"חץ ביז" מציג חבילת VPS חדשה

כיצד להתחיל לבנות אתר? איך מעצבים אתר? שאלות כלליות בנושא בניית אתרים

"חץ ביז" מציג חבילת VPS חדשה

הודעהעל ידי hetz » יום ג' 24 ינואר 2012 12:09

לכל מי שרצה VPS אבל ענייני תקציב הפריעו לו
לכל מי שמארח חנות/פורום ומעכשיו צריך להישמע להוראות הרשות המשפטית לטכנולוגיה ומידע (רמו"ט) בנושא מאגרי מידע
אנחנו מציגים - שרת וירטואלי (VPS) בשם VPS Mini עם מפרט של: 512 מגהבייט זכרון, 10 ג'יגה דיסק, מערכת (Linux (CentOS/Ubuntu, רוחב פס 5 מגהביט סימטרי, פאנל Webmin בחינם או פאנל מסחרי (cPanel) בתוספת תשלום והכל במחיר של ... 100 שקלים.
את הסיפור מאחורי החבילה ניתן לקרוא כאן. פרטים טכניים על החבילה ניתן למצוא כאן.
חץ ביז
שרתים וירטואליים (VPS), אחסון אתרים, אחסון שרתים
חדש! אחסון אתרים מקצועי בישראל, 10 ג'יגהבייט מקום, כל השאר ללא הגבלה ב-42 שקל לחודש בלבד! לפרטים לחץ כאן.
אתם מוזמנים להיכנס לפורום שלנו בכל הקשור לשרתים, VPS, אחסון, בוני אתרים ועוד.
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 0

Re: "חץ ביז" מציג חבילת VPS חדשה

הודעהעל ידי יורם » יום ג' 24 ינואר 2012 13:02

היי חץ
מקריאה בפוסט של יהונתן קלינגר, לא הצלחתי להבין למה ההצעה שלך (של VPS) מספקת תשובה לאותם אתרים שצריכים לענות על דרישות האבטחה?
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי hetz » יום ג' 24 ינואר 2012 13:14

היי יורם,
האם קראת את הפוסט שלי בבלוג העסקי? (הלינק הראשון) הסברתי שם.
בקצרה: אתרים שצריכים להירשם למאגרי מידע, צריכים לאבטח את בסיס הנתונים שלהם, להגביל אנשים שמקבלים גישה, להצפין נתונים ועוד.
ב-VPS (ובין אם מדובר בהצעה החדשה שכתבתי כאן או הצעות אחרות של העסק שלי או הצעות של מתחרים) אתה יכול למלא את הדרישות בוודאות מכיוון שאתה כבעל ה-VPS שולט בכל הדברים מ-א' ועד ת' בשעה שבאחסון שיתופי אתה צריך לסמוך על המילה של הספק שנותן לך את השרות אחסון ומהרקורד שלי של תחזוקת שרתים בכל מיני ספקים, אני נוטה לא לסמוך עליהם.
קח דוגמא פשוטה: ברגעים אלו אני מטפל בשרת מרכזי של אחד מהספקים הבינוניים (דרך צד ג'). השרת נפל וממה שאני רואה, השרת הזה לא עודכן כבר שנה וחצי.
חץ ביז
חדש! אחסון אתרים מקצועי בישראל, 10 ג'יגהבייט מקום, כל השאר ללא הגבלה ב-42 שקל לחודש בלבד! לפרטים לחץ כאן.
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יורם » יום ג' 24 ינואר 2012 13:37

hetz כתב:היי יורם,
האם קראת את הפוסט שלי בבלוג העסקי? (הלינק הראשון) הסברתי שם.
בקצרה: אתרים שצריכים להירשם למאגרי מידע, צריכים לאבטח את בסיס הנתונים שלהם, להגביל אנשים שמקבלים גישה, להצפין נתונים ועוד.
ב-VPS (ובין אם מדובר בהצעה החדשה שכתבתי כאן או הצעות אחרות של העסק שלי או הצעות של מתחרים) אתה יכול למלא את הדרישות בוודאות מכיוון שאתה כבעל ה-VPS שולט בכל הדברים מ-א' ועד ת' בשעה שבאחסון שיתופי אתה צריך לסמוך על המילה של הספק שנותן לך את השרות אחסון ומהרקורד שלי של תחזוקת שרתים בכל מיני ספקים, אני נוטה לא לסמוך עליהם.
קח דוגמא פשוטה: ברגעים אלו אני מטפל בשרת מרכזי של אחד מהספקים הבינוניים (דרך צד ג'). השרת נפל וממה שאני רואה, השרת הזה לא עודכן כבר שנה וחצי.

הבעיה חץ, שאתה מתקשה להבין שהאדם המצוי, לקוחות ובוני אתרים לא ממש מבינים באבטחה. אז פתרונות כמו VPS לא ממש מתאימים להם.
זה שVPS נותן להם את האפשרות לשלוט במצב, זה לא אומר שהם ידעו לעשות זאת.
ומה גם שפתרון כזה יעלה להם לא מעט כסף (לשכור את שירותיו של איש אבטחה).

הפתרון בעיני הוא דווקא המצב שאתה יוצא נגדו. פתרונות כמו חברת לוגייט שמספקת שירותי חנות וירטואלית.
הם צריכים לשפר את רמת האבטחה שלהם ולספק פתרונות שמתאימים לדרישות.
ועלות האבטחה תתחלק על כל לקוחות האתרים שלהם.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי hetz » יום ג' 24 ינואר 2012 13:58

נכון, הם לא מבינים באבטחה, אבל מישהו (ובמקרה הזה כמו בונה האתר) צריך להסביר לאותו לקוח נכבד שאם הוא לא ירשום את המאגר שלו (גם אם זה חנות) אצל הרמו"ט, הרמו"ט תקנוס אותו ואם יפרצו לו לחנות והמידע יצא החוצה - הלקוחות בהחלט יכולים לתבוע אותו.

אם הסתכלת בפוסט של יהונתן, יש חובה למנות איש אבטחה והוא יהיה אחראי על האבטחת אתר, נתונים וכו'. אותו לקוח יכול להימנע מזה כמובן, אבל שידע שאם הרמו"ט מחר יבקרו אצלו, הם יקנסו אותו. הלקוחות לא צריכים לשלוט במצב, מישהו טכני צריך להקים ולהכין את המערכת.

יורם, אני חושב שיש פה נקודה שאולי חשוב להבהיר אותה: עד לפני שהפורץ הסעודי פרץ, היתה בארץ "חגיגה" של רשלנות. כל אחד פתח חנות, לא רשם את זה בשום מקום, איחסן את הנתונים (כולל כרטיסי אשראי) כ-Clear text, וגם כשהאתר היה נפרץ, היו מקסימום משחזרים מגיבוי וזהו (אני יודע כי אני עבדתי בתמיכה בעבר של כמה ספקים).

אחרי הפרשה של הפורץ הסעודי, הרמו"ט מתעוררת והיא תעשה הכל כדי שאתרים כאלו יחויבו להיות רשומים וישלמו את האגרה, ומי שיתחמק, יצטרך להכיר את המחלקה המשפטית שם, כי הרמו"ט ירצו להיות מכוסים ולא לחטוף עוד טקס זובור כמו שהם חטפו בכנסת לפני שבועיים בערך.

פתרון כמו של חברת לוגייט, או SHOPY יכול אולי להתאים ללקוחות מסויימים, אבל הם ישלמו פי 2-5 כל חודש בהשוואה לחבילה המוצעת כאן, ועוד לא דיברתי על אחוזים ממכירות, עמלות סליקה נוספות (במקום לסגור עיסקה ישירות עם טרנזילה לדוגמא). אז אם מישהו רוצה לשלם 300-700 שקל לחנות (שנראית זוועה, כשהקמתי את העסק היה לי גם חנות וירטואלית כזו) - שיבושם לו.
חץ ביז
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

חזור אל בניית אתרים ואחסון אתרים - כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 33 אורחים