תהליך המדידה של זמן שהייה באתר.

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: תהליך המדידה של זמן שהייה באתר.

הודעהעל ידי painkille5 » יום ג' 27 נובמבר 2012 21:11

אמרתי את זה בדיוק לפני כמה הודעות... אבל איך תדע לא להיענש ועדיין להתקדם?
בגלל תנאי חוסר הוודאות אתה שוב חוזר אחורה. ולמה שלא תצייט להנחיות גוגל? על מה תצפצף?
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 27 נובמבר 2012 21:17

painkille5 כתב:אמרתי את זה בדיוק לפני כמה הודעות... אבל איך תדע לא להיענש ועדיין להתקדם?
בגלל תנאי חוסר הוודאות אתה שוב חוזר אחורה. ולמה שלא תצייט להנחיות גוגל? על מה תצפצף?

מי אמר שאצפצף על גוגל?
מי אמר שאני לא נצמד להנחיות.

אם המתחרה שלי מנסה להפיל אותי על ידי קישורי ס-פ-א-ם?
אם סתם גולש החליט לפרסם אותי באיז הפורום נידח?

זה עלול להקנות לי ערך שלילי בעיני גוגל. אך המתחרה שלי עשה טעות גדולה יותר. ונענש על כך יותר ממני.
2 עונשים שלמעשה הובילו אותי לעקוף את המתחרה.

לשאלתך איך לא להיענש ולהתקדם.
זה מה שכתבתי בסוף ההודעה שלי כנקודה למחשבה.
לפעמים להיענש הכי פחות זו גם צורת התקדמות.

בנוסף, בגלל כל חוסר האי וודאות שאתה מציין ניתן רק לשער מה חיובי ומה שלילי. היצמדות להוראות של גוגל כמה שיותר תביא לנו כמה שיותר פעולות חיוביות יותר. או לכל הפחות הן יהיו כמה שפחות שליליות
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0

הודעהעל ידי painkille5 » יום ג' 27 נובמבר 2012 21:26

לא הבנת אותי, ואני לא מבין מה אני אמור להבין ממך. אתה אומר הרבה דברים שונים ונחמדים, אבל אין להם הרבה קשר למה שאמרתי.

אני אתיחס לנקודה האחרונה, ואחזור על מה שאמרתי.

במידה ואתה מציית להנחיות גוגל, איך תגרום לעצמך להתקדם מהר? או בכלל?
(זו נקודה למחשבה)..
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 27 נובמבר 2012 21:38

painkille5 כתב:לא הבנת אותי, ואני לא מבין מה אני אמור להבין ממך. אתה אומר הרבה דברים שונים ונחמדים, אבל אין להם הרבה קשר למה שאמרתי.

אני אתיחס לנקודה האחרונה, ואחזור על מה שאמרתי.

במידה ואתה מציית להנחיות גוגל, איך תגרום לעצמך להתקדם מהר? או בכלל?
(זו נקודה למחשבה)..

זמן השקעה + איכות העבודה + זמן ההשקעה של המתחרים + שגיאות שלך + שגיאות של המתחרים + .... = אי אפשר להשים את האמצע על פעולות אלו ואחרות שאם נעשה אותן נתקדם מהר.

ככלל אני לוקח לעצמי שחשוב להיצמד להנחיות גוגל, לעשות הרבה פעולות אשר מצטיירות כנכונות לפי הנחיות גוגל ועוד לעבוד ולעבוד!

אם לא עניתי לך מקודם אני מצטער אך ההודעה שלך הייתה קצת לא מכוונת כנראה כששאלת "איך תדע לא להיענש ועדיין להתקדם".
התשובה היחידה שלי בשבילך היא להיצמד להנחיות של גוגל ולהסתמך על הניסיון שלך והפקת לקחים ממה שהוביל אותך בעבר לענישה. (מה שלא הוביל אותך לענישה, בהמשך לדבריי בהודעות הקודמות, אינו בהכרח פעולה חיובית ועל כן יכולה ללמד אותנו מעט מאוד על אופן הפעולה הרצוי)
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 27 נובמבר 2012 22:01

gil_y7 כתב:[...]נגיד נקודת הפתיחה היא ככה
מיקום 9 היה בעל ציון של "60"
מיקום עשירי היה בעל ציון של "58"
ואני במקום ה 11 קיבלתי ציון של "56"

השגיאה שלי הורידה לי 5 נקודות ועכשיו אני עם "50"נקודות
מקום 9 ו 10 עשו טעויות שהורידו להם 15 נקודות כל אחד. כך שהם בעלי ציונים של 45 ו 43 כל אחד.
כך הצלחתי בעזרת פעולה "שלילית" לעלות בדירוג.
אני יכול להסיק מכך כמו כל מקדמי האתרים בעולמך שהפעולה שלי חיובית
או לחילופין להסיק כמו כל מקדם אתרים נורמלי בעולם האמיתי כי הפעולה פחות שלילית מפעולותיהם של המתחרים.

עוד נקודה מעניינת שאפשר להסתכל על זה. אם מקדמי האתרים עובדים בשיטה דומה. להיענש הכי פחות זו גם דרך להתקדם.

מה שאתה לא מבין הוא שיש מישהו במקום 12 שהציון שלו 42 או פחות. פעולת הקידום השגויה שלך, כאשר היית במקום 11, אמנם העלת אותך באופן זמני למקום 9, אבל צימצמה את פער הציונים שבינך לבין מי שבמקום 12 (ב-5 נקודות). אם תחזור על הפעולה השגויה (ולמה שלא תחזור? - היא נראית לך הסיבה האפקטיבית לשיפור המיקום!) וזה שבמקום 12 יעשה פעולות קידום נכונות, הפער יצטמצם עוד יותר ותחליפו מיקומים. יתר על כן, מי שהיו בתחילה במקומות 8 ו-9 יבינו מיד, בניגוד לך, שהפעולות שלהם עלולות היו להיות שגויות ואולי יפעלו לביטולן.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 27 נובמבר 2012 22:34

זקן השבט 3 כתב:
gil_y7 כתב:[...]נגיד נקודת הפתיחה היא ככה
מיקום 9 היה בעל ציון של "60"
מיקום עשירי היה בעל ציון של "58"
ואני במקום ה 11 קיבלתי ציון של "56"

השגיאה שלי הורידה לי 5 נקודות ועכשיו אני עם "50"נקודות
מקום 9 ו 10 עשו טעויות שהורידו להם 15 נקודות כל אחד. כך שהם בעלי ציונים של 45 ו 43 כל אחד.
כך הצלחתי בעזרת פעולה "שלילית" לעלות בדירוג.
אני יכול להסיק מכך כמו כל מקדמי האתרים בעולמך שהפעולה שלי חיובית
או לחילופין להסיק כמו כל מקדם אתרים נורמלי בעולם האמיתי כי הפעולה פחות שלילית מפעולותיהם של המתחרים.

עוד נקודה מעניינת שאפשר להסתכל על זה. אם מקדמי האתרים עובדים בשיטה דומה. להיענש הכי פחות זו גם דרך להתקדם.

מה שאתה לא מבין הוא שיש מישהו במקום 12 שהציון שלו 42 או פחות. פעולת הקידום השגויה שלך, כאשר היית במקום 11, אמנם העלת אותך באופן זמני למקום 9, אבל צימצמה את פער הציונים שבינך לבין מי שבמקום 12 (ב-5 נקודות). אם תחזור על הפעולה השגויה (ולמה שלא תחזור? - היא נראית לך הסיבה האפקטיבית לשיפור המיקום!) וזה שבמקום 12 יעשה פעולות קידום נכונות, הפער יצטמצם עוד יותר ותחליפו מיקומים. יתר על כן, מי שהיו בתחילה במקומות 8 ו-9 יבינו מיד, בניגוד לך, שהפעולות שלהם עלולות היו להיות שגויות ואולי יפעלו לביטולן.

אתה ממשיך לזלזל.
אבל כמו שכבר ציינתי ואתה לא השכלת לקרוא
מפעולת קידום שהעלתה אותי במיקומים כמו בדוגמא הנ"ל לא ניתן להסיק כי הפעולה חיובית. וכן רק בדיקה לאורך זמן של אותה הפעולה יכולה להעיד (כמובן שבאופן חלקי) על יעילותה של הפעולה.
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ג' 27 נובמבר 2012 22:39

שאלה שלי אליך,
מה אתה היית מסיק מהנתונים שהצבת בפניי?
את זה הייתי מעוניין לשמוע מפיו של מקדם האתרים הראשון בישראל
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 28 נובמבר 2012 13:56

gil_y7 כתב:אתה ממשיך לזלזל.
מפעולת קידום שהעלתה אותי במיקומים כמו בדוגמא הנ"ל לא ניתן להסיק כי הפעולה חיובית. וכן רק בדיקה לאורך זמן של אותה הפעולה יכולה להעיד (כמובן שבאופן חלקי) על יעילותה של הפעולה.

gil_y7 כתב:שאלה שלי אליך,

א. כמה פעמים צריך לחזור על אותה פעולה כדי לדעת האם היא חיובית (מעלה את ציון הרלוונטיות של הדף) או שלילית (מורידה אותו)?

ב. חזרת על אותה פעולה 15 פעמים והמיקום ירד בהדרגה. האם זאת הוכחה לכך שהפעולה מורידה את הציון? אולי היא דווקא מעלה אותו, אבל המתחרים חוזרים יותר פעמים ממך על אותה פעולה, או שנוקטים בפעולות שהשפעתן החיובית על הציון הרבה יותר חזקה מאשר לפעולה שלך? אז מה לעשות? להפסיק או להגביר את הקצב?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 28 נובמבר 2012 23:42

זקן השבט 3 כתב:
gil_y7 כתב:אתה ממשיך לזלזל.

gil_y7 כתב:שאלה שלי אליך,

א. כמה פעמים צריך לחזור על אותה פעולה כדי לדעת האם היא חיובית (מעלה את ציון הרלוונטיות של הדף) או שלילית (מורידה אותו)?

ב. חזרת על אותה פעולה 15 פעמים והמיקום ירד בהדרגה. האם זאת הוכחה לכך שהפעולה מורידה את הציון? אולי היא דווקא מעלה אותו, אבל המתחרים חוזרים יותר פעמים ממך על אותה פעולה, או שנוקטים בפעולות שהשפעתן החיובית על הציון הרבה יותר חזקה מאשר לפעולה שלך? אז מה לעשות? להפסיק או להגביר את הקצב?

מצחיק כמה אתה מצטט את השאלה שלי ועדיין מסרב לענות עליה

ושוב אשאל " מה אתה מסיק מכך"

לחזור על הפעולה צריך לעשות בסביבה "סטרילית" לפחות ככל הניתן ומכל להסיק מסקנות.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 29 נובמבר 2012 15:32

gil_y כתב:מצחיק כמה אתה מצטט את השאלה שלי ועדיין מסרב לענות עליה

ניסית את הפעולה בסביבה "סטרילית" עד כמה שניתן, והסקת מסקנות. אבל הלילה גוגל ביצעו שינוי באלגוריתם ופעולה שהייתה "חיובית" הפכה ל"שלילית". האם לא זה מה שקרה בשינויי האלגוריתם "פנדה" ו"פינגווין"?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y7 » יום ה' 29 נובמבר 2012 18:06

זקן השבט 3 כתב:

ניסית את הפעולה בסביבה "סטרילית" עד כמה שניתן, והסקת מסקנות. אבל הלילה גוגל ביצעו שינוי באלגוריתם ופעולה שהייתה "חיובית" הפכה ל"שלילית". האם לא זה מה שקרה בשינויי האלגוריתם "פנדה" ו"פינגווין"?

אני לא אענה עוד לשאלותיך עד שתפסיק לצטט את שאלותיי שוב ושוב ולהתעלם מהן ו"תכבד" אותנו בידע הרב של מקדם האתר הראשון בישראל
gil_y7
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 29 נובמבר 2012 21:44

gil_y7 כתב:
זקן השבט 3 כתב:

אני לא אענה עוד לשאלותיך עד שתפסיק לצטט את שאלותיי שוב ושוב ולהתעלם מהן ו"תכבד" אותנו בידע הרב של מקדם האתר הראשון בישראל

הרחבת הידע האנושי נעשית בעיקר על ידי, ועל בסיס, הפרכת ה"ידע" השגוי. ככה זה, גם בסנדלרות וגם בפיסיקה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ו' 30 נובמבר 2012 02:19

זקן השבט 3 כתב:
gil_y7 כתב:
זקן השבט 3 כתב:

הרחבת הידע האנושי נעשית בעיקר על ידי, ועל בסיס, הפרכת ה"ידע" השגוי. ככה זה, גם בסנדלרות וגם בפיסיקה.

אתה עדיין לא עונה.
כנראה שאין לך תשובות!
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 30 נובמבר 2012 11:54

gil_y כתב:אתה עדיין לא עונה.
כנראה שאין לך תשובות!

השאלה שהצגתי היתה:

תשובה (שאם היית רק טורח היית מוצא שכתבתי אותה פה מאות פעמים):
מאחר וגוגל חוסם ממקדם האתרים גישה לציוני הרלוונטיות של הדף שעליו הוא עובד (וגם לציוני דפי המתחרים) אין דרך לדעת האם סדרת פעולות זהות (למשל חזרה על אותה פעולה 15 פעמים לאורך פרק זמן של 6 חודשים) שמלווה על ידי ירידה הדרגתית במיקומים, שיפרה את ציון הרלוונטיות של הדף לביטוי הנתון. אין למעשה דרך לדעת מה הסיבה לירידה במיקומים, כפי שאין דרך לדעת מה הסיבה לעליה במיקומים.

מסקנה - מקדם אתרים פועל בסביבת עבודה שמאופיינת על ידי אי-וודאות קיצונית. קידום האתרים בזירה תחרותית, בשונה מ"טכנאות האתרים" איננו מקצוע טכני, שמהותו ביצוע סדרת פעולות על פי צ'קליסט, אלא מקצוע שמהותו קבלת החלטות בתנאי אי-וודאות קיצונית.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי EddieZavlunov » יום ו' 30 נובמבר 2012 12:18

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:אתה עדיין לא עונה.
כנראה שאין לך תשובות!

השאלה שהצגתי היתה:

תשובה (שאם היית רק טורח היית מוצא שכתבתי אותה פה מאות פעמים):
מאחר וגוגל חוסם ממקדם האתרים גישה לציוני הרלוונטיות של הדף שעליו הוא עובד (וגם לציוני דפי המתחרים) אין דרך לדעת האם סדרת פעולות זהות (למשל חזרה על אותה פעולה 15 פעמים לאורך פרק זמן של 6 חודשים) שמלווה על ידי ירידה הדרגתית במיקומים, שיפרה את ציון הרלוונטיות של הדף לביטוי הנתון. אין למעשה דרך לדעת מה הסיבה לירידה במיקומים, כפי שאין דרך לדעת מה הסיבה לעליה במיקומים.

מסקנה - מקדם אתרים פועל בסביבת עבודה שמאופיינת על ידי אי-וודאות קיצונית. קידום האתרים בזירה תחרותית, בשונה מ"טכנאות האתרים" איננו מקצוע טכני, שמהותו ביצוע סדרת פעולות על פי צ'קליסט, אלא מקצוע שמהותו קבלת החלטות בתנאי אי-וודאות קיצונית.

עד כמה שאני מצטער שאני אומר את זה עכשיו, אבל עמנואל צודק.
אדי זבלונוב - עוסק בשיווק באינטרנט בין היתר : קידום אתרים אורגני וגם פרסום בגוגל
סמל אישי של המשתמש
EddieZavlunov
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 0

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 51 אורחים