שאלות על גוגל אדוורס

קמפיינים ממומנים (PPC). כל מה שקשור לפרסום ממומן בגוגל אדוורדס

מנהל: yaron.yogev

שאלות על גוגל אדוורס

הודעהעל ידי MOSH1111 » יום ב' 24 דצמבר 2018 16:08

אשמח למי שיודע שיענה לי:
א. האם יש דרך להגדיר שהפרסום יהיה לנשים בלבד או לגברים בלבד ולא מופיע לשני המינים?
ב. האם יש דרך להגדיר שבכל פעם שמישהו מחפש בעל מקצוע מסויים עם השם שלו אז המודעה שלי לא תופיע?
לדוגמא אם מישהו מחפש משה כהן שיפוצים אז לא תופיע מודעה שלי על שיפוצים, ורק אם בן אדם מחפש שיפוצים בלי שם - אז תופיע המודעה שלי.
MOSH1111
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 0

Re: שאלות על גוגל אדוורס

הודעהעל ידי efiko100 » יום ג' 25 דצמבר 2018 11:04

בוקר טוב,
א. הגדרה של פרסום לנשים או גברים בלבד: יש להיכנס לקבוצת המודעות, משם ל"דמוגרפיה", אח"כ ל"מגדר". לסמן את המגדר שאתה רוצה לחסום, להקליק על "עריכה"- "החרגה מקבוצת המודעות".
ב. צמצום מילת מפתח בחיפוש: אם אתה מעוניין להופיע בתוצאות חיפוש של מילת מפתח ספציפית ללא "תוספות", כגון שיפוצים, עליך להכניס לרשימת מילות המפתח את המילה בהתאמה מדוייקת [שיפוצים] כך שמי שמחפש רק את המילה המוגדרת ללא גרסאות קרובות,
(כגון "משה שיפוצים") יקבל את האתר שלך. מצד שני, אם המילה תהיה רק בהתאמה מדוייקת והיא בעצם המילה החשובה בקמפיין (של עסק לשיפוצים לדוג') אתה עלול להחמיץ חיפושים רלוונטיים כגון: "שיפוצים באזור המרכז" או "המלצה על שיפוצים". לכן מומלץ להכניס לקטגוריה 'מילות מפתח שליליות'- רשימת מתחרים, או כל ביטוי אחר שאתה לא מעוניין להופיע בו, ולהשאיר את המילה החשובה בהתאמה רחבה: שיפוצים- ללא סימני פיסוק: מונח חיפוש שיכול לכלול מונחים דומים, מילים נרדפות, מילים בהטיות שונות, שגיאות כתיב ועוד.
או, בהתאמה לביטוי- "שיפוצים" במרכאות: מונח חיפוש שיכול לכלול ביטויים וגרסאות קרובות של ביטוי זה.

אפרת ורדי
מנהלת פרוייקטים
אקטיביטק

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של efiko100 :
MOSH1111
פופולריות: 20%
efiko100
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

חזור אל פורום פרסום בגוגל אדוורדס Google AdWords