שרתים וירטואליים המלצה

כיצד להתחיל לבנות אתר? איך מעצבים אתר? שאלות כלליות בנושא בניית אתרים

שרתים וירטואליים המלצה

הודעהעל ידי Liran.EZ-Web » יום ה' 27 אוקטובר 2011 03:32

רציתי להמליץ בחום על חברה שלקחתי בה VPS - שרת וירטואלי - www.cloudvps.co.il

חבילות אחסון במחירים באמת נוחים ביחס לשוק, אבל זה לא מה שמיוחד...
מה שמיוחד הוא היחס האישי שהם נותנים ומענה אמיתי של 24 שעות! הבעלים של החברה (איליה) מקצועי מאד ונותן מענה לכל שאלה.

למי שיש אתרים שדורשים וידאו או נפח אחסון מאד גדול הרי זה פשוט חובה לאחסן ב VPS ולדעתי הם נותנים פתרון מעולה.

האתר וידאו שבבעלותי מאוחסן אצלם ויש לי רק התרשמות חיובית מהעבודה איתם בשנה האחרונה שאני מאחסן אצלהם לעומת חברה אחרת שעבדתי איתה לפני כן (לא אנקוב בשמם).

לירן - EZ-Web
Liran.EZ-Web
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שרתים וירטואליים המלצה

הודעהעל ידי ziv » יום ה' 27 אוקטובר 2011 13:21

לירן תודה על ההמלצה.
אני מתייאש מהרבה חברות בישראל שנותנות שרות גבוה.
אני מחפש שרות ושרתים מהירים בלי נפילות. לא חשוב לי המחיר. האם הם מתאימים? כמה זמן אתה עובד איתם?
ziv
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 31
מוניטין: 13

הודעהעל ידי Liran.EZ-Web » יום ה' 27 אוקטובר 2011 20:55

אני עובד איתם כבר יותר מחצי שנה לאחר שעבדתי עם חברה אחרת שהיו לי רק צרות איתם..

השירות אישי ויש מענה גם בשעות לא שגרתיות והכי חשוב האיכפתיות, את זה אי אפשר לדעת מראש על הנייר עד שאתה לא עובד עם החברה.

בעיקר מה שחשוב מבחינתי הוא שהם לא מסירים אחריות מעצמם ואפילו כשיש דברים שלא מסתדרים וזה לא בגלל הם עדיין מעורבים עד שיש פתרון לבעיה.
שירות נוסף שאני אוהב אצלם (אולי זה סטנדרטי אני לא יודע, הספק הקודם לא נתן לי את זה) - הודעת SMS אם השרת או האתר נופל 24 שעות, שזה מאד חשוב לי אישית. אני נותן שירות מסביב לשעון והשירות הוא בתוך האתר, זה יותר גרוע מאשר אתר רגיל אם האתר לא באוויר ככה שהזמינות היא משהו קריטי עבורי.

זה בכלל קטע ההעברה שעשיתי אליהם באמצע יום שישי אחרי כניסת שבת כשהספק אחסון הקודם שלי הודיע לי שהוא נכשל בהעברת האתר לשרת אחר שלו והשאיר אותי עם $#^% ביד :)

הם עשו לי את ההעברה בלי שאלות מיותרות ובזריזות מפתיעה.

דבר איתם, תגיד שאני הפניתי אותך ואני בטוח שהם ימצאו לכם פתרון אחסון לשביעות רצונכם.
Liran.EZ-Web
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0

הודעהעל ידי hetz » יום ד' 30 נובמבר 2011 16:49

זיו, אני חושש שאתה לא כל כך מובן.
כתבת "אני מתייאש מהרבה חברות בישראל שנותנות שרות גבוה". האם אתה מתכוון מהרבה חברות בישראל שלא נותנות שרות גבוה?
אני יכול להעיד שעד נובמבר האחרון היה לנו Downtime כולל במשך כל השנה של ... 8 דקות (וגם זה קרה בשרת אחד, "תודות" ל-DELL).

אתה יכול לשאול לקוחות שלנו שעובדים יותר משנה ומעלה איתנו גם על השרות, גם על המחירים, גם על התנאים וכו'.

אם תפרט מה אתה מחפש, אולי יהיה ניתן לסייע לך.
חץ ביז
שרתים וירטואליים (VPS), אחסון אתרים, אחסון שרתים
חדש! אחסון אתרים מקצועי בישראל, 10 ג'יגהבייט מקום, כל השאר ללא הגבלה ב-42 שקל לחודש בלבד! לפרטים לחץ כאן.
אתם מוזמנים להיכנס לפורום שלנו בכל הקשור לשרתים, VPS, אחסון, בוני אתרים ועוד.
סמל אישי של המשתמש
hetz
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל בניית אתרים ואחסון אתרים - כללי

מי מחובר