שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 10 ספטמבר 2012 20:27

someone100 כתב:השאלה היא כאן לדעתי היא הרבה יותר עמוקה :
האם כדאי להשקיע שקל ביצירת תוכן ( מידע בעל ערך באתר כמו שיורם עושה למשל בתגובה מעלי) או שקל ביצירת קישור זמני שיעלם בעוד חודש ?
אני מאמין שהעדיפות נוטה בצורה רצינית לטובת האפשרות הראשונה . לפחות אצלי !

יעקב, גם השקל שהשקעת בתוכן צריך השקעה בכדי להתקדם. הרי אם כל אחד ישקיע את השקל שהוא צריך בכדי לייצר את התוכן, אז מה יעשה את ההבדל בתוצאות החיפוש? כרגע זה עדיין קישורים.
ניסית את המערכת?
אם כן, למה שלא תדווח על תוצאות הניסוי עד כה? לא צריך לציין פרטים מדוייקים
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 20:51

יורם כתב:
someone100 כתב:השאלה היא כאן לדעתי היא הרבה יותר עמוקה :
האם כדאי להשקיע שקל ביצירת תוכן ( מידע בעל ערך באתר כמו שיורם עושה למשל בתגובה מעלי) או שקל ביצירת קישור זמני שיעלם בעוד חודש ?
אני מאמין שהעדיפות נוטה בצורה רצינית לטובת האפשרות הראשונה . לפחות אצלי !

יעקב, גם השקל שהשקעת בתוכן צריך השקעה בכדי להתקדם. הרי אם כל אחד ישקיע את השקל שהוא צריך בכדי לייצר את התוכן, אז מה יעשה את ההבדל בתוצאות החיפוש? כרגע זה עדיין קישורים.
ניסית את המערכת?
אם כן, למה שלא תדווח על תוצאות הניסוי עד כה? לא צריך לציין פרטים מדוייקים

שאלה טובה :)
אין תשובה אחת.....
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי vova2211 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 20:57

יורם , ההצעה לגבי שיתוף תוצאות מבורכת .
לגבי שישה ימים , אתה לא באמת מאמין , שניתן תוך שישה ימים מרגע הגדרת הפרוייקט לצפות להגיע למקום ראשון , נכון ?
אתה יודע , הקישורים נרכשים ומתמקמים יום יומיים. אחרי זה גוגל מתחיל לאנדקס אותם - רק זה יכל לקחת מספר שבועות .

אגב , אם נלמד לבצע שירותי קידום שלילי , אולי נמכור גם אותם. אבל בינתיים זה לא ניראה אפשרי , לא הצלחנו לזהות דרכים יציבות .

לגבי "שפן נסיונות" . כאמור ככל שיש לבוקסה יותר סטטיסטיקה , היא נהית חזקה יותר . בין היתר , זאת הסיבה למה אנו נותנים תקציב מתנה .
מי שמזהה שיפור במיקומים ומשתכנע בתרומתינו , נשאר ומשלם . ויש הרבה כאלה ...

יש לזכור ,
בוקסה היא רק מערכת הצבת קישורים חכמה . היא לא מסוגלת להוצאי מעונש אתר , היא לא מחליפה אופטמיזציה פנימית , תוכן מקורי ומגוון וכדומה . למרות שיש לנו לא מעט לקוחות שקודמו יפה עם אתר של 5 עמודים , וותק של חודשיים ווטייטל טג " עמוד ראשי" .
ולדי
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 10 ספטמבר 2012 21:11

ולדי ברור שאני לא מצפה תוך 6 ימים להיות בעמוד הראשון.
אני משווה את התוצאות לתוצאות אחרות שמהוות מעין סמנים עבורי.
חלק מהסמנים הם תוצאות שלי שאני יודע איזו עבודה בוצעה עליהם וחלק מהסמנים הם תוצאות מאתרי סימניות ואתרי ווב2 אחרים. שאני מניח שלא בוצעה עליהם עבודה (לא תמיד זה נכון, אבל בדרך כלל כן).

המערכת שלך מאוד מעניינת אותי ולכן הצעתי את שיתוף התוצאות ולדעתי שיתוף שכזה יועיל לכולם.
אנשים צריכים להבין שבמקרה של קישורים, זה כמו פתיון שלא נגמר. תמיד אפשר להשתמש באותו הפתיון בכדי לדוג דג נוסף.
לכן הדרך הטובה ביותר שלנו להעריך את יכולתה האמיתית של המערכת (מבלי להקריב דפים רבים ו/או כסף רב), היא באמצעות שיתוף תוצאות.

מקווה שהייתי ברור למה חשוב לשתף תוצאות.
בכל מקרה ולדי, אני לרגע לא מייחס לך שום כוונה שלילית, רק מנסה להסביר למה שיתוף תוצאות יסייע לכולנו להעריך בצורה הטובה ביותר את מה שאתה מציע.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי kobi » יום ב' 10 ספטמבר 2012 23:05

אני משתף ניסוי מלא במערכת, כולל כתובת האתר שתוכלו לבחון.

דומיין ותיק שלא היה לו אף קישור ולא היה מאונדקס, התחלתי אותו עם תקציב של 10 שקלים ביום ותוך כמה ימים הוא הגיע למקום 12.

לדעתי התחלתי עם תקציב גבוהה מידי אז ביטלתי את הקמפיין הנוכחי (לצערי לא ניתן להקטין תקציב יומי) מה שגרם למחיקה של הקישורים
יצרתי קמפיין חדש עם תקציב של 4 ש"ח ליום

הביטוי הוא "ספא בחיפה" והאתר ממוקם היום במקום 11
http://www.xn--4dbcjlk8bve.com
קובי בניית אתרים - מומחה ג'ומלה
משרד חקירות בן דוד חקירות, מעל 14 שנה בתחום החקירות
סמל אישי של המשתמש
kobi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 4

הודעהעל ידי אופיר » יום ג' 11 ספטמבר 2012 07:30

יורם כתב:המערכת שלך מאוד מעניינת אותי ולכן הצעתי את שיתוף התוצאות ולדעתי שיתוף שכזה יועיל לכולם.
אנשים צריכים להבין שבמקרה של קישורים, זה כמו פתיון שלא נגמר. תמיד אפשר להשתמש באותו הפתיון בכדי לדוג דג נוסף.
לכן הדרך הטובה ביותר שלנו להעריך את יכולתה האמיתית של המערכת (מבלי להקריב דפים רבים ו/או כסף רב), היא באמצעות שיתוף תוצאות.

מצטרף לניסוי - הוספתי עכשיו אתר עם תקציב נמוך 2- ש"ח ליום עבור 2 ביטויים
אופיר
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 0

הודעהעל ידי vova2211 » יום ג' 11 ספטמבר 2012 08:52

חברה , ברכות על היוזמה לגבי שיתוף תוצאות . מחמם את הלב .
קובי , לגבי התקציבים המומלצים. תקציב של 1-2 ש"ח ליום בד"כ מספיק לרוב המקרים של תחרותיות בינונית . הניסוים של שקל ליום בוצעו על תחרות של "מוסכים בירושלים" ו "מזגנים בחייפה " לגבי אתרי קרטיס ביקור קטנים שיש להם בטייטל ובטקסט העמוד את הביטוי. בקצב נמוך , עבל ביציבות גבוהה ..
השיטה הנכונה היא להתחיל עם תקציב נמוך, ולתת לאתר לממש את הפוטנציאל הטבעי שלו . גם אתרים טובים , שמקומם מבחינת גוגל בעמוד ראשון ,נשארים תקועים בעמודים הנמוכים עקב העדר קישורים . זה הוא הסוד . לאחר שהגת ונתקעתה , אז תוסיף תקציבים בעדינות.

חברה , קישורים של buksa.co.il לא דומים בתרומתם לקישורים של ברוקרים רגילים . ז"א אתם לרוב לא צריכים הרבה קישורים שלנו , כדי לקבל תוצאות . לא להשתולל עם תקציב .
ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי מושיקו » יום ג' 11 ספטמבר 2012 08:58

אני הייתי נזהר ולא נוגע במערכת הזאת בקיצור
חתימה החל מההודעה ה-30
מושיקו
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי יורם » יום ג' 11 ספטמבר 2012 09:00

ולדי, אני לא מבין משהו.
אני בחרתי בתקציב יומי של 4 ש"ח. מצד שני, המערכת מציינת לי שהעלויות היומיות הן פחותות מ-4 ש"ח. האם זה אומר שהמערכת בעצמה מייצרת הדרגתיות בהוספת הקישורים?
אם כן, אז למה זה משנה איזה תקציב יומי אני בוחר?
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי vova2211 » יום ג' 11 ספטמבר 2012 09:24

יורם כתב:ולדי, אני לא מבין משהו.
אני בחרתי בתקציב יומי של 4 ש"ח. מצד שני, המערכת מציינת לי שהעלויות היומיות הן פחותות מ-4 ש"ח. האם זה אומר שהמערכת בעצמה מייצרת הדרגתיות בהוספת הקישורים?
אם כן, אז למה זה משנה איזה תקציב יומי אני בוחר?

זה נכון , המערכת מדרגת את הוספת הקישורים ומגבילה את קצב הרכישה ,גם קצב מחיקה מקבל במקרה של סגירת פרוייקט .
התקציב שבחרת ינוצל כולו בסופו של דבר , תן לזה כמה ימים- שבוע במקרה שלך .
בנוסף בוקסה מפעליה מנגנון הצבת קישורים . חלקם מוצבים בעזרת סקריפט אטומטי באתר התורם , חלקם דורשים את אישורו הידנית של בעל העמוד התורם , ויש כאלה בכלל בהשמה ידנית .
זהו תהליך שלוקח זמן . מערכת לא רואה קישור מוצב בסריקה , התורם לא מקבל כסף והלקוח לא משלם עליו .
בגלל זה עלות ותקציב לא שווים .
ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי יורם » יום ג' 11 ספטמבר 2012 09:25

מושיקו כתב:אני הייתי נזהר ולא נוגע במערכת הזאת בקיצור

Curiosity killed the cat

satisfaction brought it back
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 11 ספטמבר 2012 10:43

uzet1 כתב:[...] מה שהשבט שואל הוא : איך המערכת תדע להחליט עם הקישור שהיא מוציאה לאתר שכבר ממוקם במקום הראשון תורמת לקידום שלו, כי הרי הוא כבר במקום הראשון, תרומה היא לא תוכל למדוד[...]

נכון מאד. מציעים לנו פה לרכוש (לניסיון) מערכת לקבלת קישורים ברוטציה בטענה שהמערכת היא אינטליגנטית (במובן של אינטליגנציה מלאכותית או Machine Learning): היא מודדת את תרומת הקישורים, מסירה את הפחות תורמים ומשאירה את היותר תורמים. ולדי כותב:
vova2211 כתב:מנגנון הרוטציה לא נולד סתם ככה[...]כל זה בא בעקבות סריקה יומיומית של כלל הקישורים ותרומתם. לאחר ניתוח והפעלת מנגנון רוטציה , זיהינו שיפור רציני בדירוגים של האתרים שבמבחן ! יציבות המיקומים השתפרה ! מבחנים בוצעו לאורך חודשים רבים , עם אתרים מקודמים רבים . כל זה מסקנות אמפיריות[...]

טוב. אז לאחר שלמדנו שהמערכת לא יכולה למדוד את תרומתו של קישור לתוצאת החיפוש מס' 1 (כי היא לא יכולה לשפר את המיקום גם אם הקישור מצויין) נשאל את ולדי את השאלה הבאה:

תוצאת החיפוש שמקבלת קישור מצויין מהמערכת מוצגת במס' 3. אבל באותה עת, תוצאות החיפוש מס' 1 ו-2 מקבלות גם הן קישורים מצויינים בדרכים אחרות (קישורים קנויים, קישורים טבעיים או מהחלפת קישורים עם מי שנמצא בצמרת גוגל לביטויים קרובים). המיקומים לא משתנים, ושוב יש לנו מצב שהמערכת האוטומטית המוצעת לנו, לא יכולה למדוד את תרומת הקישור. למעשה, כמו במקרה הקודם, היא מעניקה לו ערך 0 ומסירה אותו מהמערכת באשמת הכשלון לשפר את המיקום, אפילו אם גוגל "יודע" שערכו רב מאד, ואם הוא רק היה ניתן לתוצאת חיפוש אחרת, הוא היה מקפיץ את המיקום שלה לשמיים.

אפשרות חלופית: הקישור שקיבל ערך 0 באחד משני התרחישים שתיארתי (או אפילו בשניהם) איננו מוסר אלא ניתן עכשיו לדף הבית של אתר הניסוי של יורם, והוא מקפיץ אותו ממקום 999 למקום 1. יורם מאושר לרגע אבל בהמשך הרוטציה הוא יורד למקום 879. הרי בעלי המערכת לא יתנו לו כישור כזה תמורת 4 ש"ח ליום! הם יתנו אותו לי כי אני הצעתי לשם 500 ש"ח ליום (15,000 ש"ח לחודש) תמורת קישור בדוק ששווה לי לשלם עבורו סכום כזה, והקישור הרי נבדק ואושר על האתרים של יורם, קובי, טל פריהר וחברים נוספים.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 11 ספטמבר 2012 11:20

uzet1 כתב:[...] מה שהשבט שואל הוא : איך המערכת תדע להחליט עם הקישור שהיא מוציאה לאתר שכבר ממוקם במקום הראשון תורמת לקידום שלו, כי הרי הוא כבר במקום הראשון, תרומה היא לא תוכל למדוד[...]

נכון מאד. מציעים לנו פה לרכוש (לניסיון) מערכת לקבלת קישורים ברוטציה בטענה שהמערכת היא אינטליגנטית (במובן של אינטליגנציה מלאכותית או Machine Learning): היא מודדת את תרומת הקישורים, מסירה את הפחות תורמים ומשאירה את היותר תורמים. ולדי כותב:
vova2211 כתב:מנגנון הרוטציה לא נולד סתם ככה[...]כל זה בא בעקבות סריקה יומיומית של כלל הקישורים ותרומתם. לאחר ניתוח והפעלת מנגנון רוטציה , זיהינו שיפור רציני בדירוגים של האתרים שבמבחן ! יציבות המיקומים השתפרה ! מבחנים בוצעו לאורך חודשים רבים , עם אתרים מקודמים רבים . כל זה מסקנות אמפיריות[...]

טוב. אז לאחר שלמדנו שהמערכת לא יכולה למדוד את תרומתו של קישור לתוצאת החיפוש מס' 1 (כי היא לא יכולה לשפר את המיקום גם אם הקישור מצויין) נשאל את ולדי את השאלה הבאה:

תוצאת החיפוש שמקבלת קישור מצויין מהמערכת מוצגת במס' 3. אבל באותה עת, תוצאות החיפוש מס' 1 ו-2 מקבלות גם הן קישורים מצויינים בדרכים אחרות (קישורים קנויים, קישורים טבעיים או מהחלפת קישורים עם מי שנמצא בצמרת גוגל לביטויים קרובים). המיקומים לא משתנים, ושוב יש לנו מצב שהמערכת האוטומטית המוצעת לנו, לא יכולה למדוד את תרומת הקישור. למעשה, כמו במקרה הקודם, היא מחשבת לו ערך 0 ומסירה אותו מהמערכת באשמת הכשלון לשפר את המיקום, אפילו אם גוגל "יודע" שערכו רב מאד, ואם הוא רק היה ניתן לתוצאת חיפוש אחרת, הוא היה מקפיץ את המיקום שלה לשמיים.
נערך לאחרונה על ידי זקן השבט 3 בתאריך יום ג' 11 ספטמבר 2012 11:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 11 ספטמבר 2012 11:23

אפשרות חלופית (אני בוחר לכתוב אותה בנפרד כדי להבחין בין הנימוקים המתמטיים לאחרים): הקישור שקיבל ערך 0 באחד משני התרחישים שתיארתי (או אפילו בשניהם) איננו מוסר מהמערכת אלא ניתן עכשיו לדף הבית של אתר הניסוי של יורם, והוא מקפיץ אותו ממקום 999 למקום 1. יורם מאושר לרגע אבל בהמשך הרוטציה הוא יורד למקום 879. הרי בעלי המערכת לא יתנו לו כישור כזה תמורת 4 ש"ח ליום! הם יתנו אותו לי כי אני הצעתי להם 500 ש"ח ליום (15,000 ש"ח לחודש) תמורת קישור בדוק ששווה לי לשלם עבורו סכום כזה, והקישור הרי נבדק ואושר על האתרים של יורם, קובי, טל פריהר וחברים נוספים.

ומה כותב ולדי בעניין הזה? ראו:
vova2211 כתב:[...]לגבי "שפן נסיונות" . כאמור ככל שיש לבוקסה יותר סטטיסטיקה , היא נהית חזקה יותר . בין היתר , זאת הסיבה למה אנו נותנים תקציב מתנה . מי שמזהה שיפור במיקומים ומשתכנע בתרומתינו , נשאר ומשלם . ויש הרבה כאלה ...

תקציב מתנה? אחסון אתרים אצלנו עולה 140 ש"ח לחודש, מתוכם 40 ש"ח אתה משלם ו-100 אתה מקבל במתנה.

יחד עם זאת, אני שמח להיווכח שמישהו מיישם רעיון שלי מלפני שנתיים: כאשר yaaw עלה משום מקום למקום 1 לקידום אתרים בתוך שבועות אחדים, הצעתי הסבר אפשרי, שעל פיו הוא עצמו איננו יודע מי הוא הקישור היחיד שעושה את כל העבודה, מתוך 2,000 הקישורים הנכנסים שנוצרו באופן אוטומטי. ב"סמינר לקידום אתרים בזירות תחרותיות", שמתקיים אצלנו מדי כמה חודשים, נידוניו דרכים לאיתור וזיהוי "קישור קסם" מהסוג הזה, אבל בלי להזדקק ל"מתנדבים".
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי יורם » יום ג' 11 ספטמבר 2012 12:08

עמנואל, כדי לזהות קישורים טובים. ולדי לא זקוק למתנדבים. הוא יכול למצוא בעצמו "דפים מתנדבים" באופן אוטומטי מתוצאות החיפוש שכבר קיימות.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 45 אורחים