פנייה לעמנואל

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

פנייה לעמנואל

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 25 יולי 2012 05:53

הייתי עושה את זה בהודעה אישית אך לדעתי יש פה חברי פורום רבים שישמחו לקחת חלק בדיון שאני מחפש.

1)אתה כותב פה בפורום הרבה על קישורים- קישורים מלאכותיים = 0 לדבריך וכן יצירת עמוד שיוביל בעלי אתרים לקשר אליו הוא קישור מנצח.2
2) דיברת על טכנאות אתרים (seo)- נראה לי קצת מזלזל. מקדם אתרים שלא יודע לגעת בצדדים הטכניים. אין לו מקום בעולם הזה. תארו לכם מקדם שלא יודע לשנות כותרות באתר שלו, לא יודע להכניס תוכן. לא יודע לעבוד על האתר שלו.?
3) תוכן- אמרת שגוגל מדבר על קישורים בהקשר שלילי בעיקר בעוד מדבר על תוכן איכותי. מהו תוכן איכותי בעיניך? איך אתה "משיג" לעצמך תוכן שכזה?

בנוגע לקישורים- איך אמור בעל אתר. לדוגמא בתחום ההובלות. להביא לכך שאתר מתחרה שלו יקשר אליו? בעידן בו 10 תוצאות החיפוש הראשונות (לפחות) בביטוי בעל תחרות בינונית נעזרים במקדמי אתרים ש"לא יסכימו" להשתיל קישור באתר שלהם לתוכן שלך. גם אם יהיה מכרה זהב. איך כן אתה יכול להשיג קישור שכזה?

הרשה לי מעט להקדים. אם אינך מאמין בשתילת תוכן. אינך מאמין בבניית קישורים, אינך טכנאי אתרים שמתעסק באתר עצמו.
מה אתה עושה?

ועכשיו לשאלת מיליון הדולר.
ובבקשה אל תכניס את התשובות המתחמקות. בבקשה תענה בכן או לא. ואם אתה יכול אפילו תתן קישור.
אתה יכול להצביע על אתר אחד שאתה מקדם/קידמת והוא מקום 1-3?
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 8

Re: פנייה לעמנואל

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 יולי 2012 10:28

gil_y כתב:[...]ועכשיו לשאלת מיליון הדולר.
ובבקשה אל תכניס את התשובות המתחמקות. בבקשה תענה בכן או לא. ואם אתה יכול אפילו תתן קישור.

טוב. אז תן לי מיליון דולר ואענה לך.
ועכשיו ברצינות. אתחיל בזה. אינני רוצה לענות בכן ולא לפני שאני מבין מפיך:

מדוע אתה חושב שקורות החיים שלי רלוונטיות לאמיתות או לשקריות טענה שאני משמיע בדבר מהי מהירות האור, הוכחה שבה אני מוכיח לך את משפט פיתגורס או מסקנה שאני מסיק בדרך לוגית מתוך הנחות נתונות?

לפני שמונים שנה, הנאצים הקפידו להבחין בין "מדע ארי" ל"מדע יהודי" (גילויים מדעיים של יהודים כמו אינשטיין) וטענו שמדע של יהודים לא יכול להיות נכון.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי michaels » יום ד' 25 יולי 2012 10:44

gil_y כתב:ועכשיו לשאלת מיליון הדולר.

שים לב גיל - קיבלת כרגיל תשובה מתחמקת...
michaels
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 יולי 2012 11:31

michaels כתב:שים לב גיל - קיבלת כרגיל תשובה מתחמקת...

למי שיודע לדבר רק 100 מילים, תשובה בשפה של 200 מילים היא תשובה מתחמקת.

אז תסביר לי אתה: מה ההבדל בין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שמקדם אתר של רופא שיניים ושל מסיר שיער בלייזר לבין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שממונה על ניהול\שכלול שיטות העבודה\ביקורת איכות\הדרכה\פיטורי מקדמים כושלים וכו' של מי שמקדם את האתר של רופא השיניים ושל מסיר השיער בלייזר?

אם אתה לא יודע לענות, תמחק את התגובה שלך, כי היא תגובה פוגענית ולא עניינית, האסורה על פי מדיניות הפורום.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום ד' 25 יולי 2012 13:08

gil_y כתב:הרשה לי מעט להקדים. אם אינך מאמין בשתילת תוכן. אינך מאמין בבניית קישורים, אינך טכנאי אתרים שמתעסק באתר עצמו.
מה אתה עושה?

עמנואל חוקר את התחום ומלמד מקדמי אתרים איך לחשוב, מה שבעיני הרבה יותר חשוב מטכנאי קידום אתרים !
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של yaron.yogev :
someone100
פופולריות: 20%
yaron.yogev
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 יולי 2012 13:20

תודה ירון.

אז אמשיך הלאה עם התשובה לשני הספקנים: אני מקדם ברגע זה דף חדש לחלוטין לביטוי "הסרת שער שיבה בלייזר על ידי מומחה מדופלם מרוסיה שגר עכשיו בנתניה" (במרכאות כפולות). בעוד יום-יומיים הוא יופיע בודאות במקום 1 בגוגל לביטוי החיפוש שתיארתי. האם אעבור בכך את המבחן החמור שלכם, שכישלון בו מעמיד בספק מוחלט את הנכונות של כל מה שאני כותב פה בפורום?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי painkille5 » יום ד' 25 יולי 2012 15:14

כמו שהקישורים המלאכותיים עטופים במאמרים באתרי תמיכה גרועים, ככה המסרים האמתיים שבהודעות בפורום עטופות בהסוואה, בעיקר בגלל פוליטיקה ואגו.

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של painkille5 :
ziv
פופולריות: 20%
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 25 יולי 2012 17:56

זקן השבט 3 כתב:תודה ירון.

אז אמשיך הלאה עם התשובה לשני הספקנים: אני מקדם ברגע זה דף חדש לחלוטין לביטוי "הסרת שער שיבה בלייזר על ידי מומחה מדופלם מרוסיה שגר עכשיו בנתניה" (במרכאות כפולות). בעוד יום-יומיים הוא יופיע בודאות במקום 1 בגוגל לביטוי החיפוש שתיארתי. האם אעבור בכך את המבחן החמור שלכם, שכישלון בו מעמיד בספק מוחלט את הנכונות של כל מה שאני כותב פה בפורום?

עמנואל עמנואל...
שוב פעם הבנת הנקרא
בן אדם שמבין שפה של 200 מילים לא יכול להבין את ההודעה של "טכנאי אתרים" זוטר? בעל חשיבה צרה והכרת שפה בת 100 מילים?
אצטט את דבריי

אבל אתה כהרגלך לא יכול להשים את האצבע על פעולות שלך. כנראה שהן אינן קיימות.

כמו שאגיע לגנן ואגיד לו "תוכל להראות לי גינות שעשית? דשא שכיסחת?"
והוא יגיד שזה לא חשוב. חשוב צורת הניהול שלו. איך שהוא מנהל. יש לו תואר שביעי מאוניברסיטת אוקספורד למנהל עסקים עם התמחות בגינות.
נראה לך שאשכור את שירותיו?

למי שיודע לדבר רק 100 מילים, תשובה בשפה של 200 מילים היא תשובה מתחמקת.

אז תסביר לי אתה: מה ההבדל בין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שמקדם אתר של רופא שיניים ושל מסיר שיער בלייזר לבין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שממונה על ניהול\שכלול שיטות העבודה\ביקורת איכות\הדרכה\פיטורי מקדמים כושלים וכו' של מי שמקדם את האתר של רופא השיניים ושל מסיר השיער בלייזר?

אם אתה לא יודע לענות, תמחק את התגובה שלך, כי היא תגובה פוגענית ולא עניינית, האסורה על פי מדיניות הפורום.

על פי דבריך. אין לך כנראה עובדים. הרי כל עובד שישתול קישור מלאכותי לא יפעל על פי דרכיך ויפוטר. כל אחד שיפרסם תוכן ויקשר לאתר המקודם- יפוטר. כל אחד שיירשום את האתר לאינדקסים- יפוטר. כך גם עם מי שיבקש מגוגל להסיר קישורים או יעשה זאת באופן ידני.
אז מה נותר לו לעשות? דבר ואף דבר. אולי לבכות לגוגל על המתחרים שלו וככה לעקוף אותם (או שלא). ואז גם הא יפוטר על כך שאינו עושה דבר.

אז מהודעותיך אני מבין כך:
אינך מקדם אתרים. אתה מנחה אנשים איך לקדם אתרים ומנהל קבוצת קידום.
הצלחות: אין לך. אחרת. זה מקביל לזמר נגיד אייל גול שיקליט דיסק וישמור עליו במגירה שכן זמן אינו נמדד בכמות הלהיטים שהצליחו לו אלא במידת היכולת שלו לנהל ףרוייקט דיסק מצליח שיישב, שוב, באחד הארונות בבית.

ושוב עמנואל. אני מנסה לשאול אותך. אתה עושה מאיתנו צחוק? איך חשיבה מחוץ לקופסא יכולה להוביל אותי לדעה שזמר (מקדם אתרים) נמדד על ידי יכולת הניהול של הדיסק (פרוייקטים) שלו לא על ידי הלהיטים (אתרים שהביא למקומות 1-2-3 בגוגל) שהוציא לאורך השנים?

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של gil_y (2 משתמשים):
ranan90sedmedia
פופולריות: 40%
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 יולי 2012 22:21

gil_y כתב:ובבקשה אל תכניס את התשובות המתחמקות. בבקשה תענה ב כן או לא. אתה יכול להצביע על אתר אחד שאתה מקדם/קידמת והוא מקום 1-3?

אני חוזר ושואל אותך: אם בעוד יום-יומיים תראה את הדף שאקדם היום לביטוי "הסרת שער שיבה בלייזר על ידי מומחה מדופלם מרוסיה שגר עכשיו בנתניה" (במרכאות כפולות). במקום 1 בגוגל, זה יספק אותך?
תענה בבקשה בכן או לא. ואם לא, למה לא. (התשובה שלי בת שני חלקים וזו חלקה הראשון).
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 25 יולי 2012 22:30

התשובה שלי היא לא.
למה לא? זהו אינו ביטוי תחרותי שאינו מהווה אינדיקציה ליכולות שלך.
ישנם ביטויים אשר מספיק יצירת עמוד בנושא בכדי להגיע בביטוי למקום ה 1 בגוגל.
עכשיו אקדים את המשך תגובתך ואומר

נגיד ויגיע אליי לקוח המחפש שאקדם את האתר שלו למקום ה1 בתוצאות החיפוש אחר הביטוי: דרושים
ואציג לו את ה"הצלחות" שלי בתחומים כמו "עבודה בחו"ל" , "הובלות" , "עורך דין פלילי" הן יהוו אינדיקציה ליכולת שלי להתמודד עם ביטוי תחרותי ולהביא לתוצאות גם בזירה מאוד תחרותית.
מנגד, אם אומר לו שאין טעם להציג את ההצלחות שלי ושיש לי יכולת ניהולית יוצאת מן הכלל של מקדמי אתרים. הוא ככל הנראה יזרוק אותי. יכול מאוד להיות שמה שאתה טוען הוא נכון. אך לא נראה לי שלקוחות יקפצו על ה"מציאה" של מקדם אתרים נטול "קבלות" שהוא מוכן להציג.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 יולי 2012 22:46

gil_y כתב:התשובה שלי היא לא.
למה לא? זהו אינו ביטוי תחרותי שאינו מהווה אינדיקציה ליכולות שלך.
ישנם ביטויים אשר מספיק יצירת עמוד בנושא בכדי להגיע בביטוי למקום ה 1 בגוגל.[...]

מצויין. עכשיו נעבור לחלק השני של התשובה:
קידמתי במשך כ-8 שנים את האתר http://www.cerebralpalsylawdoctor.com/ לביטוי cerebral palsy וכמה מניגזרותיו בתקציב חודשי של 5,000 דולר לחודש, ללא מע"מ. האתר לא הצליח לעלות מעל למקום 16 כי המתחרים שלו הוציאו תקציב חודשי הרבה יותר גדול, וגם הם קנו עבודת קידום ברמה של ליגת העל. לפני כשבעה חודשים הוא עבר למשרד קידום אחר שהצליח לשכנע אותו להגדיל את התקציב, אבל גם המשרד הזה לא מצליח להעלות אותו מעל מקום 13.

של מי הכישלון?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 25 יולי 2012 23:01

לדעתי, שלך. אם בן אדם הצליח לקחת את האתר שאתה קידמת ולהביא אותו גבוה יותר. לא משנה בכמה. (במקרה הזה 3 דירוגים גבוה יותר)
עכשיו נכנס לפה אלמנט התקציב.
בכמה גדל התקציב? איך אתה מודע לזה.
למה אתה לא השגת תקציב גבוה יותר?
תקציב של 5000 דולר בחודש. לדעתי זה מספיק. הזירה אומנם תחרותית אך לא בגדל יוצא מן הכלל שצריך להוציא עשרות אלפי דולרים בחודש.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 25 יולי 2012 23:09

gil_y כתב:לדעתי, שלך. אם בן אדם הצליח לקחת את האתר שאתה קידמת ולהביא אותו גבוה יותר. לא משנה בכמה. (במקרה הזה 3 דירוגים גבוה יותר)
תקציב של 5000 דולר בחודש. לדעתי זה מספיק. הזירה אומנם תחרותית אך לא בגדל יוצא מן הכלל שצריך להוציא עשרות אלפי דולרים בחודש.

מצחיק. אתה יודע כמה מרוויח עורך הדין הזה כשכר טרחה מהפיצויים שנקבעים לילד נכה לכל ימי חייו על ידי בית משפט במדינות מסויימות בארה"ב? זה מה שקובע את תקציב הקידום החודשי, ותקציב הקידום החודשי קובע את רמת התחרותיות של ביטוי החיפוש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 25 יולי 2012 23:14

ואיך כל זה קשור אליך וליכולות שלך? לזה שאתה לא מציג את ה"קבלות" שלך?
שאתה טוען שאין טעם בלהציג אותן
אולי כיוון שהן לא כל כך מרשימות?

בנוסף,
8 שנים זה חתיכת זמן ואם ב 8 שנים לא הצלחת לגבור על המתחרים שלך כנראה שעשה חכם אותו עו"ד.

בנוסף,
אתה תמיד מדבר על לחשוב מחוץ לקופסא. לא להיות מקובע ושזה מה שהביא אותך לאן שאתה.
אני לא מבין
בחשיבה מחוץ לקופסא לא יכולת לחשוב על משהו לעשות שלא יעלה לך כסף ובכך יפגע בהכנסות שלך?
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 25 יולי 2012 23:16

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:לדעתי, שלך. אם בן אדם הצליח לקחת את האתר שאתה קידמת ולהביא אותו גבוה יותר. לא משנה בכמה. (במקרה הזה 3 דירוגים גבוה יותר)

מצחיק. אתה יודע כמה מרוויח עורך הדין הזה כשכר טרחה מהפיצויים שנקבעים לילד נכה לכל ימי חייו על ידי בית משפט במדינות מסויימות בארה"ב? זה מה שקובע את תקציב הקידום החודשי, ותקציב הקידום החודשי קובע את רמת התחרותיות של ביטוי החיפוש.

כשאתה הולך לאכול פלאפל.
המוכר אומר "הוא מקדם אתרים בעל משרד גדול ומעביר סמינרים על בסיס קבוע יש לו הרבה כסף ניקח לו 80 שקל למנה?"
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 51 אורחים