מחפש איש שיווק

מודעות דרושים ומחפשי עבודה בתחום קידום האתרים, פרסום באינטרנט, כתיבת תכנים ועוד.

Re: מחפש איש שיווק

הודעהעל ידי sergeytank » יום ה' 28 אפריל 2016 19:58

זקן השבט 3 כתב:
sergeytank כתב:
זקן השבט 3 כתב:מזכיר לי שפעם קראתי מודעת "דרושים" לאנשי מכירות שהבטיחה הכנסה פנטסטית. גיליתי שמפרסם המודעה נמצא בבניין המשרדים שבו שכן גם אחד המשרדים שלנו, ומתוך סקרנות הלכתי לפגוש אותו. הוא הסביר לי שדרושים אנשי מכירות שיקנו (!) ממנו תכשיטי זהב במחיר נמוך יחסית וימכרו אותו בכמה שמתחשק להם - אם פי 10 אז הרוויחו 900%! אני מודה שלקח לי חצי שעה להבין ששוק היעד שלו הם "אנשי המכירות", כי אם לא הצליחו למכור כלום, הוא לפחות הצליח למכור להם, ואם הם מוכרים את הזהב בחצי מחיר, רק הם אלה שנושאים בהפסד.

אחלה לגמרי מזל שאצלי לא צריך להשקיע כסף

באמת? הרי זה בדיוק אותו דבר כמו במקרה שתיארתי. איש מכירות מוכשר ובעל ניסיון רוצה לשפר את הכנסתו באופן משמעותי. עד עכשיו עשה מכירות של 100,000 ש"ח לחודש, הרוויח עמלה של 25,000 ש"ח לחודש, ומתוך זה נשא בהוצאות עבודה בסכום שהוא כרגע לא ידוע. האם הוא יכול לוודא, לפני שהוא מתחיל לעבוד עבורך שהוא ירוויח יותר באופן משמעותי? מסתבר שאתה לא יכול לספק לו נתונים מוצקים אלא רק מפריח הבטחות באוויר. כדי לא למצוא את עצמו במצב שהוא מייצר מכירות של 50,000 ש"ח לחודש ומקבל עמלה של 12,500 ש"ח לחודש, בעלות הוצאות זהה לזו שהוא נשא כאשר למישהו אחר הוא מכר והרוויח כפול, אסור לו להסכים לעבוד עבור חברה שמטילה עליו את כל הסיכון. הטמבל שיסכים הוא ממילא לא איש מכירות מוכשר ובעל ניסיון, ולכן גם לא יביא תועלת למי שמעסיק אותו.
זה היה סיכום קצר של 45 שנות ניסיון בניהול עובדי מכירות.

חחחחחחחחחחחח איזה שטויות אתה מדבר בחיים לא ראיתי דבר כזה חחחחחחחחחחח הרגתה אותי מצחוק ....עזוב אני חושב שהניסיון שלך לא שווה עם לא הצלחתה בתחום .... אתה לא יודע על מה אתה מדבר.... בחיים לא ראיתי מישהוא מדבר כלכך ארבה שטויות ...אתה חיי ב1990 לא 2016 וזה מצחיק כי היום הכל מתנהל שונה ויש הבדל בין שכיר לפרילנסר כנראה שאת לא מכיר תהבדל ....זה בסדר אני מבין שאין לך מספיק ניסיון
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי sergeytank » יום א' 01 מאי 2016 12:55

זקן השבט 3 כתב:
sergeytank כתב:
זקן השבט 3 כתב:מזכיר לי שפעם קראתי מודעת "דרושים" לאנשי מכירות שהבטיחה הכנסה פנטסטית. גיליתי שמפרסם המודעה נמצא בבניין המשרדים שבו שכן גם אחד המשרדים שלנו, ומתוך סקרנות הלכתי לפגוש אותו. הוא הסביר לי שדרושים אנשי מכירות שיקנו (!) ממנו תכשיטי זהב במחיר נמוך יחסית וימכרו אותו בכמה שמתחשק להם - אם פי 10 אז הרוויחו 900%! אני מודה שלקח לי חצי שעה להבין ששוק היעד שלו הם "אנשי המכירות", כי אם לא הצליחו למכור כלום, הוא לפחות הצליח למכור להם, ואם הם מוכרים את הזהב בחצי מחיר, רק הם אלה שנושאים בהפסד.

אחלה לגמרי מזל שאצלי לא צריך להשקיע כסף

באמת? הרי זה בדיוק אותו דבר כמו במקרה שתיארתי. איש מכירות מוכשר ובעל ניסיון רוצה לשפר את הכנסתו באופן משמעותי. עד עכשיו עשה מכירות של 100,000 ש"ח לחודש, הרוויח עמלה של 25,000 ש"ח לחודש, ומתוך זה נשא בהוצאות עבודה בסכום שהוא כרגע לא ידוע. האם הוא יכול לוודא, לפני שהוא מתחיל לעבוד עבורך שהוא ירוויח יותר באופן משמעותי? מסתבר שאתה לא יכול לספק לו נתונים מוצקים אלא רק מפריח הבטחות באוויר. כדי לא למצוא את עצמו במצב שהוא מייצר מכירות של 50,000 ש"ח לחודש ומקבל עמלה של 12,500 ש"ח לחודש, בעלות הוצאות זהה לזו שהוא נשא כאשר למישהו אחר הוא מכר והרוויח כפול, אסור לו להסכים לעבוד עבור חברה שמטילה עליו את כל הסיכון. הטמבל שיסכים הוא ממילא לא איש מכירות מוכשר ובעל ניסיון, ולכן גם לא יביא תועלת למי שמעסיק אותו.
זה היה סיכום קצר של 45 שנות ניסיון בניהול עובדי מכירות.

רואים שאין לך ניסיון בכלל!!! מה שאני מתאר נקרא פרילנסר ומה שאתה מתאר נקרא שכיר! כנראה שאתהה לא מבין את ההבדל ..... מבחינת הוצעות זה פלאפון ואינטרנט ועם אתה מחשב עוד דברים כנראה ששוב זה מוכיח שאין לך ניסיון חחחחח מצטער אבל ככה זה נראה
sergeytank
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 02 מאי 2016 20:46

כאשר כתבתי את הדברים הבאים, באחת התגובות הראשונות, התכוונתי בהחלט לפרילנסר נבון ומנוסה, שלא תוכל להפיל עליו את כל הסיכון, ולכן לא יסכים לעבוד בשבילך:
"איש שיווק רציני ובעל ניסיון ישאל אותכם מיד על מה אתה מבססים את הנתון של 20000-50000 ש"ח לחודש - כמה טלפונים דרושים כדי לקבוע פגישה אחת ומהו השטח הגיאוגרפי שבו מרוכזים הלקוחות הפוטנציאליים, כמה פגישות דרושות כדי לסגור מכירה אחת, מהו סכום המכירה ומה היא העמלה, האם שיעור העמלה גדל בתמורה לגידול בנפח המכירות, מה הן עלויות השיווק שאתם נושאים בהן ומה הן עלויות השיווק שהעובד נושא בהן, וכו'."
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי dropshipping » יום ש' 09 מרץ 2019 14:06

דרושים עובדים לעבודה מהבית בדרופשיפינג באייבי ובאמזון, העבודה היא בשעות שנוח לכם מהבית, מדובר על האתרים הגדולים בעולם והמוכרים בעולם, העבודה מתאימה לכולם, ליצירת קשר שלחו לנו מייל - dropshipping30@gmail.com
dropshipping
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי callsmebaby2019 » יום ה' 25 יולי 2019 21:30

היי אנחנו 2 כוסיות ישראליות שעושות שיחות ס-ק-ס, ויש לנו סרטון ס-ק-ס שלנו באורגיה, שלח וואצפ ונשלח לך
http://hexyphoneatnight.com

1919-121-970
1919-121-936
053-3723266
055-5919758
callsmebaby2019
חבר טרי
חבר טרי

הקודם

חזור אל פורום דרושים קידום אתרים ומחפשי עבודה בתחום