כנס קידום אתרים הגדול- 22.11

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: כנס קידום אתרים הגדול- 22.11

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ד' 21 נובמבר 2012 16:38

זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:מרטין , האם הכנס מתקיים רגיל גם לאחר הפיגוע היום שהיה קרוב למיקום הכנס ?

הפיגוע היה היום. יש להניח שלפיגוע של מחר ייבחר מקום אחר.

איפה אפשר לקנות כרטיסים למופע הסטנד אפ שלך?

בהרשמה לקורס לוגיקה למקדמי אתרים.

אז רגע מה זה קשור אלייך? הרי אמרת שאתה לא מקדם אתרים.
אדי זבלונוב - עוסק בשיווק באינטרנט בין היתר : קידום אתרים אורגני וגם פרסום בגוגל
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 0

הודעהעל ידי scorpy72 » יום ד' 21 נובמבר 2012 19:00

נשמע מעניין כרגיל. אני בטוח מגיע.
אגו ווב קידום אתרים ועסקים באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
scorpy72
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 21 נובמבר 2012 19:12

EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:
זקן השבט 3 כתב:
EddieZavlunov כתב:מרטין , האם הכנס מתקיים רגיל גם לאחר הפיגוע היום שהיה קרוב למיקום הכנס ?

הפיגוע היה היום. יש להניח שלפיגוע של מחר ייבחר מקום אחר.

איפה אפשר לקנות כרטיסים למופע הסטנד אפ שלך?

בהרשמה לקורס לוגיקה למקדמי אתרים.

אז רגע מה זה קשור אלייך? הרי אמרת שאתה לא מקדם אתרים.

זהו שוב עניין של הגיון טהור:
אם למקדם אתרים חסרה ידיעה באנגלית, והוא נדרש לקדם אתרים באנגלית, מי ילמד אותו לאנגלית - מורה לאנגלית או מקדם אתרים ותיק שהוא עצמו לא יודע אנגלית?
אם למקדם אתרים חסרה ידיעה במתימטיקה, והוא נדרש לסגל לעצמו חשיבה כמותית \ אלגבראית כדי להבין איך פועל מנוע חיפוש, מי ילמד אותו מתימטיקה - מורה מתימטיקה או מקדם אתרים ותיק שהוא עצמו לא יודע מתימטיקה?
אם למקדם אתרים חסר היגיון, והוא נדרש להסיק באופן הנכון מסקנות מעובדות והנחות, מי ילמד אותו הגיון - מורה ללוגיקה (תורת ההגיון - ענף של המתימטיקה והפילוסופיה) או מקדם אתרים ותיק שהוא עצמו לא יודע להסיק באופן הנכון מסקנות מעובדות והנחות?
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי מרטין בוק » יום ה' 22 נובמבר 2012 02:02

הכנס מתקיים כרגיל. שהחמאס יבטל כנסים. אני בלחץ של הארגונים לכנס. אם אני לא זמין כאן בפורום פשוט תתקשרו 0508116397
מרטין- 0508-116397  maratbok [at] gmail.com      
ניהול מוניטין ברשת
ייעוץ משכנתאות להלוואה חדשה

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של מרטין בוק :
someone100
פופולריות: 20%
מרטין בוק
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 5

הודעהעל ידי scorpy72 » יום ה' 22 נובמבר 2012 13:52

מרטין תהיה רגוע - החמאס מכבד אותך יותר מאשר את ביבירמן. הם ישמרו על שקט בין 4 ל 10 ...
אגו ווב קידום אתרים ועסקים באינטרנט
סמל אישי של המשתמש
scorpy72
חבר טרי
חבר טרי

הודעהעל ידי someone100 » יום ו' 23 נובמבר 2012 00:04

הכנס היה מעולה !! הידד !
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי מרטין בוק » יום ו' 23 נובמבר 2012 13:12

תודה רבה ליעקוב התותח, על כל העזרה המדהימה ולכולם שהגיעו, למרות הטילים והגשם וכל הבלאגן.
מרטין- 0508-116397  maratbok [at] gmail.com      
ניהול מוניטין ברשת
ייעוץ משכנתאות להלוואה חדשה
מרטין בוק
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 5

הודעהעל ידי MattC » יום ו' 23 נובמבר 2012 18:50

היי
קודם כל , אחרי שלא הגעתי לכנס הראשון, אמרתי לעצמי שאני מגיע לשני בכל מקרה, על אחת כמה וכמה
רק כדי לראות את זקן השבט, אחת ולתמיד!
מצטער שראיתי רק 4 הרצאות מתוך 6 (היו 6,נכון?) שפוט שבוע מטורף של טילים ומקלטים, שלא יכולתי להשאיר את הילדים
בלי לתת להם חיבוק לפני שינה,אז עליתי על הרכבת לדרום אחרי 4 הרצאות.
יכול לומר דברים טובים, ללא ספק, אירגון וניסיון, שאפו עצום!!!
כל הכבוד לאיתי, יצא לי להתכתב איתך כמה פעמים(מיילים ובלוגים/פורומים), חזק אתה וכל הכבוד על זה שעמדת ככה על הבמה!
זקן השבט - (ואני מבקש ממך לא לצטט מהתגובה הזאת ;-) ) יפה, אין ספק שהיית מרצה באוניברסיטה איפשהו ואם לא החמצת קריירה נוספת.
אמנם אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שפוסט אורח חייב להיות פעולה שלילית, אבל האם אתה כן תומך בפוסט אורח חיובי להגדרתך?
נניח פוסט מעולה באתר מעולה יותר משלך שמדבר על נושא כלשהו לאורך 600 מילים (סתם כמדד כלשהו) ובסופו/תוכו מפנה לתוכן מעולה בהרחבה כהגדרתך ארוך יותר, האם זה טוב או רע? הרי זאת ההגדרה של מאמר בספריית מאמרים, האם זה טוב כשזה קורה בצורה מושקעת?

תודה, היה נחמד מאוד!!!
נתראה בשנה הבאה!
MattC
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 23 נובמבר 2012 19:55

MattC כתב:[...]זקן השבט - (ואני מבקש ממך לא לצטט מהתגובה הזאת ;-) ) יפה, אין ספק שהיית מרצה באוניברסיטה איפשהו ואם לא החמצת קריירה נוספת.
אמנם אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שפוסט אורח חייב להיות פעולה שלילית, אבל האם אתה כן תומך בפוסט אורח חיובי להגדרתך?
נניח פוסט מעולה באתר מעולה יותר משלך שמדבר על נושא כלשהו לאורך 600 מילים (סתם כמדד כלשהו) ובסופו/תוכו מפנה לתוכן מעולה בהרחבה כהגדרתך ארוך יותר, האם זה טוב או רע? הרי זאת ההגדרה של מאמר בספריית מאמרים, האם זה טוב כשזה קורה בצורה מושקעת?
תודה, היה נחמד מאוד!!! נתראה בשנה הבאה!

א. מרטין מארגן את הכנסים הללו פעמיים בשנה. כל הכבוד על הארגון המוצלח!

ב. הסרטון של מאט קאטס נמצא ב-http://www.actv-tec.co.il/viewtopic.php?f=1&t=4469. שווה להאזין לו שוב ושוב. הוא אומר שערכו של קישור מפוסט אורח בבלוג (הקישור הוא נושא הסרטון ולא עצם קיומו של הפוסט) עלול להיות 0 או אפילו לגרום לנזק, ומסביר מדוע.

הנושא הזה עניין אותי משום שאני שומע לאחרונה על משרדי קידום ותיקים שפועלים בזירות תחרותיות במיוחד בגוגל העולמי באנגלית, שמסבירים לעובדים וללקוחות שמאחר וכל השיטות לבניית קישורים שהפעילו בעבר נעשו חסרות ערך ואפילו נענשות, כל מה שנותר להם כקידום לגיטימי הוא להוציא קישורים מפוסטים אורח בבלוגים. לי, לעומת זאת, ברור שהקישור היוצא מפוסט אורח לדף שמתכוונים לקדם באמצעות אותו קישור, הוא קישור מלאכותי בדיוק כמו קישור שעטוף ב-300 מילים מאתר "מאמרים" שאיש לא קורא - אלא אם מתקיימים תנאים אחרים שמעניקים לקישור הזה ערך.

את התשובה מצאתי בשאלתו של מאט קאטס "will your visitors be happy when they land on that page?". שתואמת את המגמה הכללית של גוגל לעבור מחישוב ערך הקישור על פי תכונות הדף המקשר (גם אם תוכנו הוא פוסט אורח מעולה שבמעולים) אל חישוב ערך הקישור על פי שיעור השימוש בו ואיתותי שביעות הרצון (או אי-שביעות הרצון) ממה שמצאו בדף שמקושר על ידי אותו קישור.

תוך כדי האזנה לסירטון עלה על דעתי הרעיון שמשוב המבקרים הופך את תוכן הדף המקושר להמשכיות והרחבה של תוכן הדף המקשר, ומשפיע על ציוני הרלוונטיות של הדף המקשר! - כי אם מבקרי הדף המקשר מאותתים לגוגל על שביעות רצון עילאית מתוכן הדף המקשר, אבל מאוכזבים מתוכנו של הדף המקושר, זה חייב להפחית את ציוני הרלוונטיות של הדף המקשר. בוא נניח שמהפוסט האורח יוצא קישור אחד נוסף אל דף באתר שלישי, והמשתמשים באותו קישור דווקא מרוצים מאד ממה שמצאו שם. יש לנו אם כן שני קישורים יוצאים, שאחד מהם מפחית את ציוני הרלוונטיות של הדף שבו נמצא הפוסט, והקישור השני משפר אותם.

מקדמי האתרים מתמקדים באתרים ולא ברשת, כי אתר אחד הוא אתר הלקוח והאחרים הם מועמדים לקבלת קישור נכנס מהם. אבל את גוגל מעניינת הרשת כולה, ואת שביעות רצון לקוחותיו (הגולשים) מביצועי הרשת, תוך משוב חוזר של הגולשים משיעור שיפור הביצועים שמבצע מנוע החיפוש.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי MattC » יום ש' 24 נובמבר 2012 08:41

היי עמנואל, בוקר טוב (אין טילים והילדים עדיין ישנים, רע זה לא יכול להיות !!!) -
הוידאו של מאט ידידי מדבר בעיקר על שיטות של תוכן אורח ברמה נמוכה מאוד , בסגנון הודו 2009, אני יוצא מההרצאה שלך עם ההרגשה
שאתה פוסל כל פעילות שכזו ויהי מה, אבל מה קורה במצב שבו אתה עושה באמת אחלה עבודת תוכן (לא משנה מה) ושולח את הגולש לאתר סופר סופר רלוונטי וטוב יותר ,ואני עוד יותר מתעניין בעניין מה שקראת לו המשך הפוסט, הרי כל מה שהיה קורה עם אתרי המאמרים הוא שמישהו כותב מאמר בנושא שמיכות חורף וכותב בחתימה לפרטים נוספים על שמיכות פוך ... והלינק יוצא משם החוצה כביכול לעמוד המשך טוב יותר.
זאת הדינמיקה של אתרי מאמרים/פוסט אורח, אבל השאלה שלי היא האם אתה בכל זאת חושב שלא יהיה ערך לקישור במידה והעניין נעשה ברמה אחרת גבוהה בהרבה ולא עטופה ב300 מילים, אלא עטופה במשהו איכותי מאוד (למרות שלפי הטון שאני מקבל ממך אין משמעות ליופי העטיפה) ונשלח במדויק לעמוד הרבה יותר איכותי ומדויק וטוב לגולש.
האם גם המקרה הזה אתה לא חושב שיש כאן קישור טוב?
MattC
חבר חדש
חבר חדש

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 24 נובמבר 2012 13:43

MattC כתב:היי עמנואל, בוקר טוב (אין טילים והילדים עדיין ישנים, רע זה לא יכול להיות !!!) -
הוידאו של מאט ידידי מדבר בעיקר על שיטות של תוכן אורח ברמה נמוכה מאוד , בסגנון הודו 2009, אני יוצא מההרצאה שלך עם ההרגשה
שאתה פוסל כל פעילות שכזו ויהי מה, אבל מה קורה במצב שבו אתה עושה באמת אחלה עבודת תוכן (לא משנה מה) ושולח את הגולש לאתר סופר סופר רלוונטי וטוב יותר ,ואני עוד יותר מתעניין בעניין מה שקראת לו המשך הפוסט, הרי כל מה שהיה קורה עם אתרי המאמרים הוא שמישהו כותב מאמר בנושא שמיכות חורף וכותב בחתימה לפרטים נוספים על שמיכות פוך ... והלינק יוצא משם החוצה כביכול לעמוד המשך טוב יותר.
זאת הדינמיקה של אתרי מאמרים/פוסט אורח, אבל השאלה שלי היא האם אתה בכל זאת חושב שלא יהיה ערך לקישור במידה והעניין נעשה ברמה אחרת גבוהה בהרבה ולא עטופה ב300 מילים, אלא עטופה במשהו איכותי מאוד (למרות שלפי הטון שאני מקבל ממך אין משמעות ליופי העטיפה) ונשלח במדויק לעמוד הרבה יותר איכותי ומדויק וטוב לגולש.
האם גם המקרה הזה אתה לא חושב שיש כאן קישור טוב?

אינני פוסל באופן גורף פוסט אורח בשל היותו פוסט אורח, גם אם הוא מוציא קישור מלאכותי לדף באתר שכותב הפוסט מקדם בתשלום . הרי כתבתי:
זקן השבט 3 כתב:[...]לי, לעומת זאת, ברור שהקישור היוצא מפוסט אורח לדף שמתכוונים לקדם באמצעות אותו קישור, הוא קישור מלאכותי בדיוק כמו קישור שעטוף ב-300 מילים מאתר "מאמרים" שאיש לא קורא - אלא אם מתקיימים תנאים אחרים שמעניקים לקישור הזה ערך.
[...]בוא נניח שמהפוסט האורח יוצא קישור אחד נוסף אל דף באתר שלישי, והמשתמשים באותו קישור דווקא מרוצים מאד ממה שמצאו שם. יש לנו אם כן שני קישורים יוצאים, שאחד מהם מפחית את ציוני הרלוונטיות של הדף שבו נמצא הפוסט, והקישור השני משפר אותם.

סבורני ששאלתו של מאט קאטס: "will your visitors be happy when they land on that page?" שמה את הדגש על האינטרס של גוגל שלקוחותיו (של גוגל - הגולשים) יהיו מרוצים מהקישור ולא רק מאיכות הפוסט שממנו הוא יוצא, ואם הם מאוכזבים (או שאפילו בחרו שלא להשתמש בקישור) אין ערך לפוסט, מעולה עד כמה שיהיה, אין ערך לקישור ואין ערך לדף המקושר ממנו.

שנינו מסכימים בנקודה הזו, אבל שים לב - מה תפקידו של מקדם האתרים בכל התהליך הזה?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הקודם

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], MSN [Bot] ו 48 אורחים