שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

הודעהעל ידי talprihar » יום ה' 06 ספטמבר 2012 15:28

vova2211 כתב:תודה על התמיכה .
וודקה וקישורים זורמים לארץ מאותו מקור, לא ניתן להפריד בינהם :)
ולדי

אני בעד שניהם ובעד המערכת שלך ובעד כל מי שעושה בארץ איזשהי מערכת, כל הכבוד!

ולא מבין מה הויכוח? הרי ברור שקישורים כאלו בין אם חושבים שהם תורמים ובין אם חושבים שהם לא, מיישמים רק על אתרים שמראש מחשיבים כמשאב מתכלה, ולא על נכסים חשובים או לקוחות.
אם למישהו יש שאלות הוא תמיד יכול לנצל את מה שולאדי מציע - 100 ש"ח קרדיט מתנה ולראות בעצמו מה התרומה אם בכלל, על דף שיועד למטרה זאת, דקת הזמן שלוקח להרים שם פרוייקט יכולה לחסוך שבועיים של דיונים.
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
וכמובן בבלוג שלי עם כל המידע על טכנולוגיות קידום אתרים אוטומטי.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של talprihar (3 משתמשים):
orann1יורםziv
פופולריות: 60%
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 18

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 16:53

אני מוכן לשלם 10-15,000 ש"ח לחודש על קישור שיש לי מראש סיבה להאמין שהוא עושה את העבודה, ולא מוכן לשלם אפילו 300 ש"ח לחודש לקישור שאני צריך לבדוק האם הוא עושה את העבודה.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 17:33

זקן השבט 3 כתב:אני מוכן לשלם 10-15,000 ש"ח לחודש על קישור שיש לי מראש סיבה להאמין שהוא עושה את העבודה, ולא מוכן לשלם אפילו 300 ש"ח לחודש לקישור שאני צריך לבדוק האם הוא עושה את העבודה.

בחינם אומרים לך, 100 שקל בחינם
ובשבילך, אני בטוח שוולאדי מוכן לתת גם 40 שקלים בחינם, רק שיהיה לך עוד משהו שלילי להגיד:)
סתם סתם, צוחק איתך, שנה טובה
מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 6

הודעהעל ידי maradona10 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 17:46

אין שום ספק שכולם קונים קישורים וגם ימשיכו לקנות קישורים אפילו בעידן הפוסט פינגווין...
ברור שקניית קישורים היה אבל עכשיו בעיקר נהיה סוג של אומנות וצריך לעשות סלקצייה בין כל
מה שמסתובב באינטרנט.
השאלה היא מה אתם מחשיבים קישור "לבן/איכותי" שתשתמשו לקישור לאתרים של הלקוחות שלכם
ולא לאתרים התומכים שלכם.
אז אני מניח שמה שהרוב יגידו, זה אתר אמיתי מאותו הנישה שלך שייתן לך תנועה אמיתית לאתר שלך,
אם זה ממאמר אז המאמר גם יהיה מאוד איכותי ומעניין...אבל,
שמתי לב שבעדכון האחרון על לא מעט אתרים שפשוט נפלו, גם עם 60-70 אחוז מהקישורים שלהם
היו הכי אמיתיים והכי איכותיים שיש.
השיח הגדול נהיה מתי יגיע העדכון הבא...וזה נראה כאילו רוב המקדמים עובדי עצות בקשר לזה
ולא באמת יודעים כבר מה עובד ומה לא.
אני פשוט חושב שבעידן של היום ברור שאף אחד כבר לא מוגן גם אם הקישורים שלך ממש מגוונים ואיכותיים.
maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 18:55

ברור שקישור מאתר ברוסיה איננו מ"הנישה שלך".

את מי ששוקל לקנות קישור אשאל שוב: "האם אתה מוכן לשלם לשנה מראש תמורת הנחה של 30%"?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 19:04

זקן השבט 3 כתב:ברור שקישור מאתר ברוסיה איננו מ"הנישה שלך".

את מי ששוקל לקנות קישור אשאל שוב: "האם אתה מוכן לשלם לשנה מראש תמורת הנחה של 30%"?

למה ברור?
יש לי אתר של פסיכומטרי בשת"פ צמוד עם אתר לימודים ברוסיה, משתפים מידע ברשת, מה רע?
(אין לי באמת, סתם דוגמא היפוטטית)
אני יכול לקבל קישור מאתר קידום אתרים ברוסיה כי הם תרגמו מאמר שלי מעברית לרוסית, ורוצים להודות למקור,
מה רע?
מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 6

הודעהעל ידי maradona10 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 19:10

ברור שלא הייתי מוכן...מי יודע עם זה יעבוד מחר בבוקר , ואז מה אתה ניתקע עם קישורים לעוד שנה שבמיקרה הטוב לא
נותנים לך כלום במיקרה הרע דופקים לך את האתר....

maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי maradona10 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 19:13

האם קישור מרשת בלוגים בישראל עם אתרים ישראלים מבלוג בנישה של אולם אירועים שנמצאים עליו עוד 40 פוסטים שמקשרים לאתרים שונים.....קישור מאתר/בלוג כזה לאתר שאתה מקדם שגם במיקרה בנישה של אולם אירועים...
האם במיקרה הזה זה קישור "לבן/איכותי" ?

maradona10
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי uzet1 » יום ה' 06 ספטמבר 2012 23:14

חברים אני לא מבין למה אתם בכלל מתאמצים לתת לשבט דוגמאות,
אתה יכול להגיד גם שאתה יכול לקנות מהמערכת הזאת קישור מהבלוג הרוסי של מאט כץ בנושא קידום אתרים לאתר הפרטי שלך שעוסק בקידום אתרים ושיש פה רלוונטיות, אבל כל עוד אתה קנית את הקישור, השבט ימשיך להתלהם על זה שהקישור לא מוסיף כלום (וגם בלה בלה בלה בלה ואפילו בלה בלה בלה בלה ) כי גוגל יצא בהצהרה מעורפלת שאולי הוא יודע לבודד קישור ספציפי בודד מתוך כל הקישורים ברשת ולקבוע בכל מצב ולא משנה מה הוא האם הוא טבעי או מלאכותי. וכל עוד קנית אותו , לא משנה מה תגיד לזקן הוא כבר לא יהיה טבעי אלא רק מלאכותי
חתימה מהודעה 30
uzet1
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 ספטמבר 2012 10:51

זקן השבט 3 כתב:ברור שקישור מאתר ברוסיה איננו מ"הנישה שלך"[...]

כוונתי היא שקישור מאתר ברוסיה כמו שולדי מציע, שמותקן לזמן מה ואחר כך מוחלף במין רוטציה לא יכול להיות מ"הנישה שלך" אלא במקרה.

נוסף על כך, גוגל לא חישבו מעולם את ערכו של קישור על פי המבחן האם הוא מ"הנישה שלך" או לא. המבחן היה הסתברות הופעתם יחד של שני ביטויי המפתח בטקסט שאיננו אתר אינטרנט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 ספטמבר 2012 10:57

uzet1 כתב:חברים אני לא מבין למה אתם בכלל מתאמצים לתת לשבט דוגמאות,
אתה יכול להגיד גם שאתה יכול לקנות מהמערכת הזאת קישור מהבלוג הרוסי של מאט כץ בנושא קידום אתרים לאתר הפרטי שלך שעוסק בקידום אתרים ושיש פה רלוונטיות, אבל כל עוד אתה קנית את הקישור, השבט ימשיך להתלהם על זה שהקישור לא מוסיף כלום (וגם בלה בלה בלה בלה ואפילו בלה בלה בלה בלה ) כי גוגל יצא בהצהרה מעורפלת שאולי הוא יודע לבודד קישור ספציפי בודד מתוך כל הקישורים ברשת ולקבוע בכל מצב ולא משנה מה הוא האם הוא טבעי או מלאכותי. וכל עוד קנית אותו , לא משנה מה תגיד לזקן הוא כבר לא יהיה טבעי אלא רק מלאכותי

קידום אתרים הוא מקצוע לאנשים חושבים, ואנשים חושבים מבררים כל שאלה והצעה כדי להבין ולהתקדם. מי שאינם חושבים מתלהבים לקנות קישורים מתחלפים מולדי, למרות שהוא מתחמק מלהסביר מדוע הם מביאים תועלת ליותר משבועות אחדים (גם אם ממשיכים לשלם כמובן) ומתלהבים לקנות "מים קדושים" בנתיבות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי uzet1 » יום ו' 07 ספטמבר 2012 12:31

ידידי, אין לי בעיה עם הקישורים של ולדי, עדיין לא קניתי וגם אני לא מתכוון ככל הנראה לקנות,
יש לי בעיה שכל פוסט פה הופך להרצאה במקום דיון.
אתה יכול לחזור ולטעון מה שאתה רוצה לטעון מהיום ועד מחרתיים (ובעקביות והשקעה מרשימה יש לציין)
אפילו אם תצטט פה את כל הציטוטים של מאט ואנשי יחסי הציבור של מנוע החיפוש גוגל,
אבל מה לעשות, שלמרות הכל , עדיין 10 קישורים מרוסיה מאתרים ששייכים לתחום האתר המקודם, יעשו עבודה מסוימת
גם אחרי הציטוט שלך בנוגע ליכולת של .... לבודד.... וגם כולל את המילים מלאכותי ו/או טבעי
חתימה מהודעה 30
uzet1
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 ספטמבר 2012 13:16

uzet1 כתב:ידידי, אין לי בעיה עם הקישורים של ולדי, עדיין לא קניתי וגם אני לא מתכוון ככל הנראה לקנות,
יש לי בעיה שכל פוסט פה הופך להרצאה במקום דיון.
אתה יכול לחזור ולטעון מה שאתה רוצה לטעון מהיום ועד מחרתיים (ובעקביות והשקעה מרשימה יש לציין)
אפילו אם תצטט פה את כל הציטוטים של מאט ואנשי יחסי הציבור של מנוע החיפוש גוגל,
אבל מה לעשות, שלמרות הכל , עדיין 10 קישורים מרוסיה מאתרים ששייכים לתחום האתר המקודם, יעשו עבודה מסוימת
גם אחרי הציטוט שלך בנוגע ליכולת של .... לבודד.... וגם כולל את המילים מלאכותי ו/או טבעי

בתגובה קודמת פה כתבתי:
לי יש עניין בקישור שנמכר כיחיד או בחבילה, אבל מסוגל להקפיץ למשל תוצאת חיפוש משום מקום למקום 1 לקידום אתרים תוך כמה שבועות. עוד יותר יש לי עניין בקישור שיכול לסגור פער ציוני רלוונטיות זהה בגוגל העולמי באנגלית.

מי שיודע לקרוא מבין היטב שאינני יוצא נגד כל קישור שנמכר כיום, למרות שברור שהוא מלאכותי. דרשתי ולא קיבלתי מולדי הסבר מה עושה את הקישורים שהוא מציע לשימושיים, במיוחד אם הם מוסרים ומוחלפים באחרים מדי כמה זמן. מאחר והוא מתחמק מלהסביר התפתח פה דיון.

מי שעוסק בעבודת שכל יודע להעריך ולכבד את עבודת השכל של אחרים, ובמיוחד של אלפי המדענים והמהנדסים של גוגל. פועל פשוט ממשיך לחשוב במונחים הפשוטים והשגויים שלימדו אותו פעם כדי לא לייגע את מוחו העדין - כמו למשל שקישור מ"אתרים ששייכים לתחום האתר המקודם" הם שמועילים (ספא ומדרסים שייכים שניהם לתחום הבריאות) כי הסבר במונחים של הסתברות כבר מחייב כושר חשיבה ( הסתברות הופעתם יחד של המילים ספא ומדרסים בטקסט שאיננו דף אינטרנט היא אפסית).
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי אופיר » יום ו' 07 ספטמבר 2012 13:24

זקן השבט 3 כתב:מי שיודע לקרוא מבין היטב שאינני יוצא נגד כל קישור שנמכר כיום, למרות שברור שהוא מלאכותי. דרשתי ולא קיבלתי מולדי הסבר מה עושה את הקישורים שהוא מציע לשימושיים, במיוחד אם הם מוסרים ומוחלפים באחרים מדי כמה זמן. מאחר והוא מתחמק מלהסביר התפתח פה דיון.

יכול להיות שולדי לא יודע מה עושה אותם שימושיים - לפעמים משהו עובד ולא יודעים למה. הוא הציע לך לנסות ולהשקיע 10 דקות בזה במקום להתווכח שעות.

ואם תנסה ותראה שהקישורים עובדים - ולא תדע למה - מה תעשה?
אופיר
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 ספטמבר 2012 15:38

אופיר כתב:
זקן השבט 3 כתב:מי שיודע לקרוא מבין היטב שאינני יוצא נגד כל קישור שנמכר כיום, למרות שברור שהוא מלאכותי. דרשתי ולא קיבלתי מולדי הסבר מה עושה את הקישורים שהוא מציע לשימושיים, במיוחד אם הם מוסרים ומוחלפים באחרים מדי כמה זמן. מאחר והוא מתחמק מלהסביר התפתח פה דיון.

יכול להיות שולדי לא יודע מה עושה אותם שימושיים - לפעמים משהו עובד ולא יודעים למה. הוא הציע לך לנסות ולהשקיע 10 דקות בזה במקום להתווכח שעות.
ואם תנסה ותראה שהקישורים עובדים - ולא תדע למה - מה תעשה?

כבר כתבתי למעלה (ובהקשר אחר, גם בבלוג של טל פריהר): כדי לדעת אם הקישורים עובדים לאורך זמן (בהנחה שמצד אחד אני ממשיך לשלם, ומצד שני המערכת עושה רוטציה אוטומטית של הקישורים - משמע מסירה את הראשונים ומחליפה אותם באחרים, וחוזר חלילה) אני צריך להתעסק עם זה לפחות חודשיים.

שווה לי לעשות את זה אם אני מקבל קישורים כמו אלה שהקפיצו בזמנו את YAAW למקום 1 לקידום אתרים, כי עליהם אני (ובטח גם אתה) מוכן לשלם הרבה כסף מדי חודש. בינתיים, בהעדר הסבר מפי ולדי, אני נאלץ להסיק שלמערכת הזאת משלמים מעט מאד עבור קישורים ששווים מעט מאד - ובהם אין לי (ובטח גם לך) כל עניין.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 64 אורחים