מחיר דומיין 3 אותיות מ-98' שאף פעם לא היה עליו אתר

קניה ומכירה של דומיינים ואתרי אינטרנט פעילים

Re: מחיר דומיין 3 אותיות מ-98' שאף פעם לא היה עליו אתר

הודעהעל ידי how2save » יום ש' 11 יוני 2011 22:06

AhoyIT כתב:
זקן השבט 3 כתב:
AhoyIT כתב:
זקן השבט 3 כתב: עמנואל,
עדין ולמרות הסכסוך האישי בינכם, HOW2 ראוי בעיני לגישה שונה לגמרי והיות ובכל זאת עד היום לקח חלק פעיל וחיובי בפורום.
אופיר - אני חושב שענו לא.

בדוק את 105 התגובות שלו - מההתחלה ואלה מהיום בבוקר. לא היה בינינו סיכסוך לפני שהוא הופיע פה כי אינני מכיר אותו. וזכור שגם אתה הגבת בחריפות בימים האחרונים.

עמנואל,

הגבתי בחריפות ל-ELAD ושם זה בהחלט במקום (ותודה לאלעד על כמה ימים מהנים בהחלט :clap :clap :clap ) ... עם זאת, אני חייב להתעקש שהמקרה של HOW2 שונה בהחלט וחושב שצריך להתייחס אליהם בנפרד ובאופן שונה (גם אם אתה באופן אישי אולי נפגעת ממנו, קצת יותר מאחרים).

אין ביני לבין עמנואל שום סכסוך אישי. לי מפריע אישית שהוא ימשיך לערבב גולשים ויציג תאוריות מבלי להגיע לאף הישג משמעותי בחייו הארוכים ולכן אני רוצה לפתוח את העיניים של הגולשים. יהיו כאלה שיחשבו שאני מנסה להציל את העולם אבל אם אני אוכל לתרום את החלק שלי בכדי שלפחות גולש אחד יבין שעמנואל עד היום לא הגיע לאף הישג משמעותי וזכה לחשיפה רק בזכות יכולת החירטוט והערבוב המדהימה שלו - אז תרמתי את שלי.

אין לי בעיה לפרגן לאנשים מקצועיים ולא חסרים כאן בפורום. יש לי בעיה לתת במה לאנשים שמצמידים לשמם תארים ותיאורים שלא מגיעים להם כי הם לא הגיעו לחצי מההישגים שהגיעו חלק מחברי הפורום המקצועיים שכאן.
how2save
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ש' 11 יוני 2011 22:08

eladc כתב:
AhoyIT כתב:
eladc כתב:
AhoyIT כתב:
זקן השבט 3 כתב:
AhoyIT כתב:
עדין ולמרות הסכסוך האישי בינכם, HOW2 ראוי בעיני לגישה שונה לגמרי והיות ובכל זאת עד היום לקח חלק פעיל וחיובי בפורום.

בדוק את 105 התגובות שלו - מההתחלה ואלה מהיום בבוקר. לא היה בינינו סיכסוך לפני שהוא הופיע פה כי אינני מכיר אותו. וזכור שגם אתה הגבת בחריפות בימים האחרונים.

עמנואל,

הגבתי בחריפות ל-ELAD ושם זה בהחלט במקום (ותודה לאלעד על כמה ימים מהנים בהחלט :clap :clap :clap ) ... עם זאת, אני חייב להתעקש שהמקרה של HOW2 שונה בהחלט וחושב שצריך להתייחס אליהם בנפרד ובאופן שונה (גם אם אתה באופן אישי אולי נפגעת ממנו, קצת יותר מאחרים).

דבר אחד לא הבנת, שעשית צחוק רק מעצמך, הפגנת את מומחיותך ואת שלושת תארך בשיא תפארתך, כל אדם חצי-מקצועי יזהה שאתה בדיחה. מקומך לא בפורום מקצועי אלא בפורום פוליטי.

ההבדל ביני ובינך, שלי אין בעיה לעשות צחוק מעצמי - קוראים לזה חוש הומור ... וגם אין לי בעיה להודות, היכן שאני מוכח, בטעותי.

אתה רק הצלחת להוכיח ולחזור ולהציג, רדידות, גסות רוח ופתולוגיות שמקומן אינו בפורום ציבורי.

היו תגובות בהן כתבת "הסברים" טכניים, הן לא היו בצחוק, בעצם כן עשית מעצמך צחוק.

היכן שהצגתי "הסברים טכניים" עמדתי מאחוריהם, נימקתי ובמקרים רבים אף הבאתי "הוכחות" חלקיות מתוך הניסיון האישי שלי לנאותות של טענות אלו (לדוגמא, הנושא שמות המתחם בעברית בסיומת COM) ... דבר שאתה, למיטב זכרוני, לא עשית אפילו פעם אחת (כלומר, הבאת מובאה מהניסיון שלך בפועל).

גם אין לי בעיה שיבקרו אותי בלשון מבודחת ואפילו מתגרה, כל זמן שהצד השני מציג גם הוא טיעונים הגיונים ומבסס אותם בשטח ובפרט נוהג בדרך ארץ - מה שאתה לא עשית ולא פעם אחת בדיונים פה.
ייעוץ וניהול טכנולוגי - אסטרטגיית רשת
--------------------------------------------------------------------
מנהל אתרי מאמרי דעה וידע, קולנוע, פוליטיקה ועוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 10
מוניטין: 3

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ש' 11 יוני 2011 22:11

how2save כתב:אין ביני לבין עמנואל שום סכסוך אישי. לי מפריע אישית שהוא ימשיך לערבב גולשים ויציג תאוריות מבלי להגיע לאף הישג משמעותי בחייו הארוכים ולכן אני רוצה לפתוח את העיניים של הגולשים. יהיו כאלה שיחשבו שאני מנסה להציל את העולם אבל אם אני אוכל לתרום את החלק שלי בכדי שלפחות גולש אחד יבין שעמנואל עד היום לא הגיע לאף הישג משמעותי וזכה לחשיפה רק בזכות יכולת החירטוט והערבוב המדהימה שלו - אז תרמתי את שלי.

אין לי בעיה לפרגן לאנשים מקצועיים ולא חסרים כאן בפורום. יש לי בעיה לתת במה לאנשים שמצמידים לשמם תארים ותיאורים שלא מגיעים להם כי הם לא הגיעו לחצי מההישגים שהגיעו חלק מחברי הפורום המקצועיים שכאן.

אתה רואה - אתה גם יכול להתנסח בביקורתיות מצד אחד ומצד שני לשמור על כבודם של אחרים בפורום ... אין לי בעיה עם ביקורת מסוג זה והשמעתי אותה רבות מול עמנואל - אבל בבקשה, אל תחזור לאמץ את הסגנון המשתלח של מי שכבר מכנה אותך "שותף" (אוי לאלו שותפים).
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי eladc » יום ש' 11 יוני 2011 22:13

AhoyIT כתב:
eladc כתב:
AhoyIT כתב:
eladc כתב:
AhoyIT כתב:
זקן השבט 3 כתב:
AhoyIT כתב:

עמנואל,

דבר אחד לא הבנת, שעשית צחוק רק מעצמך, הפגנת את מומחיותך ואת שלושת תארך בשיא תפארתך, כל אדם חצי-מקצועי יזהה שאתה בדיחה. מקומך לא בפורום מקצועי אלא בפורום פוליטי.

ההבדל ביני ובינך, שלי אין בעיה לעשות צחוק מעצמי - קוראים לזה חוש הומור ... וגם אין לי בעיה להודות, היכן שאני מוכח, בטעותי.

אתה רק הצלחת להוכיח ולחזור ולהציג, רדידות, גסות רוח ופתולוגיות שמקומן אינו בפורום ציבורי.

היו תגובות בהן כתבת "הסברים" טכניים, הן לא היו בצחוק, בעצם כן עשית מעצמך צחוק.

היכן שהצגתי "הסברים טכניים" עמדתי מאחוריהם, נימקתי ובמקרים רבים אף הבאתי "הוכחות" חלקיות מתוך הניסיון האישי שלי לנאותות של טענות אלו (לדוגמא, הנושא שמות המתחם בעברית בסיומת COM) ... דבר שאתה, למיטב זכרוני, לא עשית אפילו פעם אחת (כלומר, הבאת מובאה מהניסיון שלך בפועל).

גם אין לי בעיה שיבקרו אותי בלשון מבודחת ואפילו מתגרה, כל זמן שהצד השני מציג גם הוא טיעונים הגיונים ומבסס אותם בשטח ובפרט נוהג בדרך ארץ - מה שאתה לא עשית ולא פעם אחת בדיונים פה.

עם כל הכבוד תקרא את התגובה הראשונה שלך ותספור את מספר "פניני החוכמה" שבה.
מקומך בפורום פוליטי ולא מקצועי, אתה זה לא נושא הדיון, שילמת לעמנואל ממיטב כספך והוא לא מוכן להחזיר לך אותו אלא אם תארגן מפגש.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי eladc » יום ש' 11 יוני 2011 22:18

how2save כתב:
AhoyIT כתב:
זקן השבט 3 כתב:
AhoyIT כתב:

עמנואל,

אין ביני לבין עמנואל שום סכסוך אישי. לי מפריע אישית שהוא ימשיך לערבב גולשים ויציג תאוריות מבלי להגיע לאף הישג משמעותי בחייו הארוכים ולכן אני רוצה לפתוח את העיניים של הגולשים. יהיו כאלה שיחשבו שאני מנסה להציל את העולם אבל אם אני אוכל לתרום את החלק שלי בכדי שלפחות גולש אחד יבין שעמנואל עד היום לא הגיע לאף הישג משמעותי וזכה לחשיפה רק בזכות יכולת החירטוט והערבוב המדהימה שלו - אז תרמתי את שלי.

מדובר פה על אדם מקצועי ממוצע בעל כושר ביטוי ושכנוע יוצא דופן. רחוק מלהגיע להישגים מקצועיים כלשהם מלבד פסיכולוגיים.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ש' 11 יוני 2011 22:25

eladc כתב:עם כל הכבוד תקרא את התגובה הראשונה שלך ותספור את מספר "פניני החוכמה" שבה.
מקומך בפורום פוליטי ולא מקצועי, אתה זה לא נושא הדיון, שילמת לעמנואל ממיטב כספך והוא לא מוכן להחזיר לך אותו אלא אם תארגן מפגש.

כהרגלך, אתה מטנף את הפה ומתבסס על ההזיות האישיות שלך (ולמען הסר ספק ולטובת שאר הגולשים - לא שילמתי לעמנואל שקל ואני לא רודף אחריו והוא לא חייב לי כלום ואני לא חייב לו כלום ולא הייתה מעולם בינינו התקשרות עסקית מכל סוג ונפגשנו פעם אחת וגם זאת לשיחה של 5 דקות בעמידה ושוחחנו מספר פעמים לדקות קצרות בטלפון - בעיקר כי אני לא הצלחתי להתאים את לוח הזמנים שלי לסמינר שלו בירושלים ובתל-אביב) ... וכאמור, אין כבוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי eladc » יום ש' 11 יוני 2011 22:28

AhoyIT כתב:כמו שעמנואל נוהג להציג בסמינר שלו (שתאמין או לא, הוא הצליח לשכנע אותי לשלם לו כסף כדי להשתתף בו ... זה מוכיח שאני בדיחה!)

את זה לא אני כתבתי... וזו לא הפעם הראשונה שאני מתקן אותך, אז מי השקרן הפתולוגי?

AhoyIT כתב:חברים,

עדין לא קבענו תאריך ולכן ניתן עדין להצטרף - שוב, אשמח לקשר בפרטי או בדוא"ל.

אתה בטוח שאלו הזיות?

שניכם מסוג B.S. מקושר, בגלל זה אתה חברים כל כך טובים.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 11 יוני 2011 22:42

how2save כתב:אין ביני לבין עמנואל שום סכסוך אישי. לי מפריע אישית שהוא ימשיך לערבב גולשים ויציג תאוריות מבלי להגיע לאף הישג משמעותי בחייו הארוכים ולכן אני רוצה לפתוח את העיניים של הגולשים. יהיו כאלה שיחשבו שאני מנסה להציל את העולם אבל אם אני אוכל לתרום את החלק שלי בכדי שלפחות גולש אחד יבין שעמנואל עד היום לא הגיע לאף הישג משמעותי וזכה לחשיפה רק בזכות יכולת החירטוט והערבוב המדהימה שלו - אז תרמתי את שלי.

אתה משקר ושנינו יודעים את זה. הופעת בפורום הזה לראשונה רק לפני חודשיים וכבר לאחר כמה ימים פתחת בהתקפה עלי ועל המוניטין המקצועי שלי. קצת מוקדם, לא? וגם קצת מוקדם בשביל להספיק לזהות את "ההישגים שהגיעו חלק מחברי הפורום המקצועיים שכאן"?

ואם אתה פועל לחשיפת "החירטוט והערבוב המדהימה שלי", לא היה מקום להזדהות בשם המלא ובפרטים המזהים ההכרחיים הנוספים, ולא להסתתר מאחורי כינוי ושם פרטי נפוץ? אלא שאתה לא מספיק מתוחכם ולכן כל שקר שלך מחייב גיבוי של שקר נוסף, עד שהשקר הכי חלש גלוי לעיני כל. כמו מה שכתבת פה למעלה למשל.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי eladc » יום ש' 11 יוני 2011 22:56

אני זיהיתי את הבלוף מהר מאוד וכך גם כל אחד אחר יכול.

שמו הוא שם האתר שהוא מקדם בחתימה שלו, הוא לא מסתתר.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי how2save » יום ש' 11 יוני 2011 23:01

זקן השבט 3 כתב:

אתה משקר ושנינו יודעים את זה. הופעת בפורום הזה לראשונה רק לפני חודשיים וכבר לאחר כמה ימים פתחת בהתקפה עלי ועל המוניטין המקצועי שלי. קצת מוקדם, לא? וגם קצת מוקדם בשביל להספיק לזהות את "ההישגים שהגיעו חלק מחברי הפורום המקצועיים שכאן"?

ואם אתה פועל לחשיפת "החירטוט והערבוב המדהימה שלי", לא היה מקום להזדהות בשם המלא ובפרטים המזהים ההכרחיים הנוספים, ולא להסתתר מאחורי כינוי ושם פרטי נפוץ? אלא שאתה לא מספיק מתוחכם ולכן כל שקר שלך מחייב גיבוי של שקר נוסף, עד שהשקר הכי חלש גלוי לעיני כל. כמו מה שכתבת פה למעלה למשל.

אני משאיר את האמינות שלי להחלטת המשתמשים האחרים. המציאות היא - גולשים כאן שלחו לי הודעה והצדיקו את דעתי בנוגע אליך. אתה שוכח שכאן בפורום אפשר לקרוא גם מבלי להרשם ויותר מכך - שבעבר היית פעיל גם בפורום אחר עד שדרכך הסתיימה שם בכדי למנוע מהגולשים ליפול ליכולת הערבוב והחרטוט שלך. זו האמת לאמיתה.

שוב אני אחזור ואומר - בבדיקה קצרה תוכל לגלות איזה פרט שתרצה עליי. לי אין מה להסתיר לעומתך. אתה מסתיר את האמת ואת העובדה שלא הגעת לאף הישג משמעותי בחייך.
how2save
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 11 יוני 2011 23:22

how2save כתב:אני משאיר את האמינות שלי להחלטת המשתמשים האחרים. המציאות היא - גולשים כאן שלחו לי הודעה והצדיקו את דעתי בנוגע אליך[...]

עוד שקר נלוז - אם היה מישהו כזה הוא היה ודאי כותב בגלוי ולא מסתתר מאחורי מישהו שמסתתר בעצמו - כמו במשחק מחבואים של ילדים בני שלוש.
how2save כתב:[...]אתה שוכח שכאן בפורום אפשר לקרוא גם מבלי להרשם ויותר מכך - שבעבר היית פעיל גם בפורום אחר עד שדרכך הסתיימה שם בכדי למנוע מהגולשים ליפול ליכולת הערבוב והחרטוט שלך. זו האמת לאמיתה[...]

עוד שקר נלוז - ניר אדר יכול להעיד, בניגוד לגולשים האנונימיים שלך, שהסיבה היא שנגררתי לחילופי עלבונות.
how2save כתב:[...]שוב אני אחזור ואומר - בבדיקה קצרה תוכל לגלות איזה פרט שתרצה עליי. לי אין מה להסתיר לעומתך. אתה מסתיר את האמת ואת העובדה שלא הגעת לאף הישג משמעותי בחייך.

שקר נלוז שלישי. כמו שאתה בעצמך הערת בצדק בשרשור אחר שלתוכו נפלת בפח, אין דרך לגלות פרטים מזהים בגוגל כאשר המידע הזמין הוא רק שם פרטי נפוץ.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי eladc » יום ש' 11 יוני 2011 23:26

ניתן לחפש יותר ממילה אחת... כן גם את שם המשפחה.

אני מאשר גם מבלי שחיפשתי, כפי שכתבתי בשירשור אחר, תובנותיך, אם בכלל וספק אם עדכניות, נזרקות לכיוונך מתוך גוגל ישראל בעקבות קשריך, כמובן ללא אישור גוגל העולמית וזו הסיבה שאתה פשוט לא חושף שום דבר, כי חשיפה תוכל לגרור תביעה מצד גוגל העולמית וטלטול בגוגל הארצית.

כל מי שעושה שימוש "בתובנותיך" הלא-מוכחות מדעית, יכול להסיק מכך שלא אתה חשבת עליהן ועל כן נמצא בסיכון פן יתגלה בניטור של חברת גוגל העולמית.
נערך לאחרונה על ידי eladc בתאריך יום ש' 11 יוני 2011 23:30, נערך פעם אחת בסך הכל.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי how2save » יום ש' 11 יוני 2011 23:29

- משתמשים לא רוצים להגיד לך את זה. אני כן. וזה מה שאני עושה. כל אחד עושה את השיקולים שלו. כמו שיש משתמשים שלא רואים בעין יפה את העובדה שאני חושף את האמת על גבי הפורום מבלי להסס גם כאשר מהודעה להודעה אתה פחות משכנע.

- נגררת לחילופי עלבונות? או שגם שם נטענה אותה טענה ופשוט נמאס מהוויכוחים איתך אז דרכך הסתיימה שם.

- המידע הזמין במקרה שלי הוא לא רק השם. וגם לא במקרה של אלעד.

עמנואל - אתה בלוף ולא יותר מזה. יכולת השכנוע והערבוב שלך הולכת ומשפיעה פחות על המשתמשים כאן.
how2save
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי TopGun(Alka) » יום ש' 11 יוני 2011 23:31

how2save כתב:- משתמשים לא רוצים להגיד לך את זה. אני כן. וזה מה שאני עושה.

טל, לא יודע מה לגבי משתמשים אחרים אבל יש כאלו שמעדיפים לנוח במקום לרים חצי שבת או אולי לעבוד קצת בשביל הכיף :)
אלמיר מערכות תוכנה,
העוסקת בשירותי בניית אתרים באינטרנט איכותיים ברמת גימור גבוהה לכלל המגזרים.
לפרטים נוספים 04-63-63-281.
סמל אישי של המשתמש
TopGun(Alka)
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 20
מוניטין: 6

הודעהעל ידי eladc » יום ש' 11 יוני 2011 23:36

מה שטל עושה זה מעשה אמיץ מאוד ורק צריך לשבח אותו על כך. צר לי שלא כולם אומרים בפומבי את מה שברור כל כך.
לא לכולם יש אומץ להגיד - "המלך הוא עירום".
נערך לאחרונה על ידי eladc בתאריך יום ש' 11 יוני 2011 23:39, נערך 3 פעמים בסך הכל.
eladc
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום מכירה וקניה של דומיינים ואתרים

מי מחובר