למה שרותי האחסון בארץ יקרים ?

כיצד להתחיל לבנות אתר? איך מעצבים אתר? שאלות כלליות בנושא בניית אתרים

Re: למה שרותי האחסון בארץ יקרים ?

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 04 דצמבר 2011 17:21

מניסיון שלי :
אני משווק את תוכנת המסובבת בארץ ואפשר להגיד שאני לא ממש מרוויח ואפילו מפסיד אפילו שאני מוכר כל רישיון ב 150 שקל לחודש . כאשר התוכנה ממש מצוינת וכל הלקוחות הקיימים שלי ממש מרוצים. אני לא רוצה להגיד כמה אני מרוויח מזה אבל אני מרוויח ממש קצת. אני מאמין שכל משתמש רשום מקבל תועלת השוקלה לפי 5 מעלות התוכנה לפחות .
בחו"ל אני בטח אמכור רישיון בין 30- 50 דולר לשנה אבל מה שמדהים הוא שכמעט ולא הייתי צריך לשווק וכבר יש לי מעל 500 משתמשים רשומים (חלקם גרמנים , ספרדים, דוברי ערבית ועוד .... ) ואני מקבל המלצות חמות בפורומים על התוכנה שלי כולל אנשים שאומרים לי שזה הספינר הכי טוב שהם אי פעם השתמשו והם כבר ניסו את כולם ( ממש את כולם ). אני מאמין שאחרי שאני אסיים את תקופת הבטא התוכנה תתחיל להמיכר חזק ויש לי כבר עשרות המלצות :)

יש בעיה בארץ שאין מספיק שוק להרבה דברים :)
נערך לאחרונה על ידי someone100 בתאריך יום א' 04 דצמבר 2011 17:29, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי hetz » יום א' 04 דצמבר 2011 17:24

הפוסט הזה שלך זה נסיון לדחוף את המוצר שלך? כי אני לא רואה בפוסט שלך שום קשר לנושא העיקרי שהועלה כאן.
חץ ביז
שרתים וירטואליים (VPS), אחסון אתרים, אחסון שרתים
חדש! אחסון אתרים מקצועי בישראל, 10 ג'יגהבייט מקום, כל השאר ללא הגבלה ב-42 שקל לחודש בלבד! לפרטים לחץ כאן.
אתם מוזמנים להיכנס לפורום שלנו בכל הקשור לשרתים, VPS, אחסון, בוני אתרים ועוד.
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 0

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 04 דצמבר 2011 17:29

hetz כתב:הפוסט הזה שלך זה נסיון לדחוף את המוצר שלך? כי אני לא רואה בפוסט שלך שום קשר לנושא העיקרי שהועלה כאן.

ממש לא :)
אני מסביר על מחירי המוצרים בחו"ל ובארץ.
שבחו"ל אפשר למכור הרבה מוצרים במחיר זול .
בארץ זה בלתי אפשרי כי שוק היעד הוא נורא קטן. אם אני אמכור בארץ באותו מחיר שאני מוכר בחו"ל. אחרי חודש אני כבר יהיה במצב שלא יאפשר לי להתפרנס בכלל !
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Liran.EZ-Web » יום א' 04 דצמבר 2011 18:19

יעקב אתה לא יכול להשוות את כמות המשתמשים בארץ ובחו"ל משתי סיבות:
1. נתת בחינם בחו"ל את המוצר ולכן כמות המשתמשים גדלה במהירות, כמו כן עוד לא ניסית פיזית למכור שם אז גם אתה עדיין לא יודע אם זה באמת יותר משתלם למכור להם או לא.
למרות שכמובן אני לא אתפלא אם זה אכן יהיה יותר משתלם בסופו של דבר.

2. יש בחו"ל יותר מתחרים, באותה נשימה יש מישהו בחו"ל שמתעצבן על ישראלי שמחלק בחינם תוכנה שהוא מנסה למכור בכסף.
וכמובן שיש מספיק פתרונות אחרים חינמיים ואנשים שמשתמשים רק בחינמיים בלי לשלם על תוכנות.

למשל, אני בטוח שהמכירות של majesticseo גדלו מאד לאחרונה כי עד עכשיו אנשים השתמשו ב yahoo site explorer החינמי..
Liran.EZ-Web
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 04 דצמבר 2011 18:35

Liran.EZ-Web כתב:יעקב אתה לא יכול להשוות את כמות המשתמשים בארץ ובחו"ל משתי סיבות:
1. נתת בחינם בחו"ל את המוצר ולכן כמות המשתמשים גדלה במהירות, כמו כן עוד לא ניסית פיזית למכור שם אז גם אתה עדיין לא יודע אם זה באמת יותר משתלם למכור להם או לא.
למרות שכמובן אני לא אתפלא אם זה אכן יהיה יותר משתלם בסופו של דבר.

2. יש בחו"ל יותר מתחרים, באותה נשימה יש מישהו בחו"ל שמתעצבן על ישראלי שמחלק בחינם תוכנה שהוא מנסה למכור בכסף.
וכמובן שיש מספיק פתרונות אחרים חינמיים ואנשים שמשתמשים רק בחינמיים בלי לשלם על תוכנות.

למשל, אני בטוח שהמכירות של majesticseo גדלו מאד לאחרונה כי עד עכשיו אנשים השתמשו ב yahoo site explorer החינמי..

נכון מאוד :)
אני באמת סקרן לגמי המשך הדרך שלי. סה"כ זה ניסיון ראשון שלי.
לתת חינם בחו"ל זה לא רעיון רע . אני בטווח אחרי שאני אעבור את גרסת הבטא אני באמת אוכל לדעת כמה כסף אפשר להרוויח.
לדעתי אם אצליח להיות רביעי או שלישי בעולם זה יתן לי הכנסה ממש טובה על פני מה שאני מרוויח בארץ (כן, פיתוח תוכנה לוקח הרבה זמן ואבל מכירת גרסה ה 1341 כבר לא עולה כסף כמעט)

אגב, לדעתי אותו אדם לא יודע אם אני ישראלי או אמרקאי וחוץ מזה זכותי להשתמש באיזו שיטת שיווק שבא לי .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Liran.EZ-Web » יום א' 04 דצמבר 2011 18:39

תתעלם מהעניין של הישראלי..הנקודה היא שיש מישהו שאתה כרגע יכול להיות פוגע לו בפרנסה כי אתה מחלק בחינם וכשאתה תנסה למכור בתשלום יהיה מישהו אחר כמוך שייתן בחינם.

זכותך לעשות שיווק כראות עיניך, אבל אל תשכח שאתה פוגע בשוק שממנו אתה מנסה לחלוב אחר כך כסף.
Liran.EZ-Web
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום א' 04 דצמבר 2011 18:48

Liran.EZ-Web כתב:תתעלם מהעניין של הישראלי..הנקודה היא שיש מישהו שאתה כרגע יכול להיות פוגע לו בפרנסה כי אתה מחלק בחינם וכשאתה תנסה למכור בתשלום יהיה מישהו אחר כמוך שייתן בחינם.

זכותך לעשות שיווק כראות עיניך, אבל אל תשכח שאתה פוגע בשוק שממנו אתה מנסה לחלוב אחר כך כסף.

לא נכון, אני חודר לשוק. אני צריך שיכירו אותי . חלוקה של תוכנות חינם הייתה לפני שהגעתי וגם תמשיך אחרי שהגעתי .
יש לי מתחרים שגם כעת מחלקים תוכנות בחינם :)
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי hetz » יום ב' 05 דצמבר 2011 14:15

אני חושב שלירן מנסה לאמר לך משהו חשוב: זה שאתה מחלק בחינם לא אומר שאותו אחד אחר כך יקנה ממך משהו, וזה הוכח מחקרית שוב ושוב ושוב. מילא רכישה של משהו ונתינה של משהו נוסף בחינם זה דבר מקובל, אבל אם אתה חושב שהחלוקת חינם הזו תתן לך יתרון על פני מתחרים רבים, אז כדאי שתזכור שאם מחר מישהו נוסף יתן בחינם, היתרון שלך יעלם.
חץ ביז
חדש! אחסון אתרים מקצועי בישראל, 10 ג'יגהבייט מקום, כל השאר ללא הגבלה ב-42 שקל לחודש בלבד! לפרטים לחץ כאן.
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 05 דצמבר 2011 14:42

hetz כתב:אני חושב שלירן מנסה לאמר לך משהו חשוב: זה שאתה מחלק בחינם לא אומר שאותו אחד אחר כך יקנה ממך משהו, וזה הוכח מחקרית שוב ושוב ושוב. מילא רכישה של משהו ונתינה של משהו נוסף בחינם זה דבר מקובל, אבל אם אתה חושב שהחלוקת חינם הזו תתן לך יתרון על פני מתחרים רבים, אז כדאי שתזכור שאם מחר מישהו נוסף יתן בחינם, היתרון שלך יעלם.

היו תוכנות חינם לפני ויהיו גם אחרי. אני מחלק חינם בעיקר כדי לקבל דיווח על בעיות. לי לא איכפת לתת גרסה מופחתת בחינם כדי להשיג לקוחות :)
אבל מה שרציתי להגיד זה שבשוק הענק בחו"ל שגם מכירה במחיר נמוך תשתלם לי יחסית למכירה בארץ.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי NanoWeb » יום ב' 12 דצמבר 2011 02:44

המחירים שנתתה הם הרבה יותר גבוהים ממה שהם בארץ
אבל לשאלתך התשובה היא:
1.הציוד עולה הרבה יותר מבחו"ל וקיימים חישובים שאי אפשר לעשות כאשר ממירים מטבע אחר
2.אנשים רוצים להרוויח -לא די בכך שמדינת ישראל היא בעיתית מבחינת תשתיות כמו כך שצריך כל מערכת לתרגם אותה וכן הלאה יש לציין גם כי תשתיות עולות הרבה כסף בישראל וגם הציוד
ויחסית המחירים עוד ריאלים ביחס למה שחברה משלמת גם כן לעובדים וכן הלאה.
חתימה החל מההודעה ה-30
NanoWeb
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי ov531 » יום ב' 06 פברואר 2012 14:19

יש בארץ ספקי איחסון בארץ שנותנים חשבון ריסלר עם פחות או יותר אותם נתונים כמו שהוצגו בפתיחת השירשור בחצי המחיר בדיוק. אני מאחסן עם אחד כזה.
זה אמנם לא מחירי גודדי אבל זה איחסון מהיר בארץ. בנוסף לזה אם מוכרים את זה ללקוח אז גובים יותר כי מסבירים לו שזה בארץ וזה קצת יותר יקר.

הבעיה שאני נתקל זה ושמאוד מפחידה אותי זה נושא הפריצות לשרתים ישראליים. 3 - 4 פריצות בשנה ולפעמים גם יותר בשרת שאני מאחסן עליו. זה מציק ומחייב ביצוע גיבויים שוטפים של הלקוחות שמאוחסנים על החשבון. דווקא כאן הייתי מוכן לשלם יותר ולקבל אבטחה יותר רצינית.
פלאנט קידום אתרים לעסקים
תיקון לפטופים רק בקומפטרגט מחשבים בתל אביב
ov531
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי ov531 » יום ג' 07 פברואר 2012 14:16

עידכון קטן לגבי השרת הזול שאני משתמש בשירותיו לחשבון ריסלר. הבוקר הם העבירו את השרת לאי פי חדש (לדבריהם) עקב התקפות מאסיביות ששיתקו את האיחסון. כל האתרים שמאוחסנים שם לא זמינים עד שיסתיים העידכון על כל המשתמע מכך: אתרי לקוחות למטה, קמפיינים PPC שרצים "על ריק", פגיעה בקידום ועוד.
פלאנט קידום אתרים לעסקים
ov531
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי hetz » יום ד' 08 פברואר 2012 12:36

אויש, זה חתיכת פתרון גרוע. מה קרה, אין לספק פתרונות קצת יותר חכמים מאשר לגרום לכל הספקים לשנות DNS? ציוד קצת יותר חכם?
חץ ביז
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי ov531 » יום ד' 08 פברואר 2012 18:46

hetz כתב:אויש, זה חתיכת פתרון גרוע. מה קרה, אין לספק פתרונות קצת יותר חכמים מאשר לגרום לכל הספקים לשנות DNS? ציוד קצת יותר חכם?

אין לי מושג למה, קשה גם לקבל שם תשובות סבירות בתמיכה אבל אני יודע שיש 2 אתרים של חברות רציניות שעדיין לא עלו (היה צריך להפנות a-record והאיחסון לא טרח לעדכן אותנו על זה בכלל).

התחושה הכללית היא שיש לנו עסק עם חברה לא מספיק מקצועית. זה לא שהם לא משתדלים. הם פשוט לא מצליחים להתגבר על ההתקפות DOS שעושים להם. נראה לי שהם קטנים מכדי להשקיע כמו שצריך באבטחה.

אני כבר בחיפושים אחרי חבילת ריסלר אצל ספק אחר, רציני ומאובטח. הכי זול שמצאתי עד עכשיו זה $700 שנתי ל 10 c-panels (שזה לא מספיק).
פלאנט קידום אתרים לעסקים
ov531
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי hetz » יום ד' 08 פברואר 2012 18:56

התכוונת 10 קלאסים במקרה? :)
חץ ביז
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הקודםהבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל בניית אתרים ואחסון אתרים - כללי