אתרים כושל שיגרום לאתר שלי לעוף מצמרת תוצאות החיפוש של גוגל.

עמנואל.
אתה אמיתי?
עניתי לך פה על ה"בחנים" שאתה בתור מקדם האתרים הישראלי הראשון העזת בכלל להעמיד בפניי.
בנוסף, אתה לא נותן תשובה לאותן שאלות.

בנוסף, ללקוח שכמוך איני מציע עבודות קידום.
אני מציע לך להקים מנוע חיפוש שיחליף את גוגל. או לנסות את מזלך במקצוע אחר בו תוכל להצביע על פעילות ב 10 השנים האחרונות.
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 28 נובמבר 2012 14:47

אינני מבין ממה אתה מתפעל פה: "היכולת של אותו אדם להעניק קישור לכל אתר, גרוע ככל שיהיה." כפי שכתבתי ל-MattC, קישור צריך להביא תועלת מעשית, במיוחד אם גובים תמורתו כסף.
אתה אמיתי?
עניתי לך פה על ה"בחנים" שאתה בתור מקדם האתרים הישראלי הראשון העזת בכלל להעמיד בפניי.
אני מציע לך להקים מנוע חיפוש שיחליף את גוגל. או לנסות את מזלך במקצוע אחר בו תוכל להצביע על פעילות ב 10 השנים האחרונות.

אינני רואה מה למדת בשנות עבודתך בקידום אתרים, שמועיל ללקוח נכון לנובמבר 2012. מה שכן, ראיתי שחל אצלך שיפור מסויים ברמת ההבנה, בעיקר בזכות השאלות ששאלתי אותך והמאמץ לענות עליהן, ובמיוחד השאלות שאין להן תשובה, אבל הבנת השאלה מנפצת את התשובות השגויות הנפוצות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 28 נובמבר 2012 23:47

זקן השבט 3 כתב:אינני מבין ממה אתה מתפעל פה: "היכולת של אותו אדם להעניק קישור לכל אתר, גרוע ככל שיהיה." כפי שכתבתי ל-MattC, קישור צריך להביא תועלת מעשית, במיוחד אם גובים תמורתו כסף.
אתה אמיתי?

אינני רואה מה למדת בשנות עבודתך בקידום אתרים, שמועיל ללקוח נכון לנובמבר 2012. מה שכן, ראיתי שחל אצלך שיפור מסויים ברמת ההבנה, בעיקר בזכות השאלות ששאלתי אותך והמאמץ לענות עליהן, ובמיוחד השאלות שאין להן תשובה, אבל הבנת השאלה מנפצת את התשובות השגויות הנפוצות.

השאלות שלך לא הובילו אותי לחשיבה והגעה לתובנות.
הם הובילו אותי לנסח את התובנות שלי שוב ושוב עד שאתה עם הבנק הנקרא שלך תבין או אני עם רמת המשכל שלי אצליח להסביר.

נקודת המוצא שלך שמקדמי אתרים בישראל הוא בורים היא שמרתיחה אותי. קשה לי להאמין שתקבל תשובות אחרות מ 90 אחוז ממקדמי האתרים פה בפורום.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 29 נובמבר 2012 11:16

gil_y כתב:השאלות שלך לא הובילו אותי לחשיבה והגעה לתובנות.
הם הובילו אותי לנסח את התובנות שלי שוב ושוב עד שאתה עם הבנת הנקרא שלך תבין או אני עם רמת המשכל שלי אצליח להסביר[...]

גיל ידידי, הרי עד לאחרונה היית בטוח שגוגל הוא שקובע מי יהיה במקום 11 ומי יהיה במקום 9, וזאת משום שהמונח הבסיסי של המקצוע "ציון רלוונטיות" לא היה ידוע לך.
gil_y כתב:נקודת המוצא שלך שמקדמי אתרים בישראל הם בורים היא שמרתיחה אותי. קשה לי להאמין שתקבל תשובות אחרות מ 90 אחוז ממקדמי האתרים פה בפורום.

התובנה שלי, מקידום אתרים בזירות תחרותיות, היא שקידום אתרים הוא מקצוע לאנשים חושבים, ולמי שאינם כאלה היה חלון הזדמנויות לכמה שנים בתור יצרני קישורים, אבל גוגל סגר את החלון לאחרונה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ה' 29 נובמבר 2012 18:09

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:השאלות שלך לא הובילו אותי לחשיבה והגעה לתובנות.
הם הובילו אותי לנסח את התובנות שלי שוב ושוב עד שאתה עם הבנת הנקרא שלך תבין או אני עם רמת המשכל שלי אצליח להסביר[...]

גיל ידידי, הרי עד לאחרונה היית בטוח שגוגל הוא שקובע מי יהיה במקום 11 ומי יהיה במקום 9, וזאת משום שהמונח הבסיסי של המקצוע "ציון רלוונטיות" לא היה ידוע לך.
gil_y כתב:נקודת המוצא שלך שמקדמי אתרים בישראל הם בורים היא שמרתיחה אותי. קשה לי להאמין שתקבל תשובות אחרות מ 90 אחוז ממקדמי האתרים פה בפורום.

התובנה שלי, מקידום אתרים בזירות תחרותיות, היא שקידום אתרים הוא מקצוע לאנשים חושבים, ולמי שאינם כאלה היה חלון הזדמנויות לכמה שנים בתור יצרני קישורים, אבל גוגל סגר את החלון לאחרונה.

מי אתה שתקבע מה חשבתי עד לאחרונה?
אתה לא "גיל יצחק". על סמך מה אתה קובע זאת?
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 29 נובמבר 2012 18:28

gil_y7 כתב:מי אתה שתקבע מה חשבתי עד לאחרונה?
אתה לא "גיל יצחק". על סמך מה אתה קובע זאת?

על סמך ניסיון רב בהוראת קידום אתרים, אני יודע מה לומדים, ובעיקר מה לא לומדים, מקדמי האתרים, כמעט ללא יוצא מן הכלל. מתשובותייך לשאלות ששאלתי ראיתי שאתה לא יוצא מן הכלל. היית יכול לבוא לפורום הזה בשביל להרחיב דעת. במקום זאת אתה
עסוק בלהסוות את העובדה שאתה יודע כל כך מעט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הקודםהבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר