מחיר דומיין 3 אותיות מ-98' שאף פעם לא היה עליו אתר

קניה ומכירה של דומיינים ואתרי אינטרנט פעילים

Re: מחיר דומיין 3 אותיות מ-98' שאף פעם לא היה עליו אתר

הודעהעל ידי eladc » יום א' 12 יוני 2011 00:07

כמו שכתבתי בשירשור אחר במילים אחרות:

"אם אנחנו שלושה חברים וכל אחד אומר על האחרים - אתם מספרים 1,2" - אז האם הם באמת 1,2 ו-3 ???
זאת התנהגות מצויה של B.S. מקושר מהזן הנחות ביותר.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי eladc » יום א' 12 יוני 2011 00:08

זקן השבט 3 כתב:
eladc כתב:מה שטל עושה זה מעשה אמיץ מאוד ורק צריך לשבח אותו על כך. צר לי שלא כולם אומרים בפומבי את מה שברור כל כך.
לא לכולם יש אומץ להגיד - "המלך הוא עירום".

מקואליציה בין משוגע לשקרן, המשוגע לא יצא טוב.

עדיף להיות משוגע ושקרן (מה שאנחנו לא), מאשר נוכל.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי eladc » יום א' 12 יוני 2011 00:11

זקן השבט 3 כתב:
eladc כתב:ניתן לחפש יותר ממילה אחת... כן גם את שם המשפחה.
אני מאשר גם מבלי שחיפשתי, כפי שכתבתי בשירשור אחר, תובנותיך, אם בכלל וספק אם עדכניות, נזרקות לכיוונך מתוך גוגל ישראל בעקבות קשריך, כמובן ללא אישור גוגל העולמית וזו הסיבה שאתה פשוט לא חושף שום דבר, כי חשיפה תוכל לגרור תביעה מצד גוגל העולמית וטלטול בגוגל הארצית.
כל מי שעושה שימוש "בתובנותיך" הלא-מוכחות מדעית, יכול להסיק מכך שלא אתה חשבת עליהן ועל כן נמצא בסיכון פן יתגלה בניטור של חברת גוגל העולמית.

אתה מוגן רק על ידי הידיעה שתביעת דיבה תידחה בנימוק של אי-שפיות. אבל זה לא יציל אותך מאישפוז כפוי.

לא היו לך, אין לך ולא יהיו לך שום תובנות חדשות בכל תחום שהוא חוץ מהתחום הפסיכולוגי.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי AhoyIT » יום א' 12 יוני 2011 00:11

eladc כתב:
AhoyIT כתב:כמו שעמנואל נוהג להציג בסמינר שלו (שתאמין או לא, הוא הצליח לשכנע אותי לשלם לו כסף כדי להשתתף בו ... זה מוכיח שאני בדיחה!)

את זה לא אני כתבתי... וזו לא הפעם הראשונה שאני מתקן אותך, אז מי השקרן הפתולוגי?

AhoyIT כתב:חברים,

עדין לא קבענו תאריך ולכן ניתן עדין להצטרף - שוב, אשמח לקשר בפרטי או בדוא"ל.

אתה בטוח שאלו הזיות?

שניכם מסוג B.S. מקושר, בגלל זה אתה חברים כל כך טובים.

אלעד,

צר לי לאכזב אותך - אבל המאמצים שלך בפורום להצטייר כבעל מוגבלות נכשלו , אתה פשוט הרבה יותר טיפש מזה!

העובדה שהוא שיכנע אותי לשלם לו, אינה אומרת ששילמתי (ואם לא הובן - לא שילמתי). והעובדה שאני מנסה לארגן סמינר במרכז, כי עמנואל לא מעוניין לארגן אחד בעצמו ולכן כתרומה לקהילה (ולעצמי) הרמתי את הכפפה.

אין ספק שיכולת היקש כשלך, הייתה מביישת אפילו תלמיד תיכון ... ודי לרמיזא בחכימא ...
ייעוץ וניהול טכנולוגי - אסטרטגיית רשת
--------------------------------------------------------------------
מנהל אתרי מאמרי דעה וידע, קולנוע, פוליטיקה ועוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 10
מוניטין: 3

הודעהעל ידי eladc » יום א' 12 יוני 2011 00:13

בסדר, בוא ניתן לקוראים לשפוט בבקשה.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 12 יוני 2011 00:24

how2save כתב:אה אז אתה כן יודע לחפש וכן יודע מי אני. זה מנפץ את הטענה שלך שאני מסתתר מאחורי כינוי[...]

אתה מסתתר פה מאחורי כינוי מהיום שבו נרשמת לפורום. העובדה שחשפתי אותך לא משנה את העובדה שעבור כל שאר משתתפי הפורום אתה רק כינוי, ורק היום נודע להם שהכינוי נועד להטעות. הרי יכולת לכנות את עצמך בשם טל.
how2save כתב:[...] - אני לא התחזתי, אני נרשמתי במטרה לפרסם את אתר חדש. פרטיי היו ניתנים לאיתור בקלות[...]

שקר וכזב ושנינו יודעים את זה. אין באתר how2save כל פרט שיזהה את בעל האתר - ואם יופיע שם בעוד 10 דקות זה יהיה רק משום שהזדרזת להשחיל אותו.
how2save כתב:[...] - אם לאסף היה אופי כמו שלי, הוא היה מגיב עכשיו וסותר את הטענה האחרונה בעניין המקצועיות שלי. אבל לא נורא, אני לא מצפה שיחזקו את דעותיי, אני מאמין בהן ויודע שאין לי שום אינטרס לפגוע בבן אדם שפועל בצורה כנה, מקצועית וישרה.

ניר אדר היה ועדיין צריך אותך כדי שתעבוד לו על ניהול הפורומים, רק עבור הכבוד כפי הנראה. הוא לא מצא אותך ראוי לעבוד אצלו בקידום.

שרשרת השקרים שלך, כאילו ביום שבת בחצות שניים משבעת משתתפי הסמינר שלי שאינם שומרי שבת, טרחו לענות לך למייל, מעידים עד כמה פעולותייך כנות וישרות.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי how2save » יום א' 12 יוני 2011 00:35

זקן השבט 3 כתב:
how2save כתב:אה אז אתה כן יודע לחפש וכן יודע מי אני. זה מנפץ את הטענה שלך שאני מסתתר מאחורי כינוי[...]

אתה מסתתר פה מאחורי כינוי מהיום שבו נרשמת לפורום. העובדה שחשפתי אותך לא משנה את העובדה שעבור כל שאר משתתפי הפורום אתה רק כינוי, ורק היום נודע להם שהכינוי נועד להטעות. הרי יכולת לכנות את עצמך בשם טל.
how2save כתב:[...] - אני לא התחזתי, אני נרשמתי במטרה לפרסם את אתר חדש. פרטיי היו ניתנים לאיתור בקלות[...]

שקר וכזב ושנינו יודעים את זה. אין באתר how2save כל פרט שיזהה את בעל האתר - ואם יופיע שם בעוד 10 דקות זה יהיה רק משום שהזדרזת להשחיל אותו.
how2save כתב:[...] - אם לאסף היה אופי כמו שלי, הוא היה מגיב עכשיו וסותר את הטענה האחרונה בעניין המקצועיות שלי. אבל לא נורא, אני לא מצפה שיחזקו את דעותיי, אני מאמין בהן ויודע שאין לי שום אינטרס לפגוע בבן אדם שפועל בצורה כנה, מקצועית וישרה.

ניר אדר היה ועדיין צריך אותך כדי שתעבוד לו על ניהול הפורומים, רק עבור הכבוד כפי הנראה. הוא לא מצא אותך ראוי לעבוד אצלו בקידום.

שרשרת השקרים שלך, כאילו ביום שבת בחצות שניים משבעת משתתפי הסמינר שלי שאינם שומרי שבת, טרחו לענות לך למייל, מעידים עד כמה פעולותייך כנות וישרות.

- חשפת אותי? חחח... כל משתמש עם ידע בסיסי ידע לאתר את הפרטים שלי. לכל פעולה פשוטה אתה קורא "חשיפה" - בדיוק לזה אני מתכוון שאתה מערבב ומחרטט גולשים.
- אין באתר HOW2SAVE פרט שמזהה את בעל האתר? על בדיקת פרטי דומיין שמעת? הוספתי את זה לפני 10 דקות :crazy
- אם ניר אדר מכבד אותי (לטענתך), ואתה טענת לא פעם שהוא מקצוען בתחום, כנראה שיש על מה לא?

יאללה עמנואל מספיק. כעת אני בטוח שכולם מבינים שאין לך במה להאחז ואתה נאחז באוויר.
נערך לאחרונה על ידי how2save בתאריך יום א' 12 יוני 2011 00:37, נערך 4 פעמים בסך הכל.
how2save
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי eladc » יום א' 12 יוני 2011 00:35

טל צודק בכל מילה ומילה, אנשים פשוט לא כותבים את זה כי הם לא מחפשים לריב עם אף-אחד.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי kobi » יום א' 12 יוני 2011 00:47

מרטין? זיו? איתמר? הנהלה כלשהי ?

היה כן דיון על היד הנוקשה של SEOFORUMS והרבה היו נגד, ואני בטוח ששרשור כזה בזוי והזוי לא היה מחזיק שם יותר משעה.
כדאי שהפורום הזה יתחיל להיות מנוהל ולא מתנהל מעצמו כל פעם ע"י עובר אורח אחר שמגיע ובא לו להעביר את הזמן בהתנגחויות חסרות כל תרבות דיון ושיחה מינימאלית
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הודעהעל ידי eladc » יום א' 12 יוני 2011 00:51

עם כל הכבוד, מי שהתחיל את כל הבלאגן זה עמנואל ואפשר לבדוק את זה.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 12 יוני 2011 00:54

how2save כתב:- חשפת אותי? חחח... כל משתמש עם ידע בסיסי ידע לאתר את הפרטים שלי. לכל פעולה פשוטה אתה קורא "חשיפה" - בדיוק לזה אני מתכוון שאתה מערבב ומחרטט גולשים
- אין באתר HOW2SAVE פרט שמזהה את בעל האתר? על בדיקת פרטי דומיין שמעת? הוספתי את זה לפני 10 דקות[...]

שקר וכזב ושנינו יודעים את זה. איש פה לא היה טורח לקשור בין שמך בפרטי הדומיין לבין היותך טל "מנהל הפורומים" שאפילו יורם נמלט לפה מפנייך.
how2save כתב:[...]- אם ניר אדר מכבד אותי (לטענתך), ואתה טענת לא פעם שהוא מקצוען בתחום, כנראה שיש על מה לא?[...]

אמרתי שהוא מכבד אותך? אמרתי שהוא משתמש בך לניהול הפורומים, אבל לא מצא אותך ראוי כפי הנראה לעבוד איתו בקידום.
how2save כתב:[...]יאללה עמנואל מספיק. כעת אני בטוח שכולם מבינים שאין לך במה להאחז ואתה נאחז באוויר.

אם מישהו יטרח לקרוא את השרשורים המייגעים האלה, יבין מי אתה ומה אתה
נערך לאחרונה על ידי ziv בתאריך יום א' 12 יוני 2011 12:08, נערך פעם אחת בסך הכל.
סיבה: נערך
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 12 יוני 2011 00:54

how2save כתב:- חשפת אותי? חחח... כל משתמש עם ידע בסיסי ידע לאתר את הפרטים שלי. לכל פעולה פשוטה אתה קורא "חשיפה" - בדיוק לזה אני מתכוון שאתה מערבב ומחרטט גולשים
- אין באתר HOW2SAVE פרט שמזהה את בעל האתר? על בדיקת פרטי דומיין שמעת? הוספתי את זה לפני 10 דקות[...]

שקר וכזב ושנינו יודעים את זה. איש פה לא היה טורח לקשור בין שמך בפרטי הדומיין לבין היותך טל "מנהל הפורומים" שאפילו יורם נמלט לפה מפנייך.
how2save כתב:[...]- אם ניר אדר מכבד אותי (לטענתך), ואתה טענת לא פעם שהוא מקצוען בתחום, כנראה שיש על מה לא?[...]

אמרתי שהוא מכבד אותך? אמרתי שהוא משתמש בך לניהול הפורומים, אבל לא מצא אותך ראוי כפי הנראה לעבוד איתו בקידום.
how2save כתב:[...]יאללה עמנואל מספיק. כעת אני בטוח שכולם מבינים שאין לך במה להאחז ואתה נאחז באוויר.

אם מישהו יטרח לקרוא את השרשורים המייגעים האלה, יבין מי אתה ומה אתה -
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי how2save » יום א' 12 יוני 2011 00:58

kobi כתב:מרטין? זיו? איתמר? הנהלה כלשהי ?

היה כן דיון על היד הנוקשה של SEOFORUMS והרבה היו נגד, ואני בטוח ששרשור כזה בזוי והזוי לא היה מחזיק שם יותר משעה.
כדאי שהפורום הזה יתחיל להיות מנוהל ולא מתנהל מעצמו כל פעם ע"י עובר אורח אחר שמגיע ובא לו להעביר את הזמן בהתנגחויות חסרות כל תרבות דיון ושיחה מינימאלית

בכל אשכול כאן, בן אדם פשוט מבקש סיוע בסיסי, והוא מתחיל לפתח תאוריות ולשאול שאלות שלא קשורות רק בכדי לייצר עוד התעניינות במפגשים שהוא מנסה לקיים מפעם לפעם ולמשוך עוד אנשים. רק בגלל זה נוצרים הוויכוחים הללו.

משתמשים רציניים שיעברו הודעה הודעה בכל הדיונים האחרונים שבהם הגבתי, יוכלו לראות שעמנואל התחמק וניסה לסתור את טענותיי בסתירות מוזרות ומבזות בן אדם מבוגר אבל מתאימות בדיוק לבן אדם שמסתיר את האמת לגביו.

זה לא מוסיף לי כבוד, אבל זה גם לא מה שאני מחפש. אם הייתי מחפש כבוד הייתי שותק וזורם עם הזרם וזוכה לכבוד כמו שאר המשתמשים שבחרו לא להגיב.
how2save
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי how2save » יום א' 12 יוני 2011 01:02

זקן השבט 3 כתב:

אם מישהו יטרח לקרוא את השרשורים המייגעים האלה, יבין מי אתה ומה אתה -

- היה אפשר בקלות לקשר. אם אתה לא מצליח, המצב שלך עגום יותר ממה שחשבתי.
- כן אתה אמרת: "ניר אדר היה ועדיין צריך אותך כדי שתעבוד לו על ניהול הפורומים, רק עבור הכבוד כפי הנראה. הוא לא מצא אותך ראוי לעבוד אצלו בקידום."
- מייגעים עבורך - כי מישהו סוף סוף עומד על שלו ולא נכנע ליכולת הערבוב והחרטוט שלך ומעמיד אותך על מקומך.
how2save
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי kobi » יום א' 12 יוני 2011 01:04

eladc כתב:עם כל הכבוד, מי שהתחיל את כל הבלאגן זה עמנואל ואפשר לבדוק את זה.

יכול להיות שאתה צודק אבל עם דיון שיורד לרמה של:
קובי, ברור שעברת שטיפת מוח, תנסה להוציא את הפלומבות שעמנואל התקין לך ותפעיל את הראש.

אני מסיים את החלק שלי
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הקודםהבא

• נושאים דומים
    תגובות