פרסום באתרים גדולים כגון מעריב וואלה בפחות מ 100 שקל !

קידום אתרים באינדקסים וסיפריות בישראל (נענע, וואלה, תפוז, NETEX ועוד) המלצות וטיפים.

Re: פרסום באתרים גדולים כגון מעריב וואלה בפחות מ 100 שקל !

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 05 ספטמבר 2011 00:09

רעיון חמוד :)
אני הייתי הולך אם כבר על ADWORDS
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 05 ספטמבר 2011 14:52

drorb כתב:[...]באתר ADBYTIME אתה עדיין יכול לפרסם באתרים גדולים בתקציב של עשרות/מאות שקלים בלבד.
תוספת חשובה שהאתר נותן זה הכנת באנר תוך מספר דקות קטן ללא עזרה של גרפיקאית ( התבניות הולכות לקראת שיפור רציני בקרוב)
דרך את ADBYTIME ניתן ליצור באנר אישי לדוגמא "דנה אהובתי, תתחתני איתי ?"[...]

דרור, בפורום הזה אתה מציע פרסום של שנות ה-50 לאנשי אינטרנט שעובדים ב-2011. הדוגמא שלך רק מוכיחה זאת:

בוואלה ובמעריב דקת פרסום עולה ביוקר ואתה נחשף לקהל שאיננו מפולח. אם אתה רוצה שדנה תראה את הצעת הנישואין שלך ההסתברות שהיא תראה אותה נמוכה מאד עד אפסית, גם אם היא נוהגת לקרוא שם מדי יום. לעומת זאת, באותו הכסף אתה יכול לפרסם חודש רצוף באתר שבו אתה יודע שדנה מבקרת בו בקביעות (למשל אתר שמציג שמלות חתונה לבעלות מידות גדולות), גם אם יש לאתר הזה רק חמישים מבקרים לחודש.

בדיונים קודמים הסברת לנו שההגיון המסחרי של המיזם שלכם הוא שיש שוק גדול של קהל מפרסמים פרימיטיבי שלא מבין כלום בפרסום, ואליו אתם פונים. מה גורם לך לחשוב שתמצא את השוק הזה גם כאן?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי yehuday » יום ב' 05 ספטמבר 2011 18:14

בסך הכל יש משהו בדברים של דרור.

גם כמפרסם "מודרני", אם אשתמש באותו מילון מונחים, זו עוד אופצייה לפרסום שיכולה להתאים למספר מצבים, כגון קמפיין שפעיל בשעות או ימים מסויימים בלבד, וכן לפרסום ארוך טווח כאשר אתה רוצה לתפוס שעות פריים ולא להתבזר על כל היממה.
הרעיון עצמו יפה, ומאפשר גמישות.
צריך פשוט לנסות ולבחון את האפקטיביות.

זה גם נכון שמדובר בשיטת פרסום פרימיטיבית שקיימת בדפוס, אולם מי אמר שהיא לא טובה או מתאימה למפרסמים דלי תקציב או כפי שציינתי לפרסום מיקודי ?
אני לא הייתי פוסל או מספיד את המיזם הזה. כל דבר חדש ושונה, גם מעורר ספקות בהתחלה.
שיהיה בהצלחה !
yehuday
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 05 ספטמבר 2011 18:58

yehuday כתב:זה גם נכון שמדובר בשיטת פרסום פרימיטיבית שקיימת בדפוס, אולם מי אמר שהיא לא טובה או מתאימה למפרסמים דלי תקציב או כפי שציינתי לפרסום מיקודי ? אני לא הייתי פוסל או מספיד את המיזם הזה. כל דבר חדש ושונה, גם מעורר ספקות בהתחלה.
שיהיה בהצלחה !

על מה אתה מדבר? אני פטור מלנסות שימוש בסכין מאבן כדי לדעת שהוא הרבה פחות יעיל מסכין פלדה. אני גם פטור מלנסות פרסום בטכנולוגיה של שנות ה-50 (של המאה ה-19!) כדי לדעת שהוא הרבה פחות יעיל מפרסום בטכנולוגיה של שנת 2011 ולכן יש להספיד אותו. לפחות כמי שמתיימרים להבין משהו בשיווק באינטרנט.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eladc » יום ב' 05 ספטמבר 2011 19:59

זקן השבט 3 כתב:
yehuday כתב:זה גם נכון שמדובר בשיטת פרסום פרימיטיבית שקיימת בדפוס, אולם מי אמר שהיא לא טובה או מתאימה למפרסמים דלי תקציב או כפי שציינתי לפרסום מיקודי ? אני לא הייתי פוסל או מספיד את המיזם הזה. כל דבר חדש ושונה, גם מעורר ספקות בהתחלה.
שיהיה בהצלחה !

על מה אתה מדבר? אני פטור מלנסות שימוש בסכין מאבן כדי לדעת שהוא הרבה פחות יעיל מסכין פלדה. אני גם פטור מלנסות פרסום בטכנולוגיה של שנות ה-50 (של המאה ה-19!) כדי לדעת שהוא הרבה פחות יעיל מפרסום בטכנולוגיה של שנת 2011 ולכן יש להספיד אותו. לפחות כמי שמתיימרים להבין משהו בשיווק באינטרנט.

אם מה שאתה כותב היה נכון ונטול-אינטרסים אז בגוגל לא היו צריכים לצאת בקמפיין של 400 ש"ח מתנה למי שהשתמשו בשירות ובחרו להפסיק לפרסם. הם לא מבינים הרבה בשיווק באינטרנט - רק בכמות הרווחים בפועל.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 05 ספטמבר 2011 20:06

למזלם הטוב אני כן מבין משהו בשיווק באינטרנט, והם משתמשים בקשרים שיש להם אצלי כדי ללמוד ממני.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eladc » יום ב' 05 ספטמבר 2011 20:08

חח ה-400 ש"ח זה רעיון שלך?... אולי בגלל זה אתה נלחם בשיניים על כל דרך שיווק אחרת.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 05 ספטמבר 2011 20:21

eladc כתב:חח ה-400 ש"ח זה רעיון שלך?... אולי בגלל זה אתה נלחם בשיניים על כל דרך שיווק אחרת.

לא. זה היה דווקא רעיון של לארי ברין. כשנשאלתי לדעתי אמרתי שזו שטות, אבל הוא התעקש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי KadarYair » יום ב' 12 ספטמבר 2011 02:12

זקן השבט 3 כתב:
eladc כתב:חח ה-400 ש"ח זה רעיון שלך?... אולי בגלל זה אתה נלחם בשיניים על כל דרך שיווק אחרת.

לא. זה היה דווקא רעיון של לארי ברין. כשנשאלתי לדעתי אמרתי שזו שטות, אבל הוא התעקש.

מה לך וללארי ברין?
סמל אישי של המשתמש
KadarYair
מנהל פורום כל שאר הנושאים

פוסטים מומלצים: 12
מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 12 ספטמבר 2011 10:37

KadarYair כתב:
זקן השבט 3 כתב:

מה לך וללארי ברין?

שאל את אלעד.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי eladc » יום ב' 12 ספטמבר 2011 12:47

זקן השבט תוקף כל דרך שיווק אחרת, כאשר יש לו אינטרס ברור לתמוך ב-PPC של גוגל, בייחוד בעתות מצוקה כשהם שולחים 400 ש"ח ללקוחות כדי שיחזרו אליהם לסיבוב שני.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי come-back.co.il » יום ו' 30 ספטמבר 2011 02:03

האם יש "סיפורי הצלחה" מרכישת פרסום מסוג זה ?

לפי הדוגמאות שראיתי - אין מדובר במיקומים אסטרטגיים במיוחד, אך עם זאת במידה ויש מישהו שכבר ניסה וקיבל מהפרסום כזה תרומה שציפה לה, אשמח לדעת על כך
שיווק חכם באינטרנט שמחזיר אותך למפה
יצירת נדלן אינטרנטי מניב ומתגמל - כדור שלג בכוחות עצמך בהתבסס על ידע וניסיון של מעל עשור בתחום האינטרנט
come-back.co.il
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי Liran.EZ-Web » יום ו' 30 ספטמבר 2011 02:10

אני חושב שזה בעיקר מתאים לעסקים קטנים שרוצים להיראות גדולים יותר ממה שהם במציאות לזמן מוקצב בתקציב קטן.

אני לא אומר שזה פסול, העניין הוא שאם שעה של חשיפה ממוצעת עולה כ 60 ש"ח באתרים שהם עובדים איתם, ובהנחה שקליק ממוצע ברשת התוכן של גוגל עולה באיזור ה2 ש"ח - הווה אומר שישתלם לפרסם שם אם תקבל טראפיק של יותר מ 30 איש בשעה הזו.

היתרון העיקרי הוא שאין התחייבות ולאחר מספר ניסויים של כמה שעות אסטרטגיות ניתן לקבל תשובה ברורה אם זה משתלם ללקוח או לא במחיר שהוא אינו גבוה.

דווקא זה משהו שלדעתי שווה בדיקה.
Liran.EZ-Web
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי talazari » יום ב' 03 אוקטובר 2011 10:10

דרור תודה שאתה משתף אותנו.
אני בהחלט ינסה את השירות הזה.
אני לא מבין למה יש כאן אנשים שפשוט שליליים בקשר לכל סוג של שירות שעולה בפורום.
באמצעות מחשבה שלילית לא מגיעים לשום מקום בחיים וכשאני אומר לשום מקום אני מתכוון לשום מקום טוב.
בזוהר הקדוש שמקובל היום על כל העמים כתוב שחשיבה חיובית תצור זרימה בבריאות ופרנסה.
אני חושב שכולנו שונים אחד מהשני והמשמעות של זה שתמיד יש מה ללמוד אחד מהשני אז תהיו קצת יותר מאופקים בקטילת כל דבר
שעולה כאן בפורום
בלו פתרונות אינטרנט בניית אתרים בהזמנה אישית
Whispers of ghostsרוחות רפאים
talazari
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 03 אוקטובר 2011 11:11

talazari כתב:[...]אני לא מבין למה יש כאן אנשים שפשוט שליליים בקשר לכל סוג של שירות שעולה בפורום[...]

הייתי אולי היחיד שהסתייג מההצעה הנדיבה של דרור, שפתח את השרשור הזה, ונימקתי היטב מדוע - אנחנו מקיימים פה פורום מקצועי שעוסק בפרסום מתוחכם מודל 2011 ודרור מציע לנו, וללקוחות שלנו באמצעותנו, פרסום פרימיטיבי, לא ממוקד לשוק היעד של המפרסם וולא מפולח בדרך אחרת, מודל 1850.
talazari כתב:[...]באמצעות מחשבה שלילית לא מגיעים לשום מקום בחיים וכשאני אומר לשום מקום אני מתכוון לשום מקום טוב[...]
דרור דווקא הפעיל מחשבה חיובית במיוחד כשבחר לפרסם גם פה את שיטת הפרסום הפרימיטיבית שלו ואולי, פרט לך, גם לא הגיע לשום מקום טוב.
talazari כתב:[...]בזוהר הקדוש שמקובל היום על כל העמים כתוב שחשיבה חיובית תצור זרימה בבריאות ופרנסה.[...]

בשכל הבריא שאמנם מקובל היום רק על מיעוט שבמיעוט מכל העמים יודעים שחשיבה ביקורתית הכרחית כדי להמנע מרפואות סרק ולהמנע מלבזבז את כספך על פרסום סרק. חשיבה ביקורתית נחוצה גם כדי לדעת האם הזוהר הקדוש אמנם מקובל היום על כל העמים ועל כמה מתוך כל עם.
talazari כתב:[...]אני חושב שכולנו שונים אחד מהשני והמשמעות של זה שתמיד יש מה ללמוד אחד מהשני אז תהיו קצת יותר מאופקים בקטילת כל דבר שעולה כאן בפורום

חלקנו אכן שונה האחד מהשני והשאר לא.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הבא

חזור אל פורום קידום באתרים ישראליים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים