קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 19:08

gil_y כתב:ברור לי שהשקעה נכונה לאורך 10 שנים קשה לחזור עליה, בטח שבתקופה של 6 חודשים. ולדעתי גם בכל תקציב.
אבל איך זה קשור?[...]

אם אביא את האתרים שאני והצוות שלי קידמנו במשך 10 שנים, והם נשארו במקום הראשון לביטויים תחרותיים, זאת לא הפגנת מקצועיות או כשרון אלא רק תוצאה של חסימת המתחרים בזכות הותק. אני מסביר לכל לקוח איך מקדמי האתרים עובדים עליו כשהם מציגים לו "הצלחות מקצועיות מרשימות" כביכול שנגרמו רק על ידי ותק או מיעוט תחרות. מקדם אתרים שמבקש "הוכחת יכולת" שכזו עובד על עצמו!

ולמה כתבת שאי-אפשר להתגבר בכל תקציב? ודאי שאפשר. צריך רק להשיג תוך זמן סביר ציון רלוונטיות שהוא גבוה בנקודה אחת בלבד מציונו של מי שנמצא במקום הראשון.
gil_y כתב:[...]ובנוגע לידע שלך. שיהיה לך כל הידע שבעולם. לא על זה הדיון. הדיון הוא על הרמה הנמוכה שאתה מביא על דיונים אחרים. אם אינך מאמיןם שיש תשובות לשאלות כמו "מה לעשות אחרי פינגווין" פשוט אל תענה. תחסוך מפותחי האשכול המתוסכלים את התסכול שבהודעותיך.

אני רואה את עצמי כאיש מקצוע מבוגר ואחראי ולא כסוחר בעבודת קידום. כאשר מישהו מבקש פה "טיפ" מהיר לתיקון העונש, ואני יודע שלא ניתן אפילו לחקור האם באמת היה עונש ועל מה בפחות מ-30 שעות עבודה, אני יודע שאם יפעל על פי כל טיפ שיקבל זה עלול לגרור נזק נוסף. זו הסיבה שמצאתי לנכון להעתיק לכאן את ההערה שכתבתי אצל פבל. אם לא הייתי משתמש בשפה חמורה ("הילד זועק מכאבי בטן? רוצי לבית חולים!") הקורא עלול לחשוב שערך האזהרה שלי שקול לערך הטיפ השגוי שקבל, ומאחר ואין לו כלים לדעת שהוא שגוי, למה שלא להעדיף את הטיפ?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי gil_y » יום ג' 03 יולי 2012 19:17

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:ברור לי שהשקעה נכונה לאורך 10 שנים קשה לחזור עליה, בטח שבתקופה של 6 חודשים. ולדעתי גם בכל תקציב.
אבל איך זה קשור?[...]

אם אביא את האתרים שאני והצוות שלי קידמנו במשך 10 שנים, והם נשארו במקום הראשון לביטויים תחרותיים, זאת לא הפגנת מקצועיות או כשרון אלא רק תוצאה של חסימת המתחרים בזכות הותק. אני מסביר לכל לקוח איך מקדמי האתרים עובדים עליו כשהם מציגים לו "הצלחות מקצועיות מרשימות" כביכול שנגרמו רק על ידי ותק או מיעוט תחרות. מקדם אתרים שמבקש "הוכחת יכולת" שכזו עובד על עצמו!

ולמה כתבת שאי-אפשר להתגבר בכל תקציב? ודאי שאפשר. צריך רק להשיג תוך זמן סביר ציון רלוונטיות שהוא גבוה בנקודה אחת בלבד מציונו של מי שנמצא במקום הראשון.
gil_y כתב:[...]ובנוגע לידע שלך. שיהיה לך כל הידע שבעולם. לא על זה הדיון. הדיון הוא על הרמה הנמוכה שאתה מביא על דיונים אחרים. אם אינך מאמיןם שיש תשובות לשאלות כמו "מה לעשות אחרי פינגווין" פשוט אל תענה. תחסוך מפותחי האשכול המתוסכלים את התסכול שבהודעותיך.

אני רואה את עצמי כאיש מקצוע מבוגר ואחראי ולא כסוחר בעבודת קידום. כאשר מישהו מבקש פה "טיפ" מהיר לתיקון העונש, ואני יודע שלא ניתן אפילו לחקור האם באמת היה עונש ועל מה בפחות מ-30 שעות עבודה, אני יודע שאם יפעל על פי כל טיפ שיקבל זה עלול לגרור נזק נוסף. זו הסיבה שמצאתי לנכון להעתיק לכאן את ההערה שכתבתי אצל פבל. אם לא הייתי משתמש בשפה חמורה ("הילד זועק מכאבי בטן? רוצי לבית חולים!") הקורא עלול לחשוב שערך האזהרה שלי שקול לערך הטיפ השגוי שקבל, ומאחר ואין לו כלים לדעת שהוא שגוי, למה שלא להעדיף את הטיפ?

אני מחכה לראות את האתרים שאתה מקדם.
תודה
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי ryan » יום ג' 03 יולי 2012 19:21

אני משתדל שלא להגיב כמעט בפורום בגלל שכמעט כל התשובות של עמנואל הם רק בכדי למכור את הקורס שלו. חבל, אני מרגיש שיש רבים כמוני שנמנעים כבר להשתתף בפורום בגלל זה.
נערך לאחרונה על ידי ryan בתאריך יום ג' 03 יולי 2012 19:26, נערך פעם אחת בסך הכל.
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי gil_y » יום ג' 03 יולי 2012 19:25

כשכל השאר מגיבים כדי להתנגח איתו
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 19:47

ryan כתב:אני משתדל שלא להגיב כמעט בפורום בגלל שכמעט כל התשובות של עמנואל הם רק בכדי למכור את הקורס שלו. חבל, אני מרגיש שיש רבים כמוני שנמנעים כבר להשתתף בפורום בגלל זה.

מה לעשות והסמינר שלנו הוא המסגרת היחידה בישראל שבה מקדמי אתרים מליגה ב' ו-ג' יכולים לעלות לליגת העל. אם היו יותר מסגרות כאלה היו פחות מקדמי אתרים מליגה ג' והשיחות המתנהלות בפורום ביני לאסף הלחמי, אורי אשכנזי, יורם בן-אבו ואחרים היו נחלת הכלל.

אבל מאחר ומרבית העוסקים במקצוע הזה הם מקדמי אתרים מליגה ז' ובעלי אגו רגיש, הם בטוחים שלא קיים עוד משהו שהם אינם יודעים.

צאתך לשלום.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ג' 03 יולי 2012 19:59, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 19:58

gil_y כתב:אני מחכה לראות את האתרים שאתה מקדם.
תודה

א. בעבר ובהווה אני מקדם אתרים באמצעות ניהול צוות עבודת קידום וניהול עבודת קידום הם שני מקצועות נפרדים, כמו שעבודה על מחרטה וניהול מחלקת ייצור הם שני מקצועות נפרדים. למה קשה לך להבין את זה?

ב. ביצעתי יחד עם הצוות עבודת קידום מעולה בזירה תחרותית, אבל תקציב הלקוח נגמר כשהגיע למקום 11. מי נכשל פה? אני? הצוות שלי? הלקוח?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ג' 03 יולי 2012 19:59

זקן השבט 3 כתב:
ryan כתב:אני משתדל שלא להגיב כמעט בפורום בגלל שכמעט כל התשובות של עמנואל הם רק בכדי למכור את הקורס שלו. חבל, אני מרגיש שיש רבים כמוני שנמנעים כבר להשתתף בפורום בגלל זה.

מה לעשות והסמינר שלנו הוא המסגרת היחידה בישראל שבה מקדמי אתרים מליגה ב' ו-ג' יכולים לעלות לליגת העל. אם היו יותר מסגרות כאלה היו פחות מקדמי אתרים מליגה ג' והשיחות המתנהלות בפורום ביני לאסף הלחמי, אורי אשכנזי, יורם בן-אבו ואחרים היו נחלת הכלל.

אבל מאחר ומרבית העוסקים במקצוע הזה הם מקדמי אתרים מליגה ז' ובעלי אגו רגיש, הם בטוחים שלא קיים עוד משהו שהם אינם יודעים.

דרכך לשלום.

לא הגבת שתציג דוגמאות לעבודות שלך ושל הצוות שלך?

בנוסף,
אם אתה לא מציג דוגמאות. איך אפשר להסכים איתך בעובדה שאתה בליגת העל לוקח אליפות ברגל?

ואתה בורח וסוטה מהשאלות שלנו. אנחנו לא מפקפקים ביכולותיך. אנחנו טוענים נגד התגובות שלך. חסרות כל תוכן משמעותי, אין הסברים. אוהב להתנגח בכל מי שכותב הודעה "דרוש כותב תוכן".

אתה לא יודע לקבל ביקורת? אתה בורח מביקורת?
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי dukim » יום ג' 03 יולי 2012 20:05

עמנואל, אכתוב הודעה זו בלי כוונה להעליב או לפגוע.
ע'פ תורתך שלך,
עליך להבין שמה שאתה מבקש מכל אחד מיושבי הפורום הוא לבצע דבר בלתי הגיוני.
לתת את מבטחו (כמו גם כספו) בך, על סמך הבטחות 'שבאוויר' שאתה מפזר.
שאולי יגובו בהמשך, אך אין לו שום דרך לדעת זו שכן אינך מראה 'קבלות' (בטענה שזה לא יעיד על דבר. תופתע.)

למעשה אתה מבקש מכל אחד מאתנו לעשות בדיוק את מה שאתה מטיף כל כך באדיקות נגדו -> לתת את מבטחנו בתורה עלומה, לא מגובה, מחבר פורום.
אז איך בדיוק אתה שונה מכל מקדם אחר שמייעץ? במיוחד כאשר רמת אי-הוודאות היא כה גבוהה (וזאת ע'פ דבריך שלך).
מוצעים לך שני לינקים קלים לאתרך, לא תיקח?
ב- Titles וב- Thing.
dukim
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4

הודעהעל ידי ryan » יום ג' 03 יולי 2012 20:14

dukim כתב:עמנואל, אכתוב הודעה זו בלי כוונה להעליב או לפגוע.
ע'פ תורתך שלך,
שאולי יגובו בהמשך, אך אין לו שום דרך לדעת זו שכן אינך מראה 'קבלות' (בטענה שזה לא יעיד על דבר. תופתע.)

למעשה אתה מבקש מכל אחד מאתנו לעשות בדיוק את מה שאתה מטיף כל כך באדיקות נגדו -> לתת את מבטחנו בתורה עלומה, לא מגובה, מחבר פורום.
אז איך בדיוק אתה שונה מכל מקדם אחר שמייעץ? במיוחד כאשר רמת אי-הוודאות היא כה גבוהה (וזאת ע'פ דבריך שלך).

לא רק שזאת תורה עלומה, הוא גם טוען שזאת תורה עתידית.

אבל נעזוב את זה. עמנואל אין לי בעיה לגבי הקורסים שאתה עושה ויתכן שהם גם טובים. הבעיה שלי שאתה דוחף את זה בכל תגובה.

מישהו שואל שאלה בנושא אחר ואתה הופך את האשכול שלו לדיון עם תשובות שחוזרות על עצמן ובעל האשכול לא מקבל תשובה.

לגבי הקביעה שלך שכמעט כולם מקדמים מליגה ז, טרם ראיתי שגוגל הכתירו אותך למקדם מליגה א. אם יש לך תעודה כזאת כולנו נשמח לראות לאף להריע לך.
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y » יום ג' 03 יולי 2012 21:00

dukim כתב:עמנואל, אכתוב הודעה זו בלי כוונה להעליב או לפגוע.
ע'פ תורתך שלך,

אי אפשר לנסח זאת טוב יותר
:clap
בנוסף, עמנואל מדבר כל הזמן על כמות הזמן שאתה משקיע ביחס למתחרים.
על פי רמת התגובות שלו בפורום נראה שהוא לא מקשיב לעצתו שלו.

עמנואל, אין כאן שום סיבה להתנגח איתך. אלה להביא את הפורום לרמת דיון הוגנת ועניינית יותר.
לדעתי הצגת "קבלות" תביא להצגתך בעין יפה יותר בעיניי חברי הפורום. אך זאת כבר בחירה שלך
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי ryan » יום ג' 03 יולי 2012 21:10

אני אפרוש מהדיון ומשאר הדיונים לעת עתה כי לצערי הרב הפורום כבר לא עוסק בתחום של קידום אתרים והצגתי את הסיבה לכך.
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 21:45

gil_y כתב:לא הגבת שתציג דוגמאות לעבודות שלך ושל הצוות שלך?[...]

לא. הסברתי לך, כמו שאני מסביר לכל לקוח, חבר או תלמיד, מדוע זה בלוף מוחלט. אם ההסבר היה קשה עליך קרא שוב עד שתבין.
gil_y כתב:[...]בנוסף, אם אתה לא מציג דוגמאות. איך אפשר להסכים איתך בעובדה שאתה בליגת העל לוקח אליפות ברגל?[...]

בגלל סביבת העבודה החריגה (אי-ודאות של 95%) קידום אתרים הוא מקצוע לאנשים חושבים. מי שחושב הכי טוב הוא בליגת העל. קח לדוגמא את אורי אשכנזי (oria), אסף הלחמי, איתן יריב, יורם בן-אבו, טל פריהר ועוד כמה חברים קבועים פה בפורום.
gil_y כתב:[...]ואתה בורח וסוטה מהשאלות שלנו. אנחנו לא מפקפקים ביכולותיך. אנחנו טוענים נגד התגובות שלך. חסרות כל תוכן משמעותי, אין הסברים[...]

התגובות שלי הן כמעט תמיד בעלות תוכן ברמה של ליגת העל. קרא את ההתכתבויות עם מי שהזכרתי את שמו במשפט הקודם. אתה יכול להביא דוגמאות שכשלתי, ואם תחפש תמצא גם לא מעט התנצלויות.

כפי שכתבתי קודם, מי ששואל שאלות בתחום קידום האתרים נטו שואל כמעט תמיד שאלות שגויות ומצפה לטיפ פשוט ומובן שיפתור את הבעיה. כאשר אני מחליט להגיב אני נאלץ לבשר לו (ולשאר קוראי) הפורום שהפתרון הנכון נמצא, אם בכלל, ברמה של ליגת העל. כמו למשל הפתרון לעונש מ"פנדה" או "פינגווין". הדמוקרטיה של פורום פומבי היא שיוצרת בהכרח את כשלון "תיאום הצפיות".

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של זקן השבט 3 :
AhoyIT
פופולריות: 20%
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי dukim » יום ג' 03 יולי 2012 22:02

ryan כתב:אני אפרוש מהדיון ומשאר הדיונים לעת עתה כי לצערי הרב הפורום כבר לא עוסק בתחום של קידום אתרים והצגתי את הסיבה לכך.

גם אני הגעתי למסקנה הזו, ופעלתי כמוך. (כפי שמונה ההודעות שלי יעיד)
מאחר ובכ'ז השתתפתי בדיון זה בקו מסוים אך הוגן שאמצה אותו...

ואוסיף ואעיד, ואני מקווה שלא ייוחס לי 'אגו נפוח' עקב כך, שיותר מדי פעמים דיונים פרקטיים בפורום הופכים לכאלה מלאי אמוציות, שליליות... ולמקומות לא בונים.
כמו עכשיו :)
מוצעים לך שני לינקים קלים לאתרך, לא תיקח?
ב- Titles וב- Thing.
dukim
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 22:06

ryan כתב:אני אפרוש מהדיון ומשאר הדיונים לעת עתה כי לצערי הרב הפורום כבר לא עוסק בתחום של קידום אתרים והצגתי את הסיבה לכך.

לידיעת הקוראים:
פורום קידום אתרים שיעודו החלפת דעות, חוויות וטיפים היה אפשרי לפני 10 שנים כאשר הכל היה פשוט וקל. פורום ישראלי היה אפשרי אפילו עד לפני שנתיים-שלוש, כאשר בזכות רמת התחרותיות הנמוכה הכל היה פשוט וקל. כאשר כתבתי אז על "רמת תחרותיות גבוהה בגוגל העולמי באנגלית, ובעתיד גם בישראל" איש כמעט לא הבין על מה אני מדבר.

היום זה אפשרי רק במקצועות אחרים שמשיקים לקידום אתרים. בקידום אתרים נטו מקדמי אתרים שהצליחו יפה עם "רופא שיניים במחניים" מתקשים להבין מה הבעיה עבורם לקדם גם אתר למקומות 1-5 ל"לימודי מנהל עסקים". בשביל מי שלא מבין את השפה האנליטית, את המונחים שבם אני משתמש, את הדוגמאות שאני מביא ואת ההוכחות שאני כותב, אני חייזר מתנשא. כבר התרגלתי. כאשר ישארו בישראל רק 450 מקדמי אתרים גם לי יהיה סוף-סוף יותר קל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Xורי » יום ג' 03 יולי 2012 22:10

איך מזה:

"לאחרונה קיבלנו מספר תלונות של משתמשים חדשים שקיבלו יחס לא נאות ואף מזלזל עם הצטרפותם לפורום.
סביר שרבים אחרים שלא התלוננו עזבו את הפורום בעקבות יחס דומה.
לאור זאת נבקש להתייחס למשתמשים החדשים באופן הבא:

1. אפשר ואף רצוי לברך משתמשים חדשים בפורום
2. לא לתקוף, להטיח,לבקר, להאשים גולש ששאל שאלה תמימה או סתם טעה. (הפורום הוא מקום לדיונים ומקור למידה בתחום. מותר לטעות)
3. לשמור על רמת דיון נאותה ולא לרדת לפסים אישיים גם שלא מסכימים.
4. לענות גם אם השאלה טריויאלית ולהשתדל לא להסיט את נושא הדיון.

תודה "

הגיעו לשרשור כזה?

:)

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של Xורי :
Telecart
פופולריות: 20%
Xורי
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 6

הקודםהבא